KSW COLOSSEUM

MMA News KSW 37: Popek przegrywa z Pudzianem, król pokonany

Marcin Jankowski  •  1 grudnia 2016 (19:46), aktualizacja 3 grudnia 2016 (23:44)
Prawdziwa królewska walka w królewskiej kategorii... Popek przegrał z Mariuszem Pudzianowskim w swoim pierwszym starciu w KSW na gali w Tauron Arenie w Krakowie. 3 grudnia 2016 roku to Mariusz Pudzianowski wyszedł zwycięsko z tego starcia roku i Popek, który prezentuje bandycki styl walczenia w starciach MMA musiał oddać wyższość swojego przeciwnika. Pojedynek samozwańczego Króla Albanii z najsilniejszym człowiekiem świata - Pudzianem przyciągnął rzesze widzów, którzy w pełni zapełnili Krakowską arenę walk.
Video: © KSW/Popek Monster w klatce

KSW 37: Popek Monster przegrywa z Mariuszem Pudzianowskim w klatce


To był jeden z tych freak fightów gdzie fani jednego i drugiego wiedzieli kto zwycięży. Popek Monster po wejściu do klatki miał tylko jedno wyjście. Zniszczyć Mariusza Pudzianowskiego. Jednak to najsilniejszy człowiek świata okazał się lepszy i to on podniósł ręce w geście zwycięstwa. Jednocześnie Popek nie uzna swojego debiutu KSW na gali w Tauron Arenie w Krakowie za udany!

Wystarczyła jedna runda by okazało się kto jest lepszy - Mariusz Pudzianowski czy Popek Monster. Ten pierwszy nie dał żadnych szans nie doświadczonemu Popkowi, który poległ już w pierwszej rundzie. Mariusz Pudzianowski mocnymi uderzeniami zniszczył Króla Albanii. Potrzeba jeszcze wiele czasu i treningów aby Popek nabrał umiejętności, które pozwolą mu rywalizować z innymi zawodnikami MMA na galach KSW.

Pudzian bezdyskusyjnie wygrał z Popkiem Monsterem. Wielu fanów Popka zapewne nie będzie się mogło z tym pogodzić ale klatka pokazała kto jest lepszy. Starcie Popka z Mariuszem Pudzianowski na KSW 37: Circus of Pain przyciągnęło przed telewizory tysiące fanów sportów walki, którzy ciekawi byli tego pojedynku nie bacząc na inne walki tego wieczoru. Popek Monster, który po wielu latach powrócił z odtchłani muzyki i imprezowania, stanął na przeciwko cenionego w Polsce sportowca jakim jest najsilniejszy człowiek na świecie. Po nie spełna dwóch miesiącach przygotowań pod okiem Marcina Różalskiego, wszedł do klatki i walczył w Krakowie z Mariuszem Pudzianowskim.

Popek Monster, lider zespołu Gang Albanii w swojej karierze miał już trzy stoczone walki w MMA z czego dwie wygrane. Dzięki tej wygranej ma szanse na odniesienie kolejnych sukcesów z MMA. Podpisał on z federacją KSW kontrakt na cztery walki. Przy jego wieku mało prawdopodobne jest aby zdecydował się walczyć dłużej. Zresztą jak sam zapowiada, po tym okresie planuje ponownie zająć się muzyką i powrócić do wydawania płyt.

Nie da się ukryć, że waga ciężka również określana królewską cieszy się ogromną popularnością w sportach walk. Jeśli dołoży się do tego dwa znane nazwiska Pudzianowski oraz Popek mamy elektryzujący pojedynek osób, które wcześniej nie miały wiele do czynienia z MMA.

MMA News KSW 37 online: mocna karta walk, kto wygrał a kto przegrał!


