PORADNIKI/KSIĄŻKI/ZDROWIE

Czarny Piątek Online: Promocje do -70% w Sklepach Internetowych

Marcin Jankowski 24 listopada 2016 (21:14), aktualizacja 23 listopada 2017 (08:40)
To już dziś! Czarny Piątek 2017 (Black Friday) czyli dzień, w którym wiele sklepów, w tym internetowych, wprowadziło promocje na swoje produkty sięgające do -50% a nawet do -70% na wszystkie lub wybrane produkty ze swojej oferty. Promocje w Black Friday zapoczątkowali Amerykanie, którzy swoim stylem uwielbiają kupować przecenione produkty. Na szczęście wiele sklepów internetowych, również w Polsce, wprowadziło promocje na swoje produkty w Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek czyli od 24 listopada 2017 roku do 27 listopada 2017 roku.
Kolumna24.pl Czarny Piątek Online: Promocje do -70% w Sklepach Internetowych
Źródło: © Domena Publiczna/zdjęcie ilustracyjne Czarny Piątek

Czarny Piątek: Lista Sklepów Internetowych Objętych Promocjami


Jeśli planujesz już zakupy przed świąteczne lub planowałaś/eś kupić jakąś rzecz to właśnie nadszedł dzień gdzie możesz to zrobić po promocyjnych cenach. Postanowiliśmy przedstawić Wam czym w ogóle jest ten dzień, skąd się wziął i przede wszystkim zaproponować listę sklepów internetowych, gdzie zrobisz zakupy online w preferencyjnych cenach.

PUBLIKUJ NA LIVE//BLOG

Załóż własne konto w serwisie Kolumna24 i publikuj interesujące posty na Live//Blog. Może dodawać tekst, zdjęcia, linki oraz dowolne hashtagi. Ponadto Live//Blog umożliwia linkowanie do dowolnych profili.
Zacznij już teraz!


W Stanach Zjednoczonych Ameryki w ostatni czwartek listopada, obchodzone jest Święto Dziękczynienia. Po nim, kolejnego dnia, to właśnie Amerykanie zaczęli licznie odwiedzać sklepy przygotowując się na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Wiele sklepów postanowiło wprowadzić zachętę dla nich w postaci promocji na swoje produkty. Od tego wziął się Black Friday czyli Czarny Piątek. W tym dniu dla wielu sklepów obroty wynoszą blisko tyle ile przez cały rok. Następnie wprowadzono tzw. Cyber Monday 2017 również z promocjami na te produkty, których nie udało się sprzedać na początku weekendu. Wiele sklepów nie tylko w USA zauważyło korzyść z wprowadzonych promocji i skopiowało to u siebie.

Również w Polsce możemy spodziewać się licznych promocji dochodzących do -50% a nawet do -70% na wybrane produkty. Oczywiście najprościej możesz to sprawdzić odwiedzając sklepy internetowe z naszej listy, dzięki którym bez wychodzenia z domu, z darmową dostawą, otrzymasz zakupione prezenty lub inne podarunki dla siebie i najbliższych.

Black Friday: Promocje na Ubrania, Biżuterię czy Elektronikę... Sprawdź Wszystko!


W zasadzie obecnie nie ma rzeczy, której nie da się kupić przez internet dlatego zawsze warto zapoznać się z wybranymi ofertami w Czarny Piątek, który wystartuje już 24 listopada 2017 roku. Wiele sklepów postanowiło to wykorzystać i zaproponować swoim klientom następujące promocje:

1. Sklep Komputerowy Alsen.pl - Promocje na Czarny Piątek dla Ciebie
Alsen (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Telefony i Akcesoria)

2. Electro
Electro (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika)

3. eMAG Black Week do 26 listopada 2017 (rabaty do 50%)
eMag (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria, Komputery i Elektronika, Gadżety, Zdrowie i Piękno, Dom i Ogród, Filmy i Muzyka, Akcesoria dla zwierząt, Buty i Torby, Sport i Rekreacja, Gry Video)

4. RTV Euro AGD (Black Week 3)
RTV Euro AGD (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Filmy i Muzyka, Gry Video)

5. Komputronik Black Friday
Komputronik (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika)

6. Mall.pl (odliczanie do Black Friday)
Mall (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria, Dzieci i Niemowlęta, Książki i Czasopisma, Komputery i Elektronika, Kwiaty i Prezenty, Gadżety, Zdrowie i Piękno, Dom i Ogród, Remonty, Biżuteria i Zegarki, Telefony i Akcesoria, Filmy i Muzyka, Artykuły biurowe, Inne, Akcesoria dla zwierząt, Buty i Torby, Sport i Rekreacja, Narzędzia i Sprzęt, Zabawki i Gry, Gry Video)

