Serwis Informacyjny Kolumna24 Logo

Serwis Informacyjny Kolumna24

Kolumna24 jest regionalnym serwisem informacyjnym przygotowanym specjalnie dla czytelników z regionu łódzkiego. Oprócz najnowszych wiadomości przygotowaliśmy możliwość publikowania własnych artykułów na autorskiej platformie blogowej aby każdy mógł wyrazić własne opinie na bieżące wydarzenia i podzielił się własnymi zainteresowaniami.
           
 
OPINIE

Kolumna24 na Instagramie - zdjęcia z podróży po Europie...

Jesteś zapalonym podróżnikiem i w każdym wolnym czasie szukasz inspirujących miejsc aby udać się na urlop? Zachęcamy Cię do obserwowania naszego profilu na Instagramie, gdzie publikowane są najlepsze nasze zdjęcia z podróży. Nasza pasja zwiedzania jest bardzo duża dlatego każdego dnia chcemy inspirować innych. Instagram i nasz profil jest doskonałym miejscem do tego. Zacznij obserwować nas już teraz!
Kolumna24 na Instagramie - zdjęcia z podróży po Europie...
Zdjęcie: © kolumna24/ilustracyjne   

Artykuły podróżnicze z opisami produktów turystycznych na Kolumna24


Na naszym profilu Kolumna24 na Instagramie znajdziesz zdjęcia z Austrii, Włoch, Skandynawii czy innych rejonów świata. Ponadto na naszej stronie staramy się publikować artykuły na temat podróży oraz polecamy wartościowe produkty dla podróżników. W dziale Podróże na stronie informacyjnej Kolumna24 znajdują się artykuły poświęcone ciekawym miejscom na świecie, które każdy może zwiedzić. Chcemy urozmaicać nasze przewodniki zdjęciami, filmami oraz opisami produktów pomocnych turystom. Oprócz naszej strony zachęcamy do obserwowania także profili społecznościowych na Instagram, Facebook, Twitter oraz Google+ gdzie regularnie publikujemy informacje o nowych treściach na naszej stronie.

Na stronie internetowej Kolumna24.pl znajdziesz wiele informacji związanych z podróżowaniem, sportem i aktywnym wypoczynkiem. Staramy się przy tym zachęcać innych do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jako, że sami jesteśmy osobami aktywnymi, nie boimy się nowych wyzwań. Niezależnie jak chcesz spędzić wolny czas, my Ci w tym pomożemy. W naszym serwisie oprócz bieżących informacji regionalnych, przygotowaliśmy dział poświęcony podróżowaniu, ciekawym miejscom oraz poradnikom turystycznym nie tylko naszego regiony. Już teraz możesz zacząć planować swoją podróż... U nas znajdziesz także porady jak zachować się w ekstremalnych sytuacjach, na co zwrócić uwagę podczas planowania podróży. To wszystko w jednym miejscu na Kolumna24.pl

Być może chcesz spróbować czegoś nowego? Skorzystaj z naszej wypożyczalnii przyczep kempingowych i odkryj nieznane. Służymy poradami osobiście lub poprzez udostępnione kanały internetowe. Już niebawem w naszej ofercie znajdziesz także rozbudowany sklep internetowy, za pośrednictwem którego kupisz wszystko to co będzie Ci potrzebne podczas wakacyjnych wyjazdów.

Regionalne wiadomości z Łodzi i okolic na Kolumna24


Wiadomości Łask na Kolumna24 to miejsce, w którym mieszkańcy naszego regionu znajdą najciekawsze i najważniejsze informacje o tym co dzieje się w ich okolicy. Kolumna24.pl w ciągu kilku dotychczasowych miesięcy swojego istnienia stała się serwisem bogatszym, przyjaźniejszym czytelnikom i co najważniejsze rozwijana jest w taki sposób aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku lokalnych serwisów informacyjnych. Przeszukując zasoby globalne dzięki wyszukiwarkom internetowym zapewne chcesz znaleźć wiarygodne informacje jak najszybciej. Nasza dotychczasowa praca włożona w aspekty techniczne sprawia, że każda wiadomość o Łasku pojawia się w wynikach wyszukiwarki Google w ciągu kilku chwil. To bardzo ważne aby nasi czytelnicy mogli na bieżąco śledzić wszystkie najnowsze wiadomości w ich mieście oraz w całym regionie.

Kolumna24 to najświeższe wiadomości z Łasku i okolic oraz całego regionu o wydarzeniach mających wpływ na lokalną społeczność. Jednym z ważniejszych projektów jakie w ostatnim czasie zostały zapoczątkowane to Program Rewitalizacji wybranych obszarów na terenie gminy Łask. Udział w nim bierze przede wszystkim lokalna społeczność w formie konsultacji a także samorząd, przedstawiciele organizacji społecznych czy przedsiębiorcy. W najbliższych latach możemy spodziewać się dużych inwestycji, których rezultaty będą szansą dla regionu na jego rozwój.

Rewitalizacja Kolumny - największy obszar zdegradowany wyznaczony do rewitalizacji o bardzo dużych walorach turystyczno-rekreacyjnych.

Informowanie - wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Łasku i Kolumny w ramach Kolumna24 został stworzony serwis z wybranymi artykułami poświęconymi rewitalizacji gminy.

Stowarzyszenia lokalne - lokalnie działa kilka stowarzyszeń, które za cel obrały sobie promocję regionu i które aktywnie działają w tym kierunku angażując się w lokalne wydarzenia czy chociażby program rewitalizacji.

Przejrzystość - prosty układ z domyślnymi funkcjami sprawia, że każdy znajdzie to czego szukał. Naszą stronę budujemy na sprawdzonych koncepcjach, testując i wprowadzając nowe rozwiązania.

Szybkość - dokładamy wszelkich starań, aby wczytywanie strony informacyjnej odbywało się jak najszybciej bez zbędnych ograniczeń, dlatego nasz proces optymalizacji jest ciągły.

Nowoczesność - bazując na własnej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy własny CMS, na którym działa regionalny serwis informacyjny.
WSZYSTKIE POSTY
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!