meble + oświetlenie stoły

Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm Meble + Oświetlenie Stoły Kolumna24

Meble + Oświetlenie > Stoły  •  29/Czerwiec/2020 (00:55)

Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm - gdzie tanio kupić? Porównywarka cenowa meble + oświetlenie pasaż handlowy Kolumna24


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm z serii meble + oświetlenie dla użytkowników pasażu handlowego Kolumna24.

Idź do Sklepu FabrykaForm.pl
Więcej podobnych produktów do Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm z pasażu handlowego Kolumna24 znajdziesz w kolejnych kategoriach lub subkategoriach tematycznych oraz w porównywarce cenowej:

Zakupy Kolumna24 Meble + Oświetlenie Stoły

Kupując Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm za pośrednictwem linku affiliacyjnego w naszym serwisie informacyjnym Kolumna24 ułatwiasz nam tworzenie nowych treści i rozwijanie się w gąszczu innych portali z najważniejszymi wiadomościami Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm.

Porównywarka i opinie o Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm w pasażu handlowym Kolumna24


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego Kolumna24. Ostateczna cena produktu Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm
Kategoria główna:
Meble + Oświetlenie > Stoły
Subkategria:
Meble + Oświetlenie > Stoły
Stan:
Nowy produkt
Dla kogo:
Brak ograniczeń/brak informacji
Grupa wiekowa:
Brak ograniczeń/brak informacji
Kolor:
Rozmiar:
Materiał:
Wzór:
Producent:
Kartell
EAN:
8058967180435


Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm Ulotka/Opis Produktu meble + oświetlenie > stoły Kolumna24


Podstawowy opis produktu Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm prezentowany w kategorii meble + oświetlenie > stoły został dostarczony przez polecany sklep internetowy z agregowanymi ofertami w pasażu handlowym Kolumna24. Swoją drogą dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm.

Oferta stołów z katalogu marki Kartell poszerzyła się (i to dosłownie!) o stoły z kolekcji Zoom. Są to stoły, które występują zarówno w wersji standardowej, jak i w wersji rozkładanej, idealnej dla tych użytkowników, którzy specjalizują się w wydawaniu wystawnych przyjęć. Wersje rozkładane, podobnie jak wersje standardowe dostępne są w czerni i w bieli i w trzech rozmiarach. W wersji standardowej w ofercie znalazły się dwa stoły prostokątne o wymiarach 160 x 80 cm oraz 190 x 90 cm oraz stół kwadratowy 130 x 130 cm. Prostokątne stoły rozkładane mają wymiary: 70 x 120 cm (stół rozszerza się o 50 cm) oraz 85 x 130 i 85 x 160, które to stoły rozszerzają się o 60 cm x 2 (czyli maksymalnie o 120 cm). Proste, eleganckie linie prezentowanego tu mebla, to cechy charakterystyczne dla wszystkich dzieł projektanta Piero Lissoniego, który słynie ze swoich wysmakowanych projektów o geometrycznych formach. Aluminiowa rama jest solidnym podparciem dla wykonanego ze szkła hartowanego, odpornego na zarysowania blatu, a całość... zaprasza do stołu! Prezentowana tu wersja to rozkładany stół Zoom.


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cmz kategorii meble + oświetlenie stoły znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.

Zakupy Kolumna24 Meble + Oświetlenie Stoły

Dom I Ogród
Dom I Ogród
Dom I Ogród
Dom I Ogród
Dom I Ogród
Dom I Ogród
Dom I Ogród
Dom I Ogród
Dom I Ogród


Gdzie tanio kupić Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm przez internet?

Przeglądaj propozycje zakupów w pasażu handlowym Kolumna24 online, aby sprawdzić konkretne oferty cenowe dla Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm z różnych sklepów internetowych. Im produkt jest popularniejszy, tym więcej ofert znajdziesz na stronie przypisanych do produktu Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm!


Czy oprócz Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm znajdę podobne produkty do kupienia przez internet?

Oczywiście, że tak! Oprócz polecanego produktu Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm, agregujemy także tysiące innych podobnych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Produkty z gamy Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm na psażu handlowym Kolumna24 możesz przeglądać w następujących kategoriach tematycznych - Meble + Oświetlenie, Stoły, oraz wielu innych!


Kartell Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm Meble + Oświetlenie Stoły Kolumna24


Zaprezentowany został dla Ciebie Meble + Oświetlenie Stoły produkt Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm marki Kartell, który kupisz w polecanych sklepach internetowych!Dostępność Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm marki Kartell zależy od aktualnych ofert w poszczególnych sklepach internetowych. Jeśli nie ma tego konkretnego modelu Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm marki Kartell zaprezentowanego z ceną, możesz także przeglądać poszczególne kategorie z innymi podobnymi produktami różnych marek - Meble + Oświetlenie lub Stoły. Dział zakupy to funkcjonujący od dłuższego czasu w ramach portalu informacyjnego Kolumna24 serwis rozwijany jako porównywarka cen dla Kartell Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm oraz innych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Pamiętaj, że u nas możesz zapoznać się jedynie z ceną i podstawową specyfikacją produktu. Ostateczne zakupy Kartell Stół Rozkładany Zoom Czarny 85 X 160 Cm zrealizujesz w konkretnym, wybranym przez Ciebie sklepie online.

Kolumna24 to wielotematyczny portal informacyjny na różne tematy z aktualnymi wiadomościami lokalnymi oraz z powiązanymi publikacjami o biznesie, gospodarce i innowacjach w polskich firmach. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Stół rozkładany Zoom czarny 85 x 160 cm był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej online. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia Kolumna24 wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego Kolumna24!

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Euro2021 Newsroom Wybory2023 Łódź Sieradz ZduńskaWola Zdrowie Biznes Samochody

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Biznes i finanse Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Polityka prywatności Regulamin serwisu Artykuły Kategorie Produkty Regiony Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Samochody   •   Meble •   Euro2021 •   Przyczepy •   Regiony •   Praca •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   MagLap •   Laptopy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  MagLap