7. Media Expert (oferta już dostępna!)
Media Expert (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Telefony i Akcesoria)

8. Morele
Morele (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Telefony i Akcesoria, Gry Video)

9. Media Markt
Media Markt (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Telefony i Akcesoria)

10. MyCenter
MyCenter (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Telefony i Akcesoria)

11. NEO24 (odliczanie do Black Friday)
NEO24 (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika)

12. OleOle
OleOle (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Dom i Ogród, Telefony i Akcesoria, Filmy i Muzyka)

13. Saturn
Saturn (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Gadżety, Sprzęt AGD, Telefony i Akcesoria, Filmy i Muzyka, Zabawki i Gry, Gry Video)

14. Zadowolenie
Zadowolenie (Sklep Internetowy Komputery i Elektronika, Telefony i Akcesoria)

15. BonPrix
BonPrix (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria)

16. Marie Zelie
Marie Zelie (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria)

17. Answear (oferta już dostępna!)
Answear (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria, Biżuteria i Zegarki, Buty i Torby)

18. Quiosque
Quiosque (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria)

19. Zalando
Zalando (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria, Buty i Torby)

20. Douglas
Douglas (Sklep Internetowy Zdrowie i Piękno)

21. Sephora
Sephora (Sklep Internetowy Zdrowie i Piękno)

22. Limango
Limango (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria)

23. Gino Rossi
Gino Rossi (Sklep Internetowy Ubrania i Akcesoria, Buty i Torby)

24. Eobuwie
Eobuwie (Sklep Internetowy Buty i Torby)

25. Fabryka Form
Fabryka Form (Sklep Internetowy Meble, Dom i Ogród)

26. Bebeli (Black Friday 2017)
Bebeli (Sklep Internetowy Dzieci i Niemowlęta)

27. Urwis - Najgorętsze przeceny roku
Urwis (Sklep Internetowy Zabawki i Gry)

Jak Długo Trwają Promocje do -70% w Czarny Piątek w Sklepach Internetowych?


Tak jak wspominałem na początku największe promocje na wybrane produkty możemy spodziewać się w najbliższy piątek. Część sklepów zapewne pociągnie swoje wyprzedaże na kolejne dni w miarę dostępności przecenionych produktów przez cały weekend. Już teraz w sklepach stacjonarnych możemy spodziewać się ogromnych kolejek dlatego postaram się ułatwić wszystkim decyzje zakupowe sugerując poniżej szereg przecenionych produktów z różnych kategorii od ubrań, przez zabawki, biżuterię, dom i ogród a na elektronice kończąc.

Z roku na rok coraz więcej Polaków korzysta z promocji przygotowanych przez sklepy a więc możemy się spodziewać, że ten weekend nie będzie przyjemny w zakupach ale na szczęście promocyjne ceny nam to zrekompensują. Wielkie centra handlowe w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy Gdańsku oraz w wielu innych miastach będą oblegane przez kupujących.

Zaraz po weekendzie przyjęło się, że jest tzw. Cyber Monday 2017 czyli Cyber Poniedziałek, w dzień w którym te same sklepy również ogłaszają promocje na produkty, które nie zostały wyprzedane. Dla tych, którzy uwielbiają zakupy okres od 25 do 28 listopada 2016 roku będzie rajem na ziemi.

Czarny Piątek: Kto na Tym Zarobi, Jakie Korzyści dla Kupujących


Jak zwykle przy wielkich promocjach należy pamiętać o zdrowym rozsądku ale warto skorzystać z ofert w Czarny Piątek (Black Friday) czy Cyber Poniedziałek (Cyber Monday). Na promocjach tych do -50% czy -70% zarobią wszyscy. Pamiętajmy o tym, że każdy sklep czy ten mały czy ten duży chce się pozbyć jak najszybciej produktów leżących na magazynie. Czasem lepiej sprzedać je bez zysku niż jak miały by leżeć nie sprzedane.

Korzystamy oczywiście my klienci, którzy kupimy wybrany produktach w obniżonej cenie a także wszyscy Ci, którzy znajdują się i prowadzą własne sklepy, bary i restauracje w okolicach centrów handlowych. Większy potencjał ludzi to większe szanse na sprzedaż własnych produktów.

