Opoczno wiadomości online powiat opoczyński EOP z ostatniej chwili łódzkie Kolumna24

Istotne wiadomości Opoczno powiat opoczyński na portalu informacyjnym łódzkie Kolumna24 dla czytelników z ostatniej chwili. Wiadomości powiat opoczyński to informacje z Białaczów, Drzewica, Mniszków, Opoczno, Paradyż, Poświętne, Sławno, Żarnów, z regionów. Powiat opoczyński ma powierzchnię 1040,19 km2, którą zamieszkuje 77 203 mieszkańców (powiat opoczyński z wiadomościami Opoczno z ostatniej chwili EOP). Gęstość zaludnienia dla powiatu wynosi 74 osób na 1 km2. Odkrywaj z portalem informacyjnym Kolumna24 atrakcje turystyczne Opoczno i zabytki powiat opoczyński w łódzkie.
Policja KPP Opoczno: Z dożywotnim zakazem na podwójnym gazie Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Z dożywotnim zakazem na podwójnym gazie

Policja KPP Opoczno: Rozważni seniorzy nie dali się oszukać Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Rozważni seniorzy nie dali się oszukać

Policja KPP Opoczno: Pijany kierowca skutera ujęty przez świadka Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Pijany kierowca skutera ujęty przez świadka

Policja KPP Opoczno: Szczęśliwy zbieg okoliczności Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Szczęśliwy zbieg okoliczności

Policja KPP Opoczno: Odpowie za nielegalne posiadanie amunicji Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Odpowie za nielegalne posiadanie amunicji

Policja KPP Opoczno: Myśliwy nielegalnie zastrzelił jelenia Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Myśliwy nielegalnie zastrzelił jelenia

Policja KPP Opoczno: Myśliwy nielegalnie zatrzelił jelenia Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Myśliwy nielegalnie zatrzelił jelenia

Policja KPP Opoczno: Ratujemy życie, pomagamy i chronimy Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Ratujemy życie, pomagamy i chronimy

Policja KPP Opoczno: Śmierć na krajowej 12 Kolumna24

Policja KPP Opoczno: Śmierć na krajowej 12Wiadomości OpocznoWiadomości opoczyńskiTemat dniaApteki łódzkieSanepid łódzkiePogoda łódzkieSzpitale łódzkiePrzyczepy ŁódźPolicja Pabianice

ZAKUPY
CYBERPUNK 2077 ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ SURVIVAL IT ZDROWIE I URODA AGD TELEFONY RANKINGI

Maska na twarz premium Strajk kobiet

5713

Deskorolka elektryczna hoverboard SKYMASTER Wheels 11 Lark Czarno-niebieski

Sprzęt Sportowy

Zegar ścienny Sunburst złoty

Dekoracje + Akcesoria

Dozownik na mydło BRABANTIA 12 84 48 Czarny

Dom I Ogród

Półka pod prysznic Flex biała

Łazienka + Sypialnia

Suszarka do naczyń Extend Steel duża

Kuchnia + Jadalnia
PRACA

Oferty pracy powiat opoczyński 2020 łódzkie - EOP praca od zaraz powiat opoczyński


Najnowsze oferty pracy dla całego powiat opoczyński oraz dla innych miejscowości województwo łódzkie na portalu informacyjnym Kolumna24 online.

Praca Robotnik Magazynowy - Sławno (powiat opoczyński)

Oferta pracy dla robotnik magazynowy w Sławno powiat opoczyński (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

⇣ Oferta Robotnik Magazynowy ⇣

Praca Murarz - Opoczno (powiat opoczyński)

Oferta pracy dla murarz w Opoczno powiat opoczyński (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

⇣ Oferta Murarz ⇣

Praca Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów Do 3,5 Ton - Drzewica (powiat opoczyński)

Oferta pracy dla diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów w Drzewica powiat opoczyński (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

⇣ Oferta Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów Do 3,5 Ton ⇣

Praca Pracownik Ogólnobudowlany - Opoczno (powiat opoczyński)

Oferta pracy dla pomocniczy robotnik budowlany w Opoczno powiat opoczyński (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

⇣ Oferta Pracownik Ogólnobudowlany ⇣

Praca Pracownik Ogólnobudowlany - Świerczyna (powiat opoczyński)

Oferta pracy dla pomocniczy robotnik budowlany w Świerczyna powiat opoczyński (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

⇣ Oferta Pracownik Ogólnobudowlany ⇣

Praca Sprzedawca - Drzewica (powiat opoczyński)

