WIADOMOŚCI ŁASK

Aktualności Łask - Online Regionalny Portal Informacyjny na Kolumna24

Marcin Jankowski  •  2016-08-09 10:28:00, aktualizacja 2016-11-13 00:10:00
Rozwój nowych technologii informacyjnych online a w szczególności dostęp do internetu w technologiach bezprzewodowych umożliwiają przeglądanie najnowszych i najważniejszych wiadomości praktycznie w każdym miejscu i czasie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Łasku, powstał regionalny portal informacyjny Kolumna24.pl z wiadomościami z regionu łódzkiego. W naszym zamierzeniu jest stworzenie docelowo ogólnotematycznej platformy informacyjnej dla mieszkańców nie tylko Łasku ale także całego województwa.
Łask - Online Portal Informacyjny - Łódzkie na Kolumna24
Zdjęcie: Kolumna24   

Wiadomości online z Łasku w regionie łódzkim na Kolumna24.pl

Kolumna24.pl jako regionalny portal informacyjny online w charakterze ogólnodostępnym jest miejscem w sieci, w którym każdy znajdzie wiadomości szczególnie istotne dla lokalnych społeczności, a które pomujane są w mediach ogólnopolskich z wiadomościami z kraju jako mało znaczące. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na kategorię wiadomości z Łasku na naszej stronie informacyjnej gdzie pojawiają się szczególnie ważne w ujęciu lokalnym artykuły. To tam znajdziesz także zapowiedzi przyszłych wydarzeń oraz bieżące fakty z życia miasta. Łatwy dostęp do poszczególnych wiadomości przejawia się w wieloplatformowości regionalnego portalu informacyjnego Kolumna24. Oprócz prowadzonej strony www aktualne wiadomości publikowane są także w kanale RSS i w profilach na portalach społecznościowych. Ponadto nasz serwis internetowy został przygotowany w wersji responsywnej a już niebawem pojawi się dedykowana aplikacja mobilna.

Regionalny portal informacyjny Kolumna24.pl także w wersjach mobilnych online

W obecnym czasie dużą rolę odgrywają narzędzia internetowe przwystosowane do prezentacji treści w urządzeniach mobilnych. W związku z tym od samego początku tworzenia serwisu informacyjnego z wiadomościami o Łasku, położony został duży nacisk a responsywność strony Kolumna24.pl. Dzięki temu jej wygląd dostosowuje się automatycznie do wyświetlaczy na różnych urządzeniach w tym tabletach i smartfonach oraz na telewizorach. Bezproblemowo i w krótkim czasie przeczytasz o Łasku na swoim telefonie komórkowym.
Dalszym krokiem rozwoju Kolumna24 będzie udostępnienie naszym użytkownikom dedykowanej aplikacji mobilnej. Obecnie trwają testy aplikacji na różnych systemach operacyjnych - Android iOS oraz Windows Mobile. Appka zasadniczo będzie przygotowana w taki sposób aby ograniczyć do minimum czas dostępu do informacji oraz jeszcze bardziej usprawnić przeglądanie treści na urządzeniach przenośnych z regionalnego portalu informacyjnego Kolumna24.
Ponadto na naszej stronie informacyjnej została wdrożona technologia AMP Project, która została stworzonaprzez Google i umożliwia publikowanie szybko ładujących się stron internetowych na urządzeniach mobilnych. Staramy się maksymalnie wykorzystać potencjał tej technologii a zarazem umożliwić naszym czytelnikom łatwy dostęp do aktualnych informacji z Łasku.