Czarny Piątek a prawa konsumenta podczas zakupów


Zapewne każdy kupujący w Czarny Piątek zadaje sobie pytania: Czy mogę reklamować towar kupiony w obniżonej cenie? Co zrobić, jeśli cena przy kasie okaże się wyższa niż na metce? Jak zrezygnować z zakupów w zagranicznym sklepie internetowym? Warto więc przed Czarnym Piątkiem przeczytać poniższe porady przygotowane przez UOKiK oraz Europejskiego Centrum Konsumenckie dla kupujących na wyprzedażach i promocjach.

Przypominamy - kupując podczas wyprzedaży i promocji, masz takie same prawa, jak zwykle. Przepisy te obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej. Pamiętaj, masz prawo do:

- prawdziwej informacji o wysokości obniżki. Organizowanie promocji przez sztuczne podwyższanie ceny wyjściowej i następnie jej obniżanie do poziomu zbliżonego do regularnej to niezgodna z prawem nieuczciwa praktyka rynkowa. Pytaj, sprawdzaj (np. w intrnecie), ile zniżki sprzedawca ci oferuje i oceń, czy promocja jest naprawdę atrakcyjna.

- zakupu towaru w korzystniejszej cenie. Wyższa należność przy kasie niż na metce czy na półce? Możesz kupić produkt w niższej cenie.

- zwrotu zakupów internetowych bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Wystarczy, że przekażesz sprzedawcy wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Powinien on oddać ci cenę towaru i koszty przesyłki. Pamiętaj: jeżeli kupowałeś w sklepie stacjonarnym, możliwość zwrotu pełnowartościowego towaru zależy od dobrej woli sprzedawcy - to on ustala zasady.

- reklamacji wadliwego towaru – także pochodzącego z promocji. Jeżeli towar ma wadę, złóż reklamacje u sprzedawcy. Możesz to zrobić w ciągu 2 lat. Zażądaj naprawy lub wymiany towaru, obniżenia ceny lub - jeśli wada jest istotna – masz prawo odstąpić od umowy. Skorzystaj z formularzy dostępnych na stronie UOKiK.

- Szukasz ofert za granicą? Sprawdź, czy sklep wysyła towar do twojego kraju i jakie są koszty związane z jego dostarczeniem. Przedsiębiorca może odmówić ci wysyłki tylko w uzasadnionych wypadkach.

- Korzystaj z bezpłatnej pomocy dla konsumentów: zadzwoń lub napisz: infolinia 801 440 220, adres porady@dlakonsumentow.pl. Wsparcia udzielają też Rzecznicy Konsumentów i Inspekcja Handlowa. W przypadku zakupów od przedsiębiorcy z innego kraju UE pomocy szukaj w Europejskim Centrum Konsumenckim należącym do ECC-Net.

Czarny Piątek Częściowo Wpłynie na Giełdy Papierów Wartościowych


To handel internetowy bardziej niż stacjonarny może zyskać najwięcej na sezonie świątecznych wyprzedaży. Dlatego jeśli przedświąteczny wzrost sprzedaży w ogóle w jakiś sposób przełoży się na notowania spółek giełdowych, większe szanse na zwyżki mają posiadacze akcji Amazona czy eBaya niż Walmart, uważa Marcin Kiepas z easyMarkets.

Już w najbliższy piątek w Stanach Zjednoczonych – a w ślad za nimi także i w innych krajach, w tym w Polsce – zaczyna się sezon świątecznych wyprzedaży. Tradycyjnie dzień po Święcie Dziękczynienia, w tzw. czarny piątek, sklepy zaczynają kusić konsumentów dwucyfrowymi przecenami i bogatą ofertą wyprzedaży. Po weekendzie następuje cyberponiedziałek – dzień wyprzedaży i nadzwyczajnych promocji w internecie. To dla klientów okazja do tanich zakupów, a dla sprzedawców szansa na zwiększenie obrotów i wyczyszczenie magazynów. Jednak zdaniem głównego analityka easyMarkets wyższa sprzedaż nie zrobi wrażenia na inwestorach i znaczących zwyżek akcji spółek handlowych nie ma co oczekiwać.

Realnego wpływu możemy oczekiwać wśród firm handlujących w internecie, tu bowiem spodziewane są znacznie wyższe dynamiki. W sam poniedziałek, 28 listopada, czyli tzw. cyberponiedziałek oczekuje się wzrostu sprzedaży o ponad 9 proc. – mówi Marcin Kiepas. – Natomiast w sezonie przedświątecznych zakupów handel internetowy ma wzrosnąć o 11 proc. Gdyby oczekiwać, że któreś spółki handlowe amerykańskie będą drożały, to być może te parające się handlem elektronicznym, bo tu oczekiwane jest takie naturalne przesunięcie z handlu tradycyjnego w kierunku handlu internetowego.

