MAGAZYN LAPTOPY ELEKTRONIKA

Nowe laptopy Getac S410 klasy semi-rugged oferują wyższą moc obliczeniową

Przeczytasz w 5 min  •  12/Kwiecień/2021 (10:12)

Firma Getac ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży nowej generacji laptopów S410 klasy semi-rugged (o podwyższonej wytrzymałości), które zapewnią specjalistom pracującym zdalnie wyższą moc obliczeniową, niezawodność i konfigurowalność w wymagających warunkach pracy w sektorach obronności, produkcji, bezpieczeństwa publicznego, energetyki i motoryzacji.
© Getac/materiały prasowe
 
Specyfikacje laptopów i porównywarka Kolumna24
Przeglądaj bazę specyfikacji laptopów do pracy zdalnej i gier. Porównaj ceny laptopów w sklepach online.
Laptopy

Nowe laptopy Getac S410 klasy semi-rugged oferują wyższą moc obliczeniową, większe możliwości graficzne i konfigurowalność opcji dla większej efektywności pracy w wymagających środowiskach


Nowy laptop S410 oferuje zwiększoną wydajność przez całą dobę, doskonały wyświetlacz oraz więcej pamięci i mocy obliczeniowej, a wszystko to w solidnej obudowie, z której znane są produkty Getac. Najważniejsze elementy urządzenia to: procesory Intel® Core™ i 5/i7 jedenastej generacji ze zintegrowaną kartą graficzną Intel® Iris® Xe, dysk PCIe NVMe SSD oraz wyciągana bateria, która zwiększa wydajność codziennej pracy i wykonywania zadań o dużych wymaganiach graficznych.

Laptop S410 posiada również najnowocześniejsze funkcje łączności dzięki kompatybilnemu z nowym standardem IEEE 802.11ax modułowi Intel® Wi-Fi 6 AX201, który umożliwia płynne strumieniowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości, zmniejsza liczbę przerwanych połączeń i zwiększa szybkość połączenia w większych odległościach od bezprzewodowego routera. Technologia Thunderbolt™ 4 zapewnia ultraszybki transfer dużych ilości danych, a także ułatwia przesyłanie danych z/na inne urządzenia.

Jaśniejszy ekran (do 1000 nitów) w połączeniu z technologią LumiBond® 2.0 zapewnia komfortowe użytkowanie na zewnątrz, także przy bezpośrednim świetle słonecznym. W laptopie Getac S410 istnieje również możliwość rozbudowy i zastosowania aż trzech baterii, co z kolei pozwala ograniczyć całkowicie czas przestoju w pracy urządzenia pomiędzy zmianami. Podświetlana klawiatura ułatwia pracę w słabo oświetlonych miejscach, zaś większy panel dotykowy poprawia komfort użytkowania, zmniejszając ryzyko błędu przy wprowadzaniu danych.

Podobnie jak w przypadku innych produktów Getac o podwyższonej wytrzymałości laptop S410 posiada certyfikat MIL-STD-810H, jest odporny na upadek z wysokości ok. 0,91 metra i można go używać w szerokim zakresie temperatur od -29°C do 63°C (-20°F do 145°F). Fakt, iż produkt spełnia normę szczelności IP53, zapewnia jego bezpieczne użytkowanie w warunkach zapylenia i podczas lekkiego deszczu bez ryzyka zniszczenia.

Program Getac Select® dopasowany do potrzeb. Laptop S410 jest częścią programu Getac Select®, który obejmuje skonfigurowane urządzenia klasy rugged, oprogramowanie, akcesoria i profesjonalne usługi, które razem tworzą jedno rozwiązanie zoptymalizowane do zastosowań indywidualnych, jak i grupowych. Kluczowe oprogramowanie narzędziowe dostępne wraz z laptopem S410 to Getac Driving Safety Utility i Getac Device Monitoring System (GDMS).[1]

Szeroka konfigurowalność opcji. Dzięki rozległym możliwościom konfiguracji laptop S410 jest doskonale przystosowany do wymagań w obszarach bezpieczeństwa publicznego, produkcji przemysłowej, energetyki i branży motoryzacyjnej, przez co sprawdzi się zarówno podczas patrolu, jak i w warunkach hali produkcyjnej.

