Więcej... Przedpokój Wieszaki do przedpokoju

Wieszak Stojący 173Cm Moika Biały Przedpokój Wieszaki Do Przedpokoju Kolumna24

Więcej... > Przedpokój > Wieszaki Do Przedpokoju  •  29/Czerwiec/2020 (00:57)

Wieszak Stojący 173Cm Moika Biały - gdzie tanio kupić? Porównywarka cenowa Więcej... pasaż handlowy Kolumna24


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Wieszak Stojący 173Cm Moika Biały z serii Więcej... dla użytkowników pasażu handlowego Kolumna24.

Idź do Sklepu Superwnetrze.pl
Więcej podobnych produktów do Wieszak stojący 173cm Moika biały z pasażu handlowego Kolumna24 znajdziesz w kolejnych kategoriach lub subkategoriach tematycznych oraz w porównywarce cenowej:

Zakupy Kolumna24 Więcej... Przedpokój Wieszaki Do Przedpokoju

Kupując Wieszak Stojący 173Cm Moika Biały za pośrednictwem linku affiliacyjnego w naszym serwisie informacyjnym Kolumna24 ułatwiasz nam tworzenie nowych treści i rozwijanie się w gąszczu innych portali z najważniejszymi wiadomościami Wieszak stojący 173cm Moika biały.

Porównywarka i opinie o Wieszak Stojący 173Cm Moika Biały w pasażu handlowym Kolumna24


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Wieszak stojący 173cm Moika biały w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego Kolumna24. Ostateczna cena produktu Wieszak Stojący 173Cm Moika Biały w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Wieszak stojący 173cm Moika biały
Kategoria główna:
Więcej... > Przedpokój > Wieszaki Do Przedpokoju
Subkategria:
Więcej... > Przedpokój > Wieszaki Do Przedpokoju
Stan:
Nowy produkt
Dla kogo:
Brak ograniczeń/brak informacji
Grupa wiekowa:
Brak ograniczeń/brak informacji
Kolor:
Rozmiar:
Materiał:
Wzór:
Producent:
Moika
EAN:


Wieszak stojący 173cm Moika biały Ulotka/Opis Produktu Więcej... > Przedpokój > Wieszaki do przedpokoju Kolumna24


Podstawowy opis produktu Wieszak stojący 173cm Moika biały prezentowany w kategorii Więcej... > Przedpokój > Wieszaki do przedpokoju został dostarczony przez polecany sklep internetowy z agregowanymi ofertami w pasażu handlowym Kolumna24. Swoją drogą dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym Wieszak stojący 173cm Moika biały.

Stylowy wieszak stojący marki Moika, świetnie sprawdzi się w nowoczesnym, domowym wnętrzu. Można go wykorzystać w przedpokoju, holu lub nawet w salonie. Znajdzie także zastosowanie w modnych przestrzeniach publicznych m.in w kawiarniach czy restauracjach. Składa się ze słupków wykonanych z drewna bukowego oraz stalowych elementów malowanych proszkowo na kolor biały, które wzmacniają jego konstrukcję i zapewniają stabilność. Wieszak posiada 8 haczyków z blokadą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zawiesić sporą ilość garderoby. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wybarwienia zarówno stalowej części, na dowolny kolor z palety RAL (za dodatkową opłatą - 30zł), jak również słupków bukowych. Ciekawy design oraz praktyczność i uniwersalność sprawia, że wieszak marki Moika z pewnością wkomponuje się w Twoją przestrzeń i wspaniale je ozdobi!Wymiary całkowite wysokość - 173 cmWymiary podstawy długość - 40 cm szerokość - 40 cmWymiary słupków wysokość - 175 cm długość - 3,5 cm szerokość - 3,5 cmMateriał stal malowana proszkowo drewno bukowe


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Wieszak stojący 173cm Moika białyz kategorii Więcej... Przedpokój Wieszaki do przedpokoju znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.

Zakupy Kolumna24 Więcej... Przedpokój Wieszaki Do Przedpokoju

Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...
Więcej...


Gdzie tanio kupić Wieszak stojący 173cm Moika biały przez internet?

Przeglądaj propozycje zakupów w pasażu handlowym Kolumna24 online, aby sprawdzić konkretne oferty cenowe dla Wieszak stojący 173cm Moika biały z różnych sklepów internetowych. Im produkt jest popularniejszy, tym więcej ofert znajdziesz na stronie przypisanych do produktu Wieszak stojący 173cm Moika biały!


Czy oprócz Wieszak stojący 173cm Moika biały znajdę podobne produkty do kupienia przez internet?

Oczywiście, że tak! Oprócz polecanego produktu Wieszak stojący 173cm Moika biały, agregujemy także tysiące innych podobnych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Produkty z gamy Wieszak stojący 173cm Moika biały na psażu handlowym Kolumna24 możesz przeglądać w następujących kategoriach tematycznych - Więcej..., Przedpokój, Wieszaki Do Przedpokoju, oraz wielu innych!


Kolumna24 to wielotematyczny portal informacyjny na różne tematy z aktualnymi wiadomościami lokalnymi oraz z powiązanymi publikacjami o biznesie, gospodarce i innowacjach w polskich firmach. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Wieszak stojący 173cm Moika biały był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej online. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia Kolumna24 wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego Kolumna24!

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Newsroom Wybory2023 Łódź Sieradz Zdrowie Biznes

Biznes i finanse Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy i oferty Zegarki Komputery gamingowe Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Polityka prywatności Regulamin serwisu Artykuły Kategorie Produkty Regiony Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Wybory2023   •   Sport •   Meble •   Zdrowie i uroda •   Survival •   Regiony •   Przyczepy•   Zakupy •   Firmy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  Region