Sieradz wiadomości online powiat sieradzki ESI z ostatniej chwili łódzkie Kolumna24

Istotne wiadomości Sieradz powiat sieradzki na portalu informacyjnym łódzkie Kolumna24 dla czytelników z ostatniej chwili. Wiadomości powiat sieradzki to informacje z Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Błaszki, Goszczanów, Klonowa, Sieradz, Warta, Wróblew, Złoczew, z regionów. Powiat sieradzki ma powierzchnię 1490,83 km2, którą zamieszkuje 119 009 mieszkańców (powiat sieradzki z wiadomościami Sieradz z ostatniej chwili ESI). Gęstość zaludnienia dla powiatu wynosi 80 osób na 1 km2. Odkrywaj z portalem informacyjnym Kolumna24 atrakcje turystyczne Sieradz i zabytki powiat sieradzki w łódzkie.
Policja KPP Sieradz: Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy. Miał 3,4 promila, zasnął za kierownicą Kolumna24

Policja KPP Sieradz: Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy. Miał 3,4 promila, zasnął za kierownicą

Policja KPP Sieradz: Sieradzcy policjanci uratowali mężczyznę z pożaru Kolumna24

Policja KPP Sieradz: Sieradzcy policjanci uratowali mężczyznę z pożaru

Policja KPP Sieradz: Śmiertelne potrącenie pieszej Kolumna24

Policja KPP Sieradz: Śmiertelne potrącenie pieszej

Policja KPP Sieradz: Ponad kilogram narkotyków przejęty przez sieradzkich kryminalnych Kolumna24

Policja KPP Sieradz: Ponad kilogram narkotyków przejęty przez sieradzkich kryminalnych

Policja KPP Sieradz: Przestępczy fortel pracownicy kantoru Kolumna24

Policja KPP Sieradz: Przestępczy fortel pracownicy kantoru

Policja KPP Sieradz: Pościg za nietrzeźwym kierującym Kolumna24

Policja KPP Sieradz: Pościg za nietrzeźwym kierującym

Policja KPP Sieradz: Pościg za nietrzeźwym kierującym Kolumna24

Policja KPP Sieradz: Pościg za nietrzeźwym kierującym

Policja KPP Sieradz: Handlował podrobioną odzieżą Kolumna24

Policja KPP Sieradz: Handlował podrobioną odzieżą

Policja KPP Sieradz: 4 - letni chłopiec pogryziony przez psa Kolumna24

Policja KPP Sieradz: 4 - letni chłopiec pogryziony przez psaWiadomości SieradzWiadomości sieradzkiTemat dniaApteki łódzkieSanepid łódzkiePogoda łódzkieSzpitale łódzkiePrzyczepy ŁódźPolicja Pabianice

ZAKUPY
CYBERPUNK 2077 ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ SURVIVAL IT ZDROWIE I URODA AGD TELEFONY RANKINGI

Bateria PR13 PANASONIC (6 szt.)

Elektronika

Rower eliptyczny EL 900

Fitness Cardio

Termorobot MPM iCoook MRK-18

Agd Małe

Monitor SAMSUNG LC24T550FDUXEN

Elektronika

Rower eliptyczny EL520 zasilany siłą mięśni

Fitness Cardio

Laptop ASUS ZenBook 14 UX433FAC-A5111T FHD i5-10210U/8GB/512GB SSD/INT/Win10H Niebieski

Komputery I Tablety
PRACA

Oferty pracy powiat sieradzki 2020 łódzkie - ESI praca od zaraz powiat sieradzki


Najnowsze oferty pracy dla całego powiat sieradzki oraz dla innych miejscowości województwo łódzkie na portalu informacyjnym Kolumna24 online.

Praca Pielęgniarka - Biskupice (powiat sieradzki)

Oferta pracy dla pielęgniarka w Biskupice powiat sieradzki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 3 200 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

⇣ Oferta Pielęgniarka ⇣

Praca Fizjoterapeuta - Biskupice (powiat sieradzki)

Oferta pracy dla fizjoterapeuta w Biskupice powiat sieradzki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 3 000 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

⇣ Oferta Fizjoterapeuta ⇣

Praca Pracownik Gospodarczy - Sieradz (powiat sieradzki)

Oferta pracy dla pozostali rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani w Sieradz powiat sieradzki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

⇣ Oferta Pracownik Gospodarczy ⇣

Praca Sprzątaczka - Zapole (powiat sieradzki)

Oferta pracy dla sprzątaczka biurowa w Zapole powiat sieradzki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 1 500 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

⇣ Oferta Sprzątaczka ⇣

Praca Robotnik Przygotowujący Drewno - Szczesie (powiat sieradzki)

Oferta pracy dla pozostali robotnicy przygotowujący drewno i pokrewni w Szczesie powiat sieradzki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

⇣ Oferta Robotnik Przygotowujący Drewno ⇣

Praca Stolarz - Rossoszyca (powiat sieradzki)

Oferta pracy dla stolarz w Rossoszyca powiat sieradzki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką 3 000 - 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

⇣ Oferta Stolarz ⇣

Wszystkie oferty...
REGION

Powiat sieradzki jednostki samorządu terytorialnego ESI łódzkie - polityka powiat sieradzki


Załatw urzędową sprawę w Starostwo Powiatowe w Sieradzu w miejscowości 98-200 Sieradz, Plac Wojewódzki 3 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Starosta, powiat, teryt: 1014000.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Brąszewice w miejscowości 98-277 Brąszewice, ul. Starowiejska 1 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1014032.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Brzeźnio w miejscowości 98-275 Brzeźnio, ul. Wspólna 44 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1014042.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Burzenin w miejscowości 98-260 Burzenin, Sieradzka 1 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1014052.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Goszczanów w miejscowości 98-215 Goszczanów, ul. Kaliska 19 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1014062.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy i Miasta Błaszki w miejscowości 98-235 Błaszki, Pl. Niepodległości 13 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Burmistrz, gmina miejsko-wiejska, teryt: 1014023.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy i Miasta w Warcie w miejscowości 98-290 Warta, Rynek im. St. Wł. Reymonta 1 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Burmistrz, gmina miejsko-wiejska, teryt: 1014093.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Klonowa w miejscowości 98-273 Klonowa, ul. Ks. Dalaka 2 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1014072.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Sieradz w miejscowości 98-200 Sieradz, Armii Krajowej 5 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1014082.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Wróblew w miejscowości 98-285 Wróblew, Wróblew 15 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1014102.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Miasta Sieradz w miejscowości 98-200 Sieradz, Plac Wojewódzki 1 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Prezydent, gmina miejska, teryt: 1014011.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Miejski w Złoczewie w miejscowości 98-270 Złoczew, ul. Szkolna 16 Powiat sieradzki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Burmistrz, gmina miejsko-wiejska, teryt: 1014113.

Sieradz - zabytki i atrakcje turystyczne powiat sieradzki - zwiedzaj i odkrywaj łódzkie


Zwiedzaj i odkrywaj województwo łódzkie razem z portalem informacyjnym Kolumna24. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne usytuowane w powiat sieradzki.

Zwiedzaj Aleja Dojazdowa data nieznana w Wrząca (aleja). Odkryj aleja położony w Wrząca na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Aleja Dojazdowa data nieznana (aleja) zlokalizowany jest w Wrząca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.06.1974 roku.

Zwiedzaj Aleja Lipowa data nieznana w Tubądzin (aleja). Odkryj aleja położony w Tubądzin na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Aleja Lipowa data nieznana (aleja) zlokalizowany jest w Tubądzin i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.10.1948 roku.

Zwiedzaj Brama data nieznana w Dębołęka (brama). Odkryj brama położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Brama data nieznana (brama) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Budynek Gospodarczy 1904 - 1906 w Dębołęka (budynek gospodarczy). Odkryj budynek gospodarczy położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Budynek Gospodarczy 1904 - 1906 (budynek gospodarczy) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Budynek Liceum 1921 - 1925 w Sieradz (szkoła). Odkryj szkoła położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Budynek Liceum 1921 - 1925 (szkoła) zlokalizowany jest w Sieradz Żwirki i Wigury 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 22.02.1985 roku.

Zwiedzaj Budynek Mieszkalny Tzw. Dom Kata przełom XVIII/XIX w. w Sieradz (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Budynek Mieszkalny Tzw. Dom Kata przełom XVIII/XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Sieradz Ogrodowa 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.07.1997 roku.

Zwiedzaj Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej 1879 r. w Sieradz (remiza). Odkryj remiza położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej 1879 r. (remiza) zlokalizowany jest w Sieradz Krakowskie Przedmieście 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.01.2008 roku.

Zwiedzaj Cmentarz Przykościelny w Góra (cmentarz). Odkryj cmentarz położony w Góra na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Cmentarz Przykościelny (cmentarz) zlokalizowany jest w Góra i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 04.02.1984 roku.

Zwiedzaj Cmentarz Przykościelny w Sieradz (cmentarz). Odkryj cmentarz położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Cmentarz Przykościelny (cmentarz) zlokalizowany jest w Sieradz i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.01.1988 roku.

Zwiedzaj Dom pocz. XIX w. w Sieradz (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Dom pocz. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Sieradz Rynek 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1840 - 1845 w Warta (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Dom 1840 - 1845 (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Warta Profesora Stanisława Kaszyńskiego 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 02.01.1978 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Warta (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Warta Rynek Władysława Stanisława Reymonta 24 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dom Mieszkalny XVIII w. w Charłupia Mała (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Charłupia Mała na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Dom Mieszkalny XVIII w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Charłupia Mała i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1950 roku.

Zwiedzaj Dom Społeczny Błaszkowianka przełom XIX/XX w. w Błaszki (dom kultury). Odkryj dom kultury położony w Błaszki na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - miasto. Zabytek Dom Społeczny Błaszkowianka przełom XIX/XX w. (dom kultury) zlokalizowany jest w Błaszki Plac Sulwińskiego 32 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 24.08.1977 roku.

Zwiedzaj Drzewostan Dróg Od Gruszcyc data nieznana w Wrząca (aleja). Odkryj aleja położony w Wrząca na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Drzewostan Dróg Od Gruszcyc data nieznana (aleja) zlokalizowany jest w Wrząca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.06.1974 roku.

Zwiedzaj Dwór 1. poł. XIX w. w Cielce (dwór). Odkryj dwór położony w Cielce na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Dwór 1. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Cielce 29a i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.11.1969 roku.

Zwiedzaj Dwór 1. poł. XIX w. w Krąków (dwór). Odkryj dwór położony w Krąków na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Dwór 1. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Krąków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.11.1969 roku.

Zwiedzaj Dwór przełom XVIII/XIX w. w Mikołajewice (dwór). Odkryj dwór położony w Mikołajewice na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Dwór przełom XVIII/XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Mikołajewice 45 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.04.1970 roku.

Zwiedzaj Dwór pocz. XIX w. w Ustków (dwór). Odkryj dwór położony w Ustków na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Dwór pocz. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Ustków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.12.1969 roku.

Zwiedzaj Dwór 1855 r. w Zakrzew (dwór). Odkryj dwór położony w Zakrzew na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Dwór 1855 r. (dwór) zlokalizowany jest w Zakrzew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.04.1975 roku.

Zwiedzaj Dwór XVII w. w Charłupia Wielka (dwór). Odkryj dwór położony w Charłupia Wielka na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Dwór XVII w. (dwór) zlokalizowany jest w Charłupia Wielka 102 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór 1914 - 1916 w Kościerzyn (dwór). Odkryj dwór położony w Kościerzyn na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Dwór 1914 - 1916 (dwór) zlokalizowany jest w Kościerzyn 11 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.06.1997 roku.

Zwiedzaj Dwór XVIII w. w Sędzice (dwór). Odkryj dwór położony w Sędzice na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Dwór XVIII w. (dwór) zlokalizowany jest w Sędzice 50 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór pocz. XIX w. w Tubądzin (dwór). Odkryj dwór położony w Tubądzin na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Dwór pocz. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Tubądzin i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór pocz. XX w. w Domaniew (dwór). Odkryj dwór położony w Domaniew na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Dwór pocz. XX w. (dwór) zlokalizowany jest w Domaniew 35 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.01.1988 roku.

Zwiedzaj Dwór przełom XVIII/XIX w. w Jasionna (dwór). Odkryj dwór położony w Jasionna na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Dwór przełom XVIII/XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Jasionna 25 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór XVII w. w Kalinowa (dwór). Odkryj dwór położony w Kalinowa na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Dwór XVII w. (dwór) zlokalizowany jest w Kalinowa 99 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 12.06.1954 roku.

Zwiedzaj Dwór pocz. XX w. w Kobylniki (dwór). Odkryj dwór położony w Kobylniki na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Dwór pocz. XX w. (dwór) zlokalizowany jest w Kobylniki i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.06.1988 roku.

Zwiedzaj Dwór pocz. XIX w. w Sędzimirowice (dwór). Odkryj dwór położony w Sędzimirowice na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Dwór pocz. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Sędzimirowice 11 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.02.1969 roku.

