HomeandLiving Fitness i zdrowie

Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym Homeandliving Fitness I Zdrowie Kolumna24

Homeandliving > Fitness I Zdrowie  •  23/Luty/2021 (11:45)

Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym - gdzie tanio kupić? Porównywarka cenowa HomeandLiving pasaż handlowy Kolumna24


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym z serii HomeandLiving dla użytkowników pasażu handlowego Kolumna24.

Idź do Sklepu Limango.pl
Więcej podobnych produktów do Opaska sportowa w kolorze czarnym z pasażu handlowego Kolumna24 znajdziesz w kolejnych kategoriach lub subkategoriach tematycznych oraz w porównywarce cenowej:

Zakupy Kolumna24 Homeandliving Fitness I Zdrowie

Kupując Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym za pośrednictwem linku affiliacyjnego w naszym serwisie informacyjnym Kolumna24 ułatwiasz nam tworzenie nowych treści i rozwijanie się w gąszczu innych portali z najważniejszymi wiadomościami Opaska sportowa w kolorze czarnym.

Porównywarka i opinie o Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym w pasażu handlowym Kolumna24


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Opaska sportowa w kolorze czarnym w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego Kolumna24. Ostateczna cena produktu Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Opaska sportowa w kolorze czarnym
Kategoria główna:
Homeandliving > Fitness I Zdrowie
Subkategria:
Homeandliving > Fitness I Zdrowie
Stan:
Nowy produkt
Dla kogo:
Kobiety,Mężczyźni
Grupa wiekowa:
Brak ograniczeń/brak informacji
Kolor:
czarny
Rozmiar:
onesize
Materiał:
Wzór:
Producent:
Smart Case
EAN:
7689474663312


Opaska sportowa w kolorze czarnym Ulotka/Opis Produktu HomeandLiving > Fitness i zdrowie Kolumna24


Podstawowy opis produktu Opaska sportowa w kolorze czarnym prezentowany w kategorii HomeandLiving > Fitness i zdrowie został dostarczony przez polecany sklep internetowy z agregowanymi ofertami w pasażu handlowym Kolumna24. Swoją drogą dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym Opaska sportowa w kolorze czarnym.

- bransoleta: tworzywo sztuczne - z funkcją Bluetooth - funkcjonuje bez kabla, możliwość połączenia Bluetooth - funkcje: kontrola snu, przypomnienie o połączeniach i wiadomościach, budzik, godzina, tryb nie przeszkadzać, wyszukiwanie telefonu, monitoring uderzeń serca, tygodniowy raport, pomiar ciśnienia - wielkość wyświetlacza: 0,96 cali - wyświetlacz ekranu: 80 x 160 pixeli - pojemność baterii: 80 mAh, bateria litowo-polimerowa - pamięć RAM Antishock - stopień ochrony: IP67 Stopnie ochrony IP informują o przydatności sprzętu elektrycznego w różnych warunkach środowiskowych. Stopień ochrony IP67 zapewnia całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz przed zalaniem przy zanurzeniu.


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Opaska sportowa w kolorze czarnymz kategorii HomeandLiving Fitness i zdrowie znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.

Zakupy Kolumna24 Homeandliving Fitness I Zdrowie

Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving
Homeandliving


Gdzie tanio kupić Opaska sportowa w kolorze czarnym przez internet?

Przeglądaj propozycje zakupów w pasażu handlowym Kolumna24 online, aby sprawdzić konkretne oferty cenowe dla Opaska sportowa w kolorze czarnym z różnych sklepów internetowych. Im produkt jest popularniejszy, tym więcej ofert znajdziesz na stronie przypisanych do produktu Opaska sportowa w kolorze czarnym!


Czy oprócz Opaska sportowa w kolorze czarnym znajdę podobne produkty do kupienia przez internet?

Oczywiście, że tak! Oprócz polecanego produktu Opaska sportowa w kolorze czarnym, agregujemy także tysiące innych podobnych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Produkty z gamy Opaska sportowa w kolorze czarnym na psażu handlowym Kolumna24 możesz przeglądać w następujących kategoriach tematycznych - Homeandliving, Fitness I Zdrowie, oraz wielu innych!


Smart Case Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym Homeandliving Fitness I Zdrowie Kolumna24


Zaprezentowany został dla Ciebie Homeandliving Fitness I Zdrowie produkt Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym marki Smart Case, który kupisz w polecanych sklepach internetowych!Dostępność Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym marki Smart Case zależy od aktualnych ofert w poszczególnych sklepach internetowych. Jeśli nie ma tego konkretnego modelu Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym marki Smart Case zaprezentowanego z ceną, możesz także przeglądać poszczególne kategorie z innymi podobnymi produktami różnych marek - Homeandliving lub Fitness I Zdrowie. Dział zakupy to funkcjonujący od dłuższego czasu w ramach portalu informacyjnego Kolumna24 serwis rozwijany jako porównywarka cen dla Smart Case Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym oraz innych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Pamiętaj, że u nas możesz zapoznać się jedynie z ceną i podstawową specyfikacją produktu. Ostateczne zakupy Smart Case Opaska Sportowa W Kolorze Czarnym zrealizujesz w konkretnym, wybranym przez Ciebie sklepie online.

Kolumna24 to wielotematyczny portal informacyjny na różne tematy z aktualnymi wiadomościami lokalnymi oraz z powiązanymi publikacjami o biznesie, gospodarce i innowacjach w polskich firmach. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Opaska sportowa w kolorze czarnym był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej online. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia Kolumna24 wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego Kolumna24!

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Euro2021 Newsroom Wybory2023 Łódź Sieradz ZduńskaWola Zdrowie Biznes Samochody

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Biznes i finanse Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Polityka prywatności Regulamin serwisu Artykuły Kategorie Produkty Regiony Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Samochody   •   Meble •   Euro2021 •   Przyczepy •   Regiony •   Praca •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   MagLap •   Laptopy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  MagLap