Opinie o bankach Logo

Opinie o bankach

Prześwietlam szczegółowo banki i ich oferty.
 
OPINIE

Jakie konto dla nastolatka (13 latka)?

Jak się okazuje, coraz więcej nastolatków chce posiadać własne konta bankowe i nie być już skazani na rodziców. Konto w banku może mieć już 13 latek.
 Jakie konto dla nastolatka (13 latka)?
Zdjęcie: © banki/ilustracyjne   
Jeśli jesteś rodzicem nastolatka, który chce mieć własne konto bankowe, z pewnością zastanawiasz się jakie konto będzie dla niego najlepszym wyborem. Muszę Cię mile zaskoczyć, mianowicie tym, że są specjalne konta dla osób nieletnich, konto to nazywa się "konto młodzieżowe", jak się okazuje, zapewnia ono najlepsze rozwiązania dla osób nieletnich. Tutaj ciekawe zestawienie:

http://bankowe-konta.info/dla-mlodziezy/

Muszę się pochwalić, że niedawno założyłem bratu takie konto, sprawiłem mu tym wielki prezent, dzięki temu ma już swoje konto bankowe i czyje się jak osoba dorosła. Jestem pewien, że każdy z was powinien się zastanowić nad założeniem takiego konta dla własnego dziecka, jestem w 100% przekonany, że zakładając konto młodzieżowe swojemu dziecko sprawicie, że będzie się ono czuło poważniej i będzie bardziej samodzielne niż jest dotychczas, wiem co piszę, ponieważ mój brat dzięki temu prezentowi bardzo zmężniał i stał się samodzielny, teraz sam dokonuje przelewów w banku, nie musi mi już zawracać głowy.

Darmowe konto bankowe - sprawdź sam!Zapewne zastanawiasz się czy jest możliwość założenia sobie darmowego konta bankowego, muszę Cię mile zaskoczyć, że jest taka możliwość. Według mnie jest ona bardzo korzystna dla każdego z nas bez wyjątku, dlaczego? Otóż dlatego, że konto to nie wymaga od nas absolutnie żadnych opłat, możemy z niego korzystać ile tylko chcemy nie ponosząc przy tym żadnych opłat, robienie/odbieranie przelewów - wszystko w 100% za darmo!

Powiem Ci szczerze, że sam do niedawna w to nie wierzyłem lecz znajomy namówił mnie do tego abym założył sobie takie konto bankowe, posłuchałem jego rady i tak też uczyniłem, teraz dzięki temu żyje mi się o wiele wygodniej, ponieważ moje darmowe konto bankowe jest zarazem moim kontem online dzięki któremu nie muszę wychodzić z domu aby zrobić ważny przelew czy też odebrać miesięczną pensję. Konta bankowe to wspaniała rzecz, jestem pewien w 100%, że każdy z nas powinien je posiadać, zarówno ja jak i Ty, pamiętaj tylko żeby nie przepłacać za konto bankowe, w końcu możesz założyć darmowe konto dla młodych w mBanku.
WSZYSTKIE POSTY
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!