Łęczyca wiadomości online powiat łęczycki ELE z ostatniej chwili łódzkie Kolumna24

Istotne wiadomości Łęczyca powiat łęczycki na portalu informacyjnym łódzkie Kolumna24 dla czytelników z ostatniej chwili. Wiadomości powiat łęczycki to informacje z Daszyna, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Piątek, Świnice Warckie, Witonia, Łęczyca, z regionów. Powiat łęczycki ma powierzchnię 772,75 km2, którą zamieszkuje 50 769 mieszkańców (powiat łęczycki z wiadomościami Łęczyca z ostatniej chwili ELE). Gęstość zaludnienia dla powiatu wynosi 66 osób na 1 km2. Odkrywaj z portalem informacyjnym Kolumna24 atrakcje turystyczne Łęczyca i zabytki powiat łęczycki w łódzkie.
Policja KPP Łęczyca: 22-latek okradał łęczyckie sklepy Kolumna24

Policja KPP Łęczyca: 22-latek okradał łęczyckie sklepy

Policja KPP Łęczyca: Wpadł z narkotykami na kradzieży samochodu Kolumna24

Policja KPP Łęczyca: Wpadł z narkotykami na kradzieży samochodu

Policja KPP Łęczyca: 125 km/h w zabudowanym Kolumna24

Policja KPP Łęczyca: 125 km/h w zabudowanym

Policja KPP Łęczyca: Motorowerzysta z dożywotnim zakazem Kolumna24

Policja KPP Łęczyca: Motorowerzysta z dożywotnim zakazem

Policja KPP Łęczyca: Motorowerzyści na podwójnym gazie z zakazem Kolumna24

Policja KPP Łęczyca: Motorowerzyści na podwójnym gazie z zakazem

Policja KPP Łęczyca: Śmiertelny wypadek na krajowej 91 Kolumna24

Policja KPP Łęczyca: Śmiertelny wypadek na krajowej 91

Ogłoszenia pracy łęczycki 01.10.2020 (Czwartek), praca łódzkie od zaraz! Kolumna24

Ogłoszenia pracy łęczycki 01.10.2020 (Czwartek), praca łódzkie od zaraz!

Policja KPP Łęczyca: Policjanci odnaleźli zaginionego 92-latka Kolumna24

Policja KPP Łęczyca: Policjanci odnaleźli zaginionego 92-latka

Policja KPP Łęczyca: Policjanci zlikwidowali nielegalną fabrykę tytoniu Kolumna24

Policja KPP Łęczyca: Policjanci zlikwidowali nielegalną fabrykę tytoniuWiadomości ŁęczycaWiadomości łęczyckiTemat dniaApteki łódzkieSanepid łódzkiePogoda łódzkieSzpitale łódzkiePrzyczepy ŁódźPolicja Pabianice

ZAKUPY
CYBERPUNK 2077 ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ SURVIVAL IT ZDROWIE I URODA AGD TELEFONY RANKINGI

Maska na twarz premium Strajk kobiet

5713

Deskorolka elektryczna hoverboard SKYMASTER Wheels 11 Lark Czarno-niebieski

Sprzęt Sportowy

Zegar ścienny Sunburst złoty

Dekoracje + Akcesoria

Dozownik na mydło BRABANTIA 12 84 48 Czarny

Dom I Ogród

Półka pod prysznic Flex biała

Łazienka + Sypialnia

Suszarka do naczyń Extend Steel duża

Kuchnia + Jadalnia
PRACA

Oferty pracy powiat łęczycki 2020 łódzkie - ELE praca od zaraz powiat łęczycki


Najnowsze oferty pracy dla całego powiat łęczycki oraz dla innych miejscowości województwo łódzkie na portalu informacyjnym Kolumna24 online.

Praca Pomoc Mechanika - Leszcze (powiat łęczycki)

Oferta pracy dla pomocnik mechanika w Leszcze powiat łęczycki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

⇣ Oferta Pomoc Mechanika ⇣

Praca Szwaczka - Łęczyca (powiat łęczycki)

Oferta pracy dla szwaczka ręczna w Łęczyca powiat łęczycki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką do 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

⇣ Oferta Szwaczka ⇣

Praca Specjalista Ds. Jakości - Grabów (powiat łęczycki)

Oferta pracy dla specjalista kontroli jakości w Grabów powiat łęczycki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 2 600 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

⇣ Oferta Specjalista Ds. Jakości ⇣

Praca Elektryk - Automatyk - Grabów (powiat łęczycki)

