KSW COLOSSEUM

MMA KSW 37: Popek strzelał do Mariusza Pudzianowskiego z AK-47

Marcin Jankowski  •  1 grudnia 2016 (18:00), aktualizacja 3 grudnia 2016 (16:13)
Wszyscy wiemy, że Popek ma bardzo wybuchowy charakter, dlatego w ostatniej chwili przed walką postanowił postrzelać sobie do swojego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego. Na szczęście była to tylko zabawa, znanego muzyka i zawodnika MMA na strzelnicy w formie odstresowania się przed sobotnią galą w Krakowie. Popek celując do tarczy, wywiesił sobie na niej zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego.
Video: © KSW/media trening Mariusz Pudzianowski - Popek Monster
AUTOREKLAMA
Planujesz kupić nową przyczepę samochodową? A może tylko potrzebujesz przewieźć dowolną rzecz, która nie mieści się do Twojego samochodu? Przyjedź do punktu handlowego na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 w gminie Dobroń. Wcześniej możesz zapoznać się z ofertą nowych przyczep i wypożyczalni na stronie internetowej Kolumna24.

MMA News KSW 37: Popek Monster - Mariusz Pudzianowski, relacja online walk w Krakowie


Interesujesz się sportami walk a w szczególności MMA? Śledź online starcie największych gwiazd MMA w Polsce na gali KSW 37: Circus of Pain w Krakowie w naszej relacji z tego arcyciekawego wydarzenia. Pełna relacja dostępna na naszej stronie
MMA KSW 37: Popek - Pudzian, relacja z walk w Krakowie online
. To dziewięć walk na zasadach mieszanych sztuk walk, 18 zawodników i klatka, z której tylko jeden okaże się zwycięzcą. Kto wygra? Przekonamy się już dziś w sobotę, 3 grudnia 2016 roku. Początek relacji od godziny 1900.

MMA KSW 37: Popek strzelał do Mariusza Pudzianowskiego z pistoletu


Na kilka dni przed walką KSW 37, Popek postanowił postrzelać z pistoletu do Mariusza Pudzianowskiego, który jest jego przeciwnikiem w walce MMA. Popek będąc razem z kilkoma osobami na strzelnicy, wywiesił do tarczy zdjęcia Mariusza Pudzianowskiego, do których celował z pistoletu oraz karabinu. Była to forma odstresowania się przed walką w Tauron Arenie w Krakowie.

Popek znany jest z dość niekonwencjonalnych zachowań. Dlatego taka forma odstresowania się nie jest zbytnio zaskakująca w jego wykonaniu. Popek, samozwańczy Król Albanii stworzył dla siebie dość charakterystyczny wizerunek artystyczny. Będąc na emigracji, za nim powrócił do Polski, wytatuował sobie oczy oraz pociął twarz. Stąd jego przydomek nadany przez federację KSW - Monster.

Wiele osób zadaje sobie pytanie co z umiejętnościami sportowymi Popka oraz jego kondycją. Ten odgraża się, że nie obawia się Mariusza Pudzianowskiego gdyż został bardzo dobrze przygotowany pod okiem Marcina Różalskiego. Umiejętności sportowe do walk MMA posiada gdyż stoczył w swojej karierze trzy pojedynki. Kwestia kondycji gorzej wyglądała na samym początku przygotowań ale teraz wszystko wróciło na właściwe tory.

MMA KSW 37: zmiany zawowdników w karcie walk


Na dwa dni przed walką doszło do zmian w walkach zawodników. W związku z wydarzeniami losowymi związanymi ze zdrowiem jednego z zawodników, kibice nie zobaczą wcześniej zaplanowanej walki. W zamian za to wybrano nową parę wojowników MMA.

W sobotę, 3 grudnia 2016 roku na KSW 37: Circus of Pain będziemy mogli obejrzeć aż 9 pojedynków, w tym walkę wspomnianych panów. Jak podali organizatorzy w ostatniej chwili doszło do zmiany pary Jewtuszko vs Enomoto na Radomski vs Zawada. Starcie Macieja Jewtuszki z Yasubeyem Enomoto zostało odwołane, gdyż zawodnik ze Szczecina przeszedł w nocy operację wyrostka. W związku z jego absencją Enomoto nie przyjął propozycji zawodnika zastępczego. W ich miejsce w karcie walk pojawiła się para Radomski vs. Zawada. Są to zawodnicy, którzy już wcześniej walczyli w klatce KSW z różnym szczęściem.
Obserwuj nasz profil społecznościowy na Facebook - Kolumna24!. Wszystkie wiadomości aktualizowane na bierząco zaraz po opublikowaniu.
#ksw #popek #pudzian #ksw37 #pudzianowski #monster #mma #sport #fight #krakow #jewtuzko #enomot #walka #ksw37popek
Łask: Pożar Samochodu Dostawczego na S8 w Kierunku Łodzi
ŁASK

Łask: Pożar Samochodu Dostawczego na S8 w Kierunku Łodzi

Łódź: Wypadek Drogowy na A1 w Kierunku Gdańska
ŁÓDŹ

Łódź: Wypadek Drogowy na A1 w Kierunku Gdańska

Łask: Stacja Benzynowa Przy Kauflandzie Zmieni Nazwę. Rabaty!
ŁASK

Łask: Stacja Benzynowa Przy Kauflandzie Zmieni Nazwę. Rabaty!

Łask: TIR z naczepą wjechał w drzewo na drodze pod Bałuczem
ŁASK

Łask: TIR z naczepą wjechał w drzewo na drodze pod Bałuczem

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city
1399 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw
1750 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24