REGIO WARSZAWA/ŁÓDŹ/ŁASK

Warszawa Wystawa Lego 2017 Stadion Narodowy: Kiedy, Jakie Bilety?

Marcin Jankowski 25 lutego 2017 (01:54), aktualizacja 15 grudnia 2017 (02:16)
Po raz trzeci mieszkańcy Warszawy będą mogli odwiedzić znaną w całej Polsce wystawę budowli i postaci stworzoną z klocków Lego. Od najbliższego piątku, rodzice będą mogli zabrać swoje dzieci na PGE Stadion Narodowy, aby mogły znaleźć się w swoim królestwie zabawek. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Wystawa z Klocków Lego będzie dostępna dla zwiedzających przez siedem dni w tygodniu przez trzy najbliższe miesiące. Specjalnie dla naszych czytelników, którzy myślą o odwiedzinach Wystawy w Warszawie na Narodowym przedstawiamy wszystkie praktyczne informacje - Gdzie się odbędzie?, Jak kupić bilety? i w Jakich godzinach będzie otwarta dla zwiedzających?
Kolumna24.pl Warszawa Wystawa Lego 2017 Stadion Narodowy: Kiedy, Jakie Bilety?
Źródło: zdjęcie ilustracyjne

Warszawa: Wystawa Klocków LEGO na PGE Stadionie Narodowym. Jak Dojechać na Wystawę Lego i Gdzie Kupić Bilet?


Wystawa klocków Lego cieszy się nie słabnącą popularnością wśród mieszkańców wielu Polskich miast. Na mapie kolejnych miast, umieszczona została także Warszawa, gdzie na pewno zobaczymy interesujące makiety edukacyjne wykonane z najpopularniejszych klocków do zabawy. Stolica zagości wystawę od połowy grudnia 2017 roku na najpopularniejszym obiekcie sportowym w Polsce, PGE Stadionie Narodowym. W tym czasie wystawy z klocków można będzie również zwiedzać w kilku innych Galeriach Handlowych - we Wrocławiu, Białymstoku i Lublinie.

PUBLIKUJ NA LIVE//BLOG

Załóż własne konto w serwisie Kolumna24 i publikuj interesujące posty na Live//Blog. Może dodawać tekst, zdjęcia, linki oraz dowolne hashtagi. Ponadto Live//Blog umożliwia linkowanie do dowolnych profili.
Zacznij już teraz!


Nie będzie to na pewno pierwsza wystawa budynków, konstrukcji i postaci stworzonych z klocków Lego w Warszawie. W 2015 roku mieszkańcy stolicy mieli okazję podziwiać już inspirujące makiety, dostępne dla zwiedzających PGE Stadion Narodowy. Tym razem, wydarzenie promowane jest jako Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków Lego - Inwazja Gigantów. Od 16 grudnia 2017 roku aż do 25 marca 2018 roku, zwiedzający wraz z dziećmi będą mogli oglądać największe i najpiękniejsze budowle z klocków Lego z całej Europy na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W środku przygotowano 12 stref tematycznych, zajmujących łącznie powierzchnię ponad 3 000 m2. Będą to: Strefa Gigantycznych Modeli, Aleja Gwiazd Sportu (piłkarze kadry Adama Nawałki z nim samym), Human Body, Postaci ze Świata, Figury Super Bohaterów, Wielkie Budowle, Architektura Świata, Stars Wars District, Strefa Bajek, Robotyka, Fantastyka i Mozaiki. Swoim Patronatem Honorowym wydarzenie objął Rzecznik Praw Dziecka.

Wystawa Lego na PGE Stadionie Narodowym: Bilety, Godziny Otwarcia, Parkingi


Wystawa z klocków Lego, która odwiedzi PGE Stadion Narodowy po raz trzeci, ulokowana jest w przestrzeni wystawienniczej przy recepcji głównej od strony ulicy Zielenieckiej. Przed przyjazdem do Warszawy na Wystawę, warto wiedzieć, że czynna będzie ona od 16 grudnia tego roku aż do marca 2018 (od poniedziałku do niedzieli).