Oferta pracy dla sprzedawca w Drzewica powiat opoczyński (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

⇣ Oferta Sprzedawca ⇣

Wszystkie oferty...
REGION

Powiat opoczyński jednostki samorządu terytorialnego EOP łódzkie - polityka powiat opoczyński


Załatw urzędową sprawę w Starostwo Powiatowe w Opocznie w miejscowości 26-300 Opoczno, ul. Kwiatowa 1a Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Starosta, powiat, teryt: 1007000.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Białaczów w miejscowości 26-307 Białaczów, ul. Piotrkowska 12 Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1007012.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy i Miasta w Drzewicy w miejscowości 26-340 Drzewica, ul. Staszica 22 Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Burmistrz, gmina miejsko-wiejska, teryt: 1007023.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Mniszków w miejscowości 26-341 Mniszków, ul. Powstańców Wielkopolskich 10 Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1007032.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Paradyż w miejscowości 26-333 Paradyż, ul. Konecka 4 Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1007052.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Poświętne w miejscowości 26-315 Poświętne, ul. Akacjowa 4 Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1007062.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Sławno w miejscowości 26-332 Sławno, Marszałka Józefa Piłsudskiego 31 Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1007072.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Żarnów w miejscowości 26-330 Żarnów, ul. Opoczyńska 5 Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1007082.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Miejski w Opocznie w miejscowości 26-300 Opoczno, ul. Staromiejska 6 Powiat opoczyński w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Burmistrz, gmina miejsko-wiejska, teryt: 1007043.

Opoczno - zabytki i atrakcje turystyczne powiat opoczyński - zwiedzaj i odkrywaj łódzkie


Zwiedzaj i odkrywaj województwo łódzkie razem z portalem informacyjnym Kolumna24. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne usytuowane w powiat opoczyński.

Zwiedzaj Brama data nieznana w Studzianna (brama). Odkryj brama położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Brama data nieznana (brama) zlokalizowany jest w Studzianna i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Budynek Mieszkalny koniec XVIII w. w Białaczów (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Budynek Mieszkalny koniec XVIII w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Białaczów Piotrkowska 17b i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.06.1967 roku.

Zwiedzaj Budynek Straży Ogniowej koniec XVIII w. w Białaczów (remiza). Odkryj remiza położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Budynek Straży Ogniowej koniec XVIII w. (remiza) zlokalizowany jest w Białaczów Piotrkowska 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 18.11.2008 roku.

Zwiedzaj Chałupa pocz. XIX w. w Bronów (chałupa). Odkryj chałupa położony w Bronów na terenie powiat opoczyński w gminie Żarnów. Zabytek Chałupa pocz. XIX w. (chałupa) zlokalizowany jest w Bronów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Żarnów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.03.1975 roku.

Zwiedzaj Cmentarz data nieznana w Studzianna (cmentarz rzymskokatolicki). Odkryj cmentarz rzymskokatolicki położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Cmentarz data nieznana (cmentarz rzymskokatolicki) zlokalizowany jest w Studzianna i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.05.2006 roku.

Zwiedzaj Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki 1. poł. XIX w. w Drzewica (cmentarz rzymskokatolicki). Odkryj cmentarz rzymskokatolicki położony w Drzewica na terenie powiat opoczyński w gminie Drzewica - miasto. Zabytek Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki 1. poł. XIX w. (cmentarz rzymskokatolicki) zlokalizowany jest w Drzewica i stanowi atrakcję turystyczną gminy Drzewica - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.11.1991 roku.

Zwiedzaj Cmentarz Żydowski XIX w. w Drzewica (cmentarz żydowski). Odkryj cmentarz żydowski położony w Drzewica na terenie powiat opoczyński w gminie Drzewica - miasto. Zabytek Cmentarz Żydowski XIX w. (cmentarz żydowski) zlokalizowany jest w Drzewica i stanowi atrakcję turystyczną gminy Drzewica - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.11.1991 roku.

Zwiedzaj Część Dawnego Miasta 1456 r. w Białaczów (miasto). Odkryj miasto położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Część Dawnego Miasta 1456 r. (miasto) zlokalizowany jest w Białaczów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.11.1982 roku.

Zwiedzaj Czworak I XVII - XIX w Opoczno (czworak). Odkryj czworak położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Czworak I XVII - XIX (czworak) zlokalizowany jest w Opoczno Parkowa 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Czworak I 1. poł. XIX w. w Opoczno (czworak). Odkryj czworak położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Czworak I 1. poł. XIX w. (czworak) zlokalizowany jest w Opoczno Piotrkowska 250 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.06.1967 roku.