Elastyczność w procesach produkcji


Laptopa S410 można obsługiwać różnymi sposobami – z pomocą rysika lub palcem, a nawet w rękawiczce – przez co idealnie sprawdzi się na halach i liniach produkcyjnych. Poręczna konstrukcja wyposażona w solidną rączkę zwiększa mobilność podczas użytkowania przez kierowników produkcji. Możliwość zamontowania aż trzech baterii, które można szybko wymieniać dla różnych zmian, zapewnia ciągłość pracy przez całą dobę. Zróżnicowane opcje konfiguracji laptopa S410 pozwalają na użycie różnorodnych – zarówno nowych, jak i istniejących – portów I/O, co z kolei zwiększa precyzję operacji obliczeniowych w warunkach zakładu przemysłowego i usprawnia przebieg zautomatyzowanych procesów w fabryce.

Idealne rozwiązane dla diagnostyki samochodowej i inżynierii w obszarze B+R


Laptop S410 jest kompatybilny z najnowszym oprogramowaniem do diagnostyki samochodów, obsługując najnowsze funkcje łączności przewodowej i bezprzewodowej, będąc wyposażonym m.in. w moduł Intel® Wi-Fi 6 AX201, co zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do diagnostyki pokładowej i szybkich badań pojazdów. Model S410 jest również idealny dla inżynierów i specjalistów B+R w dziedzinie motoryzacji, którzy potrzebują szybkich i niezawodnych danych, a także możliwości testowania i weryfikacji pojazdów w różnorodnych środowiskach – zarówno na drogach, jak i w terenie.

Doskonałe rozwiązanie dla patroli, które sprawdzi się w warunkach dziennych i nocnych, w pojazdach i na zewnątrz


Patrole i działania w obszarze bezpieczeństwa publicznego odbywają się w zmiennych warunkach, które mogą być bardzo wymagające, zwłaszcza gdy zespoły pełnią służbę przez cały dzień albo w ciasnych przestrzeniach. Laptop S410 sprawdzi się jednak w każdej sytuacji – w dzień i w nocy. Podświetlana klawiatura i większy panel dotykowy pomagają zminimalizować błędy podczas wprowadzania danych również w ciemności, z kolei różnorodne opcje mocowania, z których każdą zaprojektowano i opracowano z myślą o modelu S410, pozwalają na stosowanie urządzenia w pojeździe. Doskonały poziom ochrony danych uzyskuje się również dzięki możliwościom uwierzytelniania wieloskładnikowego, zapewnianym przez takie elementy jak kamera internetowa Windows Hello, czytnik RFID, skaner odcisków palców i inteligentny czytnik kart.

Niezawodna łączność i bezpieczeństwo prac terenowych związanych z infrastrukturą energetyczną


Zarządzanie infrastrukturą energetyczną bywa trudne, ponieważ niezbędny jest stały, zdalny dostęp do centralnej bazy danych, który umożliwia synchronizację informacji, zarządzanie i komunikowanie się z personelem, a także przeprowadzenie mapowania GIS. Korzystając z laptopów S410, dzięki wbudowanym modułom łączności WLAN/BT/WWAN/GPS serwisanci mogą uzyskiwać schematy, tworzyć zamówienia zakupu, sprawdzać stany zapasów, a nawet prowadzić wideokonferencje z ekspertami w celu szybkiego rozwiązania problemu. Getac współpracuje również z podmiotami dostarczającymi rozwiązania z zakresu zarządzania łącznością z wbudowanymi zabezpieczeniami. Aby uwzględnić różnorodne potrzeby pracowników terenowych oraz umożliwić połączenie rozmaitych urządzeń i starszej infrastruktury udostępniono szereg konfiguracji I/O, dzięki czemu laptopy S410 posiadają dokładnie takie funkcje, jakie są potrzebne.

