Sieci porównaj ceny towarów i kup online Pasaż handlowy Kolumna24

Porównaj zakupowe okazje i ceny Sieci na ogólnodostępnym pasażu handlowym Kolumna24 online. Po wybraniu dowolnego produktu z serii Sieci w pasażu handlowym Kolumna24, możesz od razu przejść do sklepu internetowego z produktem z gamy Sieci i dokonać zakupów online z dostawą bezpośrednio do domu. W dziale Zakupy znajdziesz tysiące wyselekcjonowanych produktów w kategorii Sieci, z największych sklepów internetowych działających online 24/7. Naszym celem jest stworzenie unikalnej porównywarki cenowej z najlepszymi okazjami dla Sieci online, aby łatwo można dokonać zakupów i oszczędzając swój czas.
CYBERPUNK 2077 ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ SURVIVAL IT ZDROWIE I URODA AGD TELEFONY RANKINGI

PRODUKTY

LANBERG Patch Panel 24 Port 1U Kat.5E czarny PPU5-1024-B

Urządzenia Sieciowe

INTELLINET Patch panel naścienny 12 portów UTP Czarny 162470

Urządzenia Sieciowe

NETGEAR 212 ReadyNAS Desktop (Diskless - 2x0 HDD)

Nośniki Pamięci

DIGITUS Patch panel 19" 24 porty, kat.6, U/UTP, 1U, wspornik kablowy, czarny (kompletny) DN-91624U-EC

Urządzenia Sieciowe

QNAP NAS TS-431K AL214QC 1GB SATA6Gb/s 2GbE LAN

Nośniki Pamięci

WD MyCloud Home 3TB WDBVXC0030HWT-EESN

Nośniki Pamięci

ZYXEL NAS-326 Storage 2xHDD(0TB) 3xUSB 1xGbE NAS326-EU0101F - 2-year warranty

Nośniki Pamięci

WD Dysk sieciowy WD MyCloud Home 4TB WDBVXC0040HWT-EESN

Nośniki Pamięci

QNAP TS-251+-2G 2x0HDD 2GB 2,0GHz 2LAN 2xUSB3.0

Nośniki Pamięci

QNAP NAS TS-251D-2G 2-bay NAS 2 GB DDR4 SODIMM RAM

Nośniki Pamięci

DIGITUS Patch panel 19" 24 porty, kat.5e, U/UTP, 1U, czarny (kompletny) DN-91524U-1

Urządzenia Sieciowe

QNAP NAS TS-231K 2-bay AL214 Quad Core 1,7Ghz, 1GB RAM, SATA 6Gb/s

Nośniki Pamięci

DIGITUS Patch panel 19" 24 porty, kat.5e, U/UTP, 1U, wspornik kablowy, czarny (kompletny) DN-91524U

Urządzenia Sieciowe

ALANTEC 19" Panel krosowy modularny, 1U, 24 porty, niewyposażony PK020

Urządzenia Sieciowe

LANBERG Patch Panel 24 Port 1U Kat.6 czarny PPU6-1024-B

Urządzenia Sieciowe

SYNOLOGY NAS DS1819+ 8x0HDD 2x0M2 2,1Ghz 4GB PCI-E 3Y

Nośniki Pamięci

DIGITUS Patch panel 19, 24 porty Keystone, pusty, czarny DN-91411

Urządzenia Sieciowe

LANBERG Patch Panel 24 Port 0.5U Kat.6 czarny ekranowany PPS6-0024-B

Urządzenia Sieciowe
1 2 3 4
KATEGORIE
CZĘŚCI MOTOCYKLOWEŁAZIENKA + SYPIALNIA WĘDKARSTWO MORSKIE TELEWIZORY I RTV KOMPUTERY SURFING BODYBOARD SPORTY HOLOWANE BIELIZNA PIŁKA NOŻNA DLA DZIECKA DZIEWCZYNKA TENIS TURYSTYKA GÓRSKA UBRANIA I AKCESORIA KUCHNIA GIMNASTYKA PŁYWANIE BLUZKI APPAREL & ACCESSORIES JEŹDZIECTWO AGD WORKSHOP CHŁOPIEC NARCIARSTWO AKCESORIA ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE OPROGRAMOWANIE AKCESORIA KOMPUTEROWE KOLCZYKI HOBBY + STYL AGD MAŁE STRZELECTWO

Piłka Nożna 11-Osobowa Fitness Odzież Męska Higiena Osobista Tenis Turystyka Górska Zastawa Stołowa Pływanie Gimnastyka Camping, Outdoor Akcesoria Do Aparatów, Kamer I Przyrządów Optycznych Clothing Biżuteria Gry Telekomunikacja Jeździectwo Dla Dzieci Gimnastyka, Pilates Artykuły Gospodarstwa Domowego Gry Wideo Golf Zegarki Akcesoria Komputerowe Narciarstwo Akcesoria Kuchenne Trekking (2+ Dni) Sieci Bieganie Okazjonalne I Regularne Perfumy Wędkarstwo - Połowy Drapieżników Tonery Rowery Szosowe Krzesła I Fotele Turystyka Krajoznawcza Łodzie, Jachty Kabinowe Shirty Chodzenie Wspinaczka Koszykówka Mat. Eksploatacyjne Akcesoria Do Sprzętu Agd Sukienki Midi Monitory Sporty Wodne Wędkarstwo Morskie Pościel Serwis: Rowery Do Kuchni Narzędzia Ręczne Meble Ogrodowe

