Elektronika Akcesoria elektroniczne Elementy komputera Urządzenia wejściowe Kontrolery do gier

Kontroler Ipega Pg-9021 Urządzenia Wejściowe Kontrolery Do Gier Kolumna24

Elektronika > Akcesoria Elektroniczne > Elementy Komputera > Urządzenia Wejściowe > Kontrolery Do Gier  •  26/Luty/2021 (17:02)

Kontroler Ipega Pg-9021 - gdzie tanio kupić? Porównywarka cenowa Elektronika pasaż handlowy Kolumna24


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Kontroler Ipega Pg-9021 z serii Elektronika dla użytkowników pasażu handlowego Kolumna24.

Idź do Sklepu Electro.pl
Więcej podobnych produktów do Kontroler IPEGA PG-9021 z pasażu handlowego Kolumna24 znajdziesz w kolejnych kategoriach lub subkategoriach tematycznych oraz w porównywarce cenowej:

Zakupy Kolumna24 Elektronika Akcesoria Elektroniczne Elementy Komputera Urządzenia Wejściowe Kontrolery Do Gier

Kupując Kontroler Ipega Pg-9021 za pośrednictwem linku affiliacyjnego w naszym serwisie informacyjnym Kolumna24 ułatwiasz nam tworzenie nowych treści i rozwijanie się w gąszczu innych portali z najważniejszymi wiadomościami Kontroler IPEGA PG-9021.

Porównywarka i opinie o Kontroler Ipega Pg-9021 w pasażu handlowym Kolumna24


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Kontroler IPEGA PG-9021 w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego Kolumna24. Ostateczna cena produktu Kontroler Ipega Pg-9021 w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Kontroler IPEGA PG-9021
Kategoria główna:
Elektronika > Akcesoria Elektroniczne > Elementy Komputera > Urządzenia Wejściowe > Kontrolery Do Gier
Subkategria:
Konsole I Gry > Pady
Stan:
Nowy produkt
Dla kogo:
Brak ograniczeń/brak informacji
Grupa wiekowa:
Brak ograniczeń/brak informacji
Kolor:
Rozmiar:
Materiał:
Wzór:
Producent:
IPEGA
EAN:
6987246390215


Kontroler IPEGA PG-9021 Ulotka/Opis Produktu Konsole i gry > PADY Kolumna24


Podstawowy opis produktu Kontroler IPEGA PG-9021 prezentowany w kategorii Elektronika > Akcesoria elektroniczne > Elementy komputera > Urządzenia wejściowe > Kontrolery do gier został dostarczony przez polecany sklep internetowy z agregowanymi ofertami w pasażu handlowym Kolumna24. Swoją drogą dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym Kontroler IPEGA PG-9021.

Kontroler Bluetooth firmy iPega, to urządzenie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie grami na telefonach / smartfonach, tabletach, telewizorach oraz komputerach z systemem operacyjnym Android, IOS, Android TV oraz Windows. Kontroler firmy iPega został przygotowany specjalnie z myślą o graczach, dając im pełną wygodę i satysfakcję podczas grania. Urządzenie został zaprojektowane tak by prawidłowo i wygodnie leżało w dłoniach, gwarantując wysoką ergonomię i łatwość sterowania przy pomocy wbudowanych joysticków oraz przycisków. Kontroler wyposażony został w uchwyt umożliwiający zamocowanie wszystkich telefonów / smartfonów oraz tabletów o szerokości lub długości od 4,5 cm do 9 cm. iPega PG-9021 jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem dla tabletów czy smartfonów. Kontroler idealnie nadaje się do bezprzewodowego sterowania grami zainstalowanymi na naszym komputerze stacjonarnym, laptopie, a nawet telewizorze z systemem Android TV. Kontroler posiada wbudowany moduł Bluetooth 3.0, który pozwala na bezprzewodowe połączenie z urządzeniami posiadającymi możliwość łączenia się przez technologię bluetooth. Kontroler pozwala na bezprzewodowe sterowanie z odległości do 8 metrów od urządzenia z którym jest połączony. Kontroler jest w pełni kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Android 3.2 oraz wyższym, IOS 4.3 oraz wyższym, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Android TV.


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Kontroler IPEGA PG-9021z kategorii Elektronika Akcesoria elektroniczne Elementy komputera Urządzenia wejściowe Kontrolery do gier znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.

Zakupy Kolumna24 Elektronika Akcesoria Elektroniczne Elementy Komputera Urządzenia Wejściowe Kontrolery Do Gier

Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika
Elektronika


Gdzie tanio kupić Kontroler IPEGA PG-9021 przez internet?

Przeglądaj propozycje zakupów w pasażu handlowym Kolumna24 online, aby sprawdzić konkretne oferty cenowe dla Kontroler IPEGA PG-9021 z różnych sklepów internetowych. Im produkt jest popularniejszy, tym więcej ofert znajdziesz na stronie przypisanych do produktu Kontroler IPEGA PG-9021!


Czy oprócz Kontroler IPEGA PG-9021 znajdę podobne produkty do kupienia przez internet?

Oczywiście, że tak! Oprócz polecanego produktu Kontroler IPEGA PG-9021, agregujemy także tysiące innych podobnych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Produkty z gamy Kontroler IPEGA PG-9021 na psażu handlowym Kolumna24 możesz przeglądać w następujących kategoriach tematycznych - Elektronika, Akcesoria Elektroniczne, Elementy Komputera, Urządzenia Wejściowe, Kontrolery Do Gier, oraz wielu innych!


Ipega Kontroler Ipega Pg-9021 Urządzenia Wejściowe Kontrolery Do Gier Kolumna24


Zaprezentowany został dla Ciebie Urządzenia Wejściowe Kontrolery Do Gier produkt Kontroler Ipega Pg-9021 marki Ipega, który kupisz w polecanych sklepach internetowych!Dostępność Kontroler Ipega Pg-9021 marki Ipega zależy od aktualnych ofert w poszczególnych sklepach internetowych. Jeśli nie ma tego konkretnego modelu Kontroler Ipega Pg-9021 marki Ipega zaprezentowanego z ceną, możesz także przeglądać poszczególne kategorie z innymi podobnymi produktami różnych marek - Urządzenia Wejściowe lub Kontrolery Do Gier. Dział zakupy to funkcjonujący od dłuższego czasu w ramach portalu informacyjnego Kolumna24 serwis rozwijany jako porównywarka cen dla Ipega Kontroler Ipega Pg-9021 oraz innych produktów do kupienia w sklepach internetowych. Pamiętaj, że u nas możesz zapoznać się jedynie z ceną i podstawową specyfikacją produktu. Ostateczne zakupy Ipega Kontroler Ipega Pg-9021 zrealizujesz w konkretnym, wybranym przez Ciebie sklepie online.

Kolumna24 to wielotematyczny portal informacyjny na różne tematy z aktualnymi wiadomościami lokalnymi oraz z powiązanymi publikacjami o biznesie, gospodarce i innowacjach w polskich firmach. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Kontroler IPEGA PG-9021 był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej online. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia Kolumna24 wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego Kolumna24!

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Euro2021 Newsroom Wybory2023 Łódź Sieradz ZduńskaWola Zdrowie Biznes Samochody

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Biznes i finanse Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Polityka prywatności Regulamin serwisu Artykuły Kategorie Produkty Regiony Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Samochody   •   Meble •   Euro2021 •   Przyczepy •   Regiony •   Praca •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   MagLap •   Laptopy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  MagLap