REGIO WARSZAWA/ŁÓDŹ/ŁASK

Jarmark Łaski 2017: CLEO, Hyży i Schroeder wystąpią w Łasku

Marcin Jankowski 18 kwietnia 2016 (11:28), aktualizacja 4 czerwca 2017 (12:20)
Oficjalna zapowiedź kolejnej odsłony rozrywkowo-promocyjnej imprezy dla mieszkańców Łasku w województwie łódzkim. Jak co roku w każdą pierwszą sobotę czerwca odbywa się największe lokalne święto regionu czyli Jarmark Łaski. W tym roku - 3 czerwca 2017 - już po raz dwudziesty pierwszy będziemy wspólnie obchodzić dni Łasku, na których wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej jak CLEO, Natalia Szroeder i Grzegorz Hyży.
Kolumna24.pl Jarmark Łaski 2017: CLEO, Hyży i Schroeder wystąpią w Łasku
Źródło: oficjalny profil CLEO

Atrakcje 21. Jarmarku Łaskiego w czerwcu 2017 roku na imprezie plnerowej w mieście


Ciekawie zapowiada się kolejny Jarmark Łaski 2017, organizowany przez lokalny samorząd, który ma charakter rozrywkowo - promocyjnej dla miasta, regionu i mieszkańców. Choć jeszcze nie podano szczegółowego harmonogramu imprezy, jak każdego roku oprócz licznych stoisk z wystawcami na ulicy Narutowicza, każdy z przybyłych gości będzie mógł wziąć udział w otwartej części artystycznej. Podczas jednodniowych występów na scenie pojawią się znane gwiazdy muzyki rozrywkowej jak CLEO, Grzegorz Hyży i Natalia Szroeder. Oprócz bogatego programu artystycznego na ulicach Łasku organizowany będzie równolegle jarmark handlowy, który jest okazją do promocji lokalnych firm z regionu.

PUBLIKUJ NA LIVE//BLOG

Załóż własne konto w serwisie Kolumna24 i publikuj interesujące posty na Live//Blog. Może dodawać tekst, zdjęcia, linki oraz dowolne hashtagi. Ponadto Live//Blog umożliwia linkowanie do dowolnych profili.
Zacznij już teraz!


Piosenkarka CLEO znana jest ze współpracy z producentem muzyki Donatanem oraz ich wspólnego występu na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Teraz mieszkańcy Łasku oraz goście, będą mieli okazję posłuchać i zobaczyć artystkę podczas imprezy plenerowej już 3 czerwca 2017 roku. Oprócz niej na scenie pojawią się także Natalia Szroeder oraz Grzegorz Hyży. Natalia i Grzegorz to również artyści, którzy niejednokrotnie brali udział z sukcesami w wielu programach rozrywkowych prezentowanych na kanałach stacji telewizyjnych Polsat czy TVN.

A tak prezentowało się stoisko Lokalnej Grupy Działania "Dolina Rzeki Grabi" na 21. Jarmarku Łaskim 2017Program 21. Jarmark Łaski 2017 w Łasku:

Początek imprezy rozpocznie się o godzinie 900 na deptaku wzdłuż ulicy Narutowicza, gdzie będą znajdować się stoiska wystawiennicze

Mała scena (Łaski Dom Kultury)

1000 - Występy lokalnych zespołów
1100 - Koncert Orkiestry Dętej ŁDK
1200 - Uroczyste Otwarcie Jarmarku Łaskiego
1215 - Intronizacja Króla Kurkowego
1230 - Wręczenie odznaczeń i wyróżnień sportowcom
1300 - Pokaza karate Klubu Sztuk Walki PROYAMA
1330 - Kręci mnie bezpieczeństwo KP PSP Łask
1400 - Dance Show w wykonaniu ŁDK

Duża scena (teren rekreacyjny)

1730 - Koncert Cleo
2030 - Koncert Natalii Szroeder
2200 - Koncert Grzegorza Hyży
2315 - Pokaz sztucznych ogni

Jarmark Łaski 2017 to wydarzenie kulturalno - promocyjne miasta Łask


Jarmark Łaski jest najważniejszym i największym w regionie, lokalnym wydarzeniem kulturalnym. Po raz pierwszy Jarmark Łaski został zorganizowany w 1997 roku, który zapoczątkował spotkania społeczności Łasku i okolicznych miejscowości. Od tego czasu nieprzerwanie, co roku na wspólnym Jarmarku Łaskim mogą się promować lokalne firmy, przedsiębiorcy ze swoimi dokonaniami, ponadto jest to także doskonała okazja do promocji osiągnięć Łaskiego Domu Kultury oraz Biblioteki Publicznej. Jarmark Łaski to także bez wątpienia rodzinne święto wszystkich mieszkańców, którzy mogą korzystać z wszystkich udostępnionych atrakcji. Każdy Jarmark Łaski posiada także część artystyczną, której największą atrakcją są koncerty zaproszonych zespołów a także pokaz sztucznych ogni.