Oferta pracy dla elektryk w Grabów powiat łęczycki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 4 000 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

⇣ Oferta Elektryk - Automatyk ⇣

Praca Brygadzista Produkcji - Grabów (powiat łęczycki)

Oferta pracy dla kierownik produkcji w przemyśle w Grabów powiat łęczycki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką do 3 500 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

⇣ Oferta Brygadzista Produkcji ⇣

Praca Mechanik - Grabów (powiat łęczycki)

Oferta pracy dla mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych w Grabów powiat łęczycki (województwo łódzkie).
Pracodawca oferuje Umowa o pracę ze stawką od 4 000 PLN (Wynagrodzenie brutto).
Oferta pochodzi z Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

⇣ Oferta Mechanik ⇣

Wszystkie oferty...
REGION

Powiat łęczycki jednostki samorządu terytorialnego ELE łódzkie - polityka powiat łęczycki


Załatw urzędową sprawę w Starostwo Powiatowe w Łęczycy w miejscowości 99-100 Łęczyca, Pl. Tadeusza Kościuszki 1 Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Starosta, powiat, teryt: 1004000.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Daszyna w miejscowości 99-107 Daszyna, Daszyna 34A Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1004022.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Góra Świętej Małgorzaty w miejscowości 99-122 Góra Świętej Małgorzaty, Góra Świętej Małgorzaty 44 Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1004032.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Grabów w miejscowości 99-150 Grabów, ul. 1 Maja 21 Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1004042.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Piątek w miejscowości 99-120 Piątek, ul. Rynek 16 Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1004062.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Świnice Warckie w miejscowości 99-140 Świnice Warckie, ul. Szkolna 1 Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1004072.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Witonia w miejscowości 99-335 Witonia, ul. Stefana Starzyńskiego 6A Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1004082.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Gminy Łęczyca w miejscowości 99-100 Łęczyca, ul. Marii Konopnickiej 14 Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Wójt, gmina wiejska, teryt: 1004052.

Załatw urzędową sprawę w Urząd Miejski w Łęczycy w miejscowości 99-100 Łęczyca, ul. Marii Konopnickiej 14 Powiat łęczycki w łódzkie, gdzie urzęduje stanowisko: Burmistrz, gmina miejska, teryt: 1004011.

Łęczyca - zabytki i atrakcje turystyczne powiat łęczycki - zwiedzaj i odkrywaj łódzkie


Zwiedzaj i odkrywaj województwo łódzkie razem z portalem informacyjnym Kolumna24. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne usytuowane w powiat łęczycki.

Zwiedzaj Baszta Obronna XIV w. w Łęczyca (baszta). Odkryj baszta położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Baszta Obronna XIV w. (baszta) zlokalizowany jest w Łęczyca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.06.1946 roku.

Zwiedzaj Brama Wjazdowa data nieznana w Goślub (brama). Odkryj brama położony w Goślub na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Brama Wjazdowa data nieznana (brama) zlokalizowany jest w Goślub i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 20.11.1978 roku.

Zwiedzaj Budynek Gospodarczy 1880 r. w Jastrzębia (budynek gospodarczy). Odkryj budynek gospodarczy położony w Jastrzębia na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Budynek Gospodarczy 1880 r. (budynek gospodarczy) zlokalizowany jest w Jastrzębia 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Cmentarz XII w. w Tum (cmentarz rzymskokatolicki). Odkryj cmentarz rzymskokatolicki położony w Tum na terenie powiat łęczycki w gminie Góra Świętej Małgorzaty. Zabytek Cmentarz XII w. (cmentarz rzymskokatolicki) zlokalizowany jest w Tum i stanowi atrakcję turystyczną gminy Góra Świętej Małgorzaty w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 18.05.2011 roku.

Zwiedzaj Cmentarz 1. poł. XVIII w. w Tum (cmentarz rzymskokatolicki). Odkryj cmentarz rzymskokatolicki położony w Tum na terenie powiat łęczycki w gminie Góra Świętej Małgorzaty. Zabytek Cmentarz 1. poł. XVIII w. (cmentarz rzymskokatolicki) zlokalizowany jest w Tum i stanowi atrakcję turystyczną gminy Góra Świętej Małgorzaty w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 18.05.2011 roku.

Zwiedzaj Cmentarz Przykościelny data nieznana w Błonie (cmentarz rzymskokatolicki). Odkryj cmentarz rzymskokatolicki położony w Błonie na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Cmentarz Przykościelny data nieznana (cmentarz rzymskokatolicki) zlokalizowany jest w Błonie i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.09.1980 roku.