Zwiedzaj Dwór poł. XIX w. w Starce (dwór). Odkryj dwór położony w Starce na terenie powiat sieradzki w gminie Brąszewice. Zabytek Dwór poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Starce i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brąszewice w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 20.08.2019 roku.

Zwiedzaj Dwór 1. poł. XIX w. w Barczew (dwór). Odkryj dwór położony w Barczew na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Dwór 1. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Barczew 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór 3. ćw. XIX w. w Dębołęka (dwór). Odkryj dwór położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Dwór 3. ćw. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Dębołęka 72 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Dwór pocz. XIX w. w Kliczków Mały (dwór). Odkryj dwór położony w Kliczków Mały na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Dwór pocz. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Kliczków Mały 45 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór XVII w. w Kliczków Wielki (dwór). Odkryj dwór położony w Kliczków Wielki na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Dwór XVII w. (dwór) zlokalizowany jest w Kliczków Wielki 35 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór pocz. XIX w. w Wolnica Niechmirowska (dwór). Odkryj dwór położony w Wolnica Niechmirowska na terenie powiat sieradzki w gminie Burzenin. Zabytek Dwór pocz. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Wolnica Niechmirowska 25 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Burzenin w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór XIX w. w Stojanów (dwór). Odkryj dwór położony w Stojanów na terenie powiat sieradzki w gminie Goszczanów. Zabytek Dwór XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Stojanów 19a i stanowi atrakcję turystyczną gminy Goszczanów w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.08.1956 roku.

Zwiedzaj Dwór XVII w. w Chojne (dwór). Odkryj dwór położony w Chojne na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Dwór XVII w. (dwór) zlokalizowany jest w Chojne Główna 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.06.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór 2. poł. XVIII w. w Dąbrowa Wielka (dwór). Odkryj dwór położony w Dąbrowa Wielka na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Dwór 2. poł. XVIII w. (dwór) zlokalizowany jest w Dąbrowa Wielka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór koniec XVII w. w Dzierlin (dwór). Odkryj dwór położony w Dzierlin na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Dwór koniec XVII w. (dwór) zlokalizowany jest w Dzierlin 50 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór Z Wrzącej, Ob. Kawiarnia 1860 r. w Sieradz (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Dwór Z Wrzącej, Ob. Kawiarnia 1860 r. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Sieradz i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 20.01.1986 roku.

Zwiedzaj Dwór, Ob. Szkoła Podstawowa pocz. XIX w. w Wrząca (dwór). Odkryj dwór położony w Wrząca na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Dwór, Ob. Szkoła Podstawowa pocz. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Wrząca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.12.1946 roku.

Zwiedzaj Dworek 1. poł. XIX w. w Warta (dwór). Odkryj dwór położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Dworek 1. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Warta Sieradzka 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dworzec Pkp pocz. XX w. w Maciszewice (dworzec). Odkryj dworzec położony w Maciszewice na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Dworzec Pkp pocz. XX w. (dworzec) zlokalizowany jest w Maciszewice 26 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.01.1988 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica przełom XVIII/XIX w. w Warta (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Dzwonnica przełom XVIII/XIX w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Warta i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica poł. XIX w. w Kamionacz (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Kamionacz na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Dzwonnica poł. XIX w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Kamionacz 4 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica XVIII w. w Brzeźnio (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Brzeźnio na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Dzwonnica XVIII w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Brzeźnio i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica XVII w. w Kliczków Mały (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Kliczków Mały na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Dzwonnica XVII w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Kliczków Mały 49 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Folwark 1904 - 1906 w Dębołęka (zespół - folwark). Odkryj zespół - folwark położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Folwark 1904 - 1906 (zespół - folwark) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Jatki, Ob. Kino Lutnia 1. poł. XIX w. w Warta (hala targowa). Odkryj hala targowa położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Jatki, Ob. Kino Lutnia 1. poł. XIX w. (hala targowa) zlokalizowany jest w Warta Tadeusza Kościuszki 11 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kamienica XVI w. w Sieradz (kamienica). Odkryj kamienica położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica XVI w. (kamienica) zlokalizowany jest w Sieradz Dominikańska 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 17.10.1946 roku.

Zwiedzaj Kamienica pocz. XIX w. w Sieradz (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica pocz. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Sieradz Dominikańska 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kamienica 1. poł. XIX w. w Sieradz (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Sieradz Kolegiacka 14 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kamienica przełom XVIII/XIX w. w Sieradz (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica przełom XVIII/XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Sieradz Kolegiacka 15 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kamienica pocz. XX w. w Sieradz (kamienica). Odkryj kamienica położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica pocz. XX w. (kamienica) zlokalizowany jest w Sieradz Rynek 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.09.1982 roku.

Zwiedzaj Kamienica koniec XIX w. w Sieradz (kamienica). Odkryj kamienica położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica koniec XIX w. (kamienica) zlokalizowany jest w Sieradz Rynek 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.09.1982 roku.

Zwiedzaj Kamienica pocz. XIX w. w Sieradz (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica pocz. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Sieradz Rynek 4 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kamienica XIX w. w Sieradz (kamienica). Odkryj kamienica położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica XIX w. (kamienica) zlokalizowany jest w Sieradz Rynek 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1993 roku.

Zwiedzaj Kamienica 2. poł. XIX w. w Sieradz (kamienica). Odkryj kamienica położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica 2. poł. XIX w. (kamienica) zlokalizowany jest w Sieradz Warszawska 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 10.02.1953 roku.

Zwiedzaj Kamienica pocz. XIX w. w Warta (kamienica). Odkryj kamienica położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Kamienica pocz. XIX w. (kamienica) zlokalizowany jest w Warta 20 Stycznia 26 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.01.1988 roku.

Zwiedzaj Kamienica Z Oficyną 1826 - 1827 w Sieradz (kamienica). Odkryj kamienica położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kamienica Z Oficyną 1826 - 1827 (kamienica) zlokalizowany jest w Sieradz Rynek 13 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 17.12.2012 roku.