Optymalizacja czasu działania i niezawodność dzięki usłudze Getac Device Monitoring System (GDMS)


Usługa Getac Device Monitoring System (GDMS) pomaga organizacjom w utrzymaniu wydajności operacyjnej zainstalowanych urządzeń. Rozwiązanie GDMS dostępne w ramach programu Getac Select® to oprogramowanie pozwalające monitorować urządzenia, identyfikować potencjalne problemy, zanim zaczną utrudniać realizację zadań pracowników terenowych, tym samym aktywnie ograniczając ryzyko przestojów w pracy urządzeń.

Getac oferuje firmom, które nie posiadają dedykowanych zasobów informatycznych, niezbędnego czasu lub administratorów urządzeń, wyjątkową usługę z segmentu premium, pod nazwą Getac Device Monitoring System Enterprise Plus (GDMS E+)[2], w ramach której przeszkoleni eksperci monitorują sprzęt i oprogramowanie Getac użytkowane przez klientów.

Getac S410 stanowi naszą odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na laptopy klasy semi-rugged, które można w łatwy sposób dostosować do bardzo zmiennych warunków i szeregów zastosowań w przemyśle – powiedział Rick Hwang, prezes Rugged & Video Solutions Business Group w Getac. - Dzięki naszemu niezmiennemu ukierunkowaniu na rozwój technologiczny, profesjonalną obsługę i niezawodność klienci nie muszą się martwić realizacją skomplikowanych prac terenowych.


Getac Technology Corporation to spółka zależna grupy MiTAC-Synntex Business, która w 2020 r. odnotowała roczny przychód na poziomie 41.3 mld USD i jest notowana na Tajwańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (TSE: 3005). Firma została założona w 1989 r. jako joint venture z GE Aerospace w celu dostarczania elektroniki na potrzeby sektora obronnego. Obecnie Getac w swojej ofercie posiada laptopy i tablety klasy rugged o podwyższonej wytrzymałości, oprogramowanie i mobilne rozwiązania wideo przeznaczone dla sektora obronnego, policji, straży pożarnej, dostawców mediów oraz branży motoryzacyjnej, produkcyjnej, transportowej i logistycznej.

Magazyn o laptopach


ZAKUPY

Pasaż handlowy z laptopami i sprzętem komputerowym Kolumna24 dla czytelników wiadomości Nowe laptopy Getac S410 klasy semi-rugged oferują wyższą moc obliczeniową!


Od teraz masz dostęp do oferty laptopów z wyselekcjonowanymi produktami z różnych sklepów internetowych! Bogaty asortyment laptopów do pracy zdalnej w domu i firmie oraz specyfikacje laptopów do gier w jednym miejscu z różnych kategorii, dostępnych do kupienia przez internet z dostawą prosto do domu.

Gigabyte Aero 17

Gigabyte Aero 15 OLED

Asus ROG Zephyrus Duo 15

Gigabyte Aero 17

MSI Gaming GT76 Titan DT

MSI Gaming GE66

MSI Gaming GS66

Gigabyte Aero 15 OLED

Gigabyte Aorus 17G

Wszystkie laptopy...


Marki laptopów i specyfikacje poszczególnych modeli według producentów Kolumna24


LAPTOPY DELLLAPTOPY HPLAPTOPY LENOVOLAPTOPY ASUSLAPTOPY APPLELAPTOPY ACERLAPTOPY SAMSUNGLAPTOPY VAIOLAPTOPY FUJITSULAPTOPY MSILAPTOPY GIGABYTELAPTOPY MICROSOFTLAPTOPY PANASONICLAPTOPY CLEVOLAPTOPY RAZERLAPTOPY LGLAPTOPY DYNABOOKLAPTOPY PORSCHE DESIGNLAPTOPY MEDIONLAPTOPY XIAOMILAPTOPY HUAWEILAPTOPY GOOGLELAPTOPY QUANTALAPTOPY TONGFANGLAPTOPY CHUWILAPTOPY GETACLAPTOPY AVITALAPTOPY BMORN

