Pomoc: jak dodać ogłoszenie w serwisie informacyjny Kolumna24?

Serwis informacyjny Kolumna24 został reaktywowany po dłuższej przerwie, ze względu na potrzebę dostępu do wiarygodnych wiadomości z kraju oraz regionu. Nie byłoby to możliwe dzięki współpracy z PAP oraz innymi podmiotami dostępnymi na rynku. Obecnie główną funkcjonalnością w serwisie są publikowane autorskie wiadomości, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik może je komentować. W związku z gospodarczym zastojem wprowadzona została także opcja społecznościowa, dzięki której każdy może dodawać bez limitów własne materiały i promować własne firmy, sprzedawane produkty czy oferowane usługi!

Jak dodać własne ogłoszenie/wpis w serwisie Kolumna24?


To nic trudnego! Wystarczy założyć konto, a następnie zalogować się. Po udanej autoryzacji zostaniesz przekierowany do swojego panelu administracyjnego. Zalecam uzupełnienie wszystkich informacji w zakładce Ustawienia. Pamiętaj, że są to dane publiczne widoczne na Twoim profilu społecznościowym. To Ty decydujesz, jak będziesz chronił swoją prywatność.

Jeśli wykonałeś wcześniejsze kroki, w zakładce Twoje konto, udostępniony został formularz do kreowania wpisów dla społeczności czytelników serwisu Kolumna24. Do każdego wpisu dodasz zdjęcie oraz rozbudowany opis firmy, produktu, usługi lub inne dowolne informacje. Im więcej informacji zamieścisz tym lepsze efekty uzyskasz w globalnej społeczności!

Czy korzystanie z serwisu informacyjnego Kolumna24 jest bezpłatne?


Oczywiście! Dla nas istotnym elementem kreowania rzeczywistości jest łatwy dostęp do aktualnych wiadomości i praktycznych informacji. Nic Cię nie kosztuje dodanie ogłoszenia, wpisy czy przeglądanie aktualnych wiadomości z kraju oraz regionu. Nie wprowadzamy żadnych paywalli oraz innych płatnych opcji dla naszych czytelników. Dla nas liczy się dostępność dla wszystkich użytkowników.

Jak zwiększyć widoczność i zasięg posta na Kolumna24?


Po pierwsze moduły społecznościowe z najnowszymi postami użytkowników osadzone są na większości podstron w serwisie informacyjnym Kolumna24. Dlatego czytelnicy mogą łatwiej i szybciej znaleźć nowe wiadomości wprost od użytkowników. Ponadto warto także być aktywnym użytkownikiem, dodając własne komentarze do wiadomości. Każda taka opinia jest oznaczona nazwą użytkownika, z przekierowaniem na stronę profilową. Ponadto warto do każdego posta dodawać różne tagi. Tagi to słowa kluczowe, które ułatwiają odnalezienie posta, tematycznie związanego z daną frazą kluczową. Dodam, że w serwisie indeksowane są strony profilowe, a nie podstrony tagów. Oznacza to, że im lepiej będzie widoczny Twój profil na Kolumna24 tym lepiej będzie wyświetlał się w wyszukiwarkach internetowych, a to natomiast będzie generowało ruch do Twojej oferty lub wpisów tematycznych.

Jak ułatwić czytelnikom odszukanie mojego ogłoszenia w serwisie Kolumna24?


Wystarczy używać tagów podczas dodawania ogłoszenia do serwisu informacyjnego Kolumna24! W przeciwieństwie do podobnych serwisów ogłoszeniowych jak OLX, Sprzedajemy, OtoMoto, Allegro czy inne, wszystkie ogłoszenia na Kolumna24 nie mają ograniczeń tematycznych. Za pośrednictwem tagów możesz je dodać do dowolnej kategorii tematycznej czy regiony. Wystarczy dodać odpowiednie słowa kluczowe a Twój post będzie widoczny w wielu miejscach.

Dlaczego taka forma? Ponieważ nasz serwis ogłoszeniowy został zbudowany w formie otwartej społeczności i wzorowany był w całości na popularnych portalach społecznościowych jak Facebook czy Twitter lub nawet Instagram. Każdy wie jak dużą popularnością cieszą się one wśród polskich użytkowników!

Dodatkowym atutem społeczności Kolumna24 jest możliwość bezpłatnego publikowania wszystkich wpisów. W innych serwisach prędzej czy później będziesz musiał zapłacić za dodanie kolejnego ogłoszenia. Na stronie informacyjnej Kolumna24 dodasz dowolne ogłoszenie/wpis i stworzyć swój profil firmowy bezpłatnie. Zobacz jak robią to inni i przetestuj możliwości Kolumna24 już teraz.
Łask Wiadomości Popularne wiadomości Pogoda Łask Magazyn Wydarzenia

Zakupy Smartfony Rankingi produktów Market budowlany

Powiat łaski Powiat pabianicki Powiat sieradzki Powiat bełchatowski Miasto Łódź Wybory2023 WyboryUE

Motoryzacja Poradniki motoryzacja Ogłoszenia samochody

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Szpitale łódzkie Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Biznes Urzędy skarbowe Kursy walut Transport kolej

Przyczepy sklep Części i akcesoria Rowery wynajem

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Tagi Pomoc Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter Discord

Polski English

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
Zakupy ❖  Popularne ☈