Zwiedzaj Kaplica XVII w. w Złoczew (kaplica). Odkryj kaplica położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Kaplica XVII w. (kaplica) zlokalizowany jest w Złoczew Sieradzka 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kaplica Cmentarna 1. poł. XIX w. w Warta (kaplica). Odkryj kaplica położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Kaplica Cmentarna 1. poł. XIX w. (kaplica) zlokalizowany jest w Warta Świętojańska 32 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kaplica Dworska XVIII w. w Dębołęka (kaplica). Odkryj kaplica położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Kaplica Dworska XVIII w. (kaplica) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kaplica Dworska XVIII w. w Świnice Kaliskie (kaplica). Odkryj kaplica położony w Świnice Kaliskie na terenie powiat sieradzki w gminie Goszczanów. Zabytek Kaplica Dworska XVIII w. (kaplica) zlokalizowany jest w Świnice Kaliskie i stanowi atrakcję turystyczną gminy Goszczanów w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.11.1969 roku.

Zwiedzaj Kaplica Dworska, Ob. Pw. Niepokalanego Poczecia Najświętszej Marii Panny XIX w. w Niechmirów (kaplica). Odkryj kaplica położony w Niechmirów na terenie powiat sieradzki w gminie Burzenin. Zabytek Kaplica Dworska, Ob. Pw. Niepokalanego Poczecia Najświętszej Marii Panny XIX w. (kaplica) zlokalizowany jest w Niechmirów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Burzenin w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 19.09.2008 roku.

Zwiedzaj Kaplica Gobowa Rodziny Biernackich I Błeszyńskich 1852 r. w Chrzanowice (mauzoleum). Odkryj mauzoleum położony w Chrzanowice na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Kaplica Gobowa Rodziny Biernackich I Błeszyńskich 1852 r. (mauzoleum) zlokalizowany jest w Chrzanowice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 24.02.2010 roku.

Zwiedzaj Kaplica Grobowa Nieniewskich 1. poł. XIX w. w Wróblew (mauzoleum). Odkryj mauzoleum położony w Wróblew na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Kaplica Grobowa Nieniewskich 1. poł. XIX w. (mauzoleum) zlokalizowany jest w Wróblew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kaplica Pw. Najświętszej Marii Panny data nieznana w Brończyn (kaplica). Odkryj kaplica położony w Brończyn na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Kaplica Pw. Najświętszej Marii Panny data nieznana (kaplica) zlokalizowany jest w Brończyn 21 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.06.1954 roku.

Zwiedzaj Kaplica Pw. Św. Barbary 1726 r. w Warta (kaplica). Odkryj kaplica położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Kaplica Pw. Św. Barbary 1726 r. (kaplica) zlokalizowany jest w Warta Klasztorna 9 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kaplica Pw. Św. Kajetana 1900 r. w Sieradz (kaplica). Odkryj kaplica położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kaplica Pw. Św. Kajetana 1900 r. (kaplica) zlokalizowany jest w Sieradz i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 19.08.1991 roku.

Zwiedzaj Kaplica Pw. Św. Walentego 1756 r. w Kłocko (kaplica). Odkryj kaplica położony w Kłocko na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Kaplica Pw. Św. Walentego 1756 r. (kaplica) zlokalizowany jest w Kłocko 143 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kapliczka 1917 r. w Dzierlin (kapliczka). Odkryj kapliczka położony w Dzierlin na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Kapliczka 1917 r. (kapliczka) zlokalizowany jest w Dzierlin i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 20.05.1946 roku.

Zwiedzaj Karczma koniec XVIII w. w Tumidaj (karczma). Odkryj karczma położony w Tumidaj na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Karczma koniec XVIII w. (karczma) zlokalizowany jest w Tumidaj 22 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.01.1962 roku.

