MAGAZYN

Kampery Adria Sonic, Coral, Matrix, Coral XL i Compact sezon 2020

Kolumna24.pl Kampery Adria Sonic, Coral, Matrix, Coral XL i Compact sezon 2020© Zdjęcie:
Przeczytasz w 10 min  •  22/Grudzień/2019 (12:51), aktualizacja 17/Wrzesień/2020 (14:44)
Kampery to obok przyczep kempingowych bardzo ciekawa forma podróżowania i spędzania wolnego czasu, połączona ze zwiedzaniem bajecznych zakątków Polski i Europy. Podczas rodzinnych wyjazdów turystycznych mamy możliwość zapomnieć o codziennych problemach i cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną czy przyjaciółmi. W katalogu kamperów Adria w serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter zostały przedstawione wybrane modele pojazdów turystycznych, które przygotował producent marki Adria na sezon 2020 z myślą o nowych przygodach. Kampery Adria, dostępne do kupienia poprzez rozbudowaną sieć dealerów w całej Europie, to pojazdy turystyczne zaprojektowane do podróżowania i aktywnego spędzania czasu, a zarazem stanowią doskonały sposób na wytchnienie podczas postojów połączonych z możliwością nocowania w komfortowych warunkach.
REKLAMA
 
Porównywarka cen produktów online
400 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu. Bogata oferta e-commerce.
Sklepy

Kampery Adria online na sezon 2020 na portalu informacyjnym PrzyczepyMarter


Nasz serwis informacyjny o motoryzacji, transporcie i podróżowaniu kamperami oraz przyczepami kempingowymi - dostępny pod marką PrzyczepyMarter - został stworzony początkowo jako strona produktowa. Z czasem nabrał on bardziej uniwersalnego charakteru, z publikacjami tematycznymi ogólnie o transporcie i turystyce. Mimo tego, że portalu motoryzacyjnym Kolumna24 znajdziesz opisy kamperów czy przyczep konkretnych marek i modeli to jednak staram się rozwijać go jako uniwersalne źródło wiadomości dla wszystkich osób, które nie miały wcześniej do czynienia z caravaningiem i poszukują przede wszystkim praktycznych wskazówek. Nie inaczej będzie tym razem, gdzie mimo tego, że jest to katalog nowych kamperów Adria na sezon 2020 to i tak jest bardzo wiele wiadomości o caravaningu i podróżowaniu w różne miejsca Europy.

Na rynku dostępnych jest wiele marek kamperów, jednak Adria na chwilę obecną jest w pierwszej trójce pod względem ilości kupowanych kamperów w Polsce, właśnie dlatego podjąłem decyzję o udostępnieniu szczegółowych specyfikacji o ich modelach w pierwszej kolejności. Z czasem postaram się wzbogacić katalog o innych producentów kamperów z Europy.

Marka Adria, a dokładnie przyczepy kempingowe oraz kampery sygnowane tym słoweńskim logo, dostępne są na rynku od ponad pięćdziesięciu lat. Adria każdego roku wdraża w swoich pojazdach nowe technologie i rozwiązania usprawniając swoje kampery oraz przyczepy kempingowe. Dzięki swojemu doświadczeniu kampery Adria mają opinię pojazdów niezawodnych oraz trwałych w różnych warunkach. Obecnie na całym świecie, a głównie w Europie, producent przyczep oraz kamperów Adria posiada sieć ponad 500 dealerów gdzie można obejrzeć i kupić nowe kampery oraz nowe przyczepy kempingowe.

Podczas budowy nowych kamperów, producent marki Adria, zwraca baczną uwagę na wszelkie szczegóły, które wbrew pozorom mają ogromny wpływ na komfortowe warunki podróżujących i spędzanie czasu podczas dłuższych postojów. Budując kampery, doświadczenie jest istotne ponieważ pozwala wykorzystać każdy centymetr przestrzeni wewnątrz kampera Adria. Nowe kampery na sezon 2020 to także nowe oświetlenie wewnątrz oraz przeprojektowane materace oraz siedzenia.

Podwozia kamperów Adria: Fiat Ducato oraz Citroen Jumper!