Zwiedzaj Cmentarz Przykościelny data nieznana w Siedlec (cmentarz rzymskokatolicki). Odkryj cmentarz rzymskokatolicki położony w Siedlec na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Cmentarz Przykościelny data nieznana (cmentarz rzymskokatolicki) zlokalizowany jest w Siedlec i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.09.1980 roku.

Zwiedzaj D. Zespół Zamkowy XIV w. w Łęczyca (zespół - zamek). Odkryj zespół - zamek położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek D. Zespół Zamkowy XIV w. (zespół - zamek) zlokalizowany jest w Łęczyca Zamkowa 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.05.1946 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca 18 Stycznia 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca 18 Stycznia 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca 18 Stycznia 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca 18 Stycznia 7 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom pocz. XX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom pocz. XX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Aleja Jana Pawła II 13 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom pocz. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom pocz. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Aleja Jana Pawła II 9 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 2. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 2. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Belwederska 17 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1821 r. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1821 r. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Henryka Sienkiewicza 25 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.04.1950 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Henryka Sienkiewicza 31 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom pocz. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom pocz. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Henryka Sienkiewicza 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Jana Kilińskiego 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom pocz. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom pocz. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Kaliska 7 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Ozorkowskie Przedmieście 9 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 15 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 16 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 19 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 22 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom XVIII w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom XVIII w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 23 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.06.1953 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 25 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 8 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 9 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 10 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.08.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 12 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 12 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.08.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 17 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.08.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 2 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom pocz. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom pocz. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 6 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 17.07.1989 roku.

Zwiedzaj Dom 1. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 8 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 9 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 31.07.1967 roku.

Zwiedzaj Dom 1. poł. XIX w. w Łęczyca (budynek mieszkalny). Odkryj budynek mieszkalny położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom 1. poł. XIX w. (budynek mieszkalny) zlokalizowany jest w Łęczyca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.08.1967 roku.

Zwiedzaj Dom Wschodni, D. Prochownia, Ob. Muzeum XIV w. w Łęczyca (arsenał). Odkryj arsenał położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Dom Wschodni, D. Prochownia, Ob. Muzeum XIV w. (arsenał) zlokalizowany jest w Łęczyca Zamkowa 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.05.1946 roku.

Zwiedzaj Drzeowstan data nieznana w Tum (aleja). Odkryj aleja położony w Tum na terenie powiat łęczycki w gminie Góra Świętej Małgorzaty. Zabytek Drzeowstan data nieznana (aleja) zlokalizowany jest w Tum i stanowi atrakcję turystyczną gminy Góra Świętej Małgorzaty w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.06.1974 roku.

Zwiedzaj Dwór 4. ćw. XIX w. w Janowice (dwór). Odkryj dwór położony w Janowice na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Dwór 4. ćw. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Janowice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 10.04.1979 roku.

Zwiedzaj Dwór 1820 r. w Piekary (dwór). Odkryj dwór położony w Piekary na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Dwór 1820 r. (dwór) zlokalizowany jest w Piekary i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.08.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór 2. poł. XIX w. w Witów (dwór). Odkryj dwór położony w Witów na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Dwór 2. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Witów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 10.04.1979 roku.

Zwiedzaj Dwór poł. XIX w. w Kozanki Podleśne (dwór). Odkryj dwór położony w Kozanki Podleśne na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Dwór poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Kozanki Podleśne 22 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 12.12.1959 roku.

Zwiedzaj Dwór 1809 r. w Parski (dwór). Odkryj dwór położony w Parski na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Dwór 1809 r. (dwór) zlokalizowany jest w Parski i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 07.08.1990 roku.

Zwiedzaj Dwór 1. poł. XIX w. w Zbylczyce (dwór). Odkryj dwór położony w Zbylczyce na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Dwór 1. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Zbylczyce 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.02.1989 roku.

Zwiedzaj Dwór pocz. XIX w. w Daszyna (dwór). Odkryj dwór położony w Daszyna na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Dwór pocz. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Daszyna 40 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 06.02.1978 roku.

Zwiedzaj Dwór 1920 - 1930 w Łubno (dwór). Odkryj dwór położony w Łubno na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Dwór 1920 - 1930 (dwór) zlokalizowany jest w Łubno 63A i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 25.03.1992 roku.

