MAGAZYN PRZYCZEPY I PODRÓŻE

Lidl w Łasku: Kiedy otwarcie sklepu spożywczego w Vendo Park?

Kolumna24.pl Lidl w Łasku: Kiedy otwarcie sklepu spożywczego w Vendo Park?© Zdjęcie:
Przeczytasz w 4 min  •  3/Luty/2020 (04:13), aktualizacja 24/Sierpień/2020 (19:57)
Od dłuższego czasu media społecznościowe zalewa jedno pytanie, które przewija się w postach wielu mieszkańców. Dokładnie chodzi o to, kiedy w Łasku zostanie otwarty pierwszy sklep Lidl, ponieważ do tej pory w żadnym lokalnym serwisie informacyjnym nie pojawiła się konkretna wiadomość na ten temat?! Jest to o tyle interesujące, że w Łasku będzie to kolejny sklep wielkopowierzchniowy z asortymentem spożywczym. Wszystko zaczęło się od budowy Vendo Park, mini centrum handlowego z kilkoma sklepami zlokalizowanymi niedaleko szpitala.
 
Sklep przyczepki samochodowe Kolumna24
Nowe przyczepki Neptun do kupienia. Akcesoria. Gwarancja na przyczepki.
Pojazdy

Oficjalne otwarcie nowego sklepu Lidl Polska w Łasku 2020


Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę Warszawa, o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 27 sierpnia 2020 roku, Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Łasku, przy ulicy Warszawskiej 81 C. Otwarcie nastąpi o godzinie 600.

Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach Ryneczku Lidla , pieczywa bez konserwantów Chrupiące z Pieca , a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: Pikok – wędliny, Pilos – nabiał oraz szerokiego asortymentu
produktów w Strefie Wege, jak również kosmetyków wegańskich marki Cien Food For Skin . W asortymencie sklepu znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach. Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl w Łasku ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1000 m2 . W obiekcie zostały zatrudnione 24 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 600 do 2200, a w niedziele handlowe od 900 do 1900. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 120 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia klienci będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji, przygotowanych na tę okazję.

Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji klienci, mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay
– podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl. W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu, pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu jak i na parkingu wraz ze sterowaniem oświetleniem mającym na celu optymalizację jego zużycia. Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Vendo Park w Łasku: Kiedy otwarcie Lidla oraz fast food McDonalds?


Otwarty w ubiegłym roku Vendo Park to początek planowanych inwestycji w Łasku. Na kolejnej działce o powierzchni 2,6 ha właściciel parku handlowego planuje budowę nieruchomości dla sieci fast food McDonald's. Zakończenie budowy planowane jest do 2021 roku czyli jeszcze w tym roku. Ponadto sieć dyskontów Lidl otworzy się obok parku handlowego w kwietniu 2020 roku. Na chwilę obecną w Vendo Park w Łasku dostępnych jest ponad 130 miejsc parkingowych. Liczba miejsc parkingowych wzrośnie do ponad 260 po ukończeniu supermarketu Lidl. Dyskont Lidl w Łasku będzie drugim sklepem należącym do Schwarz-Gruppe, po wcześniej otwartym sklepie Kaufland.

McDonald's to sieć fast food założona w Stanach Zjednoczonych Ameryki w San Bernardino w Kalifornii przy dobrze znanej trasie 66. Początek, tej znanej na całym świecie, sięga 1940 roku kiedy dostrzeżono potencjał w przygotowywaniu szybkich posiłków na często uczęszczanej trasie 66 w tamtym czasie. Do dzisiaj w San Bernardino w Kalifornii znajduje się historyczna, pierwsza placówka barów szybkiej obsługi. Dzisiaj McDonalds rozrósł się do ogromnych rozmiarów i posiada placówki w różnych zakątkach całego świata. Jak wynika z przekazanych informacji przez właściciela Vendo Park w Łasku, z dużym prawdopodobieństwem w powiecie łaskim powstanie pierwsza tego rodzaju sieciówka.

Vendo Park w Łasku spotkał się z dużym zainteresowaniem najemców. Na początku prac budowlanych 90 procent przestrzeni zostało już wynajętych. Szczególnie cieszyliśmy się z udostępnienia siedmiu nowych formatów sprzedaży detalicznej dla tej lokalizacji, a których nie było śladu w Łasku. Naszym celem jest przekształcenie projektu w lokalne miejsce zakupów z kompleksową i bogatą ofertą - powiedział Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający.