Zwiedzaj Czworak Ii XVII - XIX w Opoczno (czworak). Odkryj czworak położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Czworak Ii XVII - XIX (czworak) zlokalizowany jest w Opoczno Parkowa 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Czworak Ii 1. poł. XIX w. w Opoczno (czworak). Odkryj czworak położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Czworak Ii 1. poł. XIX w. (czworak) zlokalizowany jest w Opoczno Piotrkowska 248 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.06.1967 roku.

Zwiedzaj D. Zajazd pocz. XX w. w Białaczów (zajazd). Odkryj zajazd położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek D. Zajazd pocz. XX w. (zajazd) zlokalizowany jest w Białaczów Ogrodowa 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Dom Esterki XVI w. w Opoczno (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Dom Esterki XVI w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Opoczno Plac Kościuszki 14a i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.11.1956 roku.

Zwiedzaj Dwór data nieznana w Drzewica (dwór). Odkryj dwór położony w Drzewica na terenie powiat opoczyński w gminie Drzewica - miasto. Zabytek Dwór data nieznana (dwór) zlokalizowany jest w Drzewica Generała Władysława Sikorskiego 1a i stanowi atrakcję turystyczną gminy Drzewica - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór XIX w. w Zajączków (dwór). Odkryj dwór położony w Zajączków na terenie powiat opoczyński w gminie Mniszków. Zabytek Dwór XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Zajączków 16 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Mniszków w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.07.1986 roku.

Zwiedzaj Dwór XVII - XIX w Opoczno (dwór). Odkryj dwór położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Dwór XVII - XIX (dwór) zlokalizowany jest w Opoczno Parkowa 7 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Dwór 1. poł. XIX w. w Opoczno (dwór). Odkryj dwór położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Dwór 1. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Opoczno Piotrkowska 280 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.01.1959 roku.

Zwiedzaj Dwór 1. poł. XIX w. w Karwice (dwór). Odkryj dwór położony w Karwice na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - obszar wiejski. Zabytek Dwór 1. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Karwice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - obszar wiejski w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.01.1959 roku.

Zwiedzaj Dwór XVII w. w Zameczek (dwór). Odkryj dwór położony w Zameczek na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - obszar wiejski. Zabytek Dwór XVII w. (dwór) zlokalizowany jest w Zameczek i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - obszar wiejski w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.03.1979 roku.

Zwiedzaj Dwór przełom XVIII/XIX w. w Prymusowa Wola (dwór). Odkryj dwór położony w Prymusowa Wola na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Dwór przełom XVIII/XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Prymusowa Wola i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica 1. poł. XIX w. w Opoczno (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Dzwonnica 1. poł. XIX w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Opoczno Kościelna 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica XVIII w. w Studzianna (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Dzwonnica XVIII w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Studzianna Jaśminowa 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica 2. poł. XIX w. w Sławno (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Sławno na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Dzwonnica 2. poł. XIX w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Sławno i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 20.02.2018 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica I data nieznana w Studzianna (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Dzwonnica I data nieznana (dzwonnica) zlokalizowany jest w Studzianna Główna 7 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica Ii data nieznana w Studzianna (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Dzwonnica Ii data nieznana (dzwonnica) zlokalizowany jest w Studzianna Główna 7 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Kaplica 1365 r. w Opoczno (kaplica). Odkryj kaplica położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Kaplica 1365 r. (kaplica) zlokalizowany jest w Opoczno Kościelna 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.12.1956 roku.

Zwiedzaj Kaplica Grobowa Rajskich 1. poł. XIX w. w Drzewica (mauzoleum). Odkryj mauzoleum położony w Drzewica na terenie powiat opoczyński w gminie Drzewica - miasto. Zabytek Kaplica Grobowa Rajskich 1. poł. XIX w. (mauzoleum) zlokalizowany jest w Drzewica i stanowi atrakcję turystyczną gminy Drzewica - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.11.1991 roku.

Zwiedzaj Kaplica Pw. Św. Anny XVIII w. w Studzianna (kaplica). Odkryj kaplica położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Kaplica Pw. Św. Anny XVIII w. (kaplica) zlokalizowany jest w Studzianna Główna 44 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.02.1957 roku.