Zwiedzaj Dwór 1864 r. w Stary Sławoszew (dwór). Odkryj dwór położony w Stary Sławoszew na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Dwór 1864 r. (dwór) zlokalizowany jest w Stary Sławoszew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.08.1967 roku.

Zwiedzaj Dwór 2. poł. XIX w. w Byszew (dwór). Odkryj dwór położony w Byszew na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Dwór 2. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Byszew 22A i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Dwór koniec XIX w. w Smolice (dwór). Odkryj dwór położony w Smolice na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Dwór koniec XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Smolice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Dwór 2. poł. XIX w. w Srebrna (dwór). Odkryj dwór położony w Srebrna na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Dwór 2. poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Srebrna i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 16.11.1993 roku.

Zwiedzaj Dwór 1. ćw. XX w. w Błonie (dwór). Odkryj dwór położony w Błonie na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Dwór 1. ćw. XX w. (dwór) zlokalizowany jest w Błonie 131 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.09.1987 roku.

Zwiedzaj Dwór poł. XIX w. w Prądzew (dwór). Odkryj dwór położony w Prądzew na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Dwór poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Prądzew 29 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.06.2002 roku.

Zwiedzaj Dwór poł. XIX w. w Siedlec (dwór). Odkryj dwór położony w Siedlec na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Dwór poł. XIX w. (dwór) zlokalizowany jest w Siedlec 10 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.04.1979 roku.

Zwiedzaj Dwór, Ob. Dom 1880 r. w Jastrzębia (dwór). Odkryj dwór położony w Jastrzębia na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Dwór, Ob. Dom 1880 r. (dwór) zlokalizowany jest w Jastrzębia 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica pocz. XIX w. w Piątek (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Piątek na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Dzwonnica pocz. XIX w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Piątek Jana Pawła II 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.03.1949 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica XVIII w. w Piątek (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Piątek na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Dzwonnica XVIII w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Piątek i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.08.1967 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica 1830 r. w Mazew (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Mazew na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Dzwonnica 1830 r. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Mazew 58 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 04.08.1967 roku.

Zwiedzaj Dzwonnica pocz. XIX w. w Góra Świętej Małgorzaty (dzwonnica). Odkryj dzwonnica położony w Góra Świętej Małgorzaty na terenie powiat łęczycki w gminie Góra Świętej Małgorzaty. Zabytek Dzwonnica pocz. XIX w. (dzwonnica) zlokalizowany jest w Góra Świętej Małgorzaty i stanowi atrakcję turystyczną gminy Góra Świętej Małgorzaty w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.08.1967 roku.

Zwiedzaj Hotel, Ob. Budynek Mieszkalny pocz. XIX w. w Łęczyca (hotel). Odkryj hotel położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Hotel, Ob. Budynek Mieszkalny pocz. XIX w. (hotel) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 32 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.07.1967 roku.

Zwiedzaj Kaplica 1844 r. w Witonia (kaplica). Odkryj kaplica położony w Witonia na terenie powiat łęczycki w gminie Witonia. Zabytek Kaplica 1844 r. (kaplica) zlokalizowany jest w Witonia i stanowi atrakcję turystyczną gminy Witonia w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 16.09.1978 roku.

Zwiedzaj Kaplica Pw. Wniebowzięcia Matki Boskiej pocz. XIX w. w Stary Sławoszew (kaplica). Odkryj kaplica położony w Stary Sławoszew na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Kaplica Pw. Wniebowzięcia Matki Boskiej pocz. XIX w. (kaplica) zlokalizowany jest w Stary Sławoszew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 25.03.1949 roku.

Zwiedzaj Kapliczka XVIII w. w Leźnica Mała (kapliczka). Odkryj kapliczka położony w Leźnica Mała na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Kapliczka XVIII w. (kapliczka) zlokalizowany jest w Leźnica Mała i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 18.11.1970 roku.

Zwiedzaj Klasztor XIV w. w Łęczyca (klasztor). Odkryj klasztor położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Klasztor XIV w. (klasztor) zlokalizowany jest w Łęczyca Pocztowa 12 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.05.1946 roku.

Zwiedzaj Klasztor 1. poł. XVII w. w Łęczyca (klasztor). Odkryj klasztor położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Klasztor 1. poł. XVII w. (klasztor) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.06.1946 roku.

Zwiedzaj Klasztor Norbertanek, Ob. Urszulanek pocz. XVII w. w Łęczyca (klasztor). Odkryj klasztor położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Klasztor Norbertanek, Ob. Urszulanek pocz. XVII w. (klasztor) zlokalizowany jest w Łęczyca Panieńska 3 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 27.07.1967 roku.