Poprzedni 19. Jarmark Łaski był okazją do uroczystego otwarcia Muzeum Historii Łasku w nowo oddanej siedzibie na Placu 11 Listopada 7, które można odwiedzać codziennie od wtorku do piątku w godzinach 800 - 1700 natomiast w soboty w godzinach 900 - 1400. Muzeum Historii Łasku otwarte jest także w pierwszą niedzielę miesiąca w godzinach 1100 - 1500. Na ulicy Narutowicza wśród stoisk znalazło się prawie 100 wystawców ze swoją ofertą a na scenie wystąpił zespół Golec uOrkiestra, który wyśmienicie rozbawił zgromadzoną publiczność.

Jarmark Łaski dla wszystkich mieszkańców


Podczas najbliższego Jarmarku Łaskiego każdy zainteresowany może wystawić swoje stoisku, na którym będzie prezentował swoją ofertę. Podmioty zainteresowane ustawieniem stoiska mogą zapoznać się ze szczegółowym regulaminem na stronie internetowej Urzędu Miasta Łask lub w samym Urzędzie miejskim. Następnie należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszenia stoiska do Urzędu Miasta Łask do Wydziału Oświaty Kultury Promocji i Spraw Społecznych ( pokój 58) bądź wysyłając na adres e-mail e.bartosiewicz@lask.pl. Zgłoszenia, jak w poprzednich latach, można dokonać najpóźniej do końca maja.

Atrakcje jubileuszowego 20. Jarmarku Łaskiego 2016


Oprócz licznych stoisk z wystawcami na ulicy Narutowicza, mogliśmy także wziąć udział w części artystycznej na scenie, na której wystąpiły takie zespoły jak Elektryczne Gitary, KaCeZet & Fundamenty oraz Ted Nemeth. Elektryczne Gitary to warszawski zespół rockowy, który został założony w 1989 roku przez Rafała Kwaśniewskiego, Piotra Łojka i Kubę Sienkiewicza. Zespół będziemy mogli zobaczyć na scenie od godziny 2100 do godziny 2230. Ted Nemeth to natomiast reprezentant łódzkiej sceny muzycznej z gatunku XX. Muzyka zespołu Ted Nemeth jest połączeniem różnych zainteresowań oraz inspiracji członków zespołu w jedną całość o charakterze gitarowym. W skład zespołu wchodzą Patryk Pietrzak ( gitarzysta, autor tekstów, głos ), Michał Gibki ( gitarzysta, głos ), Wojtall Wierzba ( gitarzysta basowy, korg, głos ) oraz Mateusz Dziworski grający na perkusji. KaCeZet & Fundamenty to wokalista Piotr Kozieradzki a także gitarzysta Jacek "Dżeksong" Onaszkiewicz, basista Alfred Laskowski i perkusista Beniamin Onaszkiewicz. Formacja prezentuje muzykę z gatunku reggae.

Program 20. Jarmark Łaski 2016 dla osób odwiedzających


Już od godziny 900 można było zwiedzać stoiska wystawiennicze lokalnych firm na deptaku na ulicy Narutowicza. Na małej scenie przy Łaskim Domu Kultury o godzinie 1100 nastąpiło oficjalne otwarcie 20. Jarmarku Łaskiego.

Mała scena (Łaski Dom Kultury)
1100 - Oficjalne otwarcie 20. Jarmarku Łaskiego
1115 - Prezentacja Króla Kurkowego Łaskiego Bractwa Strzelców Kurkowych
1130 - Koncert Łaskiej Orkiestry Dętej
1200 - Blok artystyczny Łaskiego Domu Kultury
1300 - Pokaz karate Łaskiego Klubu Sztuk Walki PROYAMA
1330 - Występ łaskich zespołów muzycznych
1400 - Zielona Piosenka - występy przedszkolaków
1430 - Występy łaskich zespołów muzycznych

Duża scena (teren rekreacyjny)
1500 - Występ zespołu Vernissage
1700 - Koncert zespołu Ted Nemeth
1900 - Koncert zespołu KaCeZet & Fundamenty
2130 - Koncert zespołu Elektryczne Gitary
2300 - Pokaz sztucznych ogni

Atrakcje towarzyszące

4 czerwca 2016
900 - 1500 - Wystawa nowych samochodów Toyota
900 - 1600 - Wystawa samochodów Klub Volvo 480 Polska
900 - 2300 - Wesołe miasteczko
1000 - 1600 - Wielkie gotowanie z Mykogen
1300 - 1800 - Trial rowerowy w wykonaniu mistrzów Polski i Europy
1400 - 1800 - Widowisko plenerowe dla dzieci o tematyce ekologicznej Zielona Ekostrefa
1400 - Ogródek sportowy przygotowany przez CSiR Łask

5 czerwca 2016
Ogólnopolski Rajd Rowerowy Jastrzębie Łaskie - Wesołe miasteczko

Jarmark Łaski 2015 - to już było...


Rok temu, 19. Jarmark Łaski 2015 obfitował w nie mniej interesujące atrakcje, które przyciągnęły tłumy mieszkańców z Łasku i okolic. 6 czerwca 2015 roku przy ulicy Narutowicza swoje koncerty zagrały zespoły muzyczne - Mesajah oraz Golec uOrkiestra.

