Mentalny Logo

Mentalny

Interesuje się szeroko pojętą przedsiębiorczością i biznesem. Staram się poszerzać swoją wiedzę z zakresu inwestycji, oszczędzania oraz reklamy online. W wolnych chwilach prowadzę kilka serwisów o tematyce finansów i biznesu (m.in. soskredyt.pl - forum o mądrym pożyczaniu i oddłużąniu, kantorywalut.pl - porównywarka internetowych kantorów walut oraz skarbnica wiedzy z zakresu wymiany walut, kwop.pl - portal o tematyce podatków i niskiej kwoty wolnej od podatku oraz e-bs.pl - portal o finansach osobistych), gram w piłkę nożną, skacze ze spadochronem oraz spotykam się ze znajomymi. Moim wielkim marzeniem jest osiągnięcie pasywnego przychodu z wynajmu mieszkań, a także posiadanie firmy, zatrudniającej minimum kilkunastu pracowników :)
 
Mentalny Logo
Mentalny
Opublikowano 5 miesiecy temu
Mentalny Logo

Dlaczego warto wybrać się na Korfu w wakacje?

Dla zwolenników wypoczynku, na słonecznym południu Europy, Korfu jest jednym z naturalnych przystanków. Na greckich wyspach pięknej słonecznej pogody w ciągu roku nie brakuje. Korfu prawdopodobnie jest wyspą z Burzy Szekspira. Co specjalnego ma w sobie to miejsce, że poruszyła serce tego i kilku innych znanych autorów na przestrzeni wieków?
Mentalny Logo
Mentalny
Opublikowano pół roku temu
Mentalny Logo

Kiedy powinniśmy zacząć myśleć o naszej emeryturze?

Osoby rozpoczynające swoją pierwszą pracę, bardzo rzadko myślą co stanie się za 40-50 lat. Młodzi ludzie mają wtedy zupełnie inne priorytety. Są nimi założenie rodziny, kupno mieszkania czy nowego samochodu. Cieszymy się że mamy pracę, własne pieniądze i staramy się je jak najszybciej wydawać. Lecz czy jest to postępowanie właściwe? Można z tym polemizować. Albowiem każdy człowiek, powinien chociaż przez chwilę zastanowić się, co stanie się gdy za X lat zakończy swoją aktywność zawodową i przejdzie na zasłużoną emeryturę.
Mentalny Logo
Mentalny
Opublikowano pół roku temu
Mentalny Logo

Gdzie najlepiej wymieniać waluty?

W naszych portfelach, bardzo często możemy spotkać waluty z różnych krajów. Coraz częściej wyjeżdżamy na zagraniczne wakacje, spora część przedsiębiorców zaczyna współpracować z zagranicznymi partnerami itp. Ponadto po wejściu naszego kraju w struktury Unii Europejskiej, bardzo dużo naszych rodaków podjęło pracę w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Francji. W związku z tym, Polacy coraz częściej sprzedają lub kupują obcą walutę. Mamy na to kilka sposobów, ale każdy chciałby dokonać transakcji przewalutowania w taki sposób, aby była ona jak najbardziej korzystna.
Mentalny Logo
Mentalny
Opublikowano pół roku temu
Mentalny Logo

Dlaczego korzystamy z pożyczek online

Gdy pojawiły się w naszym kraju pierwsze firmy pożyczkowe, oferujące pożyczki online, wiele osób nie wróżyło im zbytniego powodzenia. Mówiono, że Polacy nie mają zaufania do firm działających w Internecie, że są to pożyczki drogie itp. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna.
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!