Najważniejsze wiadomości z Łasku i regionu łódzkiego na Kolumna24

Jak zapewne każdy zauważył regionalny portal informacyjny Kolumna24.pl w ostatnim czasie został wzbogacony o nowe treści. W tym miejscu nie można nie wspomnieć o dziale pogoda. Każdego dnia tysiące osób poszukują prognoz warunków meteorologicznych. Na Kolumna24.pl każdy sprawdzi prognozę pogody online dla Łasku oraz wszystkich większych miejscowości z województwa łódzkiego. Prezentujemy pogodę długoterminową, która jest aktualizowana każdego dnia. W naszej bazie miejscowości znajdują się także największe miasta w Polsce jak Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Poznań czy Wrocław i wiele więcej...
Oczywiście w kategorii wiadomości z Łasku nie może zabraknąć informacji o szczególnie ciekawych wydarzeniach. W ostatnim czasie regionalny portal informacyjny Kolumna24 objął swoim patronatem medialnym wyścigi wraków samochodowych Survival Wrak Race w Łasku. Ta widowiskowa konkurencja sportów motoryzacyjnych musiała się prędzej czy później doczekać oddzielnej kategorii w naszym serwisie informacyjnym.
Czym byłaby strona informacyjna gdyby nie znalazły się na niej także artykuły poświęcone czasom dawnym. Historia miasta Łask w pigułce, bo tak można nazwać nasze informacje publikowane w kategorii Czas wolny.
Szczególnym zainteresowaniem użytkowników cieszą się informacje na temat rewitalizacji Kolumny i rewitalizacji Łask. Również i te ważne informacje dla społeczności lokalnej są prezentowane na oddzielnej podstronie w kategorii tematycznej. Każdy w mgnieniu oka ma do nich dostęp bez potrzeby przeszukiwania wszystkich opublikowanych artykułów, których ilość rośnie.

Ogłoszenia online w regionalnym portalu informacyjnym Kolumna24

Publikowanie darmowych ogłoszeń informacyjnych na Kolumna24 jest jednym z elementów budowania społeczności naszego regionalnego portalu informacyjnego z Łasku i okolic. Każdy użytkownik, który zarejestruje się w serwisie Kolumna24 ma możliwość publikacji bezpłatnych ofert w dowolnej kategorii. Wybór Kolumna24 jako serwisu ogłoszeniowego jest dobrym rozwiązaniem zważywszy na fakt wieloplatformowości naszego serwisu informacyjnego.
Po pierwsze to Ty decydujesz w jakiej kategorii tematycznej umieścisz swoje ogłoszenie regionalne. Struktura poszczególnych działów została tak ułożona aby odpowiadała potrzebom rynkowym. Każda kategoria została dodatkowo opisana aby jej znalezienie w wyszukiwarce nie sprawiało większego problemu. Naszym priorytetem przy tworzeniu regionalnego portalu informacyjnego Kolumna24 jest dostępność treśći.
Zalecamy przygotowanie rozbudowanych ogłoszeń w treść wizualną. Dzięki temu Twoja oferta będzie dobrze widoczna w wyszukiwarce Google. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby Twoje ogłoszenie było konkurencyjne wobec innych opublikowanych na innych stronach internetowych. Zwracam uwagę wszystkim, którzy nie mają dużego doświadczenia w publikowaniu artykułów w internecie, że rozbudowane i unikalne artykuły mają zazwyczaj priorytet w wynikach wyszukiwania w dużych wyszukiwarkach internetowych.

Jak uzyskać patronat medialny w Kolumna24.pl?

Nasz regionalny portal informacyjny Kolumna24 oferuje możliwość objęcia patronatem medialnym wydarzeń organizowanych w regionie łódzkim a także dowolnych z poza regionu wedle uznania organizatorów. Oczywiście bardzo chętnie obejmiemy patronat nad dowolną imprezą organizowaną zgodnie z ogólnoprzyjętymi normami społecznymi. Wszelką korespondencję z zapytaniami proszę kierować na adres e-mail redakcja@kolumna24.pl.
W ramach patronatu medialnego oferujemy publikację materiału w postaci artykułu na naszej stronie wraz z galerią zdjęć, logo organizatora, linkiem do strony organizatora a także materiałem video. Ponadto informacja o wydarzeniu zostanie opublikowana na naszych profilach społecznościowych na Facebook, Twitter, Google+ oraz Instagram i ewentualnie YouTube. Powyżej została przedstawiona ramowa oferta jednak szczegóły omawiane są indywidualnie z każdym z organizatorów.
W ramach współpracy patronackiej oczekujemy umieszczenia logo portalu informacyjnego Kolumna24 na wszelkich materiałach promujących wydarzenie w tym na stronie www organizatora oraz linkiem do naszego serwisu informacyjnego. W przypadku emitowania spotów radiowych i telewizyjnych zawarcie informacji o patronacie medialnym. Ponadto przy imprezach zamkniętych przekazania na rzecz wydawcy Kolumna24 biletów/wejściówek w uzgodnionej wcześniej ilości w celu rozdysponowania ich w konkursach dla czytelników serwisu informacyjnego Kolumna24.
Kolumna24.pl jest bezpłatnym regionalnym portalem informacyjnym z aktualnymi wiadomościami dla mieszkańców Łasku oraz okolicznych miejscowości z powiatu łaskiego. W naszej pracy staramy się w 100% wykorzystać potencjał udostępnionych narzędzi i prezentować najciekawsze materiały z Łasku i okolic. Pozwól aby inni mogli usłyszeć o Twojej firmie. Korzystając z naszej powierzchni na stronie www możesz przygotować doskonałą prezentację swojej oferty umieszczając darmowe ogłoszenie, starać się o patronat medialny, przesłać informację do umieszczenia w informatorze miejskim czy wykupić artykuł sponsorowany.