Zwiedzaj Kolegiata Pw. Najświętszej Marii Panny I Św. Aleksego 1. poł. XII w. w Tum (kościół). Odkryj kościół położony w Tum na terenie powiat łęczycki w gminie Góra Świętej Małgorzaty. Zabytek Kolegiata Pw. Najświętszej Marii Panny I Św. Aleksego 1. poł. XII w. (kościół) zlokalizowany jest w Tum 9 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Góra Świętej Małgorzaty w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.03.1949 roku.

Zwiedzaj Kościół XIV w. w Łęczyca (kościół). Odkryj kościół położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Kościół XIV w. (kościół) zlokalizowany jest w Łęczyca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.05.1946 roku.

Zwiedzaj Kościół Cmentarny Pw. Św. Rocha pocz. XIX w. w Topola Królewska (kościół). Odkryj kościół położony w Topola Królewska na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Kościół Cmentarny Pw. Św. Rocha pocz. XIX w. (kościół) zlokalizowany jest w Topola Królewska i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.08.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Cmentarny Pw. Św. Wawrzyńca poł. XVIII w. w Piątek (kościół). Odkryj kościół położony w Piątek na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Kościół Cmentarny Pw. Św. Wawrzyńca poł. XVIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Piątek i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.10.1950 roku.

Zwiedzaj Kościół Filialny Pw. Matki Boskiej Łaskawej XVIII w. w Pęcławice (kościół). Odkryj kościół położony w Pęcławice na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Kościół Filialny Pw. Matki Boskiej Łaskawej XVIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Pęcławice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.08.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Filialny Pw. Św. Mikołaja 1761 r. w Tum (kościół). Odkryj kościół położony w Tum na terenie powiat łęczycki w gminie Góra Świętej Małgorzaty. Zabytek Kościół Filialny Pw. Św. Mikołaja 1761 r. (kościół) zlokalizowany jest w Tum 2a i stanowi atrakcję turystyczną gminy Góra Świętej Małgorzaty w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 26.03.1949 roku.

Zwiedzaj Kościół Filialny Pw. Wszystkich Świętych 1913 - 1916 w Błonie (kościół). Odkryj kościół położony w Błonie na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Kościół Filialny Pw. Wszystkich Świętych 1913 - 1916 (kościół) zlokalizowany jest w Błonie i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.09.1980 roku.

Zwiedzaj Kościół Mariawitów 1908 r. w Nowa Sobótka (kościół). Odkryj kościół położony w Nowa Sobótka na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Kościół Mariawitów 1908 r. (kościół) zlokalizowany jest w Nowa Sobótka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.05.1984 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Andrzeja XV w. w Łęczyca (kościół). Odkryj kościół położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Andrzeja XV w. (kościół) zlokalizowany jest w Łęczyca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.05.1946 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Jana Chrzciciela 1830 r. w Mazew (kościół). Odkryj kościół położony w Mazew na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Jana Chrzciciela 1830 r. (kościół) zlokalizowany jest w Mazew 58 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 04.08.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Katarzyny 2. poł. XVI w. w Witonia (kościół). Odkryj kościół położony w Witonia na terenie powiat łęczycki w gminie Witonia. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Katarzyny 2. poł. XVI w. (kościół) zlokalizowany jest w Witonia i stanowi atrakcję turystyczną gminy Witonia w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 04.08.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Marcina 1922 - 1930 w Siedlec (kościół). Odkryj kościół położony w Siedlec na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Marcina 1922 - 1930 (kościół) zlokalizowany jest w Siedlec i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.09.1980 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Marii Magdaleny 1784 r. w Leźnica Mała (kościół). Odkryj kościół położony w Leźnica Mała na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Marii Magdaleny 1784 r. (kościół) zlokalizowany jest w Leźnica Mała 28 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 04.08.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Mateusza 1466 - 1470 w Stara Sobótka (kościół). Odkryj kościół położony w Stara Sobótka na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Mateusza 1466 - 1470 (kościół) zlokalizowany jest w Stara Sobótka 35 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.05.1984 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Małgorzaty poł. XIII w. w Góra Świętej Małgorzaty (kościół). Odkryj kościół położony w Góra Świętej Małgorzaty na terenie powiat łęczycki w gminie Góra Świętej Małgorzaty. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Małgorzaty poł. XIII w. (kościół) zlokalizowany jest w Góra Świętej Małgorzaty i stanowi atrakcję turystyczną gminy Góra Świętej Małgorzaty w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.08.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Stanisława Biskupa 1838 r. w Grabów (kościół). Odkryj kościół położony w Grabów na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Stanisława Biskupa 1838 r. (kościół) zlokalizowany jest w Grabów 1 Maja 8 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 25.07.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św. Stanisława Biskupa 1747 r. w Pieczew (kościół). Odkryj kościół położony w Pieczew na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św. Stanisława Biskupa 1747 r. (kościół) zlokalizowany jest w Pieczew 34A i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.08.1967 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Św.św. Piotra I Pawła 1612 - 1620 w Grodzisko (kościół). Odkryj kościół położony w Grodzisko na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Św.św. Piotra I Pawła 1612 - 1620 (kościół) zlokalizowany jest w Grodzisko i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1953 roku.