Zwiedzaj Kaplica Pw. Św. Izydora 1785 r. w Zachorzów (kaplica). Odkryj kaplica położony w Zachorzów na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Kaplica Pw. Św. Izydora 1785 r. (kaplica) zlokalizowany jest w Zachorzów 74 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Klasztor, Ob. Plebania XVIII w. w Paradyż (klasztor). Odkryj klasztor położony w Paradyż na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Klasztor, Ob. Plebania XVIII w. (klasztor) zlokalizowany jest w Paradyż Konecka 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.12.1956 roku.

Zwiedzaj Klasztor, Ob. Plebania data nieznana w Studzianna (klasztor). Odkryj klasztor położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Klasztor, Ob. Plebania data nieznana (klasztor) zlokalizowany jest w Studzianna Główna 7 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Cmentarny Pw. Św. Marii Magdaleny XVIII w. w Opoczno (kościół). Odkryj kościół położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Kościół Cmentarny Pw. Św. Marii Magdaleny XVIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Opoczno i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 25.02.2009 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny XVIII w. w Błogie Szlacheckie (kościół). Odkryj kościół położony w Błogie Szlacheckie na terenie powiat opoczyński w gminie Mniszków. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny XVIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Błogie Szlacheckie 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Mniszków w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 18.01.1957 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Andrzeja 1. poł. XIX w. w Wójcin (kościół). Odkryj kościół położony w Wójcin na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Andrzeja 1. poł. XIX w. (kościół) zlokalizowany jest w Wójcin 91 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.01.1957 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Barbary XV w. w Sołek (kościół). Odkryj kościół położony w Sołek na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - obszar wiejski. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Barbary XV w. (kościół) zlokalizowany jest w Sołek 13 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - obszar wiejski w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.02.1957 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Doroty 1791 r. w Petrykozy (kościół). Odkryj kościół położony w Petrykozy na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Doroty 1791 r. (kościół) zlokalizowany jest w Petrykozy 41 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.02.1957 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Gereona poł. XIX w. w Sławno (kościół). Odkryj kościół położony w Sławno na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Gereona poł. XIX w. (kościół) zlokalizowany jest w Sławno Plac Kościelny 8 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.01.1957 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Jana Chrzciciela XVII w. w Białaczów (kościół). Odkryj kościół położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Jana Chrzciciela XVII w. (kościół) zlokalizowany jest w Białaczów Kościelna 32 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 11.03.1957 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Mikołaja 2. poł. XII w. w Żarnów (kościół). Odkryj kościół położony w Żarnów na terenie powiat opoczyński w gminie Żarnów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Mikołaja 2. poł. XII w. (kościół) zlokalizowany jest w Żarnów Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 16 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Żarnów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 16.10.1956 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Łukasza 1848 r. w Skórkowice (kościół). Odkryj kościół położony w Skórkowice na terenie powiat opoczyński w gminie Żarnów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Łukasza 1848 r. (kościół) zlokalizowany jest w Skórkowice 89 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Żarnów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 19.08.1948 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Łukasza Ewangelisty XIV w. w Drzewica (kościół). Odkryj kościół położony w Drzewica na terenie powiat opoczyński w gminie Drzewica - miasto. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Łukasza Ewangelisty XIV w. (kościół) zlokalizowany jest w Drzewica Warszawska 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Drzewica - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.10.1956 roku.

Zwiedzaj Kościół Pw. Św. Józefa XVII w. w Studzianna (kościół). Odkryj kościół położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Kościół Pw. Św. Józefa XVII w. (kościół) zlokalizowany jest w Studzianna Jaśminowa 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.02.1957 roku.

Zwiedzaj Kościół, Ob. Parafialny Pw. Przemienia Pańskiego I Św. Michała Archanioła XVIII w. w Paradyż (kościół). Odkryj kościół położony w Paradyż na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Kościół, Ob. Parafialny Pw. Przemienia Pańskiego I Św. Michała Archanioła XVIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Paradyż Konecka 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.12.1956 roku.

Zwiedzaj Kościół, Ob. Parafialny Pw. Św.św. Filipa Neri I Jana Chrzciciela XVII w. w Studzianna (kościół). Odkryj kościół położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Kościół, Ob. Parafialny Pw. Św.św. Filipa Neri I Jana Chrzciciela XVII w. (kościół) zlokalizowany jest w Studzianna Główna 7 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.02.1957 roku.

