Serwis Informacyjny Kolumna24 Logo

Serwis Informacyjny Kolumna24

Kolumna24 jest regionalnym serwisem informacyjnym przygotowanym specjalnie dla czytelników z regionu łódzkiego. Oprócz najnowszych wiadomości przygotowaliśmy możliwość publikowania własnych artykułów na autorskiej platformie blogowej aby każdy mógł wyrazić własne opinie na bieżące wydarzenia i podzielił się własnymi zainteresowaniami.
           
 
OPINIE

Od dziś każdy może publikować własne artykuły na Kolumna24

W ostatnim czasie postanowiliśmy rozwinąć nasz regionalny serwis informacyjny, umożliwiając naszym czytelnikom współtworzenie zawartości i wyrażanie własnych opinii. Dzięki temu powstała autorska platforma blogowa, na której każdy użytkownik może publikować bez przeszkód artykuły i dzielić się nimi ze swoimi czytelnikami.
Od dziś każdy może publikować własne artykuły na Kolumna24
Zdjęcie: © kolumna24/ilustracyjne   

Nowa platforma blogowa na Kolumna24


Nasza platforma została stworzona przede wszystkim dla czytelników i to oni mogą bez przeszkód korzystać z jej potencjału. Jest to pierwsza wersja, którą w najbliższym czasie będziemy dalej rozwijać wprowadzając kolejne rozwiązania i ułatwiając pracę blogerom oraz wydawcom treści. Tak samo jak i cała strona informacyjna Kolumna24 tak i platforma została zaprojektowana w myśl najnowszych trendów mobilnych.

W celu dodania nowego artykułu wystarczy założyć nowe konto a następnie przejść do panelu zarządzania. Z jego poziomu możemy zarządzać informacjami na naszym profili publicznym, dodawać, edytować i usuwać artykuły. Każdy nowo dodany artykuł na blogu będzie udostępniony na stronie głównej serwisu Kolumna24. Pozwoli to autorom zdobyć nowych czytelników i zbudować własną społeczność.

Jako serwis internetowy chcemy wykorzystać możliwości jakie daje nowa platforma blogowa i będziemy na niej publikować wszelkie informacje prasowe związane z rozwojem serwisu Kolumna24. Ponadto to właśnie tutaj będziemy dodawać artykuły, które będą pomocne w rozwiązywaniu bieżących problemów z zakładaniem profili, dodawaniem artykułów i edycją już dodanych treści.

W najbliższym czasie w regionalnym serwisie informacyjnym Kolumna24 pojawią się kolejne nowości, o których będziemy szczegółowo informować naszych czytelników.
WSZYSTKIE POSTY
kolumna24 7 miesiecy temu
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze do artykułów opublikowanych na blogu Kolumna24.
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!