Kampery Adria powstają w oparciu o dwa modele samochodów, na których montowane są turystyczne zabudowy - Fiat Ducato w kilku wersjach silnika oraz tak samo Citroen Jumper, dostępny jest w kilku wersjach silnika. Wybór odpowiedniego podwozia dla kampera marki Adria ma ogromny wpływ na jego możliwości jezdne, a w szczególności na odpowiedni skręt, wytrzymałość, dynamikę jazdy oraz optymalny układ wnętrza.

Sprawdzone podwozie samochodu Fiat Ducato montowane w odmianach Supreme i Plus to sztywna tylna oś z podłużnym parabolicznym resorem piórowym, amortyzatory teleskopowe i elastyczne bloki boczne. Natomiast wszystkie odmiany kamperów oznaczonych jako Axess, oprócz modelu Sonic, zbudowane są na podwoziu samochodu Citroen Jumper.

Kamper Adria na podwoziu Fiat Ducato w klasie EURO 6.d dostępny jest w wersjach z silnikami 2.3 litra i 120 koni mechanicznych, 2.3 litra i 140 koni mechanicznych, 2.3 litra i 160 koni mechanicznych oraz z silnikiem 2.3 litra i 180 koni mechanicznych. Jest to wiodący pojazd podstawowy Fiata, który oferuje szereg sprawdzonych funkcji w swojej klasie. Mowa tutaj o nowym 2.3-litrowym silniku Multijet 6.d z technologią SCR (AdBlue). Istnieje możliwość wyboru zewnętrznej części kabiny kampera w maksymalnie w 3 kolorach zewnętrznych. Wnętrze kabiny w stylu motoryzacyjnym z "krzesłami kapitańskimi" i dwoma stylami wzornictwa. W samochodach kempingowych budowanych na bazie Fiata Ducato jest dostępna klimatyzacja w dwóch opcjach - sterowana ręcznie lub automatycznie. W zależności od modelu kampera Adria dostępne są silniki ze 120 KM, 140 KM, 160 KM lub 180 KM. Fiat Ducato to także najlepsza w swojej klasie 6-biegowa manualna lub nowa 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów, dostępna w wybranych modelach kamperów Adria w połączeniu z 16-calowymi kołami. Od teraz w standardzie jest także ESP czyli system kontroli stabilności toru jazdy. W standardzie w kamperach Adria na podwoziu Fiata Ducato kierowcy znajdą takie ułatwienia jak praktyczny uchwyt na tablet czy złącze USB do ładowania smartfonów. Należy jeszcze wymienić zbiornik paliwa 60 lub 75 l, zależnie od modelu (opcjonalny zbiornik 90 l). Jeśli chodzi o opcje dodatkowe, które można domówić jako wyposażenie opcjonalne to należy wymienić radio bluetooth, MP3 i zintegrowaną nawigację. Ogranicznik prędkości i przyczepności oraz kontrola zjazdu ze wzniesienia. Pakiet bezpieczeństwa z pełną kontrolą hamowania, czujnikami deszczu i zmierzchu oraz innymi funkcjami. Przedni zderzak, osłony grilla i inny zestaw do stylizacji. Zakres pokrowców na koła 15 i 16 cali oraz felg aluminiowych. Hak holowniczy. Kamera cofania oraz czujniki parkowania.

Drugim samochodem, na bazie którego powstają kampery Adria to Citroen Jumper w klasie Euro 6.2 w wersjach z silnikami 2.2 litra i 120 koni mechanicznych, 2.2 litra i 140 koni mechanicznych oraz 2.2 litra i 165 koni mechanicznych. Wszystkie kampery Adria w odmianie Axess (oprócz rodziny kamperów Sonic) zintegrowane są na podwoziu najnowszego Citroena Jumpera. Citroen Jumper został wyposażony w nowy, energooszczędny silnik Euro 6.2 o niskiej wadze, do wyboru z silnikami 120 KM, 140 KM i 165 KM, oferując lepszy moment obrotowy i wydajność. Nowe silniki 2.2 HD Bluei HDi 6.2 z technologią SCR (AdBlue). Każdy model kampera zbudowany na bazie tego podwozia posiada tylko ręczną skrzynię biegów. Opcję rozruchową Stop & Start. Ponadto samochody turystyczne wyposażone są w Elektroniczną kontrolę stabilności. Wybierając kampery z tym samochodem dostępna jest tylko klimatyzacja manualna. Elektryczne i podgrzewane lusterka boczne. Nowe panele drzwi z pojemnikiem na butelki. Opcje dodatkowe w kamperach na bazie Citroen Jumper obejmują: kontrolę trakcji i zjazdu ze wzniesienia. Pełną kontrolę hamowania i ogranicznik prędkości. Radio DAB Bluetooth, kompatybilne z odtwarzaczem MP3 i zintegrowaną nawigację. Przedni zderzak i zestaw do stylizacji zewnętrznej. Zakres pokrowców na koła 15 i 16 cali oraz felg aluminiowych. Hak holowniczy. Kamerę cofania. Czujniki parkowania. Tempomat.

