Sanepid Łask - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku koronawirus łódzkie Kolumna24

Podstawowe informacje kontaktowe i adres sanepidu w Łask - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku - z najnowszymi wiadomościami o koronawirus sanepid Łask. Sanepid Łask jest jedną z instytucji odpowiedzialnych za zdrowie publiczne w Polsce, obok szpitali i innych placówek medycznych. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku odpowiada przede wszystkim za higienę w różnych aspektach w regionie łódzkie w połączeniu z innymi stacjami inspekcji sanitarnej.
KORONAWIRUS
Zarażeni 280229 osób
Zgony 4615 osób
Ozdrowieńcy 119237 osób
Leczeni 156377 osób
Dane zarażeń Covid-19 w Polsce z 27/Październik/2020 (00:00)...

KONKTAT
Sanepid PSSE w Łasku
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku
Region: łódzkie
Sanepid Łask - PSSE w Łasku
Adres: 98-100 Łask
Ulica: ul. Warszawska 38
Region: łódzkie
Kontakt Sanepid Łask
7:30–15:05
43 675 22 94
43 675 22 94
43 675 23 15
43 675 23 15
całodobowo:
605 088 523
605 088 523


Przygotowaliśmy podstawowe informacje o sanepid Łask dla czytelników portalu Kolumna24. Poniżej przeczytasz najnowsze wiadomości oznaczone tagiem Epidemie i zarazy, które zostąły opublikowane w ostatnich dniach. Sanepid Łask mieści się przy ulicy ul. Warszawska 38 w województwie łódzkim.
KORONAWIRUS
Komisja sejmowa: MC i MZ rozwijają aplikacje i narzędzia do walki z Covid Kolumna24

Komisja sejmowa: MC i MZ rozwijają aplikacje i narzędzia do walki z Covid

Warmińsko-mazurskie: zajętych 366 łóżek covidowych i 31 respiratorów Kolumna24

Warmińsko-mazurskie: zajętych 366 łóżek covidowych i 31 respiratorów

Opolskie: na chorych w regionie czeka ponad 300 łózek covidowych Kolumna24

Opolskie: na chorych w regionie czeka ponad 300 łózek covidowych

Lubelskie: zajęte ok. 75 proc. łóżek covidowych Kolumna24

Lubelskie: zajęte ok. 75 proc. łóżek covidowych

Śląskie: kolejny rekord zakażeń, ogniska w całym regionie Kolumna24

Śląskie: kolejny rekord zakażeń, ogniska w całym regionie

Podkarpackie: 1166 łóżek covidowych, w tym 82 respiratorowych Kolumna24

Podkarpackie: 1166 łóżek covidowych, w tym 82 respiratorowych

Wszystkie wiadomości...
ZAKUPY

Waga BEURER BF 950 BT

Zdrowie I Uroda

Inhalator ORO-MED Family Plus

Zdrowie I Uroda

Smartband LAMAX BFit 2

Zdrowie I Uroda

Waga BEURER BF 950

Zdrowie I Uroda

Smartband HUAWEI Band 4 Czarny

Zdrowie I Uroda

Waga BLAUPUNKT BSM401

Zdrowie I Uroda

Smartband ART HanksFit S-Fit18 Czarny

Zdrowie I Uroda

Waga BEURER BF 180

Zdrowie I Uroda

Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-N1BASIC

Zdrowie I Uroda
Opieka zdrowotna...
STACJE
Sanepid PSSE w ZgierzuSanepid PSSE w Zduńskiej WoliSanepid PSSE w WieruszowieSanepid PSSE w WieluniuSanepid PSSE w Tomaszowie MazowieckimSanepid PSSE w SkierniewicachSanepid PSSE w SieradzuSanepid PSSE w Rawie MazowieckiejSanepid PSSE w RadomskuSanepid PSSE w PoddębicachSanepid PSSE w Piotrkowie TrybunalskimSanepid PSSE w PajęcznieSanepid PSSE w PabianicachSanepid PSSE w OpocznieSanepid PSSE w ŁowiczuSanepid PSSE w Łodzi Sanepid PSSE w ŁęczycySanepid PSSE w ŁaskuSanepid PSSE w KutnieSanepid PSSE w BrzezinachSanepid PSSE w BełchatowieSanepid WSSE w Łodzi

