Sprzęt sportowy Sport Sprzęt ogólnosportowy Maty gimnastyczne

Mata Hms Ym06T Premium Niebieski Sprzęt Ogólnosportowy Maty Gimnastyczne Kolumna24

Sprzęt Sportowy > Sport > Sprzęt Ogólnosportowy > Maty Gimnastyczne  •  26/Luty/2021 (17:01)

Mata Hms Ym06T Premium Niebieski - gdzie tanio kupić? Porównywarka cenowa Sprzęt sportowy pasaż handlowy Kolumna24


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Mata Hms Ym06T Premium Niebieski z serii Sprzęt sportowy dla użytkowników pasażu handlowego Kolumna24.

Idź do Sklepu Electro.pl
Więcej podobnych produktów do Mata HMS YM06T Premium Niebieski z pasażu handlowego Kolumna24 znajdziesz w kolejnych kategoriach lub subkategoriach tematycznych oraz w porównywarce cenowej:

Zakupy Kolumna24 Sprzęt Sportowy Sport Sprzęt Ogólnosportowy Maty Gimnastyczne

Kupując Mata Hms Ym06T Premium Niebieski za pośrednictwem linku affiliacyjnego w naszym serwisie informacyjnym Kolumna24 ułatwiasz nam tworzenie nowych treści i rozwijanie się w gąszczu innych portali z najważniejszymi wiadomościami Mata HMS YM06T Premium Niebieski.

Porównywarka i opinie o Mata Hms Ym06T Premium Niebieski w pasażu handlowym Kolumna24


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Mata HMS YM06T Premium Niebieski w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego Kolumna24. Ostateczna cena produktu Mata Hms Ym06T Premium Niebieski w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Mata HMS YM06T Premium Niebieski
Kategoria główna:
Sprzęt Sportowy > Sport > Sprzęt Ogólnosportowy > Maty Gimnastyczne
Subkategria:
Sport I Rekreacja > Fitness I Siłownia > Maty Do Ćwiczeń
Stan:
Nowy produkt
Dla kogo:
Brak ograniczeń/brak informacji
Grupa wiekowa:
Brak ograniczeń/brak informacji
Kolor:
Rozmiar:
Materiał:
Wzór:
Producent:
HMS
EAN:
5907695533972


Mata HMS YM06T Premium Niebieski Ulotka/Opis Produktu Sport i rekreacja > FITNESS I SIŁOWNIA > Maty do ćwiczeń Kolumna24


Podstawowy opis produktu Mata HMS YM06T Premium Niebieski prezentowany w kategorii Sprzęt sportowy > Sport > Sprzęt ogólnosportowy > Maty gimnastyczne został dostarczony przez polecany sklep internetowy z agregowanymi ofertami w pasażu handlowym Kolumna24. Swoją drogą dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym Mata HMS YM06T Premium Niebieski.

YM06T HMS to mata do jogi wykonana z grubego, doskonale amortyzującego tworzywa TPE. Mata jest antypoślizgowa dzięki temu jest stabilna i nie ślizga się po podłożu podczas treningu. Ten produkt to również wysoki komfort ćwiczeń, gdyż tworzywo TPE gwarantuje doskonałą izolację. To również duża elastyczność oraz mała waga. Materiał, z którego ją wykonano ma niską pamięć kształtu dzięki czemu szybko się wyrównuje. Dodatkowo mata zapakowana jest w poręczny futerał, co sprawia, że jej transport jest wygodny i przyjemny. Mata może zostać wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness. Wymiary: 180 cm x 60 cm x 8 mm.


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Mata HMS YM06T Premium Niebieskiz kategorii Sprzęt sportowy Sport Sprzęt ogólnosportowy Maty gimnastyczne znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.

Zakupy Kolumna24 Sprzęt Sportowy Sport Sprzęt Ogólnosportowy Maty Gimnastyczne

Sprzęt Sportowy
Sprzęt Sportowy
Dom I Ogród
Sprzęt Sportowy
Sprzęt Sportowy
Dom I Ogród
Dom I Ogród
Sprzęt Sportowy
Sprzęt


Gdzie tanio kupić Mata HMS YM06T Premium Niebieski przez internet?

Przeglądaj propozycje zakupów w pasażu handlowym Kolumna24 online, aby sprawdzić konkretne oferty cenowe dla Mata HMS YM06T Premium Niebieski z różnych sklepów internetowych. Im produkt jest popularniejszy, tym więcej ofert znajdziesz na stronie przypisanych do produktu Mata HMS YM06T Premium Niebieski!


Czy oprócz Mata HMS YM06T Premium Niebieski znajdę podobne produkty do kupienia przez internet?

Oczywiście, że tak! Oprócz polecanego produktu Mata HMS YM06T Premium Niebieski, agregujemy także tysiące innych podobnych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Produkty z gamy Mata HMS YM06T Premium Niebieski na psażu handlowym Kolumna24 możesz przeglądać w następujących kategoriach tematycznych - Sprzęt Sportowy, Sport, Sprzęt Ogólnosportowy, Maty Gimnastyczne, oraz wielu innych!


Hms Mata Hms Ym06T Premium Niebieski Sprzęt Ogólnosportowy Maty Gimnastyczne Kolumna24


Zaprezentowany został dla Ciebie Sprzęt Ogólnosportowy Maty Gimnastyczne produkt Mata Hms Ym06T Premium Niebieski marki Hms, który kupisz w polecanych sklepach internetowych!Dostępność Mata Hms Ym06T Premium Niebieski marki Hms zależy od aktualnych ofert w poszczególnych sklepach internetowych. Jeśli nie ma tego konkretnego modelu Mata Hms Ym06T Premium Niebieski marki Hms zaprezentowanego z ceną, możesz także przeglądać poszczególne kategorie z innymi podobnymi produktami różnych marek - Sprzęt Ogólnosportowy lub Maty Gimnastyczne. Dział zakupy to funkcjonujący od dłuższego czasu w ramach portalu informacyjnego Kolumna24 serwis rozwijany jako porównywarka cen dla Hms Mata Hms Ym06T Premium Niebieski oraz innych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Pamiętaj, że u nas możesz zapoznać się jedynie z ceną i podstawową specyfikacją produktu. Ostateczne zakupy Hms Mata Hms Ym06T Premium Niebieski zrealizujesz w konkretnym, wybranym przez Ciebie sklepie online.

Kolumna24 to wielotematyczny portal informacyjny na różne tematy z aktualnymi wiadomościami lokalnymi oraz z powiązanymi publikacjami o biznesie, gospodarce i innowacjach w polskich firmach. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Mata HMS YM06T Premium Niebieski był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej online. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia Kolumna24 wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego Kolumna24!

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Euro2021 Newsroom Wybory2023 Łódź Sieradz ZduńskaWola Zdrowie Biznes Samochody

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Biznes i finanse Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Polityka prywatności Regulamin serwisu Artykuły Kategorie Produkty Regiony Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Samochody   •   Meble •   Euro2021 •   Przyczepy •   Regiony •   Praca •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   MagLap •   Laptopy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  MagLap