Wakacje z kamperem! Poznaj odmiany kamperów (samochodów turystycznych) i sposoby spędzania wakacji... Polskie ślady kamperów z czasów PRL.


Obecnie można wyróżnić dwa rodzaje kamperów czyli odmian samochodów turystycznych, na których skupili się producenci, również Adria (należąca do francuskiej grupy Trigano). Pierwsze z nich to kampery budowane na fabrycznych nadwoziach samochodów dostawczych, wykorzystujące zamkniętą przestrzeń ładunkową. Drugi rodzaj kamperów, chyba najczęściej spotykane, to kampery budowane na ramie samochodów, na której osadzone jest dedykowane nadwozie campingowe (skorupa). Są one fabrycznie dostosowane z różnymi układami wnętrza do caravaningu i wyposażone w niezbędne elementy biwakowania.

Kampery budowane we wnętrzu przestrzeni ładunkowej samochodów dostawczych, wyposażone są standardowe w odpowiednie elementy pozwalające podróżowanie i nocowanie tak samo jak w przyczepie kempingowej czy w innych odmianach kamperów. Cechą charakterystyczną tych pojazdów turystycznych do caravaningu jest to, żę wykorzystuje się standardowy samochód dostawczy bez wprowadzania w nim znaczących zmian konstrukcyjnych. Zazwyczaj zmiany wprowadzane są jedynie we wnętrzu samochodu i polegają na zamontowaniu niezbędnego wyposażenia jak łóżko, szafki czy kuchnia. Wzorcem dla tego rodzaju pojazdów są kampero vany Twin i Active marki Adria Mobil (w tym artykule została pominięta ich prezentacja).

Jeśli chodzi o ich konstrukcję, to przede wszystkim wyróżniają się one pomiędzy sobą, wyposażeniem w dodatkowe okno bądź jego usunięcie jeśli jest to praktyczniejsze dla podróżujących. Kamper w vanie, w odróżnieniu od typowych samochodów dostawczych, mogą zostać także pozbawione ścieny oddzielającej przestrzeń kierowcy od części sypialnej.

Kampero vany zyskują na popularności, nie tyle jeśli chodzi o zakup nowego pojazdu turystycznego, ale ze względu na to, że są stosunkowo łatwe do wykonania przez prywatne osoby. Dlatego część caravaningowców decyduje się na przystosowanie fabrycznego samochodu dostawczego do potrzeb caravaningu we własnym zakresie. Podyktowane jest to przede wszystkim łatwością w stosunku do zbudowania własnej przyczepy kempingowej od zera czy pełno wymiarowego kampera.

Każdy pewnie zauważy, że minusem podróżowania vanami jest mała przestrzeń wewnątrz pojazdu. Dlatego cechą charakterystyczną tej odmiany kamperów są dostawiane namioty bądź innego rodzaju nadstawki.

Drugą odmianą kamperów - najbardziej popularnych - to pojazdy turystyczne z dedykowaną i unikalną nadstawką osadzoną na ramie samochodu. Nadwozie takiego samochodu jest fabrycznie zaprojektowane i wykonane typowo w celach turystycznych, dlatego użytkownik takiego kampera może cieszyć się z różnych wygód i praktycznych rozwiązań podczas wakacyjnych podróży. Kampery takie budowane są na podwoziu, w którym oryginalnie zachowana jest jedynie rama oraz kabina kierowcy wraz z silnikiem.