Zwiedzaj Klasztor pocz. XVII w. w Złoczew (klasztor). Odkryj klasztor położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Klasztor pocz. XVII w. (klasztor) zlokalizowany jest w Złoczew Sieradzka 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Klasztor XIV w. w Sieradz (klasztor). Odkryj klasztor położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Klasztor XIV w. (klasztor) zlokalizowany jest w Sieradz Dominikańska 16 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Klasztor, Ob. Klasztor I Szpital Psychiatryczny XV w. w Warta (klasztor). Odkryj klasztor położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Klasztor, Ob. Klasztor I Szpital Psychiatryczny XV w. (klasztor) zlokalizowany jest w Warta Klasztorna 9 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Klasztor, Ob. Plebania 1626 r. w Wągłczew (klasztor). Odkryj klasztor położony w Wągłczew na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Klasztor, Ob. Plebania 1626 r. (klasztor) zlokalizowany jest w Wągłczew 53 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Klasztor, Ob. Szpital 2. poł. XVIII w. w Warta (klasztor). Odkryj klasztor położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Klasztor, Ob. Szpital 2. poł. XVIII w. (klasztor) zlokalizowany jest w Warta i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Cmentarny Pw. Świetego Ducha XVIII w. w Sieradz (kościół). Odkryj kościół położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kościół Cmentarny Pw. Świetego Ducha XVIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Sieradz i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Farny Pw. Wszystkich Świętych 1370 r. w Sieradz (kościół). Odkryj kościół położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kościół Farny Pw. Wszystkich Świętych 1370 r. (kościół) zlokalizowany jest w Sieradz Kolegiacka 11 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Filialny Pw. Świętej Trójcy 1595 r. w Kamienna-Wieś (kościół). Odkryj kościół położony w Kamienna-Wieś na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Kościół Filialny Pw. Świętej Trójcy 1595 r. (kościół) zlokalizowany jest w Kamienna-Wieś i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 12.06.1954 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Bartłomieja 1797 r. w Charłupia Wielka (kościół). Odkryj kościół położony w Charłupia Wielka na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Bartłomieja 1797 r. (kościół) zlokalizowany jest w Charłupia Wielka 17 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny 1907 - 1916 w Charłupia Mała (kościół). Odkryj kościół położony w Charłupia Mała na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny 1907 - 1916 (kościół) zlokalizowany jest w Charłupia Mała Księdza Radzymińskiego 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.08.2019 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny 1904 - 1908 w Wojków (kościół). Odkryj kościół położony w Wojków na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny 1904 - 1908 (kościół) zlokalizowany jest w Wojków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.01.1988 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Andrzeja pocz. XVII w. w Złoczew (kościół). Odkryj kościół położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Andrzeja pocz. XVII w. (kościół) zlokalizowany jest w Złoczew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Anny 1770 r. w Błaszki (kościół). Odkryj kościół położony w Błaszki na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - miasto. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Anny 1770 r. (kościół) zlokalizowany jest w Błaszki Plac Sulwińskiego 34 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.06.1954 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Anny pocz. XVII w. w Chojne (kościół). Odkryj kościół położony w Chojne na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Anny pocz. XVII w. (kościół) zlokalizowany jest w Chojne i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.06.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Benedykta 1788 r. w Chlewo (kościół). Odkryj kościół położony w Chlewo na terenie powiat sieradzki w gminie Goszczanów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Benedykta 1788 r. (kościół) zlokalizowany jest w Chlewo 5a i stanowi atrakcję turystyczną gminy Goszczanów w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 13.02.1970 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Idziego 1755 - 1761 w Brzeźnio (kościół). Odkryj kościół położony w Brzeźnio na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Idziego 1755 - 1761 (kościół) zlokalizowany jest w Brzeźnio Kościelna 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Jana Nepomucena 1764 r. w Kliczków Mały (kościół). Odkryj kościół położony w Kliczków Mały na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Jana Nepomucena 1764 r. (kościół) zlokalizowany jest w Kliczków Mały 49 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Marcina 1666 r. w Goszczanów (kościół). Odkryj kościół położony w Goszczanów na terenie powiat sieradzki w gminie Goszczanów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Marcina 1666 r. (kościół) zlokalizowany jest w Goszczanów Turecka 12 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Goszczanów w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 22.12.1953 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Marcina Biskupa 1845 r. w Kamionacz (kościół). Odkryj kościół położony w Kamionacz na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Marcina Biskupa 1845 r. (kościół) zlokalizowany jest w Kamionacz 4 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Marii Magdaleny 1465 r. w Kalinowa (kościół). Odkryj kościół położony w Kalinowa na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Marii Magdaleny 1465 r. (kościół) zlokalizowany jest w Kalinowa 15 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 06.06.1954 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Michała pocz. XVIII w. w Dąbrowa Wielka (kościół). Odkryj kościół położony w Dąbrowa Wielka na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Michała pocz. XVIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Dąbrowa Wielka 39 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Mikołaja XIV w. w Warta (kościół). Odkryj kościół położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Mikołaja XIV w. (kościół) zlokalizowany jest w Warta Kaliska 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 10.05.1949 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Stanisława 1875 r. w Uników (kościół). Odkryj kościół położony w Uników na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - obszar wiejski. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Stanisława 1875 r. (kościół) zlokalizowany jest w Uników 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 22.08.1977 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Stanisława 1. poł. XVIII w. w Gruszczyce (kościół). Odkryj kościół położony w Gruszczyce na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Stanisława 1. poł. XVIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Gruszczyce i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Wawrzyńca 1783 r. w Rossoszyca (kościół). Odkryj kościół położony w Rossoszyca na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Wawrzyńca 1783 r. (kościół) zlokalizowany jest w Rossoszyca Kościelna 4 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Wojciecha 1669 r. w Sieradz (kościół). Odkryj kościół położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Wojciecha 1669 r. (kościół) zlokalizowany jest w Sieradz Kościelna 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św.św. Piotra I Pawła 1804 r. w Wróblew (kościół). Odkryj kościół położony w Wróblew na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św.św. Piotra I Pawła 1804 r. (kościół) zlokalizowany jest w Wróblew 35 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Świętego Krzyża 1642 r. w Burzenin (kościół). Odkryj kościół położony w Burzenin na terenie powiat sieradzki w gminie Burzenin. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Świętego Krzyża 1642 r. (kościół) zlokalizowany jest w Burzenin i stanowi atrakcję turystyczną gminy Burzenin w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny 1793 r. w Góra (kościół). Odkryj kościół położony w Góra na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny 1793 r. (kościół) zlokalizowany jest w Góra 16 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 04.02.1984 roku.

Zwiedzaj Kościół Polskokatolicki Pw. Chrystusa Najwyższego Arcykapłana 1917 r. w Sieradz (kościół). Odkryj kościół położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kościół Polskokatolicki Pw. Chrystusa Najwyższego Arcykapłana 1917 r. (kościół) zlokalizowany jest w Sieradz Tadeusza Kościuszki 19 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.01.1988 roku.

Zwiedzaj Kościół Pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny 1770 r. w Warta (kościół). Odkryj kościół położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Kościół Pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny 1770 r. (kościół) zlokalizowany jest w Warta i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Pw. Św. Stanisława 1300 r. w Sieradz (kościół). Odkryj kościół położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Kościół Pw. Św. Stanisława 1300 r. (kościół) zlokalizowany jest w Sieradz Dominikańska 16 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Pw. Świętego Krzyża pocz. XVII w. w Złoczew (kościół). Odkryj kościół położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Kościół Pw. Świętego Krzyża pocz. XVII w. (kościół) zlokalizowany jest w Złoczew Sieradzka 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny XV w. w Warta (kościół). Odkryj kościół położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Kościół Pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny XV w. (kościół) zlokalizowany jest w Warta Klasztorna 9 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół, Ob. Parafialny Pw. Św. Klemensa 1626 r. w Wągłczew (kościół). Odkryj kościół położony w Wągłczew na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Kościół, Ob. Parafialny Pw. Św. Klemensa 1626 r. (kościół) zlokalizowany jest w Wągłczew 53 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Kuźnia 1904 - 1906 w Dębołęka (kuźnia). Odkryj kuźnia położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Kuźnia 1904 - 1906 (kuźnia) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Młyn Wodny data nieznana w Kurpie (młyn). Odkryj młyn położony w Kurpie na terenie powiat sieradzki w gminie Brąszewice. Zabytek Młyn Wodny data nieznana (młyn) zlokalizowany jest w Kurpie i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brąszewice w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 06.10.1986 roku.

Zwiedzaj Obora 1904 - 1906 w Dębołęka (obora). Odkryj obora położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Obora 1904 - 1906 (obora) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Oficyna pocz. XIX w. w Tubądzin (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Tubądzin na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Oficyna pocz. XIX w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Tubądzin i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Oficyna Dworska przełom XVIII/XIX w. w Niechmirów (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Niechmirów na terenie powiat sieradzki w gminie Burzenin. Zabytek Oficyna Dworska przełom XVIII/XIX w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Niechmirów 62 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Burzenin w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 22.03.1952 roku.

Zwiedzaj Oficyna Dworska 1. poł. XIX w. w Męcka Wola (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Męcka Wola na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Oficyna Dworska 1. poł. XIX w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Męcka Wola i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Oficyna Północna koniec XVIII w. w Złoczew (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Oficyna Północna koniec XVIII w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Złoczew Szkolna 43898 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Oficyna Południowo-Wschodnia koniec XVIII w. w Złoczew (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Oficyna Południowo-Wschodnia koniec XVIII w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Złoczew Szkolna 43869 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Oficyna Południowo-Zachodnia koniec XVIII w. w Złoczew (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Oficyna Południowo-Zachodnia koniec XVIII w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Złoczew Szkolna 43838 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Ogrodzenie XVII - XVIII w. w Złoczew (mur/ogrodzenie). Odkryj mur/ogrodzenie położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Ogrodzenie XVII - XVIII w. (mur/ogrodzenie) zlokalizowany jest w Złoczew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.03.2018 roku.

