REGIO WARSZAWA/ŁÓDŹ/ŁASK

KSW Colosseum: PGE Stadion Narodowy Popek Monster vs Robert Burneika

Marcin Jankowski 27 lutego 2017 (21:47), aktualizacja 14 grudnia 2017 (23:19)
To o czym mówiło się nieoficjalnie od dawna staje się faktem. Największa organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce oraz w Europie, dobrze znana polskim kibicom KSW - Konfrontacje Sztuk Walki - podjęła decyzję o zorganizowaniu największej gali walk MMA w swoje historii na PGE Stadionie Narodowym. Federacja KSW prezentuje oficjalną zapowiedź największej gali KSW w historii - KSW 39: Colosseum, która odbędzie się 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. W trakcie wydarzenia zaprezentowanych zostanie aż jedenaście walk w oktagonie w mieszanych sztukach walk. W walce wieczoru KSW 39 po raz pierwszy historii na przeciwko siebie stanie dwóch aktualnych mistrz KSW - Mamed Khalidov oraz Borys Mańkowski. Federacja KSW prezentuje oficjalną zapowiedź największej gali KSW w historii - KSW 39: Colosseum, która odbędzie się 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. W trakcie wydarzenia zaprezentowanych zostanie aż jedenaście walk w oktagonie w mieszanych sztukach walk. W walce wieczoru KSW 39 po raz pierwszy historii na przeciwko siebie stanie dwóch aktualnych mistrz KSW - Mamed Khalidov oraz Borys Mańkowski.

Raper Popek Monster kontra kulturysta Robert Burneika 27 maja 2017 roku w Warszawie


Największa organizacja mieszanych sztuk walk w Polsce po ogłoszeniu wielkiej gali MMA na PGE Stadionie Narodowym odsłania kolejne karty walk przed tym wydarzeniem. Po walce wieczoru Khalidov kontra Mańkowski, w klatce pojawią się także dobrze znani polskim kibicom Popek Monster oraz Robert Burneika. KSW po raz kolejny robi krok milowy dla sportów walki nad Wisłą. Już 27 maja największa organizacja MMA w Europie zorganizuje galę na największym obiekcie sportowym w Polsce, PGE Narodowym w Warszawie.

PUBLIKUJ NA LIVE//BLOG

Załóż własne konto w serwisie Kolumna24 i publikuj interesujące posty na Live//Blog. Może dodawać tekst, zdjęcia, linki oraz dowolne hashtagi. Ponadto Live//Blog umożliwia linkowanie do dowolnych profili.
Zacznij już teraz!


Nikt za pewne nie spodziewał się takiego rozstawienia kart walk, jakie kibice będą mogli obejrzeć na największej gali na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Polska scena MMA dawno nie przeżywała takiego rozkwitu tej dyscypliny a na pewno nie możemy się wstydzić za granicą. W przypadku KSW bez ogródek można tutaj mówić o największej federacji w Europie a błędem na pewno by nie było porównać KSW do amerykańskiej federacji UFC. Choć ta zostaje poza naszym zasięgiem...

Popek Monster powraca do klatki na gali KSW 39 Colosseum po przegranej walce z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 37: Circus of Pain. Podczas największej gali MMA w Europie naprzeciw ekscentrycznego rapera stanie niepokonany w MMA, niezwykle popularny kulturysta Robert Burneika. Ta walka zapewne przyciągnie rzeszę kibiców, którzy będą chcieli zobaczyć czy Popek odrobił swoją lekcję z poprzedniego starcia. Ale to nie wszystko... Wcześniej już organizatorzy zapowiedzieli występ Khalidova z również utytułowanym Mańkowskim. Również bardzo ciekawym pojedynkiem będzie walka Łukasza Jurkowskiego, który do tej pory pełnił rolę komentatora sportowego a wcześniej zawodowego zawodnika MMA. Po kilkuletniej przerwie powraca on ponownie do oktagonu i to na gali KSW.

Popek powrócił do zawodowych walk w zeszłym roku, kiedy to w jednej z najchętniej oglądanych walk w historii KSW zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Były strongman okazał się lepszy od gwiazdora muzyki, pokonując go już w pierwszej odsłonie. Teraz 39-latek będzie chciał powrócić na drogę zwycięstw i udowodnić swoim licznym fanom, że potrafi wygrywać w klatce KSW.