Doświadczenie producentów przyczep kempingowych i kamperów pozwoliło przez wiele lat wypracować odpowiednie standardy. Wiele kamperów charakteryzuje się dużą przestrzenią użytkową we wnętrzu, stosując długie i szerokie nadwozie w zależności od konkretnego modelu. Najpopularniejsze kampery to te dla dwóch osób bądź czterech. Standardowy układ wnętrza to taki, w którym główne łóżko osadzone jest na tyle kampera, a drugie łóżko rozkładane jest na noc w wykuszu nad siedzeniami kierowcy i pasażera kierowcy. Wtedy na zewnątrz kampera dostrzagalna jest nad kabiną charakterystyczna nadbudowa.

Z ciekawostek można dodać, że swego czasu opracowano jedynie projekt polskiego kampera, który nigdy nie wszedł seryjnie do produkcji. Za przygotowanie prototypu odpowiadała firma Niewiadów. Polski kamper nosił roboczą nazwę Autocamp N-248, gdzie wykorzystano do jego budowy popularne wtedy podwozie samochodu Tarpan.

Pomoc dla użytkowników kamperów i osób planujących zakup kamperaW tym miejscu chciałbym odpowiedzieć na kilkanaście pytań, najczęściej zadawanych przez osoby, które planują zakup nowego kampera lub już go mają, ale chcą się dowiedzieć bardziej szczegółowych informacji o sposobie podróżowania kamperami.Co to jest kamper?
Kamper to odmiana samochodu dostawczego o charakterze turystycznym, który specjalnie dostosowany jest do podróżowania. Turystyczna zabudowa kampera umożliwia w nim przebywanie w czasie jazdy do kilku osób jednocześnie w komfortowych warunkach, a w dodatku w kamperze znajdują się zainstalowane łóżka, przez co kamperem można się zatrzymać praktycznie w dowolnym miejscu i w nim nocować. W Polsce kampery nie są tak popularne jak w innych krajach Europy. W naszym kraju rocznie sprzedaje się ich około 600 sztuk, natomiast w takich Niemczech rocznie na drogi wyjeżdża średnio 40 000 nowych kamperów. W języku angielskim słowo kamper tłumaczymy na camper, a w języku niemieckim na Wohnmobil.
Czy warto kupić kampera?
Myślisz o zakupie nowego kampera i nie wiesz czy jest to dobry pomysł? Po pierwsze musisz wieć, że caravaning czyli turystyczne podróże kamperem lub przyczepą kempingową to pewien styl spędzania wolnego czasu. Nie wszystkim odpowiadają wakację na kempingu. Jedni wolą poczuć bliskość natury i swego rodzaju niezależność nocując w dowolnym miejscu i mieć wpływ na to jak będzie wyglądała ich podróż. Natomiast inni wolą zorganizowane wakacje w hotelu w pełnym pakiecie. To już jest sprawa indywidualna. Dlatego nie da się uogólnić i powiedzieć, że warto kupić kampera. Najlepszym rozwiązaniem przed decyzją o zakupie kampera będzie skorzystanie z dowolnej wypożyczalnii kamperów i wyjazdu na tydzień bądź dwa na wakacje. Po takim wyjeździe sprawdzisz czy warto dalej myśleć o zakupie kampera. Kwestia druga to musisz się liczyć z tym, że kamper czy przyczepa kempingowa najlepiej sprawdzają się wtedy, kiedy masz dużo wolnego czasu i możesz poświęcić co najmniej dwa czy trzy tygodnie na wakacje. Kamper najlepiej sprawdza się podczas długich objazdówek po Europie.
Co jest lepsze - kamper czy przyczepa kempingowa?
