WIADOMOŚCIFINANSEŁASKPOGODAPRZYCZEPYOGŁOSZENIA
PRZYCZEPY SAMOCHODOWE/KEMPINGOWE

Przyczepy Kempingowe: Jaki Układ Wnętrza Przyczepy jest Najlepszy?

Marcin Jankowski 30 listopada -0001 (00:00)
Każdy kto podróżuje przyczepami kempingowymi lub pobieżnie zapoznał się z ofertą producentów przyczep wie, że każdy model posiada kilka wersji z możliwym układem wewnętrznym. Stanowić to może duży problem dla osób, które dotychczas nigdy nie podróżowały w ten sposób lub nie wiedzą co będzie dla nich dobre. Ze swoich doświadczeń wiem, że wygodne i komfortowe wnętrze przyczepy kempingowej sprawi, że wspólnie spędzone wakacje z rodziną nie będą męczarnią. Oczywiście zaprezentowane sugestie są jedyne moim zdaniem najpraktyczniejsze ale to każdy sam musi dobrać odpowiednią przyczepę kempingową do własnych potrzeb na wakacje.

Jaki Układ Przyczepy Kempingowej Będzie Najlepszy?


Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem przy wyborze przyczepy kempingowej to poszukiwanie takiego modelu, w którym nocować mogą cztery osoby. Układ 2 + 2 sprawdza się przede wszystkim podczas codziennego użytkowania w większym gronie osób oraz na dłuższych wyjazdach wakacyjnych.

OGŁOSZENIA PRZYCZEP NA KOLUMNA24

Publikuj Własne Ogłoszenia Lokalne Bezpłatnie na Stronie Internetowej Gazeta Kolumna24. Promuj Swoje Oferty w Różnych Kategoriach jak Motoryzacja, Praca, Nieruchomości i Inne. Sprzedawaj Przyczepki Towarowe na Internetowej Moto Giełdzie...
Dodaj Ogłoszenie Teraz!


W takich przyczepach, dostępne jest standardowo jedno łóżko dwuosobowe natomiast drugie można przygotować z miejsc siedzących, umiejscowionych w części ogólnodostępnej. Do tego celu wykorzystuje się składany stolik i rozkładaną kanapę, która w ciągu dnia służy jako miejsce do odpoczynku i wspólnego spożywania pokarmów.

Projektanci przyczep kempingowych nie mają za dużego pola do popisu i stosują dwa możliwe rozwiązania przy rozplanowaniu wnętrza w takim układzie. Część sypialna umiejscowiona jest albo na przodzie przyczepy przy dyszlu albo w tylnej części przyczepy. Od części ogólnodostępnej w większości przypadków rozdzielona jest ona strefą kuchenną.

***Tabbert Pep 2016 - 2017, łóżko na przodzie przyczepy***

Najlepszym rozwiązaniem jest sytuacja gdzie podstawowe łóżko (część sypialna) znajduje się na przodzie pod skośną ścianą. W takim rozwiązaniu, kanapa ze stolikiem natomiast mieści się z tyłu przy pionowej ścianie. Co nam to daje? W przypadku odpoczynku w licznym gronie osób nie ma najmniejszego problemu z usadowieniem się przy stoliku, wstawaniem wysokich osób od niego i wykorzystaniem dostępnej przestrzeni.

W przypadku odwrotnym, gdy stolik i kanapa mieści się na przodzie, pod skośną ścianą zaczynają się już małe nie dogodności dla podróżnych. Wysokie osoby nie zmieszczą się przy samej ściance i tracimy nie potrzebnie miejsce. Również wspólny odpoczynek może być nie co mniej komfortowy w dłuższym okresie czasu.

***Tabbert Pep 2016/2017, część ogólnodostępna na tyle***

Na przykładzie powyższych zdjęć zaprezentowany jest układ gdzie chcąc stworzyć drugie łóżko zawsze możemy złożyć stolik i rozłożyć pufy z kanapy tworząc jednolitą płaską powierzchnię, wygodną do spania.

Natomiast zupełnie nie podoba mi się w przyczepach kempingowych, rozdzielenie dwuosobowego łóżka na dwa pojedyncze jak ma to miejsce na zaprezentowanym zdjęciu poniżej.