Zwiedzaj Kostnica data nieznana w Studzianna (kostnica). Odkryj kostnica położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Kostnica data nieznana (kostnica) zlokalizowany jest w Studzianna Jaśminowa 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Krużganki XVIII w. w Paradyż (krużganek). Odkryj krużganek położony w Paradyż na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Krużganki XVIII w. (krużganek) zlokalizowany jest w Paradyż Konecka 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Oficyna XVIII w. w Białaczów (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Oficyna XVIII w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Białaczów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.06.1967 roku.

Zwiedzaj Oficyna 1. poł. XIX w. w Opoczno (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Oficyna 1. poł. XIX w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Opoczno i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.06.1967 roku.

Zwiedzaj Ogrodzenie Z Bramą 1. poł. XIX w. w Drzewica (mur/ogrodzenie). Odkryj mur/ogrodzenie położony w Drzewica na terenie powiat opoczyński w gminie Drzewica - miasto. Zabytek Ogrodzenie Z Bramą 1. poł. XIX w. (mur/ogrodzenie) zlokalizowany jest w Drzewica i stanowi atrakcję turystyczną gminy Drzewica - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.11.1991 roku.

Zwiedzaj Ogrodzenie Z Bramą 1872 r. w Studzianna (mur/ogrodzenie). Odkryj mur/ogrodzenie położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Ogrodzenie Z Bramą 1872 r. (mur/ogrodzenie) zlokalizowany jest w Studzianna Jaśminowa 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.05.2006 roku.

Zwiedzaj Oranżeria XIX w. w Białaczów (oranżeria). Odkryj oranżeria położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Oranżeria XIX w. (oranżeria) zlokalizowany jest w Białaczów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.06.1967 roku.

Zwiedzaj Oranżeria XVII - XIX w Opoczno (oranżeria). Odkryj oranżeria położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Oranżeria XVII - XIX (oranżeria) zlokalizowany jest w Opoczno Parkowa 34 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Park data nieznana w Białaczów (park). Odkryj park położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Park data nieznana (park) zlokalizowany jest w Białaczów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.04.1949 roku.

Zwiedzaj Park XVII - XIX w Opoczno (park). Odkryj park położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Park XVII - XIX (park) zlokalizowany jest w Opoczno i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Park Dworski przełom XVIII/XIX w. w Prymusowa Wola (park). Odkryj park położony w Prymusowa Wola na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Park Dworski przełom XVIII/XIX w. (park) zlokalizowany jest w Prymusowa Wola i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy XVIII - XIX w Zameczek (park). Odkryj park położony w Zameczek na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - obszar wiejski. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy XVIII - XIX (park) zlokalizowany jest w Zameczek i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - obszar wiejski w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.08.1983 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy XIX w. w Sławno (park). Odkryj park położony w Sławno na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy XIX w. (park) zlokalizowany jest w Sławno i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.08.1983 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy 1. poł. XIX w. w Trojanowice (park). Odkryj park położony w Trojanowice na terenie powiat opoczyński w gminie Żarnów. Zabytek Park Krajobrazowy 1. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Trojanowice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Żarnów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 07.10.1976 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy 1. poł. XIX w. w Mroczków Gościnny (park). Odkryj park położony w Mroczków Gościnny na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - obszar wiejski. Zabytek Park Krajobrazowy 1. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Mroczków Gościnny i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - obszar wiejski w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.08.1983 roku.

Zwiedzaj Park Podworski koniec XIX w. w Wierzchowisko (park). Odkryj park położony w Wierzchowisko na terenie powiat opoczyński w gminie Żarnów. Zabytek Park Podworski koniec XIX w. (park) zlokalizowany jest w Wierzchowisko i stanowi atrakcję turystyczną gminy Żarnów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.06.1985 roku.

Zwiedzaj Park Podworski XIX w. w Budków (park). Odkryj park położony w Budków na terenie powiat opoczyński w gminie Żarnów. Zabytek Park Podworski XIX w. (park) zlokalizowany jest w Budków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Żarnów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.02.1985 roku.

Zwiedzaj Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. w Mniszków (park). Odkryj park położony w Mniszków na terenie powiat opoczyński w gminie Mniszków. Zabytek Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. (park) zlokalizowany jest w Mniszków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Mniszków w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.02.1985 roku.

Zwiedzaj Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. w Zajączków (park). Odkryj park położony w Zajączków na terenie powiat opoczyński w gminie Mniszków. Zabytek Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. (park) zlokalizowany jest w Zajączków i stanowi atrakcję turystyczną gminy Mniszków w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.07.1986 roku.

Zwiedzaj Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. w Solec (park). Odkryj park położony w Solec na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. (park) zlokalizowany jest w Solec i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 10.11.1986 roku.