To były ostatnie godziny przed starciem znanych zawodników MMA walczących w federacji KSW na gali KSW 37: Circus of Pain, jednej z największych federacji w naszej części Europy. Gale organizowane przez KSW (Konfrontacje Sztuk Walki) mają to do siebie, że są dobrze zorganizowanymi, cieszącymi oko widowiskami a co ważne przynoszą dużą dawkę emocji sportowych. Tym razem w wydarzeniu w Krakowie na pewno ich nie zabrakło a zwłaszcza w starciu wieczoru pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Popkiem Monsterem, samozwańczym Królem Albanii.

Śledź na bieżąco wyniki walki KSW 37: Circus of Pain w Tauron Arena w Krakowie. Początek gali już w sobotę, 3 grudnia 2016 roku o godzinie 1900. Przed nami dziewięć elektryzujących walk.

120 kg: Karol Bedorf (117,5 kg) vs Fernando Rodrigues Jr (111 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Rodrigues lepszy od Bedorfa, pas mistrza KSW wyjeżdża do Brazyli, jak on to zrobił, zniszczył Karola Bedorfa!

120 kg: Mariusz Pudzianowski (115,9 kg) vs Popek Monster (116,6 kg):
Pudzianowski zwycięża na KSW 37 w pierwszej rundzie, Mariusz Pudzianowski pokazał swoją siłę najsilniejszego człowieka świata

77 kg: Borys Mańkowski (76.9 kg) vs John Maguire (76.9 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Mańkowski zwycięża na KSW 37 po trzech rundach, "Diabeł tasmański" to jednak znana i ceniona firma w świecie MMA, nie dał szans rywalowi!

66 kg: Artur Sowiński (66 kg) vs Marcin Wrzosek (66 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Wrzosek zwycięża na KSW 37 po decyzji sędziów przed czasem, Marcin Wrzosek po interesującej walce wygrał z Arturem Sowińskim tym samym zdobywając pas w wadze piórkowej nie robiąc sobie nic z dotychczasowego mistrza KSW.

70 kg: Łukasz Chlewicki (69,9 kg) vs Mansour Barnaoui (69,5 kg):
Barnaoui zwycięża na KSW 37 przez przerwanie walki, Chlewicki nie zdolny do walki

93 kg: Marcin Wójcik (92,9 kg) vs Marcin Łazarz (92,4 kg):
Wójcik zwycięża na KSW 37 w pierwszej rundzie

69 kg: Filip Wolański (68,6 kg) vs Denilson Neves de Oliveira (69 kg):
Wolański zwycięża na KSW 37 po trzech rundach

80 kg: Robert Radomski (79,9 kg) vs David Zawada (79 kg):
Zawada zwycięża na KSW 37 w drugiej rundzie

*** Ceremonia otwarcia ***

68 kg: Roman Szymański (68 kg) vs Sebastian Romanowski (67,2 kg):
Szymański zwycięża na KSW 37 w trzeciej rundzie

W nawiasach znajduje się aktualna waga poszczególnych zawodników po oficjapnym piątkowym ważeniu w Tauron Arenie w Krakowie.

MMA News KSW 37 online: walki zawodników na gali w Krakowie w klatce


Poniżej pełna lista dzięwięciu walk, które zostały zaplanowane na wielkim i ciekawym wydarzeniu w Tauron Arenie w Krakowie. Przed nami wielkie starcie znanych zawodników MMA z Polski i nie tylko, którzy aż w pojedynkach będą walczyć o mistrzowskie pasy federacji KSW online. Już teraz śledź na bierząco starcia KSW 37: Circus of Pain i zobacz kto zwycięży? Kto zostanie króle klatki na sportowym wydarzeniu roku w Polsce.

Jedno z trzech mistrzowskich starć na KSW 37: Circus of Pain ( Cyrk Bólu), w którym już po raz kolejny w ciągu czterech lat Karol Bedortf będzie bronił swojego mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej w walce z Fernando Rodrigues Jr. Początkowo Karol Bedorf z różnymi efektami walczył w KSW, zaczynając na gali oznaczonej numerem osiem. Kolejne walki z odniesionymi sukcesami pozwoliły mu zdobyć tytuł mistrza KSW w 2013 roku. Od tego czasu jest on nie pokonany w wadze ciężkiej w organizacji KSW.