***Knaus Sport w wersji z łóżkami pojedynczymi****

W ostateczności zostaje trzecia opcja nocowania - na zewnątrz przyczepy kempingowej w rozstawionym namiocie... A co Wy sądzicie na ten temat?

Na sam koniec zachęcam Cię także do przeczytania mojego krótkiego poradnika, zawierającego najważniejsze kwestie, na co zwrócić uwagę podczas wyjazdów przyczepą kempingową.
TAGI
przyczepa kempingowa 1 osobowa przyczepa kempingowa burstner przyczepa kempingowa bailey przyczepa kempingowa barbie przyczepa kempingowa bez dokumentów przyczepa kempingowa bergland przyczepa kempingowa bieruń przyczepa kempingowa blog przyczepa kempingowa budowa przyczepa kempingowa bailey pageant przyczepa kempingowa brasilia kategoria b przyczepa kempingowa prawo jazdy kat b przyczepa kempingowa prawo jazdy kategoria b przyczepa kempingowa przyczepa kempingowa cena przyczepa kempingowa caravelair przyczepa kempingowa całoroczna przyczepa kempingowa chałupy przyczepa kempingowa chateau 450 przyczepa kempingowa city przyczepa kempingowa chorwacja przyczepa kempingowa czarne przyczepa kempingowa club przyczepa kempingowa chateau 390 przyczepa kempingowa dethleffs przyczepa kempingowa dmc przyczepa kempingowa do 750 kg
KOMENTARZE
Napisz Komentarz:*
Wpis dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
POPULARNE
›  Przyczepa Kempingowa: O Czym Pamiętać Przed Wyjazdem w Europę?
›  Przyczepy Kempingowe: Jaki Układ Wnętrza Przyczepy jest Najlepszy?
›  Holowanie Przyczepy Przepisy 2017. Kierowcy z Kategorią B Prawa Jazdy.
›  Rejestracja Przyczepy Samochodowej w Wydziale Komunikacji od A do Z
›  Zestaw Pojazdów na 26 Metrów czyli Jak (Nie)Transportować Towarów
›  Caravaning Salon. Święto Podróżowania Przyczepami Kempingowymi w Niemczech
›  Portugalia: Wyjazd Przyczepą Kempingową i Wrażenia z Podróży
›  Przyczepa Samochodowa: Jak Wybrać Najlepszy Model do Naszych Potrzeb
›  Przyczepki Samochodowe: Instrukcja Użytkowania i Konserwacji. Dobre Praktyki Użytkowników
›  Przyczepy Kempingowe: Jaką Przyczepę Kupić? Na co Zwracać Uwagę?
›  Zaczep do Przyczepki Samochodowej i Wtyczka 7 Pin. Rodzaje i Mocowanie na Dyszlu
›  Prowadzenie Przyczepy Samochodowej: Załadowanej Towarem i na Pusto
OGŁOSZENIA
OGŁOSZENIA LOKALNE
Publikuj Własne Ogłoszenia Lokalne Bezpłatnie w Serwisie Informacyjnym Kolumna24. Promuj Swoje Oferty w Różnych Kategoriach Tematycznych jak Motoryzacja, Praca, Nieruchomości i Inne.
Dodaj Ogłoszenie Teraz
OPINIE
›  Zestaw Pojazdów na 26 Metrów czyli Jak (Nie)Transportować Towarów przez anonimowo
›  Przyczepy Kempingowe: Jaką Przyczepę Kupić? Na co Zwracać Uwagę? przez kolumna24
MIASTA
WrocławBydgoszczToruńLublinGorzów WielkopolskiZielona GóraŁódźKrakówWarszawaOpoleRzeszówBiałystokGdańskKatowiceKielceOlsztynPoznańSzczecin
WIADOMOŚCI PRZYCZEPY
O Serwisie Prywatność Regulamin Mapa Serwisu Kontakt Pomoc
© 2017 Kolumna24 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Facebook   Twitter   YouTube   Google+
Facebook  /  Zaloguj się  /  Załóż Konto
GAZETA//KOLUMNA
24