Opinie o bankach Logo

Opinie o bankach

Prześwietlam szczegółowo banki i ich oferty.
 
OPINIE

Dlaczego warto oszczędzać w Nest Banku?

Każdy z nas powinien starać się zgromadzić jakieś oszczędności. Spora liczba osób zdecydowanych zgromadzić oszczędności w banku chciałoby je chociaż trochę powiększyć. Jaką ofertę dla gromadzących oszczędności klientów przygotował Nest Bank?
Dlaczego warto oszczędzać w Nest Banku?
Zdjęcie: © banki/ilustracyjne   
Dla osób zdecydowanych na gromadzenie czy lokowanie oszczędności Nest Bank przygotował dość bogatą ofertę. Obejmuje ona:
Nest oszczędności;
Nest lokaty;
Nest oszczędności walutowe.
Przyjrzyjmy się im bliżej.

Konto Nest Bank oszczędnościTo konto oszczędnościowe prowadzone w polskich złotówkach. Za otwarcie i prowadzenie konta, Nest Bank nie pobiera żadnych opłat. Nowi klienci, którzy zgromadzą na tym koncie oszczędności w wysokości 50 tysięcy złotych mogą liczyć na oprocentowanie w wysokości 2,25 procent w skali roku. Jeżeli uda im się zaoszczędzić więcej, to suma przekraczająca 50 tysięcy będzie oprocentowana w wysokości 2 procent w skali roku.
Nest oszczędności to propozycja dla osób, które chcą bezpiecznie ulokować swoje oszczędności i jeszcze na tym dodatkowo zyskać. Oszczędności objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Konto Nest oszczędności można założyć za pośrednictwem Internetu lub tradycyjnie, odwiedzając jeden z oddziałów banku.Nest Bank a lokatyW ofercie każdego banku, a więc także Nest Banku, znajdziemy lokaty terminowe. Wśród propozycji Nest Bank klienci znajdą lokatę o wyjątkowo korzystnym, bo wynoszącym 4 procent w skali roku, oprocentowaniu. Jest to lokata, którą mogą założyć nowi klienci, a więc ci, którzy wcześniej nie byli klientami Smart banku. Lokatę tę można założyć na trzy miesiące. Jest to lokata, którą mogą założyć osoby, które dysponują małymi oszczędnościami. Aby ją otworzyć wystarczy kwota 1000 złotych.

Nest walutowe oszczędności

To lokata przygotowana przede wszystkim dla osób, które zarabiają w jednej z obcych walut:
funtach brytyjskich;
euro;
dolarach amerykańskich.
Za otwarcie i prowadzenie tej lokaty Nest Bank nie pobiera żadnych opłat. Oprocentowanie lokaty w walucie obcej wynosi 0,1 procent w skali roku.

Lokaty terminowe i konto oszczędnościowe to propozycja dla osób, które chcą bezpiecznie ulokować swoje oszczędności i jeszcze na tym zyskać. W ofercie Nest Banku na pewno każdy z klientów znajdzie produkt najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

Źródło:
https://www.nestbank.pl/ - strona nest banku
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/ - nest bank opinie, historia, co to za bank
http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/ - ciekawa opinia o lokatach nest banku
WSZYSTKIE POSTY
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!