Zwiedzaj Ogrodzenie Z Bramą XVII - XVIII w Złoczew (mur/ogrodzenie). Odkryj mur/ogrodzenie położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Ogrodzenie Z Bramą XVII - XVIII (mur/ogrodzenie) zlokalizowany jest w Złoczew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Otoczenie w Sieradz (Otoczenie zabytku). Odkryj Otoczenie zabytku położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Otoczenie (Otoczenie zabytku) zlokalizowany jest w Sieradz i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 22.01.2008 roku.

Zwiedzaj Otoczenie w Sieradz (Otoczenie zabytku). Odkryj Otoczenie zabytku położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Otoczenie (Otoczenie zabytku) zlokalizowany jest w Sieradz i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 17.12.2012 roku.

Zwiedzaj Park pocz. XIX w. w Cielce (park). Odkryj park położony w Cielce na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Park pocz. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Cielce i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.08.1982 roku.

Zwiedzaj Park koniec XIX w. w Kamionacz (park). Odkryj park położony w Kamionacz na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Park koniec XIX w. (park) zlokalizowany jest w Kamionacz i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.02.1979 roku.

Zwiedzaj Park data nieznana w Mikołajewice (park). Odkryj park położony w Mikołajewice na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Park data nieznana (park) zlokalizowany jest w Mikołajewice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.02.1979 roku.

Zwiedzaj Park koniec XIX w. w Ustków (park). Odkryj park położony w Ustków na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Park koniec XIX w. (park) zlokalizowany jest w Ustków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.02.1979 roku.

Zwiedzaj Park 1. poł. XIX w. w Charłupia Wielka (park). Odkryj park położony w Charłupia Wielka na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Park 1. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Charłupia Wielka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.02.1979 roku.

Zwiedzaj Park pocz. XX w. w Kobierzycko (park). Odkryj park położony w Kobierzycko na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Park pocz. XX w. (park) zlokalizowany jest w Kobierzycko i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.02.1979 roku.

Zwiedzaj Park 1915 - 1920 w Kościerzyn (park). Odkryj park położony w Kościerzyn na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Park 1915 - 1920 (park) zlokalizowany jest w Kościerzyn i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.02.1979 roku.

Zwiedzaj Park XIX w. w Stojanów (park). Odkryj park położony w Stojanów na terenie powiat sieradzki w gminie Goszczanów. Zabytek Park XIX w. (park) zlokalizowany jest w Stojanów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Goszczanów w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.08.1982 roku.

Zwiedzaj Park 2. poł. XIX w. w Górka Klonowska (park). Odkryj park położony w Górka Klonowska na terenie powiat sieradzki w gminie Klonowa. Zabytek Park 2. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Górka Klonowska i stanowi atrakcję turystyczną gminy Klonowa w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.02.1979 roku.

Zwiedzaj Park XV w. w Warta (park). Odkryj park położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Park XV w. (park) zlokalizowany jest w Warta Sieradzka 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.02.1979 roku.

Zwiedzaj Park Dworski XVIII w. w Brończyn (park). Odkryj park położony w Brończyn na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Park Dworski XVIII w. (park) zlokalizowany jest w Brończyn i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.12.1990 roku.

Zwiedzaj Park Dworski 2. poł. XVIII w. w Jasionna (park). Odkryj park położony w Jasionna na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Park Dworski 2. poł. XVIII w. (park) zlokalizowany jest w Jasionna i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.10.1948 roku.

Zwiedzaj Park Dworski przełom XIX/XX w. w Kobylniki (park). Odkryj park położony w Kobylniki na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Park Dworski przełom XIX/XX w. (park) zlokalizowany jest w Kobylniki i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.12.1990 roku.

Zwiedzaj Park Dworski XIX w. w Równa (park). Odkryj park położony w Równa na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Park Dworski XIX w. (park) zlokalizowany jest w Równa i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.12.1990 roku.

Zwiedzaj Park Dworski data nieznana w Kliczków Wielki (park). Odkryj park położony w Kliczków Wielki na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Park Dworski data nieznana (park) zlokalizowany jest w Kliczków Wielki i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.12.1990 roku.

Zwiedzaj Park Dworski XIX w. w Męcka Wola (ogród). Odkryj ogród położony w Męcka Wola na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Park Dworski XIX w. (ogród) zlokalizowany jest w Męcka Wola i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.11.1949 roku.

Zwiedzaj Park Dworski poł. XIX w. w Podłężyce (park). Odkryj park położony w Podłężyce na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Park Dworski poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Podłężyce i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.11.1948 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy przełom XIX/XX w. w Kociołki (park). Odkryj park położony w Kociołki na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy przełom XIX/XX w. (park) zlokalizowany jest w Kociołki i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.12.1990 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy 2. poł. XVIII w. w Dąbrowa Wielka (park). Odkryj park położony w Dąbrowa Wielka na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy 2. poł. XVIII w. (park) zlokalizowany jest w Dąbrowa Wielka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.12.1990 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy poł. XIX w. w Starce (park). Odkryj park położony w Starce na terenie powiat sieradzki w gminie Brąszewice. Zabytek Park Krajobrazowy poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Starce i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brąszewice w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.11.1988 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy przełom XVII/XVIII w. w Chojne (park). Odkryj park położony w Chojne na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Park Krajobrazowy przełom XVII/XVIII w. (park) zlokalizowany jest w Chojne i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.08.1988 roku.

Zwiedzaj Park Miejski Dziki Ogród data nieznana w Sieradz (park). Odkryj park położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Park Miejski Dziki Ogród data nieznana (park) zlokalizowany jest w Sieradz i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 10.03.1948 roku.

Zwiedzaj Park Pałacowy pocz. XX w. w Rożdżały (park). Odkryj park położony w Rożdżały na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Park Pałacowy pocz. XX w. (park) zlokalizowany jest w Rożdżały i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.12.1990 roku.

Zwiedzaj Park Pałacowy przełom XVIII/XIX w. w Złoczew (park). Odkryj park położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Park Pałacowy przełom XVIII/XIX w. (park) zlokalizowany jest w Złoczew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.02.2018 roku.