Park handlowy w Łasku jest kolejnym przykładem rosnącego sukcesu tej kategorii nieruchomości handlowych w mniejszych miejscowościach: do niedawna na przykład sieci odzieżowe ograniczały swoje sklepy do dużych centrów handlowych i wiodących metropolii w Polsce. Ostatnio jednak coraz częściej decydują się na ekspansję, przenosząc się na mniejsze projekty w miastach o liczbie mieszkańców poniżej 30 000.

Vendo Park w Łasku to czternasty z rzędu park handlowy tej marki pobudowany w Polsce, który liczy 4500 m2. Wartość inwestycji Vendo Park w Łasku to 5 300 000 euro.

1

Schwarz-Gruppe: sieć sklepów Lidl i Kaufland w Polsce

Schwarz-Gruppe: sieć sklepów Lidl i Kaufland w Polsce© materiały prasoweSieć dyskontów Lidl, należących do niemieckiej grupy handlowej Schwarz, do której należy także sieć hipermarketów Kaufland.
2

Fast food McDonalds nierozerwalnie łączy się z historią drogi 66 w USA

Fast food McDonalds nierozerwalnie łączy się z historią drogi 66 w USA© materiały prasoweSieć fast food McDonalds posiada w Polsce 444 placówki w 150 miastach. Średnio każdego dnia restauracje McDonalds w Polsce odwiedza blisko 700 000 gości.
3

Park handlowy Vendo Park w Łasku oraz inne placówki w Polsce

Park handlowy Vendo Park w Łasku oraz inne placówki w Polsce© materiały prasoweW momencie otwarcia Vendo Park w Łasku, grupa inwestorska posiada łącznie 23 parki w całej Europie, z czego aż czternaście jest zlokalizowanych w Polsce. Firma odpowiedzialna za zarządzanie Vendo Parkami działa także w branży deweloperskiej. Po otwarciu Vendo Park w Łasku, jeszcze w 2019 otwarty został park handlowy w Kobyłce. Dodatkowe parki Vendo, które są już w budowie w Płocku i Jaworze, zostaną otwarte w natomiast w 2020 roku.

Do końca tego roku rozpoczniemy prace budowlane w parkach handlowych w Częstochowie i Solcu Kujawskim. Planujemy otwarcie kolejnych siedmiu parków Vendo w przyszłym roku. Ostatecznie naszym celem jest zbudowanie portfela 50 nieruchomości handlowych w całej Europie - podkreśla Jacek Wesołowski.

Vendo Park oferuje zróżnicowaną ofertę różnych detalistów. Najemcami z branży tekstylnej są TopSecret, Sinsay Clothing i Martes Sport. Oferta detaliczna w Vendo Park obejmuje również oddziały Hebe, Neonet (elektronika użytkowa), a także Action i KiK (zarówno tekstylia, jak i dekoracja wnętrz).
ODKRYWAJ

Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?

Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić konwerter na AVI?

Przyczepa samochodowa resorowana z amortyzatorem czy osi skrętnej?

Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?

Przyczepy kempingowe Niewiadów - kultowa N126 i N132 z Polski

Gdzie kupić viaTOLL do przyczep samochodowych i kempingowych?

Targi caravaningowe Camper Caravan Show Warszawa 2020

Najważniejsze wydarzenia kampanii wrześniowej 1939 roku w II wojnie światowej

Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących

Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody

Lidl w Łasku: Kiedy otwarcie sklepu spożywczego w Vendo Park?

Gdzie na wakacje w 2020 roku kamperem lub przyczepą kempingową?

Holowanie przyczepki samochodowej 2020: Prawo jazdy B, B96, B+E

Piknik Lotniczy w Łasku 2020: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego

Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun

Wszystkie publikacje...
 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Temat dnia Polecane Polityka Karabach 2020 Wybory2023 WyboryUE Łódź Pabianice Sieradz Bełchatów

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Transport

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   CP2077   •   Pogoda •   Regiony •   Przyczepy •   Samochody •   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online