Wystawa Klocków Lego Warszawa 2017 czynna będzie:

- od poniedziałku do piątku: godziny 1000 - 2100

bilet normalny: 23 zł (1 osoba w godzinach 1000 - 1500)

bilet popołudniowy: 28 zł (1 osoba w godzinach 1500 - 1930)

bilet 2+2: 23 zł (cena 1 osoba w grupie minimum 4 osób, z czego 2 dorosłych w godzinach 1500 - 1930)

bilet wieczorny: 19 zł (1 osoba w godzinach 1930 - 2100)

- soboty, niedziele i święta: godziny 1000 - 2000

bilet weekendowy: 28 zł (1 osoba)

bilet 2+2: 23 zł (cena 1 osoba w grupie minimum 4 osób, z czego 2 dorosłych)

Uwaga dla odwiedzających Warszawę! Choć wystawa otwarta będzie codziennie przez cały tydzień, w następujących dniach jej zwiedzanie będzie ograniczenie lub całkowicie nie możliwe. Wszystko przez fakt, że w danych dniach ustawowo obowiązują dni wolne. I tak 24 grudnia oraz 25 grudnia wystawa będzie nieczynna. 26 grudnia wystawa Lego na Narodowym dostępna dla zwiedzających będzie w godzinach od 1000 do 2000. 31 grudnia drzwi otwarte będą tylko od 1000 do 1500. W Nowy Rok 1 stycznia 2018 roku Wystawa będzie całkowicie zamknięta. Natomiast 6 stycznia 2018 roku ekspozycja czynna będzie w godzinach od od 1000 do 2000. W każdy inny dzień godziny otwarcia według harmonogramu wcześniej podanego.

Dla zmotoryzowanych, przyjeżdżających samochodem, wjazd na parking znajduje się na błoniach PGE Stadionu Narodowego przy bramach numer 11 i numer 1. Istnieje także możliwość zaparkowania na parkingu podziemnym Stadionu Narodowego. Wtedy musisz wybrać wjazd bramą numer 6.

Warszawa i Inne Miasta z Wystawą Klocków Lego z Innowacyjnymi Budowlami


Nowy rok i nowe pomysły jakie wprowadzili organizatorzy wystawy klocków Lego to kolejne setki osób, które są zafascynowane tym rodzajem spędzania wolnego czasu. Każdy z odwiedzających może oglądać znane z historii, filmów czy życia osoby oraz budowle. Jedną z takich konstrukcji jest makieta amerykańskiego samolotu Air Force One o wymiarach 11 metrów długości i 3 metrów wysokości. W rzeczywistości samolotem tym podróżuje amerykański prezydent Donald Trump.

Ponadto na wystawie odwiedzający mogą zobaczyć scenki z historycznych wydarzeń jak zburzenie muru berlińskiego czy zamek Camelot. Nie zabraknie także postaci ze świata sportu jak figury Marcina Gortrata czy Roberta Lewandowskiego. Te i wiele innych rzeczy można było oglądać od 4 marca do 20 sierpnia w Gdańsku w Galerii Metropolia. Od 17 listopada 2017 roku Wystawa trafi do Wrocławia (Stadion Wrocław) a od 4 listopada 2017 roku można ją oglądać w Białymstoku w Galerii Jurowieckiej.

Budapeszt i Wiele Innych Miast z Wystawą Klocków Lego


W 2017 roku ponadto wystawa powędruje także zagranicę do Budapesztu, gdzie i tam zapewne będzie cieszyła się niesłabnącą popularnością wśród odwiedzających. Oprócz tego wystawa klocków Lego odwiedzi takie miasta jak Poznań, wspomnianą Warszawę, Bydgoszcz, Lublin, Białystok i Wrocław. W wakacje 2017 roku natomiast szansę zobaczenia budowli z klocków będą mieli okazję turyści w Kołobrzegu, Zakopanym, Świnoujściu, Ustce oraz w Wiśle.

Początki wystawy sięgają 2014 roku, kiedy to w Galerii Sfera w Bielsku-Białej można było oglądać rezultat pracy entuzjastów klocków Lego po raz pierwszy. Z roku na rok prowadzone dalsze prace nad jej rozwojem wprowadzając kolejne obiekty.

Klocki Lego to Zabawki dla Małych Dzieci, które Uczą i Bawią


Każdy z nas będąc małym dzieckiem uwielbiał bawić się klockami. Tworzyć niesamowite budowle, pojazdy, składać poszczególne elementy tworząc figurki. Tym samym będąc maluchami rozwijaliśmy swoje zdolności manualne. Nie inaczej jest dzisiaj, gdzie dostęp do różnorakich zabawek, a w szczególności klocków Lego, jest bardzo ułatwiony.