Jego przeciwnikiem był Brazylijczyk walczący w MMA dopiero od 2012 roku. Początkowo walczył w Brazylii by trafić aż do Japonii. Do Europy przyjechał po raz pierwszy aby zawalczyć na gali w Finlandii w 2016 roku. Tym razem Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr. wyszedł do klatki z Karolem Bedorfem na gali KSW 37: Circus of Pain.

Karol Bedorf
Fernando Rodrigues Jr.

120 KG
Ciężka


Mariusz Pudzianowski
Popek Monster

120 KG
Ciężka


Borys Mańskowski
John Maguire

77 KG
Półśrednia


Artur Sowiński
Marcin Wrzosek

66 KG
Piórkowa


Łukasz Chlewicki
Mansour Barnaoui

70 KG
Lekka


Marcin Wójcik
Marcin Łazarz

93 KG
Półciężka


Filip Wolański
Denilson Neves de Oliveira

66 KG
Piórkowa


Robert Radomski
David Zawada

68 KG
Półśrednia


Roman Szymański
Sebastian Romanowski

77 KG
Półśrednia


MMA News KSW 37 online: wytatuowane oczy i ciało w tatuażach Popka


Popek znany także jako Król Albanii - Paweł Rak pochodzący z Krakowa zmierzy się w oktagonie z Mariuszem Pudzianowskim w kategorii ciężkiej. Dlaczego ta walka jest tak elektryzująca dla fanów sportów walk i zwykłych kibiców. Popek to postać dość barwna, znana w świecie muzyki. W związku z problemami z prawem, Popek musiał uciekać z naszego kraju i przez długi okres czasu mieszkał za granicą. Dzięki możliwościom jakie daje internet, zaczął publikować swoje filmiki z garażu, na których prezentował swoją twórczość. Największą popularność przyniosło mu jednak wydanie płyty Gang Albanii wspólnie z Borixonem oraz Robertem M.

Dużym zaskoczeniem dla wszystkich fanów gwiazdora co też wzmogło jego popularność było wytatuowanie sobie oczu na ciemny kolor. Przydomek Monster jest więc nie przypadkowy gdyż dodatkowo Popek stworzył sobie dwie blizny na twarzy tzw. skaryfikacje.

Popek nie jest do końca laikiem w MMA. W przeszłości stoczył trzy walki z czego dwie wygrał. Po podjęciu decyji o starcie w KSW w Krakowie musiał jednak zmienić swój dotychczasowy styl bycia i całkowicie poświęcić się sportowi, treningom i przygotowaniom przed walką z Mariuszem Pudzianowskim. Za przygotowanie do walki odpowiada Marcin Różal Różalski również ceniona postać świata MMA w kategorii ciężkiej federacji KSW.

MMA News KSW 37 online: zmiany w karcie walk, brak Jewtuszko i Enomoto


W ostatniej chwili przed walką, w czwartek okazało się że na gali KSW 37 online: Cyrk Bólu nie dojdzie do walki Macieja Jewtuszki z Yasubeyem Enomoto. Z powodów zdrowotnych, w trybie natychmiastowym Maciej Jewtuszko ze Szczecina musiał przejść operację wyrostka. W związku z zaistniałą sytuacją, niezależną od zawodnika organizatorzy poszukiwali odpowiedniego przeciwnika dla Enomoto jednak ten odrzucił propozycje.

W związku z tym organizatorzy gali KSW w Krakowie zostali zmuszeni do rezygnacji z tego pojedynku i w ich miejsce pojawiło się starcie pomiędzy Davidem Zawadą a Robertem Radomskim. To zawodnicy, którzy walczyli już na galach w Polsce w KSW.

MMA KSW 37: gdzie i jak oglądać starcie zawodników MMA w Krakowie?