Źródło: Redakcja,(C) Newseria,Partner zewnętrzny
POGODA
Wszystkie miasta Pogoda Łask Pogoda Łódź Pogoda Pabianice Pogoda Płock Pogoda Zakopane Pogoda Bukowina Tatrzańska Pogoda Szczyrk Pogoda Warszawa Pogoda Kraków Pogoda Poznań Pogoda Wrocław Pogoda Bełchatów Pogoda Jasło Pogoda Widawa Pogoda Sędziejowice Pogoda Buczek
TAGI
czarnypiatek blackfriday cybermonday cyberponiedzialek promocje wyprzedaze sklepy 70procent 50procent internet sklepyinternetowe produkty ubrania elektronika komputery dom ogrod ubrania swieta dziękczynienie polska usa amerykanie handel laskonline 2017
KOMENTARZE
kolumna24
To się zaczeło...
Napisz Komentarz:*
Wpis dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się. Zarejestrowani użytkownicy mogą utworzyć publiczny profil i publikować posty oraz bezpłatne ogłoszenia.
POPULARNE
›  Warszawa Wystawa Lego 2017 Stadion Narodowy: Kiedy, Jakie Bilety?
›  Łask-Kolumna. Historia i to jak zmieniała się na przestrzeni lat
›  Producenci telewizorów w 2018 roku stawiają na sztuczną inteligencję i asystentów głosowych
›  Łask: Święto Narodowe Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Majówka 2018
›  Dwa ważne mecze MULKS Łask podczas weekendu majowego
›  ADS Lutomiersk zwycięzcą II Turnieju w siatkówkę
›  Łask i Nordic Walking: I Bieg Leśny 2017 w Teodorach za nami
›  Konkurs fotograficzny dla najaktywniejszych kibiców MULKS Łask
›  Łódź: Khalidov powróci na KSW w walce wieczoru z Narkunem
›  Łask: 17 grudnia wyścigi Survival Wrak Race 2017 samochodów
›  Łask po Burzy: Armagedon w Kolumnie, Dobroń Z Ogromnymi Stratami
›  Wrocław z wystawą Lego na stadionie miejskim 2017/2018 dla dzieci
›  Zakupy poprzez voice commerce za kilka lat również w Polsce
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna
›  Sylwester 2017/2018: Nowy Rok w Zakopanem, Warszawie czy Łodzi
›  Łask Policja: wydarzenia, które wstrząsnęły całym regionem
›  Łask: co się dzieje w szpitalu kierowanym przez Centrum Dializa?
›  Armia Łódź: Historia Bitwy na Linii Rzek Warty i Widawki 1939
›  Monitoring ze sztuczną inteligencją rozpozna zasłoniętą twarz
›  Łask: Piknik Lotniczy 2017 odwołany, powodem rozbudowa lotniska
›  Truskawka Buczek 2017: zaśpiewają m.in. Enej, No Mercy, Kate Ryan
›  Jarmark Łaski 2017: CLEO, Hyży i Schroeder wystąpią w Łasku
›  Łask: Śmiertelny wypadek na drodze S8 na wysokości Baryczy
›  Maciej Zień: W dzieciństwie rysowałem postaci z bajek i królewny
›  Legalni bukmacherzy przejmują szarą strefę
›  Dzień Babci i Dziadka: najszczersze życzenia radości życia
›  DPD Polska: Podstępne Działania Firmy Kurierskiej z Przesyłką
›  Łask: nie będzie Pikniku Lotniczego 2016 na lotnisku wojskowym
›  Twitter to istotne źródło informacji dla 90 proc. dziennikarzy
›  Nadchodzą rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy
OPINIE
›  Zakupy poprzez voice commerce za kilka lat również w Polsce przez kolumna24
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Programiści najbardziej poszukiwani przez pracodawców przez anonimowo
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu przez anonimowo
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Sylwester 2017/2018: Nowy Rok w Zakopanem, Warszawie czy Łodzi przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Polacy wydadzą w tym roku na święta zdecydowanie więcej niż w poprzednim przez anonimowo
›  Polacy wydadzą w tym roku na święta zdecydowanie więcej niż w poprzednim przez anonimowo
WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O SERWISIE PRYWATNOŚĆ REGULAMIN MAPA SERWISU KONTAKT POMOC
© 2015 - 2018 Kolumna24 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Facebook   Twitter   YouTube   Google+
KOLUMNA
24
ZALOGUJ