Serwis Informacyjny Kolumna24 Logo

Serwis Informacyjny Kolumna24

Kolumna24 jest regionalnym serwisem informacyjnym przygotowanym specjalnie dla czytelników z regionu łódzkiego. Oprócz najnowszych wiadomości przygotowaliśmy możliwość publikowania własnych artykułów na autorskiej platformie blogowej aby każdy mógł wyrazić własne opinie na bieżące wydarzenia i podzielił się własnymi zainteresowaniami.
           
 
OPINIE

Jak wypromować lokalne wydarzenie wśród społeczności?

Każdy organizator mniejszego bądź większego wydarzenia poszukuje sposobów na jego promocję wśród społeczności. Duże, ogólnopolskie przedsięwzięcia nie mają z tym raczej problemu ponieważ nie jednokrotnie interesują się nimi duży wydawcy jak portale czy telewizja. Sytuacja z goła inaczej wygląda w przypadku małych regionalnych eventów, które nie mają zaplecza w postaci zainteresowania dziennikarzy. Co wtedy zrobić?
Jak wypromować lokalne wydarzenie wśród społeczności?
Zdjęcie: © kolumna24/ilustracyjne   

Załóż bloga na Kolumna24 i publikuj artykuły

Oczywiście należy zabrać się do pracy samemu i poświęcić czas na promowanie swojego przedsięwzięcia. Pamiętaj o tym aby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, ponieważ utworzenie wydarzenia na Facebooku na tydzień przed wyznaczonym terminem nic nie da. Ponadto Facebook z dużą liczbą czytelników to jedno ale jeszcze ważniejsze to pojawienie się w wyszukiwarce Google. Dobrym rozwiązaniem będzie utworzenie własnego bloga informacyjnego na przykład na stronie Kolumna24 i dodawanie nowych artykułów o tym co planujesz przygotować i jak wyglądają prace na poszczególnych etapach organizacji.

Im więcej osób dowie się o tym co robisz i z jaką inicjatywą startujesz tym więcej będziesz miał odwiedzin. Tworzenie bloga i publikowanie artykułów to jedno z lepszych rozwiązań marketingowych. Musisz sobie uzmysłowić, że nie jesteś jedyną osobą która tworzy nowe treści i publikuje je w internecie. Każdego dnia pojawiają się setki tysięcy artykułów, które niezauważone giną w otchłani. Ty musisz się wyróżnić z pośród tych setek i być nie powtarzalny. Dlaczego więc nie zrobić czegoś innego niż wszyscy i oprócz Facebooka wyrażać własne opinie na Kolumna24?

Nasza strona od samego początku powstała właśnie dla osób, które chcą znaleźć najciekawsze wiadomości z regionu. Cel przewodni to promowanie lokalnych inicjatyw społecznych, dzięki którym każdy będzie mógł rozwijać swoje zainteresowania. Naturalnym więc było, przekazanie samym czytelnikom możliwości współtworzenia treści. Co musisz zrobić aby publikować nowe treści? Wystarczy założyć własne konto i przejść do panelu zarządzania. Uzupełnij swój profil podstawowymi informacjami o sobie i dodawaj nowe artykuły!

W najbliższym czasie nasz serwis będzie rozwijany o kolejne narzędzia, które pozwolą usprawnić pracę dla czytelników i zarazem autorów.
WSZYSTKIE POSTY
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!