To co najbardziej interesuje kibiców mieszanych sztuk walk to możliwość obejrzenia tego starcia. Ci, którzy mogli sobie pozwolić na pewno zakupili bilety aby na żywo oglądać dziewięć pojedynków w Tauron Arenie w Krakowie. Problem tylko w tym, że walka Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem przyciągnęła tak wielu chętnych, którzy wykupili prawie wszystkie wejściówki na miesiąc przed całym wydarzeniem.

W starciu KSW 37: Circus of Pain organizatorzy podjęli decyzję o sprzedaży sygnału video w systemie PPV (Pay-per-View) czyli płać i oglądaj. W związku z tym walki w Krakowie będzie można oglądać w telewizji lub w internecie ale po wykupieniu specjalnego abonamentu za 40 złoty.

Już od wielu lat, walki na galach KSW online pokazuje Cyfrowy Polsat, miało to miejsce jeszcze w czasach kiedy KSW odbywało się w formule turnieju. Wszyscy, są abonentami Cyfrowego Polsatu i posiadają dekoder cyfrowy po zamówieniu specjalnego pakietu będą mogli obejrzeć wszystkie walki na kanale 222 w jakości HD. Pakiet HD KSW mogą zamówić na trzy sposoby: przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl oraz w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Oprócz tego całą galę KSW będzie można obejrzeć na dedykowanej platformie internetowej KSW TV. To specjalnie przygotowana przez federację telewizja internetowa, do której mają dostęp Ci którzy wykupię dostęp. Poprzez tą platformę widzowie będą mieli dostęp nie tylko do 9 walk ale także dostępny będzie także podgląd zaplecza oraz pomieszczenia ring girls. Transmisja dostępna będzie w wersji polsko i angielsko języcznej. Po wykupieniu gali KSW 37 widzowie zyskają dostęp do wszystkich walk przez 72 godziny po jej zakończeniu.

IPLA to internetowa platforma telewizyjna online przygotowana przez Telewizję Polsat. Również tutaj widzowie będą mogli obejrzeć całe wydarzenie w krakowskiej Tauron Arenie. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, w jakości HD, w cenie 40 zł, na tablecie, telefonie, komputerze i w Smart TV. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Na szczęście nie tylko abonenci Cyfrowego Polsatu zyskają możliwość oglądania KSW 37: Circus of Pain. Ze względu na duże zainteresowanie walkami w tym Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem, gala MMA KSW 37 transmitowana będzie w takich sieciach jak: UPC, VECTRA, TK Chopin, OŁAWSKA TELEWIZJA KABLOWA, INEA, ISTS, TOMKÓW, PETRUS, TKK, NETIA, MULTIMEDIA POLSKA, KOBA, STA FILM oraz FEROMEDIA. Szczegółowe informacje jak zamówić pakiet dostępny na stronie internetowej oraz Biurze Obsługi klienta poszczególnych operatorów telewizyjnych.

MMA KSW 37 online: nowy zawodnik federacji odwiedzi Kraków


Ciekawostką gali w Tauron Arenie w Krakowie będzie fakt, że na KSW 37: Circus of Pain pojawi się także nowy zawodnik polskiego MMA - Damian Janikowski. Janikowski rozpocznie swoją przygodę z zawodowym MMA na wydarzeniach organizowanych przez federację KSW w 2017 roku. Dla niego to dalsza droga sportowa, którą zaczął jako zapaśnik. Oprócz wielu tytułów mistrza Polski, Damian Janikowski może się pochwalić wicemistrzem świata oraz Europy. Ale największym sukcesem w karierze tego zawodnika jest brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Zakończenie rozmów z właścicielami KSW i podpisanie kontraktu to dla Damiana Janikowskiego dalsza droga w jego sportowej karierze. Pochodzący z Wrocławia, zawodnik przeszedł tym samym z klubu WKS Śląsk Wrocław do KSW. Dla samego Damiana Janikowskie nie będzie to pierwszy kontakt z MMA. Wcześniej startował w zawodach amatorskich a także w 2010 roku został mistrzem Polski w formule Shooto.
FACEBOOK
Obserwuj nasz profil społecznościowy na Facebook - Kolumna24!. Wszystkie wiadomości aktualizowane na bierząco zaraz po opublikowaniu.
TAGI
#ksw #ksw37 #circus #pain #cyrk #mma #sport #sportywalki #krakow #tauron #arena #popek #pudzian #bedorf #mankowski #sowinski #walki #enomoto #jewtuszko #klatka #oktagon #ksw37popek
WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
NEWSY
Tour de Pologne 2017: Jutro Rusza Największy Wyścig w Polsce
POLSKA I ŚWIAT

