It zakupy online z dostawą do domu Pasaż handlowy Kolumna24

Porównaj zakupowe okazje i ceny It na ogólnodostępnym pasażu handlowym Kolumna24 online. Po wybraniu dowolnego produktu z serii It w pasażu handlowym Kolumna24, możesz od razu przejść do sklepu internetowego z produktem z gamy It i dokonać zakupów online z dostawą bezpośrednio do domu. W dziale Zakupy znajdziesz tysiące wyselekcjonowanych produktów w kategorii It, z największych sklepów internetowych działających online 24/7. Naszym celem jest stworzenie unikalnej porównywarki cenowej z najlepszymi okazjami dla It online, aby łatwo można dokonać zakupów i oszczędzając swój czas.ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD MEBLE SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ SURVIVAL LAPTOPY ZDROWIE I URODA AGD TELEFONY ZEGARKI

Wobler JERKBAIT MINNOW MNW 100 SP okoń

Sporty

Bluza z kapturem Gym & Pilates damska

Sporty

Wobler STICKBAIT STK 100 F BIAŁY

Sporty

Stanik fitness kardio 900 czarny

Sporty

Koszulka krótki rękaw fitness

Sporty

Koszulka krótki rękaw fitness

Sporty

Koszulka krótki rękaw fitness

Sporty

Koszulka krótki rękaw fitness

Sporty

Koszulka krótki rękaw fitness

Sporty

Legginsy fitness

Sporty

Koszulka krótki rękaw fitness

Sporty

Wobler Jerkbait Minnow Jkmnw 130 Sp Firetiger

Sporty

Przednia nóżka BENCH PRESS

Sporty

Wobler CRANKBAIT SHALLOW RUNNER CRKSR 53 F rak

Sporty

Wobler CRANKBAIT CRKDD 60 F brązowy grzbiet

Sporty

WOBLER JERKBAIT MINNOW MNWDD 50 SP bass niebieski

Sporty

Wobler POPPER PPR 65 F żaba

Sporty

Kettlebell żeliwny 6 kg

Sporty
1 2 3 4
KATEGORIE
SPORTYWĘDKARSTWOWĘDKARSTWO SPINNINGOWEPRZYNĘTY SPINNINGOWE I AKCESORIAWOBLERY, POPPERY, JERKI, SWIMBAITYSPORTYFITNESS, SIŁOWNIAODZIEŻ I BUTY FITNESSBLUZY FITNESSSPORTYSTANIKI FITNESSSPORTYKOSZULKI FITNESSSPORTYLEGGINSY FITNESSSPORTYCZĘŚCI I AKCESORIA DO SPRZĘTU DOMYOSSPORTYSPRZĘT DO TRENINGU SIŁOWEGOKETTLEBELL


Sklepy internetowe It w jednym miejscu na Pasaż handlowy Kolumna24


Wraz z powstaniem mediów, a w szczególności internetu, odbywał się za ich pośrednictwem handel. Zwłasza w przypadku sieci internetowej, rozwinął się on do globalych rozmiarów w każdym zakątku świata, dzięki dostępności towarów It dla każdego o każdej porze dnia. Kiedyś korzystano z reklamy w mediach tradycyjnych, prowadzono sprzedaż produktów z kategorii It poprzez drukowane katalogi handlowe oraz ogłoszenia w gazetach. Dzisiaj z pomocą technologii informacyjnych (internetu) bardzo popularną formą sprzedaży są sklepy internetowe oferujące It, których oferty znajdziesz w internetowym pasażu handlowym Kolumna24.

Początkowo internet pełnił rolę narzędzi do przesyłania i wymiany informacji naukowych, z czasem zyskał on zastosowanie komercyjne zwłaszcza w handlu. Dzięki gotowym rozwiązaniom i narzędziom, masz teraz dostęp do bogatej oferty wyselekcjonowanych produktów z gamy It. Nasz pasaż spełnia rolę prezentacyjną konkretnych ofert z możliwością porównania cen setek tysięcy produktów w jednym miejscu. Dlatego stanowi doskonałe narzędzie dla każdego kto planuje zakupy towarów It przez internet.

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, serwis Kolumna24 oprócz publikowanych informacji rozwijany jest także w kierunku agregowania ofert z gamy It z różnych sklepów internetowych, które stanowią dzisiaj podstawową formę handlu, zaraz obok sklepów stacjonarnych z artykułami pierwszej potrzeby. Asortyment towarów na pasażu handlowym Kolumna24 to nie tylko It, ale także specjalistyczne produkty z różnych branż. W konsekwencji stanowi to dużą konkurencję dla okazjonalnych sklepów internetowych.

It - handel eCommerce i towary na wyciągnięcie ręki


Zakupy It online. Na stronie znajdziesz różnorodną ofertę towarów, czyli prawie każdy przedmiot z gamy It, przeznaczony do handlu online (ecommerce). Kiedyś niewolnicy sprzedawani na targach, dzisiaj fizyczne przedmioty z określoną wartością czyli niskimi cenami It.

Handel towarami It po francusku commerce, po włosku commercio, po angielsku commerce lub trade, po niemiecku Handel. Inaczej mówiąc jest to obliczone na zysk, a więc zarobkowe, pośrednictwo w wymianie towarów It (każdy przedmiot handlu zwie się towarem). Tylko przy pierwotnych stosunkach gospodarczych, producent sam musiał się starać o nabywcę dla swojego wytworu, inaczej niż dzisiaj, gdzie większość towarów z serii It dostępna jest do kupienia przez internet (na wyciągnięcie ręki). Przy wyższym poziomie życia gospodarczego, kiedy istnieje już pewien podział pracy, handel towarami It bierze na siebie trud dostarczania towarów konsumentom czyli każdemu z nas. Za ten trud, za czynności, mające na celu przygotowanie i przysposobienie towaru sortowanie, mieszanie, opakowanie, za ułatwienie jego dostawy (przewóz, magazynowanie, wystawienie w sklepie), za ryzyko przewidywań czyli spekulacje handlowe, handlujący oblicza sobie pewien zysk na towarze It, który nazywamy zyskiem i który stanowi dochód sprzedawcy.

Handel produktami It, przygotowywanych z poszczególnych wytworów, należy uznać za stworzenie nowych wartości i dlatego należy uznać za pracę produkcyjną. Istotą handlu jest kupno produktów z gamy It, konkretnego wytworu od producenta celem zyskownej sprzedazy konsumentowi. Kupno i sprzedaż realizuje się za pewną ilość pieniędzy, dzisiaj za pomocą przelewów online bez wychodzenia z domu.

Wyróżnić możemy różne rodzaje handlu - handel hurtowy i handel detaliczny np.: produktami z gamy It. przy handlu hurtowym czyli prowadzonym na wielką skalę, hurtownik kupuje znaczne ilości towarów z serii It bezpośrednio od producentów celem odsprzedaży mniejszych ilości bezpośrednio pojedynczym firmom. Natomiast handel detaliczny polega na sprzedaży różnych towarów bezpośrednio konsumentom na zasadzie różnych transakcji handlowych z towarami oznaczonymi w kategorii It.
Temat dnia Polecane Polityka Wybory2023 Wybory PE Pogoda Łask Łódź Sieradz

Zakupy i oferty Rankingi produktów Smartfony Komputery Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Ubezpieczenia Regiony sklep Caravaning

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Pogoda  •   Wybory2023•   Regiony •   Przyczepy •   Sport •   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  Szukaj  
SPRZĘT FITNESS CARDIO
Sklepy online