Elektronika Komputery Serwery komputerowe

Serwer Plików Synology Ds420J Komputery Serwery Komputerowe Kolumna24

Elektronika > Komputery > Serwery Komputerowe  •  17/Luty/2021 (15:25)

Serwer Plików Synology Ds420J - gdzie tanio kupić? Porównywarka cenowa Elektronika pasaż handlowy Kolumna24


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Serwer Plików Synology Ds420J z serii Elektronika dla użytkowników pasażu handlowego Kolumna24.

Idź do Sklepu MediaExpert
Więcej podobnych produktów do Serwer plików SYNOLOGY DS420j z pasażu handlowego Kolumna24 znajdziesz w kolejnych kategoriach lub subkategoriach tematycznych oraz w porównywarce cenowej:

Zakupy Kolumna24 Elektronika Komputery Serwery Komputerowe

Kupując Serwer Plików Synology Ds420J za pośrednictwem linku affiliacyjnego w naszym serwisie informacyjnym Kolumna24 ułatwiasz nam tworzenie nowych treści i rozwijanie się w gąszczu innych portali z najważniejszymi wiadomościami Serwer plików SYNOLOGY DS420j.

Porównywarka i opinie o Serwer Plików Synology Ds420J w pasażu handlowym Kolumna24


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Serwer plików SYNOLOGY DS420j w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego Kolumna24. Ostateczna cena produktu Serwer Plików Synology Ds420J w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Serwer plików SYNOLOGY DS420j
Kategoria główna:
Elektronika > Komputery > Serwery Komputerowe
Subkategria:
Komputery I Tablety > Dyski I Nośniki Danych > Dyski Sieciowe
Stan:
Nowy produkt
Dla kogo:
Brak ograniczeń/brak informacji
Grupa wiekowa:
Brak ograniczeń/brak informacji
Kolor:
Rozmiar:
Materiał:
Wzór:
Producent:
SYNOLOGY
EAN:
4711174723720


Serwer plików SYNOLOGY DS420j Ulotka/Opis Produktu Komputery i tablety > Dyski i nośniki danych > Dyski sieciowe Kolumna24


Podstawowy opis produktu Serwer plików SYNOLOGY DS420j prezentowany w kategorii Elektronika > Komputery > Serwery komputerowe został dostarczony przez polecany sklep internetowy z agregowanymi ofertami w pasażu handlowym Kolumna24. Swoją drogą dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym Serwer plików SYNOLOGY DS420j.

DS420j to 4-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych danych użytkowników domowych i udostępniania plików. Obsługuje różne protokoły sieciowe, wiele konfiguracji RAID i różne pakiety dodatkowe, umożliwiając bezproblemową synchronizację plików między platformami i udostępnianie ich w prywatnej chmurze. Wyposażony w 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor 1,4 GHz i 1 GB pamięci DDR4 serwer DS420j zapewnia szyfrowaną przepustowość sekwencyjną na poziomie ponad 112 MB/s podczas odczytu i zapisu. Obsługuje do 64 TB pojemności fizycznej dzięki 4 kieszeniom na dyski.


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Serwer plików SYNOLOGY DS420jz kategorii Elektronika Komputery Serwery komputerowe znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.

Zakupy Kolumna24 Elektronika Komputery Serwery Komputerowe

Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika


Gdzie tanio kupić Serwer plików SYNOLOGY DS420j przez internet?

Przeglądaj propozycje zakupów w pasażu handlowym Kolumna24 online, aby sprawdzić konkretne oferty cenowe dla Serwer plików SYNOLOGY DS420j z różnych sklepów internetowych. Im produkt jest popularniejszy, tym więcej ofert znajdziesz na stronie przypisanych do produktu Serwer plików SYNOLOGY DS420j!


Czy oprócz Serwer plików SYNOLOGY DS420j znajdę podobne produkty do kupienia przez internet?

Oczywiście, że tak! Oprócz polecanego produktu Serwer plików SYNOLOGY DS420j, agregujemy także tysiące innych podobnych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Produkty z gamy Serwer plików SYNOLOGY DS420j na psażu handlowym Kolumna24 możesz przeglądać w następujących kategoriach tematycznych - Elektronika, Komputery, Serwery Komputerowe, oraz wielu innych!


Kolumna24 to wielotematyczny portal informacyjny na różne tematy z aktualnymi wiadomościami lokalnymi oraz z powiązanymi publikacjami o biznesie, gospodarce i innowacjach w polskich firmach. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Serwer plików SYNOLOGY DS420j był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej online. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia Kolumna24 wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego Kolumna24!

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Newsroom Wybory2023 Łódź Sieradz Zdrowie Biznes

Biznes i finanse Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy i oferty Zegarki Komputery gamingowe Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Polityka prywatności Regulamin serwisu Artykuły Kategorie Produkty Regiony Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Wybory2023   •   Sport •   Meble •   Zdrowie i uroda •   Survival •   Regiony •   Przyczepy•   Zakupy •   Firmy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  Region