Odwiedzając wystawę klocków Lego na Narodowym umożliwimy naszym pociechom poznanie możliwości jakie drzemią w popularnych na cały świat klockach, z których zbudujemy dowolny obiekt.
POGODA
Wszystkie miasta Pogoda Łask Pogoda Łódź Pogoda Pabianice Pogoda Płock Pogoda Zakopane Pogoda Bukowina Tatrzańska Pogoda Szczyrk Pogoda Warszawa Pogoda Kraków Pogoda Poznań Pogoda Wrocław Pogoda Bełchatów Pogoda Jasło Pogoda Widawa Pogoda Sędziejowice Pogoda Buczek
TAGI
warszawa lego wystawa klocki galeria dzieci gliwice gdańsk donaldtrump gry dla dzieci lego ninjago klocki lego lego batman klocki hamulcowe smyk zabawki puzzle dla dzieci prezent dla dziewczyny gry lego city lego city lalki barbie lego gry gry lego star wars lalka domek dla lalek zabawki gry lego ninjago allegro zabawki lego duplo zabawki dla dzieci wózki dla lalek lego warszawa sklep lego warszawa wystawa lego warszawa tamka lego warszawa ken lego warszawa grochowska lego warszawa ursynów lego warszawa słomińskiego lego warszawa bemowo lego warszawa praga lego warszawa centrum lego warszawa pgestadion wystawa zabawki czaswolny parking bilety cenybiletów stolica stadion narodowy lego friends pge narodowy lego minecraft lego technic
KOMENTARZE
kolumna24
Po ostatniej aktualizacji artykułu dowiesz się w jakich godzinach możesz odwiedzić wystawę oraz poznasz ceny wejściówek. Kolejne informacje w najbliższym czasie...
Napisz Komentarz:*
Wpis dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się. Zarejestrowani użytkownicy mogą utworzyć publiczny profil i publikować posty oraz bezpłatne ogłoszenia.
POPULARNE
›  Warszawa Wystawa Lego 2017 Stadion Narodowy: Kiedy, Jakie Bilety?
›  Producenci telewizorów w 2018 roku stawiają na sztuczną inteligencję i asystentów głosowych
›  Łódź: Khalidov powróci na KSW w walce wieczoru z Narkunem
›  Łask po Burzy: Armagedon w Kolumnie, Dobroń Z Ogromnymi Stratami
›  Łask-Kolumna. Historia i to jak zmieniała się na przestrzeni lat
›  Wrocław z wystawą Lego na stadionie miejskim 2017/2018 dla dzieci
›  Łask: 17 grudnia wyścigi Survival Wrak Race 2017 samochodów
›  Sylwester 2017/2018: Nowy Rok w Zakopanem, Warszawie czy Łodzi
›  Zakupy poprzez voice commerce za kilka lat również w Polsce
›  Łask: Święto Narodowe Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Majówka 2018
›  Łask i Nordic Walking: I Bieg Leśny 2017 w Teodorach za nami
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna
›  ADS Lutomiersk zwycięzcą II Turnieju w siatkówkę
›  Dwa ważne mecze MULKS Łask podczas weekendu majowego
›  Konkurs fotograficzny dla najaktywniejszych kibiców MULKS Łask
›  Łask: co się dzieje w szpitalu kierowanym przez Centrum Dializa?
›  Łask Policja: wydarzenia, które wstrząsnęły całym regionem
›  Armia Łódź: Historia Bitwy na Linii Rzek Warty i Widawki 1939
›  Monitoring ze sztuczną inteligencją rozpozna zasłoniętą twarz
›  Łask: Piknik Lotniczy 2017 odwołany, powodem rozbudowa lotniska
›  Jarmark Łaski 2017: CLEO, Hyży i Schroeder wystąpią w Łasku
›  Nadchodzą rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy
›  Łask: Śmiertelny wypadek na drodze S8 na wysokości Baryczy
›  Wyniki konkursu na koncepcję zagospodarowania Łask-Kolumny
›  Truskawka Buczek 2017: zaśpiewają m.in. Enej, No Mercy, Kate Ryan
›  Dzień Babci i Dziadka: najszczersze życzenia radości życia
›  Przełęcz Diatłowa nadal skrywa swój sekret sprzed lat
›  Twitter to istotne źródło informacji dla 90 proc. dziennikarzy
›  Jaga Hupało: Styl wegański to nie tylko moda
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu
OPINIE
›  Zima to dobry moment na rozpoczęcie serii zabiegów depilacji laserowej przez anonimowo
›  Zakupy poprzez voice commerce za kilka lat również w Polsce przez kolumna24
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Programiści najbardziej poszukiwani przez pracodawców przez anonimowo
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu przez anonimowo
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Sylwester 2017/2018: Nowy Rok w Zakopanem, Warszawie czy Łodzi przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Polacy wydadzą w tym roku na święta zdecydowanie więcej niż w poprzednim przez anonimowo
WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O SERWISIE PRYWATNOŚĆ REGULAMIN MAPA SERWISU KONTAKT POMOC
© 2015 - 2018 Kolumna24 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Facebook   Twitter   YouTube   Google+
KOLUMNA
24
ZALOGUJ