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku - Sanepid Łask (łódzkie) Kolumna24


Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku jest terenową placówka Państwowej Inspekcji Sanitarnej i sanepid w Łask posiada status podmiotu leczniczego działającego w formie zakładu opieki zdrowotnej. Bezpośrednio podlega on Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu. Do zadań sanepidu w Łask (Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku) w województwie łódzkie należy przede wszystkim sprawowanie nadzoru nad warunkami: higieny środowiska, higieny pracy w zakładach pracy, higieny radiacyjnej, higieny procesów nauczania i wychowania, higieny wypoczynku i rekreacji, zdrowotnymi żywności, żywienia i przedmiotów użytku, higieniczno-sanitarnymi, jakie powinien spełniać personel medyczny, sprzęt oraz pomieszczenia, w których są udzielane świadczenia zdrowotne.

Tak postawione zadania dla sanepidu w Łask (łódzkie) mają na celu ochronę zdrowia ludzkiego przed niekorzystnym wpływem szkodliwości i uciążliwości środowiskowych, zapobiegania powstawaniu chorób, w tym chorób zakaźnych i zawodowych.

Sytuacja epidemiologiczna w Łask - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku


Sanepid za pośrednictwem stacji Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku odpowiada za nadzorowanie aktualnej sytuacji epidemiologicznej w powiecie w województwie łódzkie. W ostatnim czasie do przeważających zadań jest raportowanie i kontrolowanie zakażeń koronawirusem w Łask.

Sanepid Łask mieści się przy ulicy ul. Warszawska 38 . Uruchomiono specjalnie linie telefoniczne, które ułatwiają kontakt z sanepidem Łask. Najszybszy kontakt do Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku lokalnie znajdziesz na samej górze strony.

Do zakresu działania Państwowej Inspekcji Sanitarnej Łask w dziedzinie zapobiegania i zwalczania chorób, zakres zadań Inspekcji obejmuje: dokonywanie analiz i ocen epidemiologicznych w miejscowości Łask oraz podległym rejonie działań, opracowywanie programów i planów działalności zapobiegawczej i przeciwepidemicznej, przekazywanie ich do realizacji podmiotom leczniczym w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej oraz kontrola realizacji tych programów i planów, ustalanie zakresu i terminów szczepień ochronnych oraz sprawowanie nadzoru w tym zakresie w Łask, wydawanie zarządzeń i decyzji lub występowanie do innych organów o ich wydanie - w wypadkach określonych w przepisach o zwalczaniu chorób zakaźnych dla mieszkańców Łask, wydawanie decyzji o stwierdzeniu choroby zawodowej lub decyzji o braku podstaw do jej stwierdzenia, planowanie i organizowanie sanitarnego zabezpieczenia granic państwa, nadzór sanitarny Łask nad ruchem pasażerskim i towarowym w morskich i lotniczych portach oraz przystaniach, udzielanie poradnictwa w zakresie spraw sanitarno-epidemiologicznych lekarzom okrętowym i personelowi pomocniczo-lekarskiemu, zatrudnionemu na statkach morskich, żeglugi śródlądowej i powietrznych, kierowanie akcją sanitarną przy masowych przemieszczeniach ludności, zjazdach i zgromadzeniach.
Temat dnia Polecane Polityka Karabach 2020 Wybory2023 WyboryUE Łódź Pabianice Sieradz Bełchatów

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

EdukacjaBaza szkół

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Transport

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Pogoda   •   Regiony •   Przyczepy •   Samochody •   Edukacja•   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online