Rok młodszy kulturysta, Robert Burneika stoczył do tej pory dwie zawodowe walki i obie zwyciężył przed czasem. W debiucie w 2012 roku „Hardkorowy Koksu” nie dał większych szans znanemu bokserowi Marcinowi Najmanowi, zmuszając go poddania po ciosach w drugiej odsłonie. W kolejnej zawodowej walce, Litwin uporał się z Dawidem Ozdobą.

KSW Colosseum: największa gala MMA w tej części świata. Walka wieczoru KSW Colosseum to pojedynek aktualnych mistrzów.


Zapowiada się bardzo duża gala MMA w Polsce, której nie może przegapić żaden kibic mieszanych sztuk walk. Jak poinformował Martin Lewandowski - jeden z współwłaścicieli KSW - został pobity rekord sprzedaży biletów na galach KSW! Tym samym walki na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie będą największym wydarzeniem w historii MMA, w tej części świata!

Już teraz znamy nazwiska większości wojowników, jacy stoczą swoje walki na KSW 39 Colosseum w Warszawie. Arcyciekawie zapowiada się walka wieczoru pomiędzy Mamedem Khalidovem oraz Borysem Mańkowskim. Będzie to jednocześnie pierwszy w historii KSW pojedynek aktualnych mistrzów. 27 maja na gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowy mistrz KSW w wadze średniej i największa gwiazda polskiego MMA Mamed Khalidov (32-4-2, 12 KO, 17 Sub) zmierzy się z mistrzem KSW w kategorii półśredniej 27-letnim Borysem Mańkowskim (19-5-1, 3 KO, 7 Sub). Starcie odbędzie się w umówionym limicie pomiędzy kategoriami obu zawodników, którego dokładna wartość zostanie podana do publicznej wiadomości w późniejszym terminie.

Na PGE Narodowym fani mieszanych sztuk walki zobaczą też inne czołowe nazwiska organizacji KSW, m.in najsilniejszego zawodnika MMA na świecie Mariusza Pudzianowskiego (10-5, 4 KO, 2 Sub) oraz mistrza KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodriguesa Jr (11-2, 8 KO, 2 Sub), który zmierzy się z Marcinem Różalskim (6-4, 3 KO, 2 Sub).

Swoich tytułów bronić będą też trzej pozostali posiadacze pasów KSW: półciężki Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 2 Sub) w starciu z niebezpiecznym Marcinem Wójcikiem (10-4, 3 KO 5 Sub), piórkowy Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 Sub) w pojedynku z parterowym asem Kleberem Koike Erbstem (21-4-1, 2 KO, 18 Sub) oraz najlepszy lekki w Polsce Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 Sub) w walce z jeszcze nieogłoszonym rywalem.

W Warszawie do KSW Colosseum powróci legenda MMA w Polsce Łukasz "Juras" Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 Sub) oraz zadebiutuje medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski.

Lepiej Byś Tam Umarł - wywiad rzeka z Khalidovem o poczuciu tożsamości i o walce o lepszą przyszłość...


Mamed Khalidov - mistrz federacji KSW mieszanych sztuk walki. Szczepan Twardoch - pisarz, autor wielu nagradzanych książek. Wspólne rozmowy doprowadziły do powstania wywiadu rzeki z najbardziej znanym zawodnikiem MMA. Fascynujący portret sławnego polskiego sportowca czeczeńskiego pochodzenia będzie można poznać w nowej książce Lepiej, Byś Tam Umarł, która swoją premierę będzie miała już 15 marca. Mamed Khalidov trenował sztuki walki już we wczesnej młodości. Dzięki wrodzonemu talentowi szybko zaczął odnosić sukcesy. Dotychczas zdobył w MMA tytuły Międzynarodowego Mistrza Polski w kategoriach do 85 i 90 kg. Jest najlepszy!

Z rozmów z pisarzem Szczepanem Twardochem, zafascynowanym światem sportów walki, wyłania się człowiek o niesamowitej biografii i charakterze. Czeczen i Polak. Dumny góral z Kaukazu, głęboko wierzący muzułmanin i lokalny olsztyński patriota. Troskliwy mąż i ojciec. Wzór twardej, jakby niedzisiejszej męskości i skłonny do żartów chłopak z sąsiedztwa. Czy kiedy uciekał przed wojną i bombami, mógł marzyć, że stanie się jednym z najsłynniejszych, najbardziej podziwianych i kochanych polskich sportowców? Jednym z największych wojowników świata? Kiedyś bał się ciemności i bomb, dzisiaj drży tylko o swoją rodzinę.

Wywiad rzeka Lepiej, byś tam umarł to opowieść o poczuciu tożsamości i o walce o lepszą przyszłość, która toczy się nie tylko w błysku fleszy, ale też w codziennym życiu.

