HomeandLiving Fitness i zdrowie

Opaska Sportowa W Kolorze Różowym Homeandliving Fitness I Zdrowie Kolumna24

Homeandliving > Fitness I Zdrowie  •  23/Luty/2021 (11:45)

Opaska Sportowa W Kolorze Różowym - gdzie tanio kupić? Porównywarka cenowa HomeandLiving pasaż handlowy Kolumna24


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Opaska Sportowa W Kolorze Różowym z serii HomeandLiving dla użytkowników pasażu handlowego Kolumna24.

Idź do Sklepu Limango.pl
Więcej podobnych produktów do Opaska sportowa w kolorze różowym z pasażu handlowego Kolumna24 znajdziesz w kolejnych kategoriach lub subkategoriach tematycznych oraz w porównywarce cenowej:

Zakupy Kolumna24 Homeandliving Fitness I Zdrowie

Kupując Opaska Sportowa W Kolorze Różowym za pośrednictwem linku affiliacyjnego w naszym serwisie informacyjnym Kolumna24 ułatwiasz nam tworzenie nowych treści i rozwijanie się w gąszczu innych portali z najważniejszymi wiadomościami Opaska sportowa w kolorze różowym.

Porównywarka i opinie o Opaska Sportowa W Kolorze Różowym w pasażu handlowym Kolumna24


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Opaska sportowa w kolorze różowym w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego Kolumna24. Ostateczna cena produktu Opaska Sportowa W Kolorze Różowym w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Opaska sportowa w kolorze różowym
Kategoria główna:
Homeandliving > Fitness I Zdrowie
Subkategria:
Homeandliving > Fitness I Zdrowie
Stan:
Nowy produkt
Dla kogo:
Kobiety
Grupa wiekowa:
Brak ograniczeń/brak informacji
Kolor:
różowy/jasnoróżowy
Rozmiar:
onesize
Materiał:
Wzór:
Producent:
Smart Case
EAN:
7689474661011


Opaska sportowa w kolorze różowym Ulotka/Opis Produktu HomeandLiving > Fitness i zdrowie Kolumna24


Podstawowy opis produktu Opaska sportowa w kolorze różowym prezentowany w kategorii HomeandLiving > Fitness i zdrowie został dostarczony przez polecany sklep internetowy z agregowanymi ofertami w pasażu handlowym Kolumna24. Swoją drogą dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym Opaska sportowa w kolorze różowym.

- bransoleta: tworzywo sztuczne - bluetooth: 4.0 - działa bezprzewodowo z urządzeniami Bluetooth (Android 4.4 i iOS 7.1 lub nowszy) - funkcje: kontrola zdrowia: krokomierz, licznik kalorii, dystans, kontrola snu, przypomnienie o ruchu, budzik, zegarek, system zapobiegający zgubieniu, wyszukiwanie telefonu - wielkość wyświetlacza: 0,86 cali OLED - pojemność baterii: 50 mAh, bateria litowo-polimerowa - czas pracy: 5-7 dni - czas ładowania: 1-1,5 h


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Opaska sportowa w kolorze różowymz kategorii HomeandLiving Fitness i zdrowie znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.

Zakupy Kolumna24 Homeandliving Fitness I Zdrowie

Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving


Gdzie tanio kupić Opaska sportowa w kolorze różowym przez internet?

Przeglądaj propozycje zakupów w pasażu handlowym Kolumna24 online, aby sprawdzić konkretne oferty cenowe dla Opaska sportowa w kolorze różowym z różnych sklepów internetowych. Im produkt jest popularniejszy, tym więcej ofert znajdziesz na stronie przypisanych do produktu Opaska sportowa w kolorze różowym!


Czy oprócz Opaska sportowa w kolorze różowym znajdę podobne produkty do kupienia przez internet?

Oczywiście, że tak! Oprócz polecanego produktu Opaska sportowa w kolorze różowym, agregujemy także tysiące innych podobnych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Produkty z gamy Opaska sportowa w kolorze różowym na psażu handlowym Kolumna24 możesz przeglądać w następujących kategoriach tematycznych - Homeandliving, Fitness I Zdrowie, oraz wielu innych!


Smart Case Opaska Sportowa W Kolorze Różowym Homeandliving Fitness I Zdrowie Kolumna24


Zaprezentowany został dla Ciebie Homeandliving Fitness I Zdrowie produkt Opaska Sportowa W Kolorze Różowym marki Smart Case, który kupisz w polecanych sklepach internetowych!Dostępność Opaska Sportowa W Kolorze Różowym marki Smart Case zależy od aktualnych ofert w poszczególnych sklepach internetowych. Jeśli nie ma tego konkretnego modelu Opaska Sportowa W Kolorze Różowym marki Smart Case zaprezentowanego z ceną, możesz także przeglądać poszczególne kategorie z innymi podobnymi produktami różnych marek - Homeandliving lub Fitness I Zdrowie. Dział zakupy to funkcjonujący od dłuższego czasu w ramach portalu informacyjnego Kolumna24 serwis rozwijany jako porównywarka cen dla Smart Case Opaska Sportowa W Kolorze Różowym oraz innych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Pamiętaj, że u nas możesz zapoznać się jedynie z ceną i podstawową specyfikacją produktu. Ostateczne zakupy Smart Case Opaska Sportowa W Kolorze Różowym zrealizujesz w konkretnym, wybranym przez Ciebie sklepie online.

Kolumna24 to wielotematyczny portal informacyjny na różne tematy z aktualnymi wiadomościami lokalnymi oraz z powiązanymi publikacjami o biznesie, gospodarce i innowacjach w polskich firmach. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Opaska sportowa w kolorze różowym był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej online. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia Kolumna24 wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego Kolumna24!

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Euro2021 Newsroom Wybory2023 Łódź Sieradz ZduńskaWola Zdrowie Biznes Samochody

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Biznes i finanse Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Polityka prywatności Regulamin serwisu Artykuły Kategorie Produkty Regiony Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Samochody   •   Meble •   Euro2021 •   Przyczepy •   Regiony •   Praca •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   MagLap •   Laptopy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  MagLap