AGD porównaj ceny towarów i kup online AGD Kolumna24

Porównaj zakupowe okazje i ceny AGD na ogólnodostępnym pasażu handlowym Kolumna24 online. Po wybraniu dowolnego produktu z serii AGD w pasażu handlowym Kolumna24, możesz od razu przejść do sklepu internetowego z produktem z gamy AGD i dokonać zakupów online z dostawą bezpośrednio do domu. W dziale Zakupy znajdziesz tysiące wyselekcjonowanych produktów w kategorii AGD, z największych sklepów internetowych działających online 24/7. Naszym celem jest stworzenie unikalnej porównywarki cenowej z najlepszymi okazjami dla AGD online, aby łatwo można dokonać zakupów i oszczędzając swój czas.
CYBERPUNK 2077 ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ SURVIVAL IT ZDROWIE I URODA AGD TELEFONY RANKINGI

PRODUKTY

Czajnik elektryczny ADLER AD 1293

Małe Agd

Suszarko - szczotka do włosów Adler AD 2023 (1000W; kolor czarny)

Małe Agd

Czajnik elektryczny ZELMER ZCK7614

Małe Agd

Opiekacz do kanapek Esperanza PARMIGIANO EKT010W (1000W; kolor biały)

Małe Agd

Czajnik BOSCH TWK 3P420

Małe Agd

Grill elektryczny ELECTROLUX ETG340

Małe Agd

Szczoteczka BRAUN Oral-B Vitality 100 Cross Action

Małe Agd

Szczoteczka do zębów CAMRY CR 2173

Małe Agd

Mikser z misą Adler CR 4213 (300W; kolor biały)

Małe Agd

Blender ręczny Esperanza Crema EKM003G (450W; kolor zielony)

Małe Agd

Blender ręczny ZELMER ZHB4551I

Małe Agd

SZCZOTECZKA SONICZNA DLA DZIECI, 3-6 LAT, SD50N

Małe Agd

Poduszka elektryczny Adler AD 7415 (400mm / 300mm)

Małe Agd

Czajnik elektryczny Adler AD 1244 (2200W 2.5l; kolor niebieski)

Małe Agd

Maszynka do strzyżenia MAESTRO MR-652C czerwona

Małe Agd

Maszynka do mielenia mięsa ZELMER ZMM4048B

Małe Agd

Waga kuchenna Adler AD 3134 (kolor inox)

Małe Agd

Mini piekarnik Adler CR 6008 (Pokrętło; 2200W; kolor biały)

Małe Agd
1 2 3 4
KATEGORIE
ŁAZIENKA + SYPIALNIA WĘDKARSTWO MORSKIE TELEWIZORY I RTV KOMPUTERY SURFING BODYBOARD SPORTY HOLOWANE BIELIZNA PIŁKA NOŻNA DLA DZIECKA DZIEWCZYNKA TENIS TURYSTYKA GÓRSKA UBRANIA I AKCESORIA KUCHNIA GIMNASTYKA PŁYWANIE BLUZKI APPAREL & ACCESSORIES JEŹDZIECTWO AGD WORKSHOP CHŁOPIEC NARCIARSTWO AKCESORIA ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE OPROGRAMOWANIE AKCESORIA KOMPUTEROWE KOLCZYKI HOBBY + STYL AGD MAŁE STRZELECTWO

Piłka Nożna 11-Osobowa Fitness Odzież Męska Higiena Osobista Tenis Turystyka Górska Zastawa Stołowa Pływanie Gimnastyka Camping, Outdoor Akcesoria Do Aparatów, Kamer I Przyrządów Optycznych Clothing Biżuteria Gry Telekomunikacja Jeździectwo Dla Dzieci Gimnastyka, Pilates Artykuły Gospodarstwa Domowego Gry Wideo Golf Zegarki Akcesoria Komputerowe Narciarstwo Akcesoria Kuchenne Trekking (2+ Dni) Sieci Bieganie Okazjonalne I Regularne Perfumy Wędkarstwo - Połowy Drapieżników Tonery Rowery Szosowe Krzesła I Fotele Turystyka Krajoznawcza Łodzie, Jachty Kabinowe Shirty Chodzenie Wspinaczka Koszykówka Mat. Eksploatacyjne Akcesoria Do Sprzętu Agd Sukienki Midi Monitory Sporty Wodne Wędkarstwo Morskie Pościel Serwis: Rowery Do Kuchni Narzędzia Ręczne Meble Ogrodowe

Sklepy internetowe AGD w jednym miejscu na Pasaż handlowy Kolumna24


Wraz z powstaniem mediów, a w szczególności internetu, odbywał się za ich pośrednictwem handel. Zwłasza w przypadku sieci internetowej, rozwinął się on do globalych rozmiarów w każdym zakątku świata, dzięki dostępności towarów AGD dla każdego o każdej porze dnia. Kiedyś korzystano z reklamy w mediach tradycyjnych, prowadzono sprzedaż produktów z kategorii AGD poprzez drukowane katalogi handlowe oraz ogłoszenia w gazetach. Dzisiaj z pomocą technologii informacyjnych (internetu) bardzo popularną formą sprzedaży są sklepy internetowe oferujące AGD, których oferty znajdziesz w internetowym pasażu handlowym Kolumna24.

