WIADOMOŚCIFINANSEŁASKPOGODAPRZYCZEPYOGŁOSZENIA

Ogłoszenia/Firmy Praca • Dam prace 14 września 2017 (14:38)
Negocjacje ceny
Nie
Stan
Nowy przedmiot
Data dodania
14 września 2017 (14:38)
Wyświetleń
27
SZCZEGÓŁY
Wolne etaty
Umowa
umowa o pracę
Praca zmianowa
Godzin tygodniowo
KONTAKT
Użytkownik
antidotum
Oferta od
Osoba prywatna
Lokalizacja
Szczecin, Zachodnio-pomorskie
Telefon
+48 914331433
praca.szczecin@antidotum.eu
OPIS
Dla naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Operator DTP
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: dtp/szc/2017
Zadania:
- przygotowywanie impozycji drukarskich,
- obsługa automatycznej naświetlarki płyt offsetowych CTP,
- przygotowanie materiałów do druku na podstawie dokumentacji technicznej,
- weryfikacja projektów,
- wsparcie procesu druku,
- obsługa zaawansowanego systemu Color Management,
- adaptacja istniejących projektów na inne formaty i media.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w branży poligraficznej, graficznej, fotograficznej lub reklamowej,
- umiejętność obsługi pakietów graficznych: Corel i Adobe,
- znajomość zagadnień DTP,
- precyzja, cierpliwość i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (ok. 3000-5000 zł netto),
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
- szkolenia stanowiskowe,
- możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z nr ref.: dtp/szc/2017 wpisanym w temacie wiadomości.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.
KATEGORIE
›  Wszystkie
›  Praca
   ›  Dam prace
   ›  Szukam pracy
REGION
POPULARNE
›  Wypożyczalnia Przyczep Samochodowych Przygoń - Niskie Ceny - Łódzkie
›  Kopalnia kryptowalut
›  Tłumaczenia techniczne - język chorwacki
›  Szkoła MAKIJAŻU/ WIZAŻU / MANICURE w Sieradzu !
›  Tłumaczenia przysięgłe - język bośniacki
›  Tłumaczenia medyczne - język węgierski
›  Tłumaczenia techniczne - język serbski
›  Przyczepa Samochodowa Neptun PRATIK N7-236 ptw [GN126] - PrzyczepyMarter
›  Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk
›  Pracownik fizyczny do sortowania
›  Autoholowanie Pomoc drogowa Poznań FAST-TRANS
›  PROMOCJA -50% OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!!!
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
O Serwisie Prywatność Regulamin Mapa Serwisu Kontakt Pomoc