Zwiedzaj Kościół Parafialny Pw. Świętej Trójcy 2. poł. XV w. w Piątek (kościół). Odkryj kościół położony w Piątek na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Kościół Parafialny Pw. Świętej Trójcy 2. poł. XV w. (kościół) zlokalizowany jest w Piątek Jana Pawła II 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.03.1949 roku.

Zwiedzaj Kościół Pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny 1. poł. XVII w. w Łęczyca (kościół). Odkryj kościół położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Kościół Pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny 1. poł. XVII w. (kościół) zlokalizowany jest w Łęczyca Poznańska 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 05.06.1946 roku.

Zwiedzaj Kościół Pw. Św. Bartłomieja 1711 r. w Topola Królewska (kościół). Odkryj kościół położony w Topola Królewska na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Kościół Pw. Św. Bartłomieja 1711 r. (kościół) zlokalizowany jest w Topola Królewska i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.08.1967 roku.

Zwiedzaj Mury Obronne XIV w. w Łęczyca (mur/ogrodzenie). Odkryj mur/ogrodzenie położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Mury Obronne XIV w. (mur/ogrodzenie) zlokalizowany jest w Łęczyca Zamkowa 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.05.1946 roku.

Zwiedzaj Oficyna Ogrodnika 2. poł. XIX w. w Byszew (oficyna mieszkalna). Odkryj oficyna mieszkalna położony w Byszew na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Oficyna Ogrodnika 2. poł. XIX w. (oficyna mieszkalna) zlokalizowany jest w Byszew 22A i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Park 1925 - 1930 w Janowice (park). Odkryj park położony w Janowice na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Park 1925 - 1930 (park) zlokalizowany jest w Janowice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 10.04.1979 roku.

Zwiedzaj Park 2. poł. XIX w. w Srebrna (park). Odkryj park położony w Srebrna na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Park 2. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Srebrna i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 16.11.1993 roku.

Zwiedzaj Park Dworski poł. XIX w. w Kozanki Podleśne (park). Odkryj park położony w Kozanki Podleśne na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Park Dworski poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Kozanki Podleśne i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 28.12.1988 roku.

Zwiedzaj Park Dworski poł. XIX w. w Siedlew (park). Odkryj park położony w Siedlew na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Park Dworski poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Siedlew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.11.1991 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy pocz. XIX w. w Piekary (park). Odkryj park położony w Piekary na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy pocz. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Piekary i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 02.09.1987 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy poł. XIX w. w Sułkowice Pierwsze (park). Odkryj park położony w Sułkowice Pierwsze na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Sułkowice Pierwsze i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.12.1988 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy 1. poł. XIX w. w Witów (park). Odkryj park położony w Witów na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy 1. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Witów i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 10.04.1979 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy 1. poł. XIX w. w Łubno (park). Odkryj park położony w Łubno na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy 1. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Łubno i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 25.03.1992 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy 1923 r. w Błonie (park). Odkryj park położony w Błonie na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy 1923 r. (park) zlokalizowany jest w Błonie i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.09.1987 roku.