Zwiedzaj Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. w Wielka Wola (park). Odkryj park położony w Wielka Wola na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. (park) zlokalizowany jest w Wielka Wola i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.12.1993 roku.

Zwiedzaj Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. w Paszkowice (park). Odkryj park położony w Paszkowice na terenie powiat opoczyński w gminie Żarnów. Zabytek Park Podworski, Krajobrazowy XIX w. (park) zlokalizowany jest w Paszkowice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Żarnów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.02.1985 roku.

Zwiedzaj Park Podworski, Kwaterowo-Krajobrazowy koniec XVIII w. w Stawowiczki (park). Odkryj park położony w Stawowiczki na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Park Podworski, Kwaterowo-Krajobrazowy koniec XVIII w. (park) zlokalizowany jest w Stawowiczki i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1987 roku.

Zwiedzaj Park Przyklasztorny XVIII - XIX w Paradyż (park). Odkryj park położony w Paradyż na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Park Przyklasztorny XVIII - XIX (park) zlokalizowany jest w Paradyż i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.07.1986 roku.

Zwiedzaj Pawilon I XVIII w. w Białaczów (pawilon parkowy). Odkryj pawilon parkowy położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Pawilon I XVIII w. (pawilon parkowy) zlokalizowany jest w Białaczów Piotrkowska 19 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.06.1967 roku.

Zwiedzaj Pawilon Ii XVIII w. w Białaczów (pawilon parkowy). Odkryj pawilon parkowy położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Pawilon Ii XVIII w. (pawilon parkowy) zlokalizowany jest w Białaczów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.06.1967 roku.

Zwiedzaj Pałac Z Galeriami XVIII w. w Białaczów (pałac). Odkryj pałac położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Pałac Z Galeriami XVIII w. (pałac) zlokalizowany jest w Białaczów Piotrkowska 21 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.04.1949 roku.

Zwiedzaj Plebania przełom XVII/XVIII w. w Opoczno (plebania). Odkryj plebania położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Plebania przełom XVII/XVIII w. (plebania) zlokalizowany jest w Opoczno Kościelna 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 06.02.1959 roku.

Zwiedzaj Pozostałości Parku Zamkowego data nieznana w Drzewica (park). Odkryj park położony w Drzewica na terenie powiat opoczyński w gminie Drzewica - miasto. Zabytek Pozostałości Parku Zamkowego data nieznana (park) zlokalizowany jest w Drzewica i stanowi atrakcję turystyczną gminy Drzewica - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Ratusz, Ob. Biblioteka koniec XVIII w. w Białaczów (ratusz). Odkryj ratusz położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Ratusz, Ob. Biblioteka koniec XVIII w. (ratusz) zlokalizowany jest w Białaczów Plac Wolności 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.01.1959 roku.

Zwiedzaj Ruina Dworu koniec XVIII w. w Białaczów (dwór). Odkryj dwór położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Ruina Dworu koniec XVIII w. (dwór) zlokalizowany jest w Białaczów Piotrkowska 17b i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.01.1959 roku.

Zwiedzaj Ruiny Romantyczne XVIII w. w Białaczów (sztuczna ruina). Odkryj sztuczna ruina położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Ruiny Romantyczne XVIII w. (sztuczna ruina) zlokalizowany jest w Białaczów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.06.1967 roku.

Zwiedzaj Ruiny Zamku XVI w. w Drzewica (zamek). Odkryj zamek położony w Drzewica na terenie powiat opoczyński w gminie Drzewica - miasto. Zabytek Ruiny Zamku XVI w. (zamek) zlokalizowany jest w Drzewica i stanowi atrakcję turystyczną gminy Drzewica - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.10.1956 roku.

Zwiedzaj Spichlerz data nieznana w Białaczów (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Spichlerz data nieznana (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Białaczów Ogrodowa 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Spichlerz XVII - XIX w Opoczno (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Spichlerz XVII - XIX (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Opoczno Kolberga 19 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Spichlerz przełom XVIII/XIX w. w Prymusowa Wola (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Prymusowa Wola na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Spichlerz przełom XVIII/XIX w. (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Prymusowa Wola 60C i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Śródmieście XIV w. w Opoczno (miasto). Odkryj miasto położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Śródmieście XIV w. (miasto) zlokalizowany jest w Opoczno i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 04.12.1956 roku.

