Sanepid Łęczyca - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy koronawirus łódzkie Kolumna24

Podstawowe informacje kontaktowe i adres sanepidu w Łęczyca - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy - z najnowszymi wiadomościami o koronawirus sanepid Łęczyca. Sanepid Łęczyca jest jedną z instytucji odpowiedzialnych za zdrowie publiczne w Polsce, obok szpitali i innych placówek medycznych. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy odpowiada przede wszystkim za higienę w różnych aspektach w regionie łódzkie w połączeniu z innymi stacjami inspekcji sanitarnej.
KORONAWIRUS
Zarażeni 340834 osób
Zgony 5351 osób
Ozdrowieńcy 134724 osób
Leczeni 200759 osób
Dane zarażeń Covid-19 w Polsce z 30/Październik/2020 (00:00)...

KONKTAT
Sanepid PSSE w Łęczycy
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy
Region: łódzkie
Sanepid Łęczyca - PSSE w Łęczycy
Adres: 99-100 Łęczyca
Ulica: ul. A.Mickiewicza 18
Region: łódzkie
Ogólnokrajowa infolinia
+48 222 500 115
Całodobowa infolinia dla obywatela w sprawach kwarantanny i zdrowia


Przygotowaliśmy podstawowe informacje o sanepid Łęczyca dla czytelników portalu Kolumna24. Poniżej przeczytasz najnowsze wiadomości oznaczone tagiem Epidemie i zarazy, które zostąły opublikowane w ostatnich dniach. Sanepid Łęczyca mieści się przy ulicy ul. A.Mickiewicza 18 w województwie łódzkim.
KORONAWIRUS
MZ: 21 tys. 897 nowych zakażeń koronawirusem – najwięcej od początku epidemii, liczba przypadków przekroczyła 362 tys. Kolumna24

MZ: 21 tys. 897 nowych zakażeń koronawirusem – najwięcej od początku epidemii, liczba przypadków przekroczyła 362 tys.

Ukraina: najwyższy dzienny bilans infekcji koronawirusem - 8752 Kolumna24

Ukraina: najwyższy dzienny bilans infekcji koronawirusem - 8752

Ministerstwo Zdrowia: w kraju jest 7880 wolnych łóżek dla pacjentów z Covid-19 oraz 502 respiratory Kolumna24

Ministerstwo Zdrowia: w kraju jest 7880 wolnych łóżek dla pacjentów z Covid-19 oraz 502 respiratory

Ekspert: jestem przeciwnikiem całkowitego lockdownu Kolumna24

Ekspert: jestem przeciwnikiem całkowitego lockdownu

Niemcy: ponad 19 tys. zakażeń koronawirusem, 103 osoby zmarły Kolumna24

Niemcy: ponad 19 tys. zakażeń koronawirusem, 103 osoby zmarły

Czechy: w piątek ponad 13,6 tys. nowych zakażeń; 121 osób zmarło Kolumna24

Czechy: w piątek ponad 13,6 tys. nowych zakażeń; 121 osób zmarło

Wszystkie wiadomości...
ZAKUPY

Waga BEURER BF 950 BT

Zdrowie I Uroda

Inhalator ORO-MED Family Plus

Zdrowie I Uroda

Smartband LAMAX BFit 2

Zdrowie I Uroda

Waga BEURER BF 950

Zdrowie I Uroda

Smartband HUAWEI Band 4 Czarny

Zdrowie I Uroda

Waga BLAUPUNKT BSM401

Zdrowie I Uroda

Smartband ART HanksFit S-Fit18 Czarny

Zdrowie I Uroda

Waga BEURER BF 180

Zdrowie I Uroda

Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-N1BASIC

Zdrowie I Uroda
Opieka zdrowotna...
STACJE
Sanepid PSSE w ZgierzuSanepid PSSE w Zduńskiej WoliSanepid PSSE w WieruszowieSanepid PSSE w WieluniuSanepid PSSE w Tomaszowie MazowieckimSanepid PSSE w SkierniewicachSanepid PSSE w SieradzuSanepid PSSE w Rawie MazowieckiejSanepid PSSE w RadomskuSanepid PSSE w PoddębicachSanepid PSSE w Piotrkowie TrybunalskimSanepid PSSE w PajęcznieSanepid PSSE w PabianicachSanepid PSSE w OpocznieSanepid PSSE w ŁowiczuSanepid PSSE w Łodzi Sanepid PSSE w ŁęczycySanepid PSSE w ŁaskuSanepid PSSE w KutnieSanepid PSSE w BrzezinachSanepid PSSE w BełchatowieSanepid WSSE w Łodzi

