Serwis Informacyjny Kolumna24 Logo

Serwis Informacyjny Kolumna24

Kolumna24 jest regionalnym serwisem informacyjnym przygotowanym specjalnie dla czytelników z regionu łódzkiego. Oprócz najnowszych wiadomości przygotowaliśmy możliwość publikowania własnych artykułów na autorskiej platformie blogowej aby każdy mógł wyrazić własne opinie na bieżące wydarzenia i podzielił się własnymi zainteresowaniami.
           
 
OPINIE

Realizujemy Nasze Pasje Sportowe jako Kolumna24 Sport Team

Wychodząc z założenia, że warto być aktywnym w każdym wieku bez względu na to czym na co dzień się zajmujemy, postanowiliśmy stworzyć wspólne przedsięwzięcie jakim jest Kolumna24 Sport Team. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach w rajdach terenowych oraz jako fascynaci motoryzacji spróbowaliśmy własnych sił w wyścigach wraków samochodowych. Poniekąd rozwój organizacji Survival Wrak Race w Łasku zainspirował nas do udziału w tym ciekawym wydarzeniu.
Realizujemy Nasze Pasje Sportowe jako Kolumna24 Sport Team
Zdjęcie: © kolumna24/ilustracyjne   

Promocja lokalnych klubów sportowych i aktywność sportowa


Naszym celem było przede wszystkim zdobycie kolejnych doświadczeń, które przyniosły wiele dobrej zabawy i w przyszłości pozwolą rozwijać nasze pomysły. Po części to także nasz sposób na promocję lokalnych wydarzeń i regionu a także popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez sport w każdej formie. Ze względu na to, że rywalizacja w duchu sportowej walki napędza nas do dalszego działania jesteśmy pełni optymizmu.

W dwuosobowej załodze samochodu Kolumna24 Sport Team znaleźli się Marcin Jankowski i Tomasz Trojanowski. Od samego początku chcieliśmy aby nasza jazda była na tyle widowiskowa aby nikt z przybyłych widzów nie był nią zawiedziony. Jako załoga startująca po raz pierwszy w wyścigach wraków samochodowych dołożyliśmy wszelkich starań aby osoby, które nam kibicowały mogły z zainteresowaniem oglądać naszą jazdę.

Na samym końcu chcieliśmy podziękować wszystkim startującym załogom w Survival Wrak Race za dobrą zabawę oraz koleżeńską atmosferę i na przyszłość życzymy im samych sukcesów na torze oraz poza nim. Dla nas udział w tej imprezie był wielką przyjemnością, że mogliśmy rywalizować z blisko pięćdziesięcioma załogami o dużym bagażu doświadczeń. Już teraz zachęcamy wszystkich do śledzenia aktualnych informacji na temat Survival Wrak Race na stronie Kolumna24.

Rozwijaj swoje pasje sportowe wspólnie z lokalnymi klubami sportowymi. W naszym regionie działa w sumie kilkanaście mniejszych lub większych organizacji zajmujących się promocją aktywnego trybu życia i sportu w formie klubów sportowych. Ale jak to często bywa, zazwyczaj funkcjonują one na granicy możliwości finansowych. Wychodząc im na przeciw, spełniając swoje obowiązki informacyjne chcemy wspierać je w ramach naszych możliwości poprzez publikowanie wiadomości na ich temat.

Dotychczas w ramach tej polityki udało nam się przygotować dwa niezależne działy w tym jeden poświęcony drużynie piłkarskiej MULKS Łask, w której funkcjonuje kilka grup wiekowych - seniorska, młodzieżowe oraz juniorskie. Ponadto w serwisie informacyjnym Kolumna24 pojawiają się artykuły tematyczne poświęcone sukcesom sportowym Akademii Piłki Nożnej Funino z Łask-Kolumny dla dzieci. W miarę rozwoju naszego serwisu oraz możliwości promocyjnych nadal będziemy angażować się w różne formy mające na celu zwiększać potencjał sportowy regionu aktywizując najmłodszych do aktywności sportowej.
WSZYSTKIE POSTY
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!