Sanepid Poddębice - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach koronawirus łódzkie Kolumna24

Podstawowe informacje kontaktowe i adres sanepidu w Poddębice - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach - z najnowszymi wiadomościami o koronawirus sanepid Poddębice. Sanepid Poddębice jest jedną z instytucji odpowiedzialnych za zdrowie publiczne w Polsce, obok szpitali i innych placówek medycznych. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach odpowiada przede wszystkim za higienę w różnych aspektach w regionie łódzkie w połączeniu z innymi stacjami inspekcji sanitarnej.
KORONAWIRUS
Zarażeni 340834 osób
Zgony 5351 osób
Ozdrowieńcy 134724 osób
Leczeni 200759 osób
Dane zarażeń Covid-19 w Polsce z 30/Październik/2020 (00:00)...

KONKTAT
Sanepid PSSE w Poddębicach
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach
Region: łódzkie
Sanepid Poddębice - PSSE w Poddębicach
Adres: 99-200 Poddębice
Ulica: ul. Mickiewicza 16
Region: łódzkie
Ogólnokrajowa infolinia
+48 222 500 115
Całodobowa infolinia dla obywatela w sprawach kwarantanny i zdrowia


Przygotowaliśmy podstawowe informacje o sanepid Poddębice dla czytelników portalu Kolumna24. Poniżej przeczytasz najnowsze wiadomości oznaczone tagiem Epidemie i zarazy, które zostąły opublikowane w ostatnich dniach. Sanepid Poddębice mieści się przy ulicy ul. Mickiewicza 16 w województwie łódzkim.
KORONAWIRUS
MZ: 21 tys. 897 nowych zakażeń koronawirusem – najwięcej od początku epidemii, liczba przypadków przekroczyła 362 tys. Kolumna24

MZ: 21 tys. 897 nowych zakażeń koronawirusem – najwięcej od początku epidemii, liczba przypadków przekroczyła 362 tys.

Ukraina: najwyższy dzienny bilans infekcji koronawirusem - 8752 Kolumna24

Ukraina: najwyższy dzienny bilans infekcji koronawirusem - 8752

Ministerstwo Zdrowia: w kraju jest 7880 wolnych łóżek dla pacjentów z Covid-19 oraz 502 respiratory Kolumna24

Ministerstwo Zdrowia: w kraju jest 7880 wolnych łóżek dla pacjentów z Covid-19 oraz 502 respiratory

Ekspert: jestem przeciwnikiem całkowitego lockdownu Kolumna24

Ekspert: jestem przeciwnikiem całkowitego lockdownu

Niemcy: ponad 19 tys. zakażeń koronawirusem, 103 osoby zmarły Kolumna24

Niemcy: ponad 19 tys. zakażeń koronawirusem, 103 osoby zmarły

Czechy: w piątek ponad 13,6 tys. nowych zakażeń; 121 osób zmarło Kolumna24

Czechy: w piątek ponad 13,6 tys. nowych zakażeń; 121 osób zmarło

Wszystkie wiadomości...
ZAKUPY

Waga BEURER BF 950 BT

Zdrowie I Uroda

Inhalator ORO-MED Family Plus

Zdrowie I Uroda

Smartband LAMAX BFit 2

Zdrowie I Uroda

Waga BEURER BF 950

Zdrowie I Uroda

Smartband HUAWEI Band 4 Czarny

Zdrowie I Uroda

Waga BLAUPUNKT BSM401

Zdrowie I Uroda

Smartband ART HanksFit S-Fit18 Czarny

Zdrowie I Uroda

Waga BEURER BF 180

Zdrowie I Uroda

Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-N1BASIC

Zdrowie I Uroda
Opieka zdrowotna...
STACJE
Sanepid PSSE w ZgierzuSanepid PSSE w Zduńskiej WoliSanepid PSSE w WieruszowieSanepid PSSE w WieluniuSanepid PSSE w Tomaszowie MazowieckimSanepid PSSE w SkierniewicachSanepid PSSE w SieradzuSanepid PSSE w Rawie MazowieckiejSanepid PSSE w RadomskuSanepid PSSE w PoddębicachSanepid PSSE w Piotrkowie TrybunalskimSanepid PSSE w PajęcznieSanepid PSSE w PabianicachSanepid PSSE w OpocznieSanepid PSSE w ŁowiczuSanepid PSSE w Łodzi Sanepid PSSE w ŁęczycySanepid PSSE w ŁaskuSanepid PSSE w KutnieSanepid PSSE w BrzezinachSanepid PSSE w BełchatowieSanepid WSSE w Łodzi