Szczepan Twardoch pisze - O Czeczenii, MMA, dzieciństwie, Rosji, samochodach. O karate, islamie, pradziadkach, kobietach, broni. O Polsce, Olsztynie, boksie, chrześcijaństwie, dżinach, wojnie, nietolerancji. O najtrudniejszych walkach, przyjaźni, sensie życia, lojalności, policji i jeżdżeniu na ośle. O tym wszystkim rozmawiamy z Mamedem Khalidovem.

Książka swoją premierę będzie miała 15 marca 2017 roku.
POGODA
Wszystkie miasta Pogoda Łask Pogoda Łódź Pogoda Pabianice Pogoda Płock Pogoda Zakopane Pogoda Bukowina Tatrzańska Pogoda Szczyrk Pogoda Warszawa Pogoda Kraków Pogoda Poznań Pogoda Wrocław Pogoda Bełchatów Pogoda Jasło Pogoda Widawa Pogoda Sędziejowice Pogoda Buczek
TAGI
mma stadionnarodowy warszawa sport popek bruneika pge
KOMENTARZE
Napisz Komentarz:*
Wpis dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się. Zarejestrowani użytkownicy mogą utworzyć publiczny profil i publikować posty oraz bezpłatne ogłoszenia.
POPULARNE
›  Zakupy poprzez voice commerce za kilka lat również w Polsce
›  Warszawa Wystawa Lego 2017 Stadion Narodowy: Kiedy, Jakie Bilety?
›  Lahti 2017: reprezentanci Polski na Mistrzostwa Świata Finlandia
›  Nadchodzą rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy
›  Łask: Święto Narodowe Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Majówka 2018
›  Ponad 80% Polaków skarży się na ból kręgosłupa
›  Łask i Nordic Walking: I Bieg Leśny 2017 w Teodorach za nami
›  Konkurs fotograficzny dla najaktywniejszych kibiców MULKS Łask
›  ADS Lutomiersk zwycięzcą II Turnieju w siatkówkę
›  Dwa ważne mecze MULKS Łask podczas weekendu majowego
›  Łask: co się dzieje w szpitalu kierowanym przez Centrum Dializa?
›  Łask-Kolumna. Historia i to jak zmieniała się na przestrzeni lat
›  Programiści najbardziej poszukiwani przez pracodawców
›  Armia Łódź: Historia Bitwy na Linii Rzek Warty i Widawki 1939
›  Sklepy elektroniczne i dyskonty najwięcej na reklamę przed świętami
›  Łask: Piknik Lotniczy 2017 odwołany, powodem rozbudowa lotniska
›  Luki bezpieczeństwa dotkną nawet 90% nowoczesnych smartfonów
›  Monitoring ze sztuczną inteligencją rozpozna zasłoniętą twarz
›  Łódź: Khalidov powróci na KSW w walce wieczoru z Narkunem
›  Większość polskich przedsiębiorców samodzielnie zarządza siecią
›  Najnowsze technologie wkraczają do myjni samochodowych
›  Już nie tylko narty i snowboard
›  Technologia 5G wkracza do Polski, pierwsze testy jeszcze w tym roku
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna
›  Jaga Hupało: Styl wegański to nie tylko moda
›  Dowód rejestracyjny auta jeszcze w tym roku będzie cyfrowy
›  Grecja numerem jeden wśród kierunków wakacyjnych
›  Poczta Polska wdraża rozwiązania skracające czas dostawy przesyłek
›  Hanna Bakuła zapowiada kontynuację powieści „Singielka i Otello
›  Polscy naukowcy odgrywają ważną rolę w rewolucji grafenowej
OPINIE
›  Zakupy poprzez voice commerce za kilka lat również w Polsce przez kolumna24
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Programiści najbardziej poszukiwani przez pracodawców przez anonimowo
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu przez anonimowo
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Sylwester 2017/2018: Nowy Rok w Zakopanem, Warszawie czy Łodzi przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Polacy wydadzą w tym roku na święta zdecydowanie więcej niż w poprzednim przez anonimowo
›  Polacy wydadzą w tym roku na święta zdecydowanie więcej niż w poprzednim przez anonimowo
WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O SERWISIE PRYWATNOŚĆ REGULAMIN MAPA SERWISU KONTAKT POMOC
© 2015 - 2018 Kolumna24 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Facebook   Twitter   YouTube   Google+
KOLUMNA
24
ZALOGUJ