Zwiedzaj Śródmieście Dawnego Miasta data nieznana w Żarnów (założenie urbanistyczne). Odkryj założenie urbanistyczne położony w Żarnów na terenie powiat opoczyński w gminie Żarnów. Zabytek Śródmieście Dawnego Miasta data nieznana (założenie urbanistyczne) zlokalizowany jest w Żarnów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Żarnów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 03.12.1956 roku.

Zwiedzaj Stajnia poł. XIX w. w Białaczów (stajnia). Odkryj stajnia położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Stajnia poł. XIX w. (stajnia) zlokalizowany jest w Białaczów Ogrodowa 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Stodoła I przełom XVIII/XIX w. w Prymusowa Wola (stodoła). Odkryj stodoła położony w Prymusowa Wola na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Stodoła I przełom XVIII/XIX w. (stodoła) zlokalizowany jest w Prymusowa Wola i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Stodoła Ii przełom XVIII/XIX w. w Prymusowa Wola (stodoła). Odkryj stodoła położony w Prymusowa Wola na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Stodoła Ii przełom XVIII/XIX w. (stodoła) zlokalizowany jest w Prymusowa Wola i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Studnia XVIII w. w Studzianna (ujęcie wody). Odkryj ujęcie wody położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Studnia XVIII w. (ujęcie wody) zlokalizowany jest w Studzianna Jaśminowa 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Zajazd pocz. XIX w. w Białaczów (zajazd). Odkryj zajazd położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Zajazd pocz. XIX w. (zajazd) zlokalizowany jest w Białaczów Piotrkowska 12 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.01.1959 roku.

Zwiedzaj Zamek, Ob. Muzeum XIV w. w Opoczno (zamek). Odkryj zamek położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Zamek, Ob. Muzeum XIV w. (zamek) zlokalizowany jest w Opoczno Szewska 1A i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.11.1956 roku.

Zwiedzaj Zespół Dworski przełom XVIII/XIX w. w Prymusowa Wola (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Prymusowa Wola na terenie powiat opoczyński w gminie Sławno. Zabytek Zespół Dworski przełom XVIII/XIX w. (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Prymusowa Wola i stanowi atrakcję turystyczną gminy Sławno w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Zespół Dworski, Tzw. Starostwo XVII - XIX w Opoczno (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Zespół Dworski, Tzw. Starostwo XVII - XIX (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Opoczno i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Zespół Folwarczno-Pałacowy poł. XIX w. w Białaczów (zespół - folwark). Odkryj zespół - folwark położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Zespół Folwarczno-Pałacowy poł. XIX w. (zespół - folwark) zlokalizowany jest w Białaczów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 30.05.1972 roku.

Zwiedzaj Zespół Klasztorny Bernardynów XVIII w. w Paradyż (zespół - klasztor). Odkryj zespół - klasztor położony w Paradyż na terenie powiat opoczyński w gminie Paradyż. Zabytek Zespół Klasztorny Bernardynów XVIII w. (zespół - klasztor) zlokalizowany jest w Paradyż Konecka 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Paradyż w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.12.1956 roku.

Zwiedzaj Zespół Klasztorny Filipinów data nieznana w Studzianna (zespół - klasztor). Odkryj zespół - klasztor położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Zespół Klasztorny Filipinów data nieznana (zespół - klasztor) zlokalizowany jest w Studzianna i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Zespół Kościelny XVII w. w Studzianna (zespół - kościół). Odkryj zespół - kościół położony w Studzianna na terenie powiat opoczyński w gminie Poświętne. Zabytek Zespół Kościelny XVII w. (zespół - kościół) zlokalizowany jest w Studzianna Jaśminowa 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Poświętne w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Zespół Kościoła Parafialnego Pw. Św. Bartłomieja 1365 r. w Opoczno (zespół - kaplica). Odkryj zespół - kaplica położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Zespół Kościoła Parafialnego Pw. Św. Bartłomieja 1365 r. (zespół - kaplica) zlokalizowany jest w Opoczno Kościelna 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.06.1967 roku.

Zwiedzaj Zespół Pałacowy XVIII w. w Białaczów (zespół - pałac). Odkryj zespół - pałac położony w Białaczów na terenie powiat opoczyński w gminie Białaczów. Zabytek Zespół Pałacowy XVIII w. (zespół - pałac) zlokalizowany jest w Białaczów Piotrkowska 21 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Białaczów w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.06.1967 roku.