Początkowo internet pełnił rolę narzędzi do przesyłania i wymiany informacji naukowych, z czasem zyskał on zastosowanie komercyjne zwłaszcza w handlu. Dzięki gotowym rozwiązaniom i narzędziom, masz teraz dostęp do bogatej oferty wyselekcjonowanych produktów z gamy AGD. Nasz pasaż spełnia rolę prezentacyjną konkretnych ofert z możliwością porównania cen setek tysięcy produktów w jednym miejscu. Dlatego stanowi doskonałe narzędzie dla każdego kto planuje zakupy towarów AGD przez internet.

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, serwis Kolumna24 oprócz publikowanych informacji rozwijany jest także w kierunku agregowania ofert z gamy AGD z różnych sklepów internetowych, które stanowią dzisiaj podstawową formę handlu, zaraz obok sklepów stacjonarnych z artykułami pierwszej potrzeby. Asortyment towarów na pasażu handlowym Kolumna24 to nie tylko AGD, ale także specjalistyczne produkty z różnych branż. W konsekwencji stanowi to dużą konkurencję dla okazjonalnych sklepów internetowych.

AGD - handel eCommerce i towary na wyciągnięcie ręki


Zakupy AGD online. Na stronie znajdziesz różnorodną ofertę towarów, czyli prawie każdy przedmiot z gamy AGD, przeznaczony do handlu online (ecommerce). Kiedyś niewolnicy sprzedawani na targach, dzisiaj fizyczne przedmioty z określoną wartością czyli niskimi cenami AGD.

Handel towarami AGD po francusku commerce, po włosku commercio, po angielsku commerce lub trade, po niemiecku Handel. Inaczej mówiąc jest to obliczone na zysk, a więc zarobkowe, pośrednictwo w wymianie towarów AGD (każdy przedmiot handlu zwie się towarem). Tylko przy pierwotnych stosunkach gospodarczych, producent sam musiał się starać o nabywcę dla swojego wytworu, inaczej niż dzisiaj, gdzie większość towarów z serii AGD dostępna jest do kupienia przez internet (na wyciągnięcie ręki). Przy wyższym poziomie życia gospodarczego, kiedy istnieje już pewien podział pracy, handel towarami AGD bierze na siebie trud dostarczania towarów konsumentom czyli każdemu z nas. Za ten trud, za czynności, mające na celu przygotowanie i przysposobienie towaru sortowanie, mieszanie, opakowanie, za ułatwienie jego dostawy (przewóz, magazynowanie, wystawienie w sklepie), za ryzyko przewidywań czyli spekulacje handlowe, handlujący oblicza sobie pewien zysk na towarze AGD, który nazywamy zyskiem i który stanowi dochód sprzedawcy.

Handel produktami AGD, przygotowywanych z poszczególnych wytworów, należy uznać za stworzenie nowych wartości i dlatego należy uznać za pracę produkcyjną. Istotą handlu jest kupno produktów z gamy AGD, konkretnego wytworu od producenta celem zyskownej sprzedazy konsumentowi. Kupno i sprzedaż realizuje się za pewną ilość pieniędzy, dzisiaj za pomocą przelewów online bez wychodzenia z domu.

Wyróżnić możemy różne rodzaje handlu - handel hurtowy i handel detaliczny np.: produktami z gamy AGD. przy handlu hurtowym czyli prowadzonym na wielką skalę, hurtownik kupuje znaczne ilości towarów z serii AGD bezpośrednio od producentów celem odsprzedaży mniejszych ilości bezpośrednio pojedynczym firmom. Natomiast handel detaliczny polega na sprzedaży różnych towarów bezpośrednio konsumentom na zasadzie różnych transakcji handlowych z towarami oznaczonymi w kategorii AGD.
Wiadomości Popularne wiadomości Polityka Temat dnia Karabach 2020 Edukacja szkoły

Zakupy i oferty Black Friday 2020 Smartfony Rankingi produktów

Łask Powiat łaski Powiat pabianicki Powiat sieradzki Powiat bełchatowski Miasto Łódź Wybory2023 WyboryUE

Magazyn Motoryzacja Podróże Rowery poradniki Ubezpieczenia

Przyczepy Akcesoria Przyczepy Łask Przyczepy Pabianice Przyczepy Sieradz Przyczepy Wrocław Przyczepy Warszawa Regiony

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Szpitale łódzkie Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Biznes Urzędy skarbowe Kursy walut Transport kolej

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Tagi Pomoc Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   CP2077   •   Edukacja •   Magazyn •   Regiony •   Przyczepy •   Pogoda •   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY KOLUMNA24 ›