Zwiedzaj Park Dworski, Krajobrazowy 2. poł. XIX w. w Prądzew (park). Odkryj park położony w Prądzew na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Park Dworski, Krajobrazowy 2. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Prądzew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 01.09.1987 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy 2. poł. XIX w. w Goślub (park). Odkryj park położony w Goślub na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Park Krajobrazowy 2. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Goślub i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.01.1951 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy 1. poł. XIX w. w Parski (park). Odkryj park położony w Parski na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Park Krajobrazowy 1. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Parski 35 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 07.08.1990 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy 1. poł. XIX w. w Zbylczyce (park). Odkryj park położony w Zbylczyce na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Park Krajobrazowy 1. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Zbylczyce 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.02.1989 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy pocz. XIX w. w Daszyna (park). Odkryj park położony w Daszyna na terenie powiat łęczycki w gminie Daszyna. Zabytek Park Krajobrazowy pocz. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Daszyna i stanowi atrakcję turystyczną gminy Daszyna w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 06.02.1978 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy 2. poł. XIX w. w Byszew (park). Odkryj park położony w Byszew na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Park Krajobrazowy 2. poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Byszew i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy koniec XIX w. w Smolice (park). Odkryj park położony w Smolice na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Park Krajobrazowy koniec XIX w. (park) zlokalizowany jest w Smolice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Park Krajobrazowy poł. XIX w. w Siedlec (park). Odkryj park położony w Siedlec na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Park Krajobrazowy poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Siedlec i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 09.04.1979 roku.

Zwiedzaj Park Miejski koniec XVIII w. w Łęczyca (park). Odkryj park położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Park Miejski koniec XVIII w. (park) zlokalizowany jest w Łęczyca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 22.06.2006 roku.

Zwiedzaj Park Miejski poł. XIX w. w Piątek (park). Odkryj park położony w Piątek na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Park Miejski poł. XIX w. (park) zlokalizowany jest w Piątek i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.12.1988 roku.

Zwiedzaj Pałac koniec XVIII w. w Goślub (pałac). Odkryj pałac położony w Goślub na terenie powiat łęczycki w gminie Piątek. Zabytek Pałac koniec XVIII w. (pałac) zlokalizowany jest w Goślub i stanowi atrakcję turystyczną gminy Piątek w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 23.01.1951 roku.

Zwiedzaj Plebania 1908 r. w Nowa Sobótka (plebania). Odkryj plebania położony w Nowa Sobótka na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Plebania 1908 r. (plebania) zlokalizowany jest w Nowa Sobótka 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.05.1984 roku.

Zwiedzaj Pozostałości Parku 1880 r. w Jastrzębia (park). Odkryj park położony w Jastrzębia na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Pozostałości Parku 1880 r. (park) zlokalizowany jest w Jastrzębia i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Ratusz 1788 - 1790 w Łęczyca (ratusz). Odkryj ratusz położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Ratusz 1788 - 1790 (ratusz) zlokalizowany jest w Łęczyca Plac Tadeusza Kościuszki 33 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 06.05.1949 roku.

Zwiedzaj Ruiny Zamku przełom XVI/XVII w. w Besiekiery (zamek). Odkryj zamek położony w Besiekiery na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Ruiny Zamku przełom XVI/XVII w. (zamek) zlokalizowany jest w Besiekiery i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.03.1949 roku.

Zwiedzaj Spichlerz 1880 r. w Jastrzębia (spichlerz (folwarczny/chłopski)). Odkryj spichlerz (folwarczny/chłopski) położony w Jastrzębia na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Spichlerz 1880 r. (spichlerz (folwarczny/chłopski)) zlokalizowany jest w Jastrzębia 18 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Szkoła 1. poł. XIX w. w Łęczyca (szkoła). Odkryj szkoła położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Szkoła 1. poł. XIX w. (szkoła) zlokalizowany jest w Łęczyca Aleja Jana Pawła II 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 29.07.1967 roku.

Zwiedzaj Wieża XIV w. w Łęczyca (baszta). Odkryj baszta położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Wieża XIV w. (baszta) zlokalizowany jest w Łęczyca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.05.1946 roku.

Zwiedzaj Wieża Szybowa Kopalni Rudy Żelaza "Łęczyca I" 1955 r. w Łęczyca (nadszybie). Odkryj nadszybie położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Wieża Szybowa Kopalni Rudy Żelaza "Łęczyca I" 1955 r. (nadszybie) zlokalizowany jest w Łęczyca i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 11.06.1994 roku.

Zwiedzaj Zamek, Ob. Muzeum XIV w. w Łęczyca (zamek). Odkryj zamek położony w Łęczyca na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca (gm. miejska). Zabytek Zamek, Ob. Muzeum XIV w. (zamek) zlokalizowany jest w Łęczyca Zamkowa 1 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca (gm. miejska) w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 15.05.1946 roku.

Zwiedzaj Założenie Dworsko-Parkowe poł. XIX w. w Zbylczyce (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Zbylczyce na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Założenie Dworsko-Parkowe poł. XIX w. (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Zbylczyce 5 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.02.1989 roku.