Odkrywaj kolejne poradniki o laptopach i sprzęcie komputerowym w magazynie Kolumna24


Huion przedstawia tablety graficzne H420X, H580X i H620X dla artystów

Najnowsze komputery Lenovo ThinkPad gotowe do pracy w każdych warunkach

Cyfrowa rewolucja w przemyśle. Polskie firmy w pandemii wydają najmniej!

W Polsce ruszyła sprzedaż rewolucyjnego Lenovo ThinkPada X1 Nano

Nowe laptopy Getac S410 klasy semi-rugged oferują wyższą moc obliczeniową

Pierwszy dysk SSD firmy Samsung bez pamięci DRAM to krok w kierunku zapewnienia prędkości NVMe większej liczbie użytkowników

Laptopy Huawei MateBook serii D i MateBook X Pro w nowych wersjach i atrakcyjnej ofercie

Magazyn o laptopach


Ranking laptopów - popularne oferty laptopów w porównywarce sprzętu komputerowego


Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych ofert na nowe laptopy z wybranych sklepów internetowych. Ranking popularnych laptopów tworzony jest w oparciu o ilość odsłon danej oferty na laptopa w serwisie informacyjnym Kolumna24! Już teraz możesz sprawdzać specyfikacje laptopów różnych producentów oraz porównywać ich ceny kupna.

© Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu

Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Asus. Seria Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Pokonaj konkurentów SIŁA OGNIA DO KAŻDEGO ZADANIA ASUS TUF A17 to doskonały, wyposażony w 16 GB pamięci operacyjnej notebook gamingowy. Jest idealny do rozgrywek zaawansowanych graczy oraz do codziennego użytku. Ten laptop posiada doskonałą wytrzymałość. Zastosowano w nim najnowszy mobilny procesor AMD Ryzen oraz mocną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX. Dodatkowym atutem jest panel klasy IPS wraz z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Wytrzymałość i moc w jednym Niewielka, wręcz kompaktowa obudowa w porównaniu do wcześniejszych modeli laptopów ASUS zapewnia wygodę i bardzo dobrą mobilność. Dodatkowo zapewnia ona bardzo dużą wytrzymałość laptopa ASUS TUF. Posiada mocną baterię o mocy 90 Wh, która pozwoli na długą eksploatację. To laptop idealny dla graczy, zarówno tych lubiących rozgrywki stacjonarne, jak i podróżujących. Procesor o super mocy Notebook wyposażono w procesor AMD Ryzen 9 4900H, który cechuje doskonała szybkość i sprawność oraz super moc. Dzięki temu ma on możliwość wprost błyskawicznego realizowania nawet najbardziej wymagających zadań. Graj i używaj aplikacji bez zakłóceń, czy najdrobniejszych opóźnień. Ciesz się także doskonałą jakością obrazu w oglądanych filmach w wysokiej rozdzielczości oraz płać bezpiecznie za transakcje dokonywane w sieci. Wszystko to zapewnia super procesor. Grafika najwyższej jakości Laptop ASUS Tuf Gaming A17 został zaprojektowany z troską o najmniejsze szczegóły. Został on wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, która posiada znakomite parametry użytkowe. Usatysfakcjonuje to tych, którzy nie akceptują żadnych kompromisów w kwestii jakości! Oprawa graficzna gier będzie zachwycać szczegółowością oraz realizmem. Użytkownik może poczuć się zupełnie tak, jakby znajdował się w samym centrum akcji. Pamięć RAM DDR4 Model ASUS Tuf Gaming A17 posiada pamięć RAM DDR4 o pojemności 16 GB. Z tego względu jest to laptop zapewniający szeroki zakres zastosowań. Jego konfiguracja przebiega w pełni intuicyjnie. Bez większego wysiłku można przystosować go do indywidualnych preferencji, a więc wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Jest to sprzęt chętnie wybierany przez miłośników gier, ale nie tylko! Szybki dysk SSD Laptop wyposażony został w super szybki dysk SSD oraz w dodatkowe gniazdo na drugi dysk SSD. Dzięki dyskowi możesz w bardzo wyraźny i mocno odczuwalny sposób przyspieszyć czas ładowania swoich gier oraz aplikacji. Zapomnij o długich minutach wczytywania, teraz możesz zminimalizować ten czas do minimum i wreszcie czuć się usatysfakcjonowanym. Mocna bateria ASUS TUF A17 wyposażony został w mocną baterię. Jest to bateria litowo-jonowa 90 Wh o 4 ogniwach. Jej parametry pozwolą na nawet kilka godzin intensywnego użytkowania. Maksymalne możliwości laptopa pomoże osiągnąć inteligentny układ chłodzenia. PŁYNNY OBRAZ BEZ OPÓŹNIEŃ Ciesz się świetnie odwzorowanym, realistycznym ruchem, jaki zobaczysz na ekranie. Będziesz to zawdzięczał matrycy o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Dzięki temu, na zawsze zapomnisz o istnieniu rozmytego obrazu, czy o jego zacinaniu. Także Twoje oczy z wyraźną ulgą zareagują na taki obraz. Częste odświeżanie klatek to równoczesna płynność odbierania go przez Twoje oczy. Matowa matryca dodatkowo ochroni Cię przed refleksami światła, dając maksimum komfortu z użytkowania laptopa nawet w słoneczne dni. Podświetlana klawiatura Gamingowy charakter Twojego notebooka ASUS podkreślają nie tylko jego parametry i możliwości, jakie daje graczom. To także dzięki podświetlanej klawiaturze poczuć możesz się jak zaawansowany gracz. Ciesz się efektownie wyglądającą klawiaturą i zafunduj sobie niezapomnianą rozrywkę. Realistyczny dźwięk Dzięki udoskonalonym głośnikom z czterema wycięciami oraz technologią DTS:X Ultra opracowaną specjalnie dla graczy usłyszysz wyraźnie każdego zbliżającego się przeciwnika. Teraz możesz cieszyć się cudownymi wrażeniami podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, czy też rozgrywania emocjonujących gier. Nie musisz inwestować w głośniki wolnostojące. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu...


© Laptop Asus Rog Zephyrus M15

Laptop Asus Rog Zephyrus M15 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Asus. Seria Laptop Asus Rog Zephyrus M15 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop ASUS ROG Zephyrus M15 z ekranem o przekątnej 15.6 cali z rozdzielczością 1920 x 1080, wyposażony w procesor Intel Core i7-10750H (2.6 - 5 GHz), pamięć RAM 16 GB oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB. Dysk 512 GB SSD. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Asus Rog Zephyrus M15, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Asus Rog Zephyrus M15 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Asus Rog Zephyrus M15...


© Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb)

Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb) ranking laptopów 2021


Ranking Laptopy I Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lenovo. Seria Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb) z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Zaawansowana wydajność ThinkPad L14 Laptop ThinkPad L14 działa z szybkim procesorem oraz grafiką, dlatego pomimo klasy podstawowej oferuje świetną wydajność. Dzięki błyskawicznej łączności Wi-Fi 6 możesz szybko łączyć się z Internetem. Wybieranie połączeń jednym dotknięciem zwiększy też komfort codziennej pracy. Na cały dzień i jeszcze trochę Dzięki całodziennej żywotności baterii ThinkPad L14 nie przykuwa Cię nigdy do biurka. Co więcej, energię baterii można uzupełnić od 0 do 80% w zaledwie godzinę — czyli w trakcie lunchu możesz naładować laptop prawie do pełna. Teraz możesz skutecznie wykonywać zadania niezależnie od miejsca. Do pracy i rozrywki Laptop L14 jest dostępny z panelami HD i FHD, a także z opcjonalnym ekranem dotykowym. Towarzyszy im dźwięk Dolby Audio™ uprzyjemniający oglądanie filmów i słuchanie muzyki po pracy. Solidne zabezpieczenia Pakiet rozwiązań zabezpieczających ThinkShield dba o ochronę komputera. Układ Discrete Trusted Platform Module szyfruje dane, a czytnik linii papilarnych umożliwia szybkie i bezpieczne logowanie. A dzięki osłonie ThinkShutter możesz mieć pewność, że kamera w laptopie jest używana tylko wtedy, gdy tego chcesz. Oszczędność czasu i wygoda Laptop ThinkPad L14 umożliwia łatwe odbieranie, nawiązywanie i kończenie połączeń konferencyjnych jednym naciśnięciem klawiszy funkcyjnych F9–F11. Nawiązuj połączenia jednym dotknięciem i ułatw sobie codzienną pracę. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb), ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb) w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb)...


© Laptop Asus Tuf Gaming A15

Laptop Asus Tuf Gaming A15 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Asus. Seria Laptop Asus Tuf Gaming A15 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Notebook ASUS TUF Gaming A15 to doskonale wyposażona maszyna gamingowa, stworzona do poważnej rozgrywki i wysokiej wytrzymałości w codziennym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu w maksymalnej wersji, najnowszego procesora AMD Ryzen? z serii 4000 i karty graficznej GeForce GTX? 1660Ti, nawet najszybsza akcja rozgrywki będzie dynamiczna, płynna i w pełni wykorzysta możliwości panelu klasy IPS o częstotliwości odświeżania sięgającej 144 Hz. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Asus Tuf Gaming A15, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Asus Tuf Gaming A15 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Asus Tuf Gaming A15...


© Laptop Lenovo V14 Iil

Laptop Lenovo V14 Iil ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lenovo. Seria Laptop Lenovo V14 Iil z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 14 cali oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i5-1035G1 o częstotliwości 1 - 3.6 GHz, pamięć RAM o wielkości 4 GB. Dysk SSD o pojemności 256 GB zapewni użytkownikowi zapisywanie dużej ilości filmów, muzyki, zdjęć oraz dużej ilości aplikacji. Karta graficzna to Intel UHD Graphics. System operacyjny Windows 10 Pro. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Lenovo V14 Iil, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Lenovo V14 Iil w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Lenovo V14 Iil...


© Apple Macbook Pro 13

Apple Macbook Pro 13 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Apple. Seria Apple Macbook Pro 13 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

APPLE MacBook Pro jest najmocniejszy i najbardziej wydajny z notebooków. Został całkowicie odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU. Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Nowy MacBook Pro został wyposażony w najwydajniejszą baterię w historii oraz wydajne chłodzenie. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Apple Macbook Pro 13, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Apple Macbook Pro 13 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Apple Macbook Pro 13...


© Apple Macbook Pro 13

Apple Macbook Pro 13 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Apple. Seria Apple Macbook Pro 13 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Czip Apple M1 daje 13-calowemu MacBookowi Pro niewiarygodną szybkość i moc. Niesamowicie wydajny, pełen wyjątkowych technologii i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie. Dzięki temu procesor CPU działa nawet 2,8x szybciej oraz posiada nawet 5x wydajniejsze GPU. Najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwia nawet 11x szybsze samouczenie i energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Apple Macbook Pro 13, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Apple Macbook Pro 13 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Apple Macbook Pro 13...


© Laptop Lenovo V14-Iil

Laptop Lenovo V14-Iil ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lenovo. Seria Laptop Lenovo V14-Iil z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 14 cali z rozdzielczością FHD, wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-1005G1 (1,2 - 3,4 Ghz) oraz karta graficzna Intel UHD Graphics. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, dysk SSD 256GB. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Lenovo V14-Iil, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Lenovo V14-Iil w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Lenovo V14-Iil...


© Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna

Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna ranking laptopów 2021


Ranking Laptopy I Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Hp. Seria Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Nieograniczone możliwości tworzenia z dowolnego miejsca Gotowy do pracy, gdy tylko znajdziesz inspirację. Twórz realistyczne, żywe projekty na swoim ekranie w dowolnym miejscu, odowolnej porze, korzystając z tego wszechstronnego przenośnego komputera z baterią o długiej żywotności. Korzystajjednocześnie z dotyku i piórka, aby uchwycić każdy szczegół swoich projektów, i odpoczywaj spokojnie, wiedząc, że Twojeprace pozostaną tajemnicą, dopóki nie zechcesz ich udostępnić. Tchnij życie w swoją twórczość Procesor AMD z serii Ryzen z kartą graficzną Radeon,długa żywotność baterii, pojemna pamięć SSD orazcentrum zarządzania HP zapewniają wydajnośćodpowiednią do Twoich do swoich potrzeb w czasietworzenia. Przemyślana konstrukcja Na wyświetlaczu o rozdzielczości Full HD z mikroramkąz łatwością ożywisz swoje pomysły w pełnej gamiekolorów. Zawias 360 stopni pozwala na takiedostosowanie ekranu, aby udało się precyzyjniewykonać każdy skomplikowany szkic. Prywatność zapewniająca całkowity spokój Zachowaj poufność dzięki kamerze zabezpieczonejprzed hakowaniem i specjalnemu przyciskowiwyciszenia mikrofonu. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna...


© Laptop Asus Vivobook X509Ja

Laptop Asus Vivobook X509Ja ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Asus. Seria Laptop Asus Vivobook X509Ja z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 15,6 cali z rozdzielczością FHD, wyposażony w sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10875H (2,6 - 5 Ghz) oraz dedykowana karta graficzna Intel UHD Graphics. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, szybki dysk SSD 512 GB. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Asus Vivobook X509Ja, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Asus Vivobook X509Ja w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Asus Vivobook X509Ja...


© Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt)

Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt) ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Hiro. Seria Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt) z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop Hiro to zaawansowana maszyna do grania, niezależnie od tego gdzie go zabierzesz. Poznaj pełnię wrażeń dzięki szczegółowemu i dynamicznemu obrazowi matryc IPS o rozdzielczości Full HD. Laptop wyposażony w 6-rdzeniowy procesor Intel Core i7-8750H o częstotliwości 2,2 - 4,1 Ghz, pamięć ram 32 GB, taktowanie na 2666 Mhz. Dedykowana karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2070 z pamięcią 8 GB VRAM GDDR6. Posiada dysk twardy 1 TB oraz SSD 512 GB. Brak zainstalowanego systemu operacyjnego. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt), ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt) w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt)...


© Laptop Acer Conceptd 3

Laptop Acer Conceptd 3 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Acer. Seria Laptop Acer Conceptd 3 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 15,6 cali z rozdzielczością FHD, wyposażony w procesor Intel Core i7-10750H (2,6 - 5 Ghz) oraz karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti Max-Q. Pamięć RAM o wielkości 16 GB, szybki dysk SSD 512 GB. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Acer Conceptd 3, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Acer Conceptd 3 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Acer Conceptd 3...


© Laptop Lg Gram 2021 14Z90P-G

Laptop Lg Gram 2021 14Z90P-G ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lg. Seria Laptop Lg Gram 2021 14Z90P-G z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 14 cali oraz rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i5-1135G7 o częstotliwości 2.4 - 4.2 GHz, pamięć RAM o wielkości 16 GB. Dysk SSD o pojemności 512 GB zapewni użytkownikowi zapisywanie dużej ilości filmów, muzyki, zdjęć oraz dużej ilości aplikacji. Karta graficzna to Intel Iris Xe Graphics. System operacyjny Windows 10 Home. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Lg Gram 2021 14Z90P-G, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Lg Gram 2021 14Z90P-G w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Lg Gram 2021 14Z90P-G...


© Lenovo Thinkpad L14 (20U10012Pb)

Lenovo Thinkpad L14 (20U10012Pb) ranking laptopów 2021


Ranking Laptopy I Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lenovo. Seria Lenovo Thinkpad L14 (20U10012Pb) z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Zaawansowana wydajność ThinkPad L14 Laptop ThinkPad L14 działa z szybkim procesorem oraz grafiką, dlatego pomimo klasy podstawowej oferuje świetną wydajność. Dzięki błyskawicznej łączności Wi-Fi 6 możesz szybko łączyć się z Internetem. Wybieranie połączeń jednym dotknięciem zwiększy też komfort codziennej pracy. Na cały dzień i jeszcze trochę Dzięki całodziennej żywotności baterii ThinkPad L14 nie przykuwa Cię nigdy do biurka. Co więcej, energię baterii można uzupełnić od 0 do 80% w zaledwie godzinę — czyli w trakcie lunchu możesz naładować laptop prawie do pełna. Teraz możesz skutecznie wykonywać zadania niezależnie od miejsca. Do pracy i rozrywki Laptop L14 jest dostępny z panelami HD i FHD, a także z opcjonalnym ekranem dotykowym. Towarzyszy im dźwięk Dolby Audio™ uprzyjemniający oglądanie filmów i słuchanie muzyki po pracy. Solidne zabezpieczenia Pakiet rozwiązań zabezpieczających ThinkShield dba o ochronę komputera. Układ Discrete Trusted Platform Module szyfruje dane, a czytnik linii papilarnych umożliwia szybkie i bezpieczne logowanie. A dzięki osłonie ThinkShutter możesz mieć pewność, że kamera w laptopie jest używana tylko wtedy, gdy tego chcesz. Oszczędność czasu i wygoda Laptop ThinkPad L14 umożliwia łatwe odbieranie, nawiązywanie i kończenie połączeń konferencyjnych jednym naciśnięciem klawiszy funkcyjnych F9–F11. Nawiązuj połączenia jednym dotknięciem i ułatw sobie codzienną pracę. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Lenovo Thinkpad L14 (20U10012Pb), ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Lenovo Thinkpad L14 (20U10012Pb) w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Lenovo Thinkpad L14 (20U10012Pb)...


© Laptop Hp Envy 13-Ba1002Nw

Laptop Hp Envy 13-Ba1002Nw ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Hp. Seria Laptop Hp Envy 13-Ba1002Nw z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Pracuj poza domem w dowolnym czasie i miejscu dzięki baterii tak trwałej, że wystarczy na cały dzień pracy. Korzystaj z zaawansowanych funkcji prywatności, dostępnych po naciśnięciu przycisku, aby zapewnić utrzymanie Twoich prac w tajemnicy,dopóki nie zechcesz ich udostępnić. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Hp Envy 13-Ba1002Nw, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Hp Envy 13-Ba1002Nw w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Hp Envy 13-Ba1002Nw...


W treści artykułu mogą zostać wyświetlone linki afiliacyjne dla wybranych produktów, za pośrednictwem których możesz dokonać zakupów w wybranym sklepie internetowym. W momencie przeglądania ofert nie ponosisz żadnych kosztów. Dokonanie zakupów u naszego partnera pozwala rozwijać serwis informacyjny Kolumna24.

 
Laptopy online 24h ›
Bogata oferta e-commerce. Specyfikacje laptopów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Laptopy
Wiadomości Newsroom Wybory2023 Łódź ZduńskaWola Zdrowie Biznes i finanse

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda Rankingi

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Artykuły Kategorie Produkty Regiony Rankingi

Polityka prywatności Regulamin serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Wybory   •   Rankingi •   Przyczepy •   Regiony •   Firmy •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   Dom •   Laptopy •   MagLap Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  Dom