Opinie o bankach Logo

Opinie o bankach

Prześwietlam szczegółowo banki i ich oferty.
 
OPINIE

Na wiosnę szybki kredyt na dowód osobisty z PIT em

Od kilku lat banki na wiosnę wprowadzają do swojej oferty kredytowej szybkie kredyty gotówkowe na PIT. Takie kredyty na dowód udzielane są szybko.
Na wiosnę szybki kredyt na dowód osobisty z PIT em
Zdjęcie: © banki/ilustracyjne   
Takie kredyty one udzielane na podstawie formularzy PIT-11, PIT-40 lub PIT-40A, które zastępują zaświadczenia o dochodach. W 2017 roku takie kredyty znalazły się w ofercie kredytu Eurobanku, Getin Banku, ING Banku Śląskiego oraz PKO BP. Czym wyróżnia się taki kredyt na dowód osobisty i PIT i kto może z niego skorzystać?


W Eurobanku z kredytu na PIT mogą skorzystać wyłącznie osoby pracujące na etacie. PKO BP daje tę możliwość również emerytom. Dwa pozostałe banki honorują również PIT osób zarabiających na podstawie umów o dzieło i umów-zleceń. Przy czym, o czym trzeba pamiętać, bank zawsze zastrzega sobie prawo do wyłączenia klienta z uproszczonej procedury przyznawania kredytu. Wszystko zależy bowiem od oceny wiarygodności klienta.


Jak dużo można pożyczyć? W Eurobanku i Getin Banku nawet do 120 tysięcy złotych. W ING Banku Śląskim – 15 tysięcy złotych, a w PKO BP – 30 tysięcy złotych. Kredyt na dowód to zwykle również konkurencyjne warunki dotyczące oprocentowania lub (i) prowizji. W Eurobanku i ING Banku Śląskim prowizja za przyznanie kredytu jest zerowa, PKO BP pobiera 1 proc., zaś Getin Bank określa widełki prowizji od 0 do 4,99 proc. – w zależności od indywidualnych uwarunkowań (wysokość kredytu, czas kredytowania etc.).

http://www.forum-kredytowe.pl/f127/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-57568.html

Kredyty na dowód i PIT to oferta sezonowa. W Eurobanku, ING Banku Śląskim oraz PKO BP kredyty na PIT były w 2017 roku dostępne do 31 maja. Getin Bank honorował formularze podatkowe o miesiąc dłużej. Kolejna możliwość zaciągnięcia kredytu na podstawie PIT pojawi się dopiero wiosną 2018 roku.
WSZYSTKIE POSTY
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!