Zwiedzaj Założenie Dworsko-Parkowe 2. poł. XIX w. w Srebrna (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Srebrna na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Założenie Dworsko-Parkowe 2. poł. XIX w. (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Srebrna i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 16.11.1993 roku.

Zwiedzaj Zespół Dworski 2. poł. XIX w. w Byszew (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Byszew na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Zespół Dworski 2. poł. XIX w. (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Byszew 22A i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Zespół Dworski 1880 r. w Jastrzębia (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Jastrzębia na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Zespół Dworski 1880 r. (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Jastrzębia i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Zespół Dworski koniec XIX w. w Smolice (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Smolice na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Zespół Dworski koniec XIX w. (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Smolice i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 14.05.1984 roku.

Zwiedzaj Zespół Dworski data nieznana w Błonie (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Błonie na terenie powiat łęczycki w gminie Łęczyca. Zabytek Zespół Dworski data nieznana (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Błonie 131 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Łęczyca w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 08.09.1987 roku.

Zwiedzaj Zespół Dworsko-Parkowy XIX w. w Parski (zespół - dwór). Odkryj zespół - dwór położony w Parski na terenie powiat łęczycki w gminie Świnice Warckie. Zabytek Zespół Dworsko-Parkowy XIX w. (zespół - dwór) zlokalizowany jest w Parski 35 i stanowi atrakcję turystyczną gminy Świnice Warckie w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 07.08.1990 roku.

Zwiedzaj Zespół Kościoła Mariawitów 1908 r. w Nowa Sobótka (zespół - kościół). Odkryj zespół - kościół położony w Nowa Sobótka na terenie powiat łęczycki w gminie Grabów. Zabytek Zespół Kościoła Mariawitów 1908 r. (zespół - kościół) zlokalizowany jest w Nowa Sobótka i stanowi atrakcję turystyczną gminy Grabów w powiecie łęczycki. Ta atrakcja turystyczna została wpisana do rejestru zabytków w 21.05.1984 roku.

Bezpieczeństwo powiat łęczycki ELE łódzkie - wybrane jednostki ratownicze OSP i PSP, WOPR oraz Policja łęczycki


Za bezpieczeństwo w powiecie łęczycki odpowiada m. in. jednostka Ochotnicza Straz Pożarna w Leźnicy Małej w ŁÓDZKIE/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne . Ochotnicza Straz Pożarna w Leźnicy Małej mieści się w 99-100 Leźnica Mała, 80 w powiat łęczycki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie łęczycki odpowiada m. in. jednostka Ochotnicza Straż Pożarna w Piątku w ŁÓDZKIE/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo chemiczne , Ratownictwo ekologiczne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne . Ochotnicza Straż Pożarna w Piątku mieści się w 99-120 Piątek, ul. Strażacka 1 w powiat łęczycki ŁÓDZKIE.

Za bezpieczeństwo w powiecie łęczycki odpowiada m. in. jednostka Ochotnicza Straz Pożarna w Witoni w ŁÓDZKIE/łęczycki/Wszystkie
Ochotnicza Straż Pożarna specjalizuje się w Ratownictwo chemiczne , Ratownictwo ekologiczne , Ratownictwo podczas pożarów , Ratownictwo techniczne , Ratownictwo medyczne . Ochotnicza Straz Pożarna w Witoni mieści się w 99-335 Witonia, ul. Stefana Starzyńskiego 8 w powiat łęczycki ŁÓDZKIE.

POWIATY
Wiadomości bełchatowski Wiadomości brzeziński Wiadomości kutnowski Wiadomości opoczyński Wiadomości pabianicki Wiadomości pajęczański Wiadomości piotrkowski Wiadomości poddębicki Wiadomości radomszczański Wiadomości rawski Wiadomości sieradzki Wiadomości skierniewicki Wiadomości tomaszowski Wiadomości wieluński Wiadomości wieruszowski Wiadomości zduńskowolski Wiadomości zgierski Wiadomości łaski Wiadomości łęczycki Wiadomości Łódź Wiadomości łódzki wschodni Wiadomości łowicki
Temat dnia Polecane Polityka Karabach 2020 Wybory2023 WyboryUE Łódź Pabianice Sieradz Bełchatów

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

EdukacjaBaza szkół

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Transport

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Pogoda   •   Regiony •   Przyczepy •   Samochody •   Edukacja•   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online