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy - Sanepid Łęczyca (łódzkie) Kolumna24


Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy jest terenową placówka Państwowej Inspekcji Sanitarnej i sanepid w Łęczyca posiada status podmiotu leczniczego działającego w formie zakładu opieki zdrowotnej. Bezpośrednio podlega on Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu. Do zadań sanepidu w Łęczyca (Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy) w województwie łódzkie należy przede wszystkim sprawowanie nadzoru nad warunkami: higieny środowiska, higieny pracy w zakładach pracy, higieny radiacyjnej, higieny procesów nauczania i wychowania, higieny wypoczynku i rekreacji, zdrowotnymi żywności, żywienia i przedmiotów użytku, higieniczno-sanitarnymi, jakie powinien spełniać personel medyczny, sprzęt oraz pomieszczenia, w których są udzielane świadczenia zdrowotne.

Tak postawione zadania dla sanepidu w Łęczyca (łódzkie) mają na celu ochronę zdrowia ludzkiego przed niekorzystnym wpływem szkodliwości i uciążliwości środowiskowych, zapobiegania powstawaniu chorób, w tym chorób zakaźnych i zawodowych.

Sytuacja epidemiologiczna w Łęczyca - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy


Sanepid za pośrednictwem stacji Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy odpowiada za nadzorowanie aktualnej sytuacji epidemiologicznej w powiecie w województwie łódzkie. W ostatnim czasie do przeważających zadań jest raportowanie i kontrolowanie zakażeń koronawirusem w Łęczyca.

Sanepid Łęczyca mieści się przy ulicy ul. A.Mickiewicza 18 . Uruchomiono specjalnie linie telefoniczne, które ułatwiają kontakt z sanepidem Łęczyca. Najszybszy kontakt do Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy lokalnie znajdziesz na samej górze strony.

Do zakresu działania Państwowej Inspekcji Sanitarnej Łęczyca w dziedzinie zapobiegania i zwalczania chorób, zakres zadań Inspekcji obejmuje: dokonywanie analiz i ocen epidemiologicznych w miejscowości Łęczyca oraz podległym rejonie działań, opracowywanie programów i planów działalności zapobiegawczej i przeciwepidemicznej, przekazywanie ich do realizacji podmiotom leczniczym w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej oraz kontrola realizacji tych programów i planów, ustalanie zakresu i terminów szczepień ochronnych oraz sprawowanie nadzoru w tym zakresie w Łęczyca, wydawanie zarządzeń i decyzji lub występowanie do innych organów o ich wydanie - w wypadkach określonych w przepisach o zwalczaniu chorób zakaźnych dla mieszkańców Łęczyca, wydawanie decyzji o stwierdzeniu choroby zawodowej lub decyzji o braku podstaw do jej stwierdzenia, planowanie i organizowanie sanitarnego zabezpieczenia granic państwa, nadzór sanitarny Łęczyca nad ruchem pasażerskim i towarowym w morskich i lotniczych portach oraz przystaniach, udzielanie poradnictwa w zakresie spraw sanitarno-epidemiologicznych lekarzom okrętowym i personelowi pomocniczo-lekarskiemu, zatrudnionemu na statkach morskich, żeglugi śródlądowej i powietrznych, kierowanie akcją sanitarną przy masowych przemieszczeniach ludności, zjazdach i zgromadzeniach.
Temat dnia Polecane Polityka Karabach 2020 Wybory2023 WyboryUE Łódź Pabianice Sieradz Bełchatów

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy WarszawaZakupy ŁódźZakupy SieradzZakupy Pabianice EdukacjaBaza szkół

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Transport

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Pogoda   •   Regiony •   Przyczepy •   Samochody •   Edukacja•   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online