To jest trochę pytanie w stylu co było pierwsze - jajko czy kura? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co jest lepsze - podóże kamperem czy podróżowanie z przyczepą kempingową. Można by wymieniać się argumentami przez cały dzień i tak każda osoba pozostanie przy swoim. Z jednej strony wyjazd kamperem czy przyczepą kempingową mają wiele wspólnego a z drugiej jednak strony podróżowanie tym czy tym trochę się różni. Kamper jest trochę bardziej mobilny i nadaje się lepiej na długie objazdówki, z krótkimi noclegami w wielu miejscach. Nie musimy za każdym razem przygotowywać go tyle do postoju. Z koleji przyczepa kempingowa jest lepszym rozwiązaniem w przypadkach gdy planujemy dojazd docelowy na jakiś kemping i tam chcemy pozostać dłużej. Mając przyczepę kempingową jeśli chcemy pojechać na zwiedzanie czy do sklepu spożywczego cały czas mamy dostępny samochód osobowy. W przypadku kampera pozostaje nam rower, skuter bądź holowany za kamperem mini samochód. Wyjazd kamperem do sklepu często wiąże się z pakowaniem wszystkiego do środka... Dlatego każdy musi sobie odpowiedzieć na to samemu bazując na własnych doświadczeniach.
Czy opłaca się kupić kampera lub przyczepę kempingową?
Kamper w stosunku do przyczepy kempingowej napewno jest rozwiązaniem droższym. Natomiast czy warto kupić kampera lub przyczepę kempingową? To już jest kwestia indywidualna czy ktoś może sobie pozwolić na wydanie kilkudziesięciu czy nawet kilkuset tysięcy złotych, po to aby wyjechać kamperem czy przyczepą kempingową raz czy dwa razy w roku na wakacje. Oczywiście możemy ograniczyć koszty poprzez zakup kampera lub przyczepy używanej ale musimy się liczyć z tym, że jest to pojazd używany i często po przejściach... Z drugiej strony kupując kampera czy przyczepę kempingową mamy go na własność i nie musimy być zależni od jakiejś wypożyczalni. Wystarczy, że podejmujemy decyzję o wyjeździe i możemy ruszyć na wakacje w dogodnym dla nas terminie. Ponadto kupując kampera lub przyczepę kempingową na własność praktycznie to my decydujemy o tym w jakim on będzie układzie, czy z dwoma czy z czterema łóżkami, po prawo czy po lewo. Czy będzie on duży czy mały... Dlatego to jest kolejne pytanie, na które każdy musi sobie odpowiedzieć samemu na podstawie swoich możliwości finansowych.
Czy kamper to samochód osobowy?
W zasadzie wszystko zależy od dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu z jaką rejestrowany jest dany kamper. Jeśli dmc kampera jest do 3,5 tony to taktowany jest on jak każdy inny samochodów osobowy i możemy nim kierować mając prawo jazdy kategorii B. W przypadku kampera z większym dmc, przekraczającym wspomniane 3,5 tony, to mamy już doczynienie z ciężarówką i automatycznie musimy posiadać prawo jazdy kategorii C. Dodatkowym utrudnieniem w przypadku większych kamperów będzie to, że musimy obowiązkowo posiadać ViaToll na płatnych odcinkach dróg w Polsce oraz w innych krajach Europy, dla takich pojazdów są większe limity prędkości oraz musimy się liczyć z wieloma ograniczeniami pod kątem zakazów wjazdów do dużych miast. Nie wszędzie można wjechać kamperem z dopuszczalną masą całkowitą powyżej 3,5 tony. W Polsce najczęściej kupowane kampery mają dopuszczalną masę całkowitą do 3,5 tony.
Na te i inne pytania związane z podróżowaniem kamperem bądź przyczepą samochodową znajdziesz na portalu informacyjnym PrzyczepyMarter!