Zwiedzaj Park Pałacowy 1. poł. XIX w. w Kalinowa (park). Odkryj park położony w Kalinowa na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Park Pałacowy 1. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Kalinowa i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.12.1990 roku.

Zwiedzaj Park Pałacowy, Krajobrazowy XIX w. w Małków (park). Odkryj park położony w Małków na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Park Pałacowy, Krajobrazowy XIX w. (park) zlokalizowany jest w Małków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.11.1948 roku.

Zwiedzaj Park Podworski XVIII w. w Tubądzin (park). Odkryj park położony w Tubądzin na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Park Podworski XVIII w. (park) zlokalizowany jest w Tubądzin i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Park Podworski XIX w. w Wrząca (ogród). Odkryj ogród położony w Wrząca na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Park Podworski XIX w. (ogród) zlokalizowany jest w Wrząca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Park Podworski XVIII w. w Niechmirów (ogród). Odkryj ogród położony w Niechmirów na terenie powiat sieradzki w gminie Burzenin. Zabytek Park Podworski XVIII w. (ogród) zlokalizowany jest w Niechmirów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Burzenin w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 22.03.1952 roku.

Zwiedzaj Park Podworski, Krajobrazowy data nieznana w Kliczków Mały (park). Odkryj park położony w Kliczków Mały na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Park Podworski, Krajobrazowy data nieznana (park) zlokalizowany jest w Kliczków Mały i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Pawilon Ogrodowy pocz. XIX w. w Małków (pawilon parkowy). Odkryj pawilon parkowy położony w Małków na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Pawilon Ogrodowy pocz. XIX w. (pawilon parkowy) zlokalizowany jest w Małków 97 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Pałac 1820 - 1830 w Małków (dwór). Odkryj dwór położony w Małków na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Pałac 1820 - 1830 (dwór) zlokalizowany jest w Małków 97 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Pałac pocz. XX w. w Rożdżały (dwór). Odkryj dwór położony w Rożdżały na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Pałac pocz. XX w. (dwór) zlokalizowany jest w Rożdżały 7 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 11.05.1992 roku.

Zwiedzaj Pałac przełom XIX/XX w. w Inczew (pałac). Odkryj pałac położony w Inczew na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Pałac przełom XIX/XX w. (pałac) zlokalizowany jest w Inczew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.03.1977 roku.

Zwiedzaj Pałac pocz. XX w. w Kobierzycko (dwór). Odkryj dwór położony w Kobierzycko na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Pałac pocz. XX w. (dwór) zlokalizowany jest w Kobierzycko i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.03.1977 roku.

Zwiedzaj Pałac pocz. XVII w. w Złoczew (pałac). Odkryj pałac położony w Złoczew na terenie powiat sieradzki w gminie Złoczew - miasto. Zabytek Pałac pocz. XVII w. (pałac) zlokalizowany jest w Złoczew Szkolna 8 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Złoczew - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Pałac pocz. XIX w. w Pyszków (pałac). Odkryj pałac położony w Pyszków na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Pałac pocz. XIX w. (pałac) zlokalizowany jest w Pyszków 53 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 11.06.1953 roku.

Zwiedzaj Pałac poł. XIX w. w Witów (dwór). Odkryj dwór położony w Witów na terenie powiat sieradzki w gminie Burzenin. Zabytek Pałac poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Witów 74 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Burzenin w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.06.1978 roku.

Zwiedzaj Pałac 1904 - 1905 w Biskupice (pałac). Odkryj pałac położony w Biskupice na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Pałac 1904 - 1905 (pałac) zlokalizowany jest w Biskupice 72 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 18.01.1977 roku.

Zwiedzaj Plebania pocz. XIX w. w Brzeźnio (plebania). Odkryj plebania położony w Brzeźnio na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Plebania pocz. XIX w. (plebania) zlokalizowany jest w Brzeźnio Kościelna 13 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Ratusz 1842 r. w Warta (ratusz). Odkryj ratusz położony w Warta na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - miasto. Zabytek Ratusz 1842 r. (ratusz) zlokalizowany jest w Warta Rynek Władysława Stanisława Reymonta 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 07.03.1951 roku.

Zwiedzaj Relikty Parku 3. ćw. XIX w. w Dębołęka (park). Odkryj park położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Relikty Parku 3. ćw. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Rządcówka pocz. XX w. w Kościerzyn (rządcówka). Odkryj rządcówka położony w Kościerzyn na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Rządcówka pocz. XX w. (rządcówka) zlokalizowany jest w Kościerzyn i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 22.09.1988 roku.

Zwiedzaj Spichlerz 1. poł. XIX w. w Krąków (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Krąków na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Spichlerz 1. poł. XIX w. (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Krąków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.11.1974 roku.

Zwiedzaj Spichlerz przełom XVIII/XIX w. w Mikołajewice (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Mikołajewice na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Spichlerz przełom XVIII/XIX w. (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Mikołajewice 45 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 16.10.1969 roku.

Zwiedzaj Spichlerz pocz. XIX w. w Ustków (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Ustków na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Spichlerz pocz. XIX w. (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Ustków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.12.1969 roku.

Zwiedzaj Spichlerz 1860 r. w Zakrzew (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Zakrzew na terenie powiat sieradzki w gminie Warta - obszar wiejski. Zabytek Spichlerz 1860 r. (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Zakrzew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Warta - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.04.1975 roku.

Zwiedzaj Spichlerz 1904 - 1906 w Dębołęka (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Spichlerz 1904 - 1906 (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Spichlerz 1. poł. XIX w. w Biskupice (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Biskupice na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Spichlerz 1. poł. XIX w. (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Biskupice 72 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Stajnia Z Wozownią 1904 - 1906 w Dębołęka (stajnia). Odkryj stajnia położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Stajnia Z Wozownią 1904 - 1906 (stajnia) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Stodoła 1904 - 1906 w Dębołęka (stodoła). Odkryj stodoła położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Stodoła 1904 - 1906 (stodoła) zlokalizowany jest w Dębołęka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Teatr Miejski 1. ćw. XIX w. w Sieradz (stajnia). Odkryj stajnia położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Teatr Miejski 1. ćw. XIX w. (stajnia) zlokalizowany jest w Sieradz Dominikańska 19 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 19.01.1977 roku.

Zwiedzaj Wiatrak 1920 r. w Sadokrzyce (wiatrak). Odkryj wiatrak położony w Sadokrzyce na terenie powiat sieradzki w gminie Wróblew. Zabytek Wiatrak 1920 r. (wiatrak) zlokalizowany jest w Sadokrzyce 16 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Wróblew w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.10.1986 roku.

