POZYCJONOWANIE

Zarabianie na blogu: najciekawszy program partnerski Convertiser

Marcin Jankowski  •  15 marca 2017 (23:58)
Jest wiele metod zarabiania na blogu jednak ich skuteczność zależy w znacznej mierze od tego jak duży ruch odwiedzających generuje Twoja strona oraz jej tematyka. Im więcej masz czytelników, tym reklamodawcy chętniej będą chcieli wykupić u Ciebie miejsce reklamowe. Jednak początkujący blogerzy nie mają dużej siły przebicia na rynku i muszą korzystać z wszelkiego rodzaju programów partnerskich i otwartych sieci reklamowych.
Zarabianie na blogu: najciekawszy program partnerski Convertiser
Zdjęcie: domena publiczna   
AUTOREKLAMA
Planujesz kupić nową przyczepę samochodową? A może tylko potrzebujesz przewieźć dowolną rzecz, która nie mieści się do Twojego samochodu? Przyjedź do punktu handlowego na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 w gminie Dobroń. Wcześniej możesz zapoznać się z ofertą nowych przyczep i wypożyczalni na stronie internetowej Kolumna24.

Zarabianie na blogu: jaki program partnerski jest najlepszy


Najbardziej znaną siecią reklamową jest Google AdSense, która pozwala zarabiać na reklamach kontekstowych. Ale ten artykuł będzie w całości poświęcony zupełnie innej sieci, skierowanej do serwisów informacyjnych oraz blogów skupiających się na opisywaniu produktów, polecaniu oferty sklepów internetowych a także wielotematycznych serwisów informacyjnych.

Analizując wiele programów partnerskich udało mi się znaleźć interesującą sieć reklamową Convertiser, która pozwala zarabiać na swojej stronie internetowej dzięki polecaniu bezpośrednio produktów z wybranych sklepów internetowych. W przeciwieństwie do innych sieci reklamowych, w tej nie polecamy tylko sklepu internetowego ale możemy zachęcać do zakupu konkretnych produktów, zarabiając wcześniej ustaloną prowizję za każdą udaną transakcję.

Oczywiście nie jest to jedyny program partnerski, z którego możemy korzystać. Ten wydaje się jednak dość ciekawym rozwiązaniem odróżniającym go od innych, dobrym przygotowaniem narzędzi oraz wsparciem merytorycznym dla wydawców. Na pewno znacząco upraszcza monetyzację na stronie internetowej dzięki pełnej automatyzacji działań

Dla kogo nadaje się polecanie produktów z Convertiser?


W zasadzie nie ma ograniczeń co do przyłączenia się do sieci reklamowej w Convertiser, jednak najlepsze konwersje osiągną serwisy tematyczne, które publikują artykuły poświęcone produktom oferowanym w danej kategorii.

Będąc wydawcą reklam z sieci Convertiser dostajemy szereg narzędzi, które automatycznie przygotują reklamy i umieszczą je wraz z linkami partnerskimi na naszej stronie internetowej. W odróżnieniu od innych programów partnerskich, w Convertiser nie musimy ręcznie dodawać linków partnerskich do opublikowanych artykułów. Możemy skorzystać ze specjalnie przygotowanych widgetów, które automatycznie wychwycą słowa kluczowe i zamienią je na linki prowadzące wprost do partnerskich sklepów internetowych. Czytelnicy, którzy zakupią wybrany produkt za pośrednictwem naszego linku partnerskiego wygenerują dla nas prowizje.

Sieć reklamowa Convertiser wykorzystała trend wśród użytkowników internetu, którzy przed kupnem produktu w sklepie internetowym przeglądają różne strony internetowe w poszukiwaniu opinii. Jako wydawca możesz to w 100% wykorzystać przygotowując recenzje produktów i umieszczając stosowną zachętę do kupna produktu lub wykorzystując widget porównania cen. W ten sposób wskażesz czytelnikom gdzie dany produkt jest najtańszy.

Convertiser posiada w swojej bazie bardzo dużą liczbę programów partnerskich różnych sklepów internetowych. Rejestrując się sam sprawdzisz, że są to największe sklepy w Polsce a co za tym idzie, poleceni użytkownicy nie będą mieli obaw przed dokonaniem transakcji. W dodatku wśród programów partnerskich znajduje się szereg ofert finansowych i przy umiejętnym wykorzystaniu tego faktu możesz zarabiać spore pieniądze.

Jak zarabiamy w programach partnerskich a także na Convertiser
W przeciwieństwie do sieci kontekstowych jak AdSense, w programach partnerskich zarabiamy w modelu PPA (Pay-Per-Action) czyli dostajemy prowizję za wykonaną akcję przez poleconego użytkownika. Najczęściej jest to sprzedaż produktu w danym sklepie internetowym ale może to być także wypełnienie i przesłanie formularza lub inna wcześniej ustalona akcja wykonana przez czytelnika naszej strony.

Prowizje kształtują się różnie w zależności od konkretnej oferty. Od kilku do nawet kilkunastu procent wartości końcowej produktu ale także z góry ustalona kwota. W wielu programach partnerskich wydawcy, którzy generują dobre zyski mogą negocjować stawki prowizji. Im lepiej sobie radzisz na rynku i sprzedajesz więcej poleconych produktów tym większe masz szanse do renegocjacji stawek.

To co zapewne interesuje każdego wydawcę to rzetelność firmy odnośnie zarobionych pieniędzy na polecaniu i wypłat środków. W przypadku Convertiser nie ma najmniejszych problemów z dokonaniem przelewu na własne konto bankowe. Od złożenia zamówienia w ciągu kilku dni zgodnie z harmonogramem wypłat nasze zarobione pieniądze trafiają na wskazany przez nas numer konta bankowego.
Obserwuj nasz profil społecznościowy na Facebook - Kolumna24!. Wszystkie wiadomości aktualizowane na bierząco zaraz po opublikowaniu.
#adsense #blog #contentmarketing #ecommerce #google #programpartnerski #stronaww #zarabianie
Łask: Pożar Samochodu Dostawczego na S8 w Kierunku Łodzi
ŁASK

Łask: Pożar Samochodu Dostawczego na S8 w Kierunku Łodzi

Łódź: Wypadek Drogowy na A1 w Kierunku Gdańska
ŁÓDŹ

Łódź: Wypadek Drogowy na A1 w Kierunku Gdańska

Łask: Stacja Benzynowa Przy Kauflandzie Zmieni Nazwę. Rabaty!
ŁASK

Łask: Stacja Benzynowa Przy Kauflandzie Zmieni Nazwę. Rabaty!

Łask: TIR z naczepą wjechał w drzewo na drodze pod Bałuczem
ŁASK

Łask: TIR z naczepą wjechał w drzewo na drodze pod Bałuczem

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city
1399 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw
1750 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24