Meble Stoły i Stoliki Konsole i toaletki

Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm Stoły I Stoliki Konsole I Toaletki Kolumna24

Meble > Stoły I Stoliki > Konsole I Toaletki  •  29/Czerwiec/2020 (00:57)

Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm - gdzie tanio kupić? Porównywarka cenowa Meble pasaż handlowy Kolumna24


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm z serii Meble dla użytkowników pasażu handlowego Kolumna24.

Idź do Sklepu Superwnetrze.pl
Więcej podobnych produktów do Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm z pasażu handlowego Kolumna24 znajdziesz w kolejnych kategoriach lub subkategoriach tematycznych oraz w porównywarce cenowej:

Zakupy Kolumna24 Meble Stoły I Stoliki Konsole I Toaletki

Kupując Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm za pośrednictwem linku affiliacyjnego w naszym serwisie informacyjnym Kolumna24 ułatwiasz nam tworzenie nowych treści i rozwijanie się w gąszczu innych portali z najważniejszymi wiadomościami Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm.

Porównywarka i opinie o Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm w pasażu handlowym Kolumna24


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego Kolumna24. Ostateczna cena produktu Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm
Kategoria główna:
Meble > Stoły I Stoliki > Konsole I Toaletki
Subkategria:
Meble > Stoły I Stoliki > Konsole I Toaletki
Stan:
Nowy produkt
Dla kogo:
Brak ograniczeń/brak informacji
Grupa wiekowa:
Brak ograniczeń/brak informacji
Kolor:
Rozmiar:
Materiał:
Wzór:
Producent:
Vida
EAN:
8718475977414


Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm Ulotka/Opis Produktu Meble > Stoły i Stoliki > Konsole i toaletki Kolumna24


Podstawowy opis produktu Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm prezentowany w kategorii Meble > Stoły i Stoliki > Konsole i toaletki został dostarczony przez polecany sklep internetowy z agregowanymi ofertami w pasażu handlowym Kolumna24. Swoją drogą dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm.

Składany stolik został zaprojektowany z myślą o montażu na ścianie i sprawdzi się jako stolik kuchenny, biurko czy stolik pod laptopa. Składany stolik do montażu na ścianę wykonany został z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią trwałość i stabilność. Trójkątna, 90 stopniowa rama da się złożyć na płasko, gdy nie jest używana, dzięki czemu zajmie niewiele przestrzeni, sprawdzi się zatem wszędzie, w szczególności na niewielkiej powierzchni. Praktyczny stolik można zamontować na wybranej wysokości.Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa Rozmiar po rozłożeniu: 100 x 60 x 56 cm (dł. x szer. x wys.) Odległość między ścianą i stolikiem po złożeniu: 8 cm Maksymalne obciążenie: 50 kg Trójkątna rama wspornikowa Waga 11 kg


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cmz kategorii Meble Stoły i Stoliki Konsole i toaletki znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.

Zakupy Kolumna24 Meble Stoły I Stoliki Konsole I Toaletki

Meble
Meble
Meble
Meble
Meble
Meble
Meble
Meble
Meble


Gdzie tanio kupić Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm przez internet?

Przeglądaj propozycje zakupów w pasażu handlowym Kolumna24 online, aby sprawdzić konkretne oferty cenowe dla Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm z różnych sklepów internetowych. Im produkt jest popularniejszy, tym więcej ofert znajdziesz na stronie przypisanych do produktu Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm!


Czy oprócz Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm znajdę podobne produkty do kupienia przez internet?

Oczywiście, że tak! Oprócz polecanego produktu Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm, agregujemy także tysiące innych podobnych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Produkty z gamy Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm na psażu handlowym Kolumna24 możesz przeglądać w następujących kategoriach tematycznych - Meble, Stoły I Stoliki, Konsole I Toaletki, oraz wielu innych!


Vida Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm Stoły I Stoliki Konsole I Toaletki Kolumna24


Zaprezentowany został dla Ciebie Stoły I Stoliki Konsole I Toaletki produkt Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm marki Vida, który kupisz w polecanych sklepach internetowych!Dostępność Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm marki Vida zależy od aktualnych ofert w poszczególnych sklepach internetowych. Jeśli nie ma tego konkretnego modelu Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm marki Vida zaprezentowanego z ceną, możesz także przeglądać poszczególne kategorie z innymi podobnymi produktami różnych marek - Stoły I Stoliki lub Konsole I Toaletki. Dział zakupy to funkcjonujący od dłuższego czasu w ramach portalu informacyjnego Kolumna24 serwis rozwijany jako porównywarka cen dla Vida Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm oraz innych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Pamiętaj, że u nas możesz zapoznać się jedynie z ceną i podstawową specyfikacją produktu. Ostateczne zakupy Vida Składany Stolik Na Ścianę, Biały, 100 X 60 Cm zrealizujesz w konkretnym, wybranym przez Ciebie sklepie online.

Kolumna24 to wielotematyczny portal informacyjny na różne tematy z aktualnymi wiadomościami lokalnymi oraz z powiązanymi publikacjami o biznesie, gospodarce i innowacjach w polskich firmach. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Składany stolik na ścianę, biały, 100 x 60 cm był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej online. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia Kolumna24 wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego Kolumna24!

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Euro2021 Newsroom Wybory2023 Łódź Sieradz ZduńskaWola Zdrowie Biznes Samochody

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Biznes i finanse Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Polityka prywatności Regulamin serwisu Artykuły Kategorie Produkty Regiony Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Samochody   •   Meble •   Euro2021 •   Przyczepy •   Regiony •   Praca •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   MagLap •   Laptopy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  MagLap