Tour de Pologne 2017: Jutro Rusza Największy Wyścig w Polsce

Zelów: Poniżające Zachowanie Pracownika Ochrony Wobec Dziecka
ZELÓW

Zelów: Poniżające Zachowanie Pracownika Ochrony Wobec Dziecka

Powstanie Warszawskie 1944: 73. Rocznica Wybuchu i Wydarzenia
POLSKA I ŚWIAT

Powstanie Warszawskie 1944: 73. Rocznica Wybuchu i Wydarzenia

Promuj Swoją Firmę Razem z Serwisem Informacyjnym Kolumna24
WIADOMOŚCI ŁÓDZKIE

Promuj Swoją Firmę Razem z Serwisem Informacyjnym Kolumna24

Czym jest Zielona Karta dla Twojego samochodu?
PORADNIKI

Czym jest Zielona Karta dla Twojego samochodu?

Łask: Survival Wrak Race 2017 wspólne wyścigi na Holiday Wrak
ŁASK

Łask: Survival Wrak Race 2017 wspólne wyścigi na Holiday Wrak

FIRMY
 •  Warszawa  •  Wrocław  •  Łódź  •  Kraków  •  Wałbrzych  •  Radom  •  Jelenia Góra  •  Legnica  •  Płock  •  Lubin  •  Piotrków Trybunalski  •  Pabianice  •  Świdnica  •  Zgierz  •  Głogów  •  Tomaszów Mazowiecki  •  Skierniewice  •  Bełchatów  •  Radomsko  •  Pruszków  •  Zduńska Wola  •  Sieradz  •  Bolesławiec  •  Siedlce  •  Zgorzelec  •  Kłodzko  •  Piaseczno  •  Oława  •  Otwock  •  Kutno  •  Dzierżoniów  •  Oleśnica  •  Legionowo  •  Wieluń  •  Łowicz  •  Sochaczew  •  Ostrołęka  •  Grodzisk Mazowiecki  •  MIŃSK MAZOWIECKI  •  Ząbki  •  Żyrardów  •  Ciechanów  •  Bielawa  •  Wołomin  •  Aleksandrów Łódzki  •  Marki  •  Lubań  •  Rawa Mazowiecka  •  Józefów  •  Konstantynów Łódzki  •  Łęczyca  •  Trzebnica  •  Łomianki  •  Tarnów  •  Jawor  •  Łask  •  Opoczno  •  Kamienna Góra  •  Wyszków  •  Świebodzice  •  Nowa Ruda  •  Złotoryja  •  Piastów  •  Milicz  •  Strzegom  •  Ząbkowice Śląskie  •  Kobyłka  •  Koluszki  •  Polkowice  •  Konstancin-Jeziorna  •  Nowy Sącz  •  Sulejówek  •  Mława  •  Głowno  •  Ozorków  •  Jelcz-Laskowice  •  Płońsk  •  Brzeziny  •  Milanówek  •  Strzelin  •  Oborniki Śląskie  •  Bogatynia  •  Wołów  •  Ostrów Mazowiecka  •  Wieruszów  •  Karpacz  •  Nowy Dwór Mazowiecki  •  Brwinów  •  Zielonka  •  Środa Śląska  •  Błonie  •  Szklarska Poręba  •  Grójec  •  Lwówek Śląski  •  Kowary  •  Chojnów  •  Góra  •  Garwolin  •  Syców  •  Pułtusk  • 
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24