Kampery Adria to łącznie 72 modele pojazdów turystycznych patrząc pod kątem podwozia oraz układów wnętrza!


Wśród wszystkich odmian kamperów Adria można wymienić 72 różne modele, które różnią się od siebie podwoziem, rozmiarem i wystrojem wnętrza czyli układami wnętrza kamperów. Poniżej znajdziesz ogólny i podstawowy podział, który składa się na 6 modeli takich jak kampery Adria Sonic, Matrix, Coral, Coral XL oraz Compact. Te z koleji podzielone są na 3 odmiany Supreme, Plus i Axess odpowiadające za rodzaj podwozia (Supreme i Plus budowane są bazie Fiata Ducato, a Axess na bazie Citroena Jumpera) na jakich przygotowano zabudowę. I na sam koniec każdy model kampera w zależności od swojej odmiany posiada także po kilka układów wnętrza (od 3 wystrojów wnętrza aż do 9 układów wnętrza). W sumie są to aż 72 odmiany pojazdów turystycznych, które ma do wyboru kupujący, który zdecyduje się na zakup kampera Adria! Poniżej zaprezentowano ogólny podział kamperów marki Adria z podstawową charakterystyką, aby mieć pewne rozeznanie i ułatwić kupującemu ostateczny wybór.

Artykuł oraz zdjęcia wykorzystano z oficjalnych materiałów prasowych udostępnionych przez producenta kamperów marki Adria.

1

Kampery Adria Sonic Supreme 2020 online

Kampery Adria Sonic Supreme 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Sonic Supreme 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Sonic Supreme 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 6
Miejsca siedzące: 3 - 4
Miejsca leżące: 4 - 5
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 3006 - 3900 kg

Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
6990 - 8800 / 2950 - 2980 / 2320 mm
2

Kampery Adria Sonic Plus 2020 online

Kampery Adria Sonic Plus 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Sonic Plus 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Sonic Plus 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 4
Miejsca siedzące: 3 - 4 • Miejsca leżące: 4 - 5
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 3006 - 3900 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
6990 - 8800 / 2950 - 2980 / 2320 mm
3

Kampery Adria Sonic Axess 2020 online

Kampery Adria Sonic Axess 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Sonic Axess 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Sonic Axess 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 5
Miejsca siedzące: 3 - 4 • Miejsca leżące: 4 - 5
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 3006 - 3900 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
6990 - 8800 / 2950 - 2980 / 2320 mm
4

Kampery Adria Matrix Supreme 2020 online

Kampery Adria Matrix Supreme 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Matrix Supreme 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Matrix Supreme 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 6
Miejsca siedzące: 3 - 5 • Miejsca leżące: 4 - 6
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 2753 - 3200 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
5969 - 7800 / 2810 - 2855 / 2299 mm
5

Kampery Adria Matrix Plus 2020 online

Kampery Adria Matrix Plus 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Matrix Plus 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Matrix Plus 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 9
Miejsca siedzące: 3 - 5 • Miejsca leżące: 4 - 6
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 2753 - 3200 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
5969 - 7800 / 2810 - 2855 / 2299 mm
6

Kampery Adria Matrix Axess 2020 online

Kampery Adria Matrix Axess 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Matrix Axess 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Matrix Axess 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 9
Miejsca siedzące: 3 - 5 • Miejsca leżące: 4 - 6
Podwozie: Citroen 6D 2,2 120 HP 35L
Masa do jazdy: 2753 - 3200 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
5969 - 7800 / 2810 - 2855 / 2299 mm
7

Kampery Adria Coral Supreme 2020 online

Kampery Adria Coral Supreme 2020 online© kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Coral Supreme 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Coral Supreme 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 5
Miejsca siedzące: 4 - 5 • Miejsca leżące: 3 - 4
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 2778 - 3023 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
6985 - 7503 / 2850 / 2299 mm
8

Kampery Adria Coral Plus 2020 online

Kampery Adria Coral Plus 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Coral Plus 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Coral Plus 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 6
Miejsca siedzące: 4 - 5 • Miejsca leżące: 3 - 4
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 2778 - 3023 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
6985 - 7503 / 2850 / 2299 mm
9

Kampery Adria Coral Axess 2020 online

Kampery Adria Coral Axess 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Coral Axess 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Coral Axess 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 5
Miejsca siedzące: 4 - 5 • Miejsca leżące: 3 - 4
Podwozie: Citroen 6D 2,2 120 HP 35L
Masa do jazdy: 2778 - 3023 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
6985 - 7503 / 2850 / 2299 mm
10

Kampery Adria Coral XL Plus 2020 online

Kampery Adria Coral XL Plus 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Coral XL Plus 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Coral XL Plus 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 3
Miejsca siedzące: 5 - 6 • Miejsca leżące: 6 - 7
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 2925 - 3020 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
6990 - 7360 / 3070 / 2299 mm
11

Kampery Adria Coral XL Axess 2020 online

Kampery Adria Coral XL Axess 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Coral XL Axess 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Coral XL Axess 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 4
Miejsca siedzące: 5 - 6 • Miejsca leżące: 6 - 7
Podwozie: Citroen 6D 2,2 120 HP 35L
Masa do jazdy: 2925 - 3020 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
6990 - 7360 / 3070 / 2299 mm
12

Kampery Adria Compact Supreme 2020 online

Kampery Adria Compact Supreme 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Compact Supreme 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Compact Supreme 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 3
Miejsca siedzące: 4 • Miejsca leżące: 3 - 4
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 2572 - 2746 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
5999 - 6990 / 2750 - 2780 / 2120 mm
13