Jak wypożyczyć przyczepę samochodową i kempingową w Łasku?

Jeśli jesteś osobą, która sporadycznie potrzebuje szybko przewieźć ładunek towarowy w dowolne miejsce dobrym rozwiązaniem będzie skorzystać z usług wypożyczalni przyczep samochodowych w Łasku. Centrum Przyczep Marter - wypożyczalnia przyczep samochodowych - to rozwiązanie dla osób, które mieszkają w Łasku i okolicach. Dojazd jest bardzo prosty, ponieważ plac handlowy zlokalizowany jest zaraz przy drodze krajowej nr 14 na wyjeździe z Łask-Kolumny w kierunku Dobronia. Przyjeżdżając do naszej wypożyczalni bedziesz mógł wypożyczyć jedną z trzech przyczep samochodowych z kategorii lekkich (DMC 750 kg) w cenie od 30 PLN do 45 PLN za dobę oraz lawetę samochodową (DMC 2000 kg) w cenie 100 PLN za dobę.
Proces wypożyczenia przyczepy samochodowej jest bardzo prosty. Po wyborze odpowiedniej dla Twoich potrzeb przyczepy towarowej jest sporządzana umowa wypożyczenia na podstawie Twojego dowodu osobistego. Podczas wypożyczenia to Ty decydujesz na jaki okres czasu wynajmujesz pojazd i w każdej chwili jest możliwość przedłużenia wypożyczenia na dłuższy okres czasu.
Strona informacyjna Centrum Przyczep Marter na Przygoniu, zaraz obok Łask-Kolumny została połączona z regionalnym portalem informacyjnym Kolumna24 aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do informacji o niej. W wypożyczalni znajdują się m. in. trzy nowe przyczepy samochodowe wraz z plandekami. W każdej chwili taką plandekę można ściągnąć wedle własnych potrzeb. Zgodnie z obowiązującymi przepisami aby poruszać się po drogach publicznych z lakką przyczepą samochodową, wystarczy prawo jazdy kat. B.
Cena wypożyczenia przyczepy samochodowej bądź lawety w Łasku na Przygoniu uzależniona jest od jej rodzaju oraz okresu na jaki wypożyczasz. Lekka przyczepa samochodowa o wymiarach 2.5m x 1.25m kosztuje 30 PLN brutto na dobę. Przy przyczepie samochodowej 2.5m x 1.5m koszt wypożyczenia wynosi 35 PLN brutto doba a w przypadku przyczepy o wymiarach 3m x 1.5m zapłacisz 45 PLN brutto na dobę. Ze względu na swoje przeznaczenie - laweta to koszt 100 PLN brutto/doba.
W każdej chwili jeśli masz pytania, możesz przyjechać do Centrum Przyczep Marter na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 albo zadzwonić +48 696 426 746.
Łask: Pożar Małej Ciężarówki na S8 w Kierunku Łodzi
ŁASK

Łask: Pożar Samochodu Dostawczego na S8 w Kierunku Łodzi

Łódź: Wypadek Drogowy na A1 w Kierunku Gdańska
ŁÓDŹ

Łódź: Wypadek Drogowy na A1 w Kierunku Gdańska

Łask: Stacja Benzynowa Przy Kauflandzie Zmieni Nazwę. Rabaty!
ŁASK

Łask: Stacja Benzynowa Przy Kauflandzie Zmieni Nazwę. Rabaty!

Łask: TIR z naczepą wjechał w drzewo na drodze pod Bałuczem
ŁASK

Łask: TIR z naczepą wjechał w drzewo na drodze pod Bałuczem

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24