MAGAZYN LAPTOPY ELEKTRONIKA

Cyfrowa rewolucja w przemyśle. Polskie firmy w pandemii wydają najmniej!

Przeczytasz w 4 min  •  12/Kwiecień/2021 (10:06)

Według raportu Banku Pekao, co czwarte polskie przedsiębiorstwo zmniejszyło lub całkowicie zrezygnowało z inwestycji w nowoczesne technologie w czasie pandemii COVID - 19. Od polskich firm mniej w Unii Europejskiej inwestują tylko Węgrzy, Rumuni i Bułgarzy. Natomiast dla światowych pionierów przeprowadzona już transformacja cyfrowa oznaczała nie tylko utrzymanie się na powierzchni, ale też większe zyski.
© Obraz Jan Vašek z Pixabay
 
Specyfikacje laptopów i porównywarka Kolumna24
Przeglądaj bazę specyfikacji laptopów do pracy zdalnej i gier. Porównaj ceny laptopów w sklepach online.
Laptopy

Cyfrowa rewolucja w przemyśle. Polskie firmy w pandemii wydają najmniej!


W obliczu pandemii COVID-19, największego kryzysu zdrowotnego i gospodarczego w najnowszej historii, firmy z wielu sektorów zostały zmuszone do podjęcia nadzwyczajnych środków w celu ochrony swoich pracowników i utrzymania ciągłości działalności. Lockdown, trudności w przemieszczaniu, zerwane łańcuchy dostaw i konieczność zachowania reżimu sanitarnego, to tylko niektóre trudności, z którymi musieli mierzyć się przedsiębiorcy.

Wyniki badania przeprowadzonego przez Instytut McKinsey nie pozostawiają złudzeń. Firmy, które były wyposażone w nowoczesne technologie, już na starcie kryzysu pandemicznego, były w lepszej sytuacji od tych, którzy dopiero wdrażali innowacyjne rozwiązania w swoich przedsiębiorstwach.

Rozwiązania Przemysłu 4.0 dla 94% respondentów (z ponad 400 przebadanych firm na całym świecie) okazały się kluczowe w kontynuowaniu działalności podczas kryzysu, 56% stwierdziło, że pionierskie technologie miały kluczowe znaczenie dla ich reakcji na kryzys.

Pionierzy wskazali drogę


Instytut McKinsey przytoczył też ciekawy przykład. Amerykański producent niezbędnych w okresie pandemii środków ochrony indywidualnej zwiększył swoją wydajność poprzez instalację nowej linii produkcyjnej. Było to możliwe dzięki zdalnemu wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej.

– Aby sprostać nowym wyzwaniom nie wystarczyło wdrożyć tylko nowych rozwiązań komunikacyjnych czy tych dotyczących pracy zdalnej. Najlepiej na rynku odnalazły się firmy, które miały przygotowane rozwiązania inteligentnej logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Również automatyzacja takich procesów jak zdalna kontrola linii produkcyjnej, bezzałogowe magazyny czy bardziej automatyczny przepływ towarów między producentem a konsumentem, z miejsca poprawiły sytuację firm, które wcześniej zainwestowały w nowoczesne technologie – podkreśla Zbigniew Czajkowski, Channel & Marketing Manager z NMG S.A., firmy będącej liderem we wdrożeniach Smart Metering dla polskiej energetyki, która tworzy zarazem innowacyjne rozwiązania IT dla przemysłu. Jednym z takich rozwiązań jest takie jak ERCO.Net – platforma, która usprawnia zarządzanie zasobami technicznymi, kontroluje stan i pracę maszyn, analizuje i zwiększa wydajność linii produkcyjnej czy też optymalizuje zużycie energii.


Polska w europejskim ogonie

Firmy na całym świecie dostrzegają jednak swoje braki we wdrażaniu nowoczesnych technologii. Ponad 40% firm przepytanych przez McKinsey uważa się za mniej innowacyjne niż były w 2017 roku. – Ta zmiana postrzeganej dojrzałości ma dwie prawdopodobne przyczyny. Po pierwsze, podniosła się poprzeczka określająca, co oznacza udana transformacja cyfrowa. Od rozwiązań Przemysłu 4.0 oczekuje się, że okażą się cenne w trudnych czasach, takich jak kryzys COVID-19. Po drugie, próba jaką musiały przejść już używane rozwiązania, mogła pokazać firmom, że muszą pójść dalej niż sądzili. W szczególności wiele firm zauważa, że nie mogą dłużej ignorować ograniczeń wynikających ze słabości ich infrastruktury informatycznej – twierdzi ekspert firmy NMG S.A.

Pandemia zmusiła również i polskie przedsiębiorstwa do przyjrzenia się ich własnym postępom w sferze transformacji cyfrowej. Z danych Polskiego Instytutu Ekonomicznego wynika, że aż 70% polskich firm nie inwestowało w nowoczesne technologie przed kryzysem.

Dane raportu Banku Pekao przygotowanego dla PIE, który sprawdzał sytuację mikro, małych i średnich firm w Polsce w 2020 r., także są niepokojące. Okazuje się, że w 2020 r. innowacje produktowe lub procesowe wdrożyło zaledwie co czwarte polskie przedsiębiorstwo. Jednak aż 25% firm zmniejszyło lub całkowicie zrezygnowało z inwestycji w takie technologie jak: wykorzystanie robotów, automatyzacja pracy biurowej czy systemy ułatwiające pracę zdalną.
Natomiast z analizy dotyczącej gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego za rok 2020, który został przygotowanym przez ekspertów Komisji Europejskiej, wynika że niższą skłonność do wykorzystania technologii cyfrowych od polskich firmy charakteryzują się tylko przedsiębiorstwa z Węgier, Rumunii i Bułgarii.

Przepaść będzie się zwiększać


W raporcie McKinsey czytamy, że firmy nie wdrażają nowych technologii cyfrowych na potrzebną skalę ze względu na kilka czynników. Wyzwaniami są trudności spowodowane lockdownem, bariery w przemieszczaniu się i wprowadzeniem pracy zdalnej oraz przekierowanie zespołów do innych pilnych problemów. Najważniejszym czynnikiem ograniczającym postęp jest jednak brak funduszy. To spora zmiana, bo w poprzednich badaniach podkreślano, że główną przeszkodą jest brak odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Przed kryzysem strategicznymi priorytetami większości firm z sektora przemysłowego było zwiększenie produktywności i minimalizacja kosztów. Dziś, dla firm przepytanych przez McKinsey, najważniejsza staje się elastyczność operacji i wykorzystanie odