ŁÓDZKIE

Wypożyczalnia Przyczep Samochodowych i Lawety w Łasku i okolicy

Marcin Jankowski  •  24 kwietnia 2017 (15:19)
Wypożyczalnia przyczep samochodowych na Przygoniu koło Łasku (gmina Dobroń), rozbudowuje swoją ofertę w zakresie wypożyczania oraz sprzedaży nowych przyczep lekkich a także specjalistycznych. W chwili obecnej posiadamy w ofercie na wypożyczenie lekkie przyczepy towarowe oraz lawetę samochodową, które pozwoli Ci transportować nie tylko samochody osobowe ale różnorakie przedmioty. Zdobywając doświadczenie i podążając za potrzebami klientów chcemy dalej się rozwijać poszerzając z upływem czasu ofertę produktową, która w całości prezentowana jest w serwisie informacyjnym Kolumna24, prowadzonego również w formie sklepu internetowego. Przed nami jeszcze długa droga aby osiągnąć zamierzone cele dlatego możesz liczyć na szereg nowych rozwiązań pojawiających się na stronie internetowej. Nie trzymamy się sztywnych zasad ponieważ chcemy kreować rozwiązania zgodne z Twoimi potrzebami.
Wypożyczalnia Przyczep Samochodowych i Lawety w Łasku i okolicy
Zdjęcie: © Kolumna24/Wypożyczalnia Przyczep i Lawet   

Wypożyczalnia przyczep towarowych w regionie Łask - Pabianice - Łódź


Potrzebujesz przewieźć ciężkie i duże objętościowo towary w dowolne miejsce, które nie mieszczą się do Twojego samochodu? Przyjedź do Centrum Przyczep Samochodowych na Przygoniu w województwie łódzkim, które oferuje do wypożyczenia i na sprzedaż przyczepy samochodowe (towarowe) w Twojej okolicy. Obecnie udostępniamy do wypożyczenia trzy nowe przyczepy samochodowe DMC 750 kg, dzięki którym przewieziesz dowolny ładunek o masie do 500 kg. Dostępna jest także w wypożyczalni laweta samochodowa DMC 2000 kg!

Działamy w Twojej okolicy - Łask, Kolumna, Dobroń, Pabianice i Łódź. W naszej wypożyczalni wszystkie przyczepy towarowe posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz dodatkowo wykupione jest ubezpieczenie Auto Casco aby zabezpieczyć naszych klientów od zdarzeń losowych. Dużym atutem jest także fakt, że są to produkty świeże i utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym. Zwracamy baczną uwagę na bezpieczeństwo podczas podróżowania oraz łatwość transportu towarów.

W najbliższym czasie będziemy sukcesywnie poszerzać naszą ofertę pojazdów do wypożyczenia a zwłaszcza nowych przyczep samochodowych na sprzedaż. O wszystkich nowościach w ofercie Centrum Przyczep Samochodowych będziemy informować na profilu społecznościowym Facebook a także na stronie internetowej - www.kolumna24.pl. Ponadto nasze ogłoszenia udostępnione zostały na wielu zewnętrznych stronach internetowych - w serwisach społecznościowych oraz portalach ogłoszeniowych jak na przykład na OLX. Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w opublikowanych poradnikach? Zadzwoń już teraz +48 696 426 746!

Oferta wypożyczalni przyczep samochodowych Łask - Pabianice - Łódź


W chwili obecnej w naszej wypożyczalni na potrzeby klientów znajdują się trzy przyczepki samochodowe lekkie, które umożliwią Ci transport przedmiotów w okolicy. Wszystkie pojazdy są przyczepami lekkimi, charakteryzującymi się DMC 750 kilogramów z ładownością do 500 kilogramów. Dzięki temu w większości przypadków, bez przeszkód możesz je holować mając prawo jazdy kategorii B. W zależności od potrzeb wypożyczamy je na dobę lub krócej. Atutem jest możliwość na życzenie klientów demontaż plandeki.

Przyczepa Samochodowa Lekka #1
DMC 750 KG • (długość x szerokość): 3m x 1.5m
45 zł z VAT/dobra

Przyczepa Samochodowa Lekka #2
DMC 750 KG • (długość x szerokość): 2.5m x 1.5m
35 zł z VAT/dobra

Przyczepa Samochodowa Lekka #3
DMC 750 KG • (długość x szerokość): 2.5m x 1.25m
30 zł z VAT/dobra

Laweta Samochodowa Szwajcarka
DMC 2000 KG • (długość x szerokość): 4m x 2m
100 zł z VAT/doba

Wypożyczalnia i Sprzedaż Przyczep Samochodowych na Przygoniu


Wypożyczalnia i jednocześnie punkt sprzedaży przyczep samochodowych zlokalizowany jest na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 (7 km od centrum Łasku oraz 2 km od Dobronia, gmina Dobroń) na wjeździe do Łask-Kolumny przy drodze wojewódzkiej 482 w województwie łódzkim. Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami możesz zadzwonić pod numer telefonu +48 696 426 746 lub pisząc wiadomość e-mail redakcja@kolumna24.pl! Dla ułatwienia zamieszczamy dokładną lokalizację na mapie poniżej.

Centrum Przyczep Samochodowych czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 800 - 1600 oraz w soboty w godzinach 800 - 1400. W przypadku kiedy potrzebujesz pomocy w innych godzinach, nic nie stoi na przeszkodzie abyś zadzwonił!
Lokalizacja Centrum Przyczep na mapie:
#przyczepysamochodowe #przyczepy #wypożyczalnia #laweta #sprzedaż #sklep
Przyczepy Samochodowe: Pielęgnacja i Konserwacja Pojazdu
ŁÓDZKIE

Przyczepy Samochodowe: Pielęgnacja i Konserwacja Pojazdu

instrukcja obslugi eksploatacja przyczepy lekkie neptun
ŁÓDZKIE

Instrukcja obsługi i eksploatacji przyczep lekkich Neptun

przyczepy samochodowe na OLX nowe lekkie sprzedaz
ŁÓDZKIE

Przyczepy Samochodowe na OLX: nowe lekkie pojazdy do transportu

Przyczepki Samochodowe: przewóz materiałów zgodnie z prawem
ŁÓDZKIE

Przyczepki Samochodowe: przewóz materiałów zgodnie z prawem

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24