Zwiedzaj Wiatrak 1919 r. w Łubna-Jarosłaj (wiatrak). Odkryj wiatrak położony w Łubna-Jarosłaj na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Wiatrak 1919 r. (wiatrak) zlokalizowany jest w Łubna-Jarosłaj i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 06.10.1986 roku.

Zwiedzaj Wiatrak 1830 r. w Włocin-Wieś (wiatrak). Odkryj wiatrak położony w Włocin-Wieś na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - obszar wiejski. Zabytek Wiatrak 1830 r. (wiatrak) zlokalizowany jest w Włocin-Wieś 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - obszar wiejski w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.10.1986 roku.

Zwiedzaj Wiatrak data nieznana w Przedłęcze (wiatrak). Odkryj wiatrak położony w Przedłęcze na terenie powiat sieradzki w gminie Brąszewice. Zabytek Wiatrak data nieznana (wiatrak) zlokalizowany jest w Przedłęcze i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brąszewice w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.10.1986 roku.

Zwiedzaj Wiatrak Koźlak 1932 r. w Klonowa (wiatrak). Odkryj wiatrak położony w Klonowa na terenie powiat sieradzki w gminie Klonowa. Zabytek Wiatrak Koźlak 1932 r. (wiatrak) zlokalizowany jest w Klonowa Długa 125 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Klonowa w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 20.10.1986 roku.

Zwiedzaj Zadrzewienie data nieznana w Chojne (zieleń towarzysząca). Odkryj zieleń towarzysząca położony w Chojne na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz. Zabytek Zadrzewienie data nieznana (zieleń towarzysząca) zlokalizowany jest w Chojne i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.08.1988 roku.

Zwiedzaj Zajazd XIX w. w Sieradz (zajazd). Odkryj zajazd położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Zajazd XIX w. (zajazd) zlokalizowany jest w Sieradz Tadeusza Kościuszki 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.09.1982 roku.

Zwiedzaj Zajazd pocz. XIX w. w Sieradz (zajazd). Odkryj zajazd położony w Sieradz na terenie powiat sieradzki w gminie Sieradz (gm. miejska). Zabytek Zajazd pocz. XIX w. (zajazd) zlokalizowany jest w Sieradz Uniejowska 1a i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sieradz (gm. miejska) w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1967 roku.

Zwiedzaj Zespół Dworsko-Parkowo-Folwarczny 3. ćw. XIX w. w Dębołęka (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Dębołęka na terenie powiat sieradzki w gminie Brzeźnio. Zabytek Zespół Dworsko-Parkowo-Folwarczny 3. ćw. XIX w. (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Dębołęka 70 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Brzeźnio w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1998 roku.

Zwiedzaj Łaźnia Miejska przełom XIX/XX w. w Błaszki (łaźnia). Odkryj łaźnia położony w Błaszki na terenie powiat sieradzki w gminie Błaszki - miasto. Zabytek Łaźnia Miejska przełom XIX/XX w. (łaźnia) zlokalizowany jest w Błaszki Plac Sulwińskiego 35a i stanowi atrakcję turystyczną gminy Błaszki - miasto w powiecie sieradzki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 24.08.1977 roku.

Bezpieczeństwo powiat sieradzki ESI łódzkie - wybrane jednostki ratownicze OSP i PSP, WOPR oraz Policja sieradzki


Za bezpieczeństwo w powiecie sieradzki odpowiada m. in. jednostka OSP Brąszewice w ŁÓDZKIE/sieradzki/Brąszewice (gmina wiejska)
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Brąszewice mieści się w 98-227 Brąszewice, ul. Górna 4 w powiat sieradzki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie sieradzki odpowiada m. in. jednostka OSP Brzeźnio w ŁÓDZKIE/sieradzki/Brzeźnio (gmina wiejska)
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Brzeźnio mieści się w 98-275 Brzeźnio, ul. Wspólna 44 w powiat sieradzki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie sieradzki odpowiada m. in. jednostka OSP Burzenin w ŁÓDZKIE/sieradzki/Burzenin (gmina wiejska)
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Burzenin mieści się w 98-260 Burzenin, ul. Kościelna 15 w powiat sieradzki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie sieradzki odpowiada m. in. jednostka OSP Błaszki w ŁÓDZKIE/sieradzki/Błaszki (obszar wiejski)
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Błaszki mieści się w 98-235 Błaszki, ul. Przemysłowa 1 w powiat sieradzki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie sieradzki odpowiada m. in. jednostka OSP Goszczanów w ŁÓDZKIE/sieradzki/Goszczanów (gmina wiejska)
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Goszczanów mieści się w 98-215 Goszczanów, ul. Kaliska 11 w powiat sieradzki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie sieradzki odpowiada m. in. jednostka OSP Proboszczowice w ŁÓDZKIE/sieradzki/Warta (obszar wiejski)
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Proboszczowice mieści się w 98-290 Proboszczowice, Proboszczowice 35a w powiat sieradzki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie sieradzki odpowiada m. in. jednostka OSP Warta w ŁÓDZKIE/sieradzki/Warta (obszar wiejski), ŁÓDZKIE/sieradzki/Warta (miasto)
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Warta mieści się w 98-290 Warta, ul. płk. Marcina Amora Tarnowskiego 10 w powiat sieradzki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie sieradzki odpowiada m. in. jednostka OSP Złoczew w ŁÓDZKIE/sieradzki/Złoczew (miasto), ŁÓDZKIE/sieradzki/Złoczew (obszar wiejski)
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Złoczew mieści się w 98-270 Złoczew, ul. Szeroka 17 w powiat sieradzki ŁÓDZKIE.

POWIATY
Wiadomości bełchatowski Wiadomości brzeziński Wiadomości kutnowski Wiadomości opoczyński Wiadomości pabianicki Wiadomości pajęczański Wiadomości piotrkowski Wiadomości poddębicki Wiadomości radomszczański Wiadomości rawski Wiadomości sieradzki Wiadomości skierniewicki Wiadomości tomaszowski Wiadomości wieluński Wiadomości wieruszowski Wiadomości zduńskowolski Wiadomości zgierski Wiadomości łaski Wiadomości łęczycki Wiadomości Łódź Wiadomości łódzki wschodni Wiadomości łowicki
Temat dnia Polecane Polityka Wybory2023 Wybory PE Pogoda Łask Łódź Sieradz

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy WarszawaZakupy ŁódźZakupy SieradzZakupy Pabianice Samochody Edukacja

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Szukaj  •   Ogłoszenia •   Regiony •   Przyczepy •   Elektronika •   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  Szukaj  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online