ŁASK

Dni otwarte Funduszy Europejskich w Łasku

Marcin Jankowski  •  11 maja 2016 (22:23)
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolska akcja informacyjna organizowana już po raz trzeci w dniach od 12 maja do 15 maja. Dzięki prawie 900 atrakcjom w całej Polsce każdy będzie mógł się przekonać o skali przedsięwzięć zrealizowanych dzięki funduszom pozyskanym z UE oraz zainteresowani będą mogli dowiedzieć się jak pozyskać unijne wsparcie.
Video:
AUTOREKLAMA
Planujesz kupić nową przyczepę samochodową? A może tylko potrzebujesz przewieźć dowolną rzecz, która nie mieści się do Twojego samochodu? Przyjedź do punktu handlowego na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 w gminie Dobroń. Wcześniej możesz zapoznać się z ofertą nowych przyczep i wypożyczalni na stronie internetowej Kolumna24.
- Dni Otwarte dają możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść, np. laboratoriów, centrów badawczych. Będzie można zwiedzić za darmo lub ze zniżką muzea, teatry, opery, wziąć udział w bezpłatnych, ciekawych warsztatach proponowanych przez szkoły wyższe, parki technologiczne i inkubatory przedsiębiorczości - wymienia wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Łask - Nowe możliwości - szersze perspektywy


Nowe możliwości - szersze perspektywy to tytuł akcji organizowanej przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Łasku w której zaprezentowane zostaną dwa projekty przeznaczone dla młodzieży: "Gwarancje dla Młodzieży" i "Obudź Swój Potencjał". Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zasięgnięcia informacji z pierwszej ręki-od beneficjentów, który wzięli udział w projekcie. Na odwiedzających czeka moc atrakcji, w tym konkursy dotyczące Unii Europejskiej. Spotkanie odbędzie się 13 maja 2016 roku od godziny 1200 do godziny 1500 w Łasku przy ulicy 9 Maja 33 B.

Dni otwarte Funduszy Europejskich w całej Polsce


W całej Polsce odbędzie blisko 900 wydarzeń, na których każdy będzie mógł zapoznać się z funduszami europejskimi, zasięgnąć rady, dowiedzieć się jak były wydatkowane w poprzednich latach. Najwięcej atrakcji dla rodzin z dziećmi przewidziano w województwie świętokrzyskim. Park Miniatur Sabat Krajno, Centrum Leonardo da Vinci, Szlak archeo-geologiczny, Galaktyczne Centrum Bajki to tylko niektóre z nich.

Młodzież z pewnością zainteresuje się możliwością swobodnego spadania w symulatorze Flyspot w Morach pod Warszawą, torem kartingowym w Kielcach, udziałem w regatach w stanicy żeglarskiej, spływami kajakowymi, rajdami rowerowymi czy szkoleniami z tworzenia gier komputerowych.

Można będzie także skorzystać z bezpłatnych warsztatów komputerowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej lub zwiedzić ekoelektrociepłownię w Bydgoszczy.Miłośnicy historii będą mogli zobaczyć m.in. Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku lub Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, a amatorzy sztuki mogą odwiedzić Teatr Muzyczny w Gdyni, Operę Nova w Bydgoszczy lub Teatr Powszechny w Łodzi.

Więcej informacji na temat atrakcji przewidzianych podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich można znaleźć na stronie internetowej www.dniotwarte.eu.
Obserwuj nasz profil społecznościowy na Facebook - Kolumna24!. Wszystkie wiadomości aktualizowane na bierząco zaraz po opublikowaniu.
#finanse #funduszeeuropejski #dniotwarte #polska #łask #dobroń #łódzkie #biznes #przedsiębiorczość #pieniądze
Łask: Pożar Samochodu Dostawczego na S8 w Kierunku Łodzi
ŁASK

Łask: Pożar Samochodu Dostawczego na S8 w Kierunku Łodzi

Łódź: Wypadek Drogowy na A1 w Kierunku Gdańska
ŁÓDŹ

Łódź: Wypadek Drogowy na A1 w Kierunku Gdańska

Łask: Stacja Benzynowa Przy Kauflandzie Zmieni Nazwę. Rabaty!
ŁASK

Łask: Stacja Benzynowa Przy Kauflandzie Zmieni Nazwę. Rabaty!

Łask: TIR z naczepą wjechał w drzewo na drodze pod Bałuczem
ŁASK

Łask: TIR z naczepą wjechał w drzewo na drodze pod Bałuczem

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city
1399 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw
1750 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24