WIADOMOŚCI

Ferratum Bank ogłasza zimowy konkurs dla swoich klientów

Marcin Jankowski  •  26 listopada 2016 (00:55)
W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, Ferratum Bank wprowadził dla swoich klientów Zimowy konkurs. W tym wyjątkowym okresie zakupowo - prezentowym można zdobyć nagrodę. Wystarczy, że osoby biorące udział w konkursie w ciekawy sposób odpowiedzą na pytanie: "Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy".
Ferratum Bank ogłasza zimowy konkurs dla swoich klientów
Zdjęcie: © Domena publiczna/Zdjęcie ilustracyjne   

Ferratum Bank: konkurs na zimę w okresie świątecznym


Promocja przygotowana przez Ferratum Bank potrwa tylko do 5 grudnia 2016 roku. W tym czasie aby wziąć udział w konkursie, wystarczy skorzystać z oferty na raty w Ferratum Bank i wysłać na wskazany adres e-mail oryginalną odpowiedź na wskazane pytanie. W przesłanej odpowiedzi można także przesyłać zdjęcie, które będzie nawiązywało do konkursowej odpowiedzi.

Zwycięzcy zimowego konkursu Ferratum Bank otrzymają kupony podarunkowe PASS Sodexo o wartości 200 złotych. Kupony od Ferratum Bank będzie można zrealizować w wielu punktach usługowych i handlowych na terenie całego kraju. Konkurs został ogłoszony aby ułatwić laureatom przedświąteczne zakupy.

Grudzień to miesiąc intensywnych wydatków. Organizujemy Święta oraz kupujemy gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. W tym okresie Ferratum Bank pragnie ułatwić swoim Klientom przedświąteczne zakupy i przy okazji oferuje wyjątkowe nagrody – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.
FACEBOOK
Obserwuj nasz profil społecznościowy na Facebook - Kolumna24!. Wszystkie wiadomości aktualizowane na bierząco zaraz po opublikowaniu.
TAGI
#pożyczka wspólnika dla spółki #pożyczka wbk #pożyczka w domu klienta #pożyczka w 15 minut bez zaswiadczen #pożyczka w providencie #pożyczka w 15 minut przez internet #pożyczka w skoku #pożyczka younga #yousave pożyczki #pozyczka yousave pl #pożyczka youtube #pożyczka 4 you #pożyczka 4 you opinie #pozyczka 4 you uk #pożyczka 4 you forum #przebojowa pożyczka youtube #pożyczka zakładowa #pożyczka z zfśs #pożyczka z banku #pożyczka za zero #pożyczka z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych wzór #pożyczka z urzędu pracy #pożyczka z funduszy unijnych #pożyczka z zagranicy #pożyczka z możliwością przedłużenia #pożyczka z komornikiem #pożyczka z bik #pożyczka z komornikiem przez internet #pożyczka z dostawą do domu #pożyczka z zajęciem komorniczym #pożyczka z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych #pożyczka z zakładu pracy
WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
NEWSY
Szybka pożyczka bez zaświadczenia
POŻYCZKI

Szybka pożyczka bez zaświadczenia

Szybkie i łatwe pożyczki Monedo Now nawet do 10 000 złotych
POŻYCZKI

Szybkie i łatwe pożyczki Monedo Now nawet do 10 000 złotych

Pożyczka 2000 zł za darmo przez internet w Lendon
POŻYCZKI

Pożyczka 2000 zł za darmo przez internet w Lendon

Jak obliczyć ratę kredytu hipotecznego?
POŻYCZKI

Jak obliczyć ratę kredytu hipotecznego?

Procedury odzyskiwania wierzytelności przy pozyczkach
POŻYCZKI

Jak wyglądają procedury odzyskiwania wierzytelności dla pożyczek?

Pozabankowe pożyczki online – co warto o nich wiedzieć?
POŻYCZKI

Pozabankowe pożyczki online – co warto o nich wiedzieć?

O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24