Zwiedzaj Zespół Podworski 1. poł. XIX w. w Opoczno (zespół - czworak). Odkryj zespół - czworak położony w Opoczno na terenie powiat opoczyński w gminie Opoczno - miasto. Zabytek Zespół Podworski 1. poł. XIX w. (zespół - czworak) zlokalizowany jest w Opoczno Piotrkowska 266 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Opoczno - miasto w powiecie opoczyński. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.06.1967 roku.

Bezpieczeństwo powiat opoczyński EOP łódzkie - wybrane jednostki ratownicze OSP i PSP, WOPR oraz Policja opoczyński


Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Błogie w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Błogie mieści się w 26-341 Błogie Szlacheckie, 26 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Drzewica w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo chemiczne , Ratownictwo ekologiczne , Ratownictwo poszukiwawcze , Inne specjalistyczne (wysokościowe na poziomie podstawowym), Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Drzewica mieści się w 26-340 Drzewica, Plac Narutowicza 1 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Dzielna w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo chemiczne , Ratownictwo ekologiczne , Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Dzielna mieści się w 26-300 Dzielna, 64A w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Kamień w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Kamień mieści się w 26-332 Kamień, 56 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Krzczonów w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Krzczonów mieści się w 26-340 Krzczonów, 13A w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Mniszków w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo chemiczne , Ratownictwo ekologiczne , Ratownictwo poszukiwawcze , Inne specjalistyczne (wysokościowe na poziomie podstawowym), Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Mniszków mieści się w 26-341 Mniszków, ul. mjr. Hubala 4 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Opoczno w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Inne specjalistyczne (wysokościowe na poziomie podstawowym), Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo medyczne , Ratownictwo nurkowe , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Opoczno mieści się w 26-300 Opoczno, ul. Plac Strażacki 1 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Paradyż w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo chemiczne , Ratownictwo ekologiczne , Ratownictwo poszukiwawcze , Inne specjalistyczne (wysokościowe na poziomie podstawowym), Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Paradyż mieści się w 26-333 Paradyż, ul. Piotrkowska 1 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Petrykozy w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Petrykozy mieści się w 26-307 Petrykozy, 77A w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Poświętne w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo chemiczne , Ratownictwo ekologiczne , Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Poświętne mieści się w 26-315 Poświętne, ul. Główna 40 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Prymusowa Wola w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Prymusowa Wola mieści się w 26-332 Prymusowa Wola, 61C w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Skórkowice w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Skórkowice mieści się w 26-330 Skórkowice, ul. Przedborska 1 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Sławno w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Sławno mieści się w 26-332 Sławno, ul. Kwiatowa 2 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Wąglany w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Wąglany mieści się w 26-307 Wąglany, 75 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Wójcin w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Wójcin mieści się w 26-333 Wójcin, 90 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Wygnanów w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo chemiczne , Ratownictwo ekologiczne , Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Wygnanów mieści się w 26-300 Wygnanów, 25A w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Żarnów w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo poszukiwawcze , Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Żarnów mieści się w 26-330 Żarnów, ul. Szkolna 8 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka OSP Zarzęcin w ŁÓDZKIE/opoczyński/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo wodne , Ratownictwo podczas pożarów , Kwalifikowana pierwsza pomoc . OSP Zarzęcin mieści się w 26-341 Zarzęcin, 43A w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie opoczyński odpowiada m. in. jednostka Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zarzęcinie w ŁÓDZKIE/opoczyński/Mniszków (gmina wiejska)
Podmioty uprawnione do wykonywania ratownictwa wodnego specjalizuje się w Ratownictwo wodne , Kwalifikowana pierwsza pomoc . Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zarzęcinie mieści się w 26-341 Zarzęcin, 52 w powiat opoczyński ŁÓDZKIE.

POWIATY
Wiadomości bełchatowski Wiadomości brzeziński Wiadomości kutnowski Wiadomości opoczyński Wiadomości pabianicki Wiadomości pajęczański Wiadomości piotrkowski Wiadomości poddębicki Wiadomości radomszczański Wiadomości rawski Wiadomości sieradzki Wiadomości skierniewicki Wiadomości tomaszowski Wiadomości wieluński Wiadomości wieruszowski Wiadomości zduńskowolski Wiadomości zgierski Wiadomości łaski Wiadomości łęczycki Wiadomości Łódź Wiadomości łódzki wschodni Wiadomości łowicki
Temat dnia Polecane Polityka Karabach 2020 Wybory2023 WyboryUE Łódź Pabianice Sieradz Bełchatów

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

EdukacjaBaza szkół

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Transport

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Pogoda   •   Regiony •   Przyczepy •   Samochody •   Edukacja•   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online