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach - Sanepid Poddębice (łódzkie) Kolumna24


Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach jest terenową placówka Państwowej Inspekcji Sanitarnej i sanepid w Poddębice posiada status podmiotu leczniczego działającego w formie zakładu opieki zdrowotnej. Bezpośrednio podlega on Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu. Do zadań sanepidu w Poddębice (Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach) w województwie łódzkie należy przede wszystkim sprawowanie nadzoru nad warunkami: higieny środowiska, higieny pracy w zakładach pracy, higieny radiacyjnej, higieny procesów nauczania i wychowania, higieny wypoczynku i rekreacji, zdrowotnymi żywności, żywienia i przedmiotów użytku, higieniczno-sanitarnymi, jakie powinien spełniać personel medyczny, sprzęt oraz pomieszczenia, w których są udzielane świadczenia zdrowotne.

Tak postawione zadania dla sanepidu w Poddębice (łódzkie) mają na celu ochronę zdrowia ludzkiego przed niekorzystnym wpływem szkodliwości i uciążliwości środowiskowych, zapobiegania powstawaniu chorób, w tym chorób zakaźnych i zawodowych.

Sytuacja epidemiologiczna w Poddębice - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach


Sanepid za pośrednictwem stacji Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach odpowiada za nadzorowanie aktualnej sytuacji epidemiologicznej w powiecie w województwie łódzkie. W ostatnim czasie do przeważających zadań jest raportowanie i kontrolowanie zakażeń koronawirusem w Poddębice.

Sanepid Poddębice mieści się przy ulicy ul. Mickiewicza 16 . Uruchomiono specjalnie linie telefoniczne, które ułatwiają kontakt z sanepidem Poddębice. Najszybszy kontakt do Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach lokalnie znajdziesz na samej górze strony.

Do zakresu działania Państwowej Inspekcji Sanitarnej Poddębice w dziedzinie zapobiegania i zwalczania chorób, zakres zadań Inspekcji obejmuje: dokonywanie analiz i ocen epidemiologicznych w miejscowości Poddębice oraz podległym rejonie działań, opracowywanie programów i planów działalności zapobiegawczej i przeciwepidemicznej, przekazywanie ich do realizacji podmiotom leczniczym w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej oraz kontrola realizacji tych programów i planów, ustalanie zakresu i terminów szczepień ochronnych oraz sprawowanie nadzoru w tym zakresie w Poddębice, wydawanie zarządzeń i decyzji lub występowanie do innych organów o ich wydanie - w wypadkach określonych w przepisach o zwalczaniu chorób zakaźnych dla mieszkańców Poddębice, wydawanie decyzji o stwierdzeniu choroby zawodowej lub decyzji o braku podstaw do jej stwierdzenia, planowanie i organizowanie sanitarnego zabezpieczenia granic państwa, nadzór sanitarny Poddębice nad ruchem pasażerskim i towarowym w morskich i lotniczych portach oraz przystaniach, udzielanie poradnictwa w zakresie spraw sanitarno-epidemiologicznych lekarzom okrętowym i personelowi pomocniczo-lekarskiemu, zatrudnionemu na statkach morskich, żeglugi śródlądowej i powietrznych, kierowanie akcją sanitarną przy masowych przemieszczeniach ludności, zjazdach i zgromadzeniach.
Temat dnia Polecane Polityka Karabach 2020 Wybory2023 WyboryUE Łódź Pabianice Sieradz Bełchatów

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy WarszawaZakupy ŁódźZakupy SieradzZakupy Pabianice EdukacjaBaza szkół

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Transport

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Pogoda   •   Regiony •   Przyczepy •   Samochody •   Edukacja•   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online