Zespół Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku, a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie - "beskidzcy górale XXI wieku", jak pisał o nich Janusz Stokłosa - jeden z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów. Zespół zawojował muzyczną scenę niezwykle przebojową płytą zatytułowaną "Golec uOrkiestra 1" (1999 r.), która w oryginalny sposób połączyła elementy góralskiego folku z charakterystycznymi cechami muzyki pop, rock'n'rolla i jazzu. Jej siłą napędową okazały się wyraziste, pełne zdystansowanego humoru piosenki, min Lornetka, UFO, czy niezwykle elektryzująca Crazy is my live, do dziś rozgrzewające rzesze fanów na każdym z koncertów zespołu. Wierność własnym korzeniom oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce.
POGODA
Wszystkie miasta Pogoda Łask Pogoda Łódź Pogoda Pabianice Pogoda Płock Pogoda Zakopane Pogoda Bukowina Tatrzańska Pogoda Szczyrk Pogoda Warszawa Pogoda Kraków Pogoda Poznań Pogoda Wrocław Pogoda Bełchatów Pogoda Jasło Pogoda Widawa Pogoda Sędziejowice Pogoda Buczek
TAGI
jarmark łask łódzkie impreza czerwiec promocja miasto łódzkie biznes firmy muzyka
Galeria 4 czerwca odbędzie się jubileuszowy 20. Jarmark Łaski
KOMENTARZE
Napisz Komentarz:*
Wpis dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się. Zarejestrowani użytkownicy mogą utworzyć publiczny profil i publikować posty oraz bezpłatne ogłoszenia.
POPULARNE
›  Zakupy poprzez voice commerce za kilka lat również w Polsce
›  Warszawa Wystawa Lego 2017 Stadion Narodowy: Kiedy, Jakie Bilety?
›  Lahti 2017: reprezentanci Polski na Mistrzostwa Świata Finlandia
›  Nadchodzą rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy
›  Łask: Święto Narodowe Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Majówka 2018
›  Ponad 80% Polaków skarży się na ból kręgosłupa
›  Łask i Nordic Walking: I Bieg Leśny 2017 w Teodorach za nami
›  Konkurs fotograficzny dla najaktywniejszych kibiców MULKS Łask
›  ADS Lutomiersk zwycięzcą II Turnieju w siatkówkę
›  Dwa ważne mecze MULKS Łask podczas weekendu majowego
›  Łask: co się dzieje w szpitalu kierowanym przez Centrum Dializa?
›  Łask-Kolumna. Historia i to jak zmieniała się na przestrzeni lat
›  Programiści najbardziej poszukiwani przez pracodawców
›  Armia Łódź: Historia Bitwy na Linii Rzek Warty i Widawki 1939
›  Sklepy elektroniczne i dyskonty najwięcej na reklamę przed świętami
›  Łask: Piknik Lotniczy 2017 odwołany, powodem rozbudowa lotniska
›  Luki bezpieczeństwa dotkną nawet 90% nowoczesnych smartfonów
›  Monitoring ze sztuczną inteligencją rozpozna zasłoniętą twarz
›  Łódź: Khalidov powróci na KSW w walce wieczoru z Narkunem
›  Większość polskich przedsiębiorców samodzielnie zarządza siecią
›  Najnowsze technologie wkraczają do myjni samochodowych
›  Już nie tylko narty i snowboard
›  Technologia 5G wkracza do Polski, pierwsze testy jeszcze w tym roku
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna
›  Jaga Hupało: Styl wegański to nie tylko moda
›  Dowód rejestracyjny auta jeszcze w tym roku będzie cyfrowy
›  Grecja numerem jeden wśród kierunków wakacyjnych
›  Poczta Polska wdraża rozwiązania skracające czas dostawy przesyłek
›  Hanna Bakuła zapowiada kontynuację powieści „Singielka i Otello
›  Polscy naukowcy odgrywają ważną rolę w rewolucji grafenowej
OPINIE
›  Zakupy poprzez voice commerce za kilka lat również w Polsce przez kolumna24
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Programiści najbardziej poszukiwani przez pracodawców przez anonimowo
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu przez anonimowo
›  Resort środowiska chce większych kar za nielegalne wydobycie bursztynu przez anonimowo
›  Najlepsze chwilówki 2017 roku przez anonimowo
›  Sylwester 2017/2018: Nowy Rok w Zakopanem, Warszawie czy Łodzi przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Łask: Pożar budynku przy Sandomierskiej w dzielnicy Kolumna przez anonimowo
›  Polacy wydadzą w tym roku na święta zdecydowanie więcej niż w poprzednim przez anonimowo
›  Polacy wydadzą w tym roku na święta zdecydowanie więcej niż w poprzednim przez anonimowo
WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O SERWISIE PRYWATNOŚĆ REGULAMIN MAPA SERWISU KONTAKT POMOC
© 2015 - 2018 Kolumna24 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Facebook   Twitter   YouTube   Google+
KOLUMNA
24
ZALOGUJ