Sklepy internetowe Sieci w jednym miejscu na Pasaż handlowy Kolumna24


Wraz z powstaniem mediów, a w szczególności internetu, odbywał się za ich pośrednictwem handel. Zwłasza w przypadku sieci internetowej, rozwinął się on do globalych rozmiarów w każdym zakątku świata, dzięki dostępności towarów Sieci dla każdego o każdej porze dnia. Kiedyś korzystano z reklamy w mediach tradycyjnych, prowadzono sprzedaż produktów z kategorii Sieci poprzez drukowane katalogi handlowe oraz ogłoszenia w gazetach. Dzisiaj z pomocą technologii informacyjnych (internetu) bardzo popularną formą sprzedaży są sklepy internetowe oferujące Sieci, których oferty znajdziesz w internetowym pasażu handlowym Kolumna24.

Początkowo internet pełnił rolę narzędzi do przesyłania i wymiany informacji naukowych, z czasem zyskał on zastosowanie komercyjne zwłaszcza w handlu. Dzięki gotowym rozwiązaniom i narzędziom, masz teraz dostęp do bogatej oferty wyselekcjonowanych produktów z gamy Sieci. Nasz pasaż spełnia rolę prezentacyjną konkretnych ofert z możliwością porównania cen setek tysięcy produktów w jednym miejscu. Dlatego stanowi doskonałe narzędzie dla każdego kto planuje zakupy towarów Sieci przez internet.

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, serwis Kolumna24 oprócz publikowanych informacji rozwijany jest także w kierunku agregowania ofert z gamy Sieci z różnych sklepów internetowych, które stanowią dzisiaj podstawową formę handlu, zaraz obok sklepów stacjonarnych z artykułami pierwszej potrzeby. Asortyment towarów na pasażu handlowym Kolumna24 to nie tylko Sieci, ale także specjalistyczne produkty z różnych branż. W konsekwencji stanowi to dużą konkurencję dla okazjonalnych sklepów internetowych.

Sieci - handel eCommerce i towary na wyciągnięcie ręki


Zakupy Sieci online. Na stronie znajdziesz różnorodną ofertę towarów, czyli prawie każdy przedmiot z gamy Sieci, przeznaczony do handlu online (ecommerce). Kiedyś niewolnicy sprzedawani na targach, dzisiaj fizyczne przedmioty z określoną wartością czyli niskimi cenami Sieci.

Handel towarami Sieci po francusku commerce, po włosku commercio, po angielsku commerce lub trade, po niemiecku Handel. Inaczej mówiąc jest to obliczone na zysk, a więc zarobkowe, pośrednictwo w wymianie towarów Sieci (każdy przedmiot handlu zwie się towarem). Tylko przy pierwotnych stosunkach gospodarczych, producent sam musiał się starać o nabywcę dla swojego wytworu, inaczej niż dzisiaj, gdzie większość towarów z serii Sieci dostępna jest do kupienia przez internet (na wyciągnięcie ręki). Przy wyższym poziomie życia gospodarczego, kiedy istnieje już pewien podział pracy, handel towarami Sieci bierze na siebie trud dostarczania towarów konsumentom czyli każdemu z nas. Za ten trud, za czynności, mające na celu przygotowanie i przysposobienie towaru sortowanie, mieszanie, opakowanie, za ułatwienie jego dostawy (przewóz, magazynowanie, wystawienie w sklepie), za ryzyko przewidywań czyli spekulacje handlowe, handlujący oblicza sobie pewien zysk na towarze Sieci, który nazywamy zyskiem i który stanowi dochód sprzedawcy.

Handel produktami Sieci, przygotowywanych z poszczególnych wytworów, należy uznać za stworzenie nowych wartości i dlatego należy uznać za pracę produkcyjną. Istotą handlu jest kupno produktów z gamy Sieci, konkretnego wytworu od producenta celem zyskownej sprzedazy konsumentowi. Kupno i sprzedaż realizuje się za pewną ilość pieniędzy, dzisiaj za pomocą przelewów online bez wychodzenia z domu.

Wyróżnić możemy różne rodzaje handlu - handel hurtowy i handel detaliczny np.: produktami z gamy Sieci. przy handlu hurtowym czyli prowadzonym na wielką skalę, hurtownik kupuje znaczne ilości towarów z serii Sieci bezpośrednio od producentów celem odsprzedaży mniejszych ilości bezpośrednio pojedynczym firmom. Natomiast handel detaliczny polega na sprzedaży różnych towarów bezpośrednio konsumentom na zasadzie różnych transakcji handlowych z towarami oznaczonymi w kategorii Sieci.
Temat dnia Polecane Polityka Karabach 2020 Wybory2023 WyboryUE Łódź Pabianice Sieradz Bełchatów

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

EdukacjaBaza szkół

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Transport

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Pogoda   •   Regiony •   Przyczepy •   Samochody •   Edukacja•   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online