Kampery Adria Compact Plus 2020 online

Kampery Adria Compact Plus 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Compact Plus 2020 online online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kamper Adria Compact Plus 2020 online z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 3
Miejsca siedzące: 4 • Miejsca leżące: 3 - 4
Podwozie: Fiat 6D 2,3 120HP 35L
Masa do jazdy: 2572 - 2746 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
5999 - 6990 / 2750 - 2780 / 2120 mm
14

Kampery Adria Compact Axess 2020 online

Kampery Adria Compact Axess 2020 online© Kampery Adria/materiały prasoweKampery Adria Compact Axess 2020 online oraz szczegółowe parametry modeli oraz informacje o dostępnych układach wnętrza.

Kampery Adria Compact Axess 2020 z charakterystyką modelu:

Ilość dostępnych układów wnętrza: 3
Miejsca siedzące: 4 • Miejsca leżące: 3 - 4
Podwozie: Citroen 6D 2,2 120 HP 35L
Masa do jazdy: 2572 - 2746 kg
Wymiary (długość/wysokość/szerokość):
5999 - 6990 / 2750 - 2780 / 2120 mm

W treści artykułu mogą zostać wyświetlone linki afiliacyjne dla wybranych produktów, za pośrednictwem których możesz dokonać zakupów w wybranym sklepie internetowym. W momencie przeglądania ofert nie ponosisz żadnych kosztów. Dokonanie zakupów u naszego partnera pozwala rozwijać serwis informacyjny Kolumna24.

WSZYSTKIE MOTO CARAVANING KAMPER ADRIA CENA KAMPER ADRIA SPRZEDAM KAMPERY NOWE KAMPER ADRIA COMPACT KAMPER ADRIA SONIC KAMPER ADRIA MATRIX KAMPER ADRIA MATRIX CENA KAMPER ADRIA OTOMOTO KAMPERY NOWE FIAT OTOMOTO KAMPERY NOWE KAMPERY NOWE ALLEGRO KAMPERY NOWE FORD NOWE KAMPERY MERCEDES KAMPER 2019 KAMPERY CAŁOROCZNE KAMPER CHAUSSON AMERYKAŃSKIE KAMPERY SPRZEDAŻ GRATKA KAMPERY KAMPERY WYNAJEM KAMPERY UŻYWANE ŚLĄSKIE KAMPERY SAMORÓBKI KAMPERY UŻYWANE BIERUŃ KAMPERY LUKSUSOWE KAMPER ZIMOWY SPRZEDAM
ZAKUPY
ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ ZABAWKI SURVIVAL IT ZDROWIE I URODA AGD RANKINGI
ODKRYWAJ

Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?

Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić konwerter na AVI?

Piknik Lotniczy w Łasku 2020: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego

Przyczepa samochodowa resorowana z amortyzatorem czy osi skrętnej?

Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?

Zlot motocyklowy Gwiaździsty Częstochowa 2020: termin i program

Gdzie kupić viaTOLL do przyczep samochodowych i kempingowych?

Targi caravaningowe Camper Caravan Show Warszawa 2020

Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski

Kampery Adria Sonic, Coral, Matrix, Coral XL i Compact sezon 2020

Lidl w Łasku: Kiedy otwarcie sklepu spożywczego w Vendo Park?

Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun

Zachodnia obwodnica Łodzi S-14: przebieg i realizacja ekspresówki

Jaką przyczepę samochodową kupić marki Neptun w 2020 roku?

Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach

Wszystkie publikacje...
Wiadomości Popularne wiadomości Polityka Temat dnia Edukacja szkoły

Zakupy i oferty Black Friday 2020 Smartfony Rankingi produktów

Łask Powiat łaski Powiat pabianicki Powiat sieradzki Powiat bełchatowski Miasto Łódź Wybory2023 WyboryUE

Magazyn Motoryzacja Podróże Rowery poradniki Ubezpieczenia

Przyczepy Akcesoria Przyczepy Łask Przyczepy Pabianice Przyczepy Sieradz Przyczepy Wrocław Przyczepy Warszawa Regiony

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Szpitale łódzkie Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Biznes Urzędy skarbowe Kursy walut Transport kolej

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Tagi Pomoc Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Polityka   •   Edukacja •   Magazyn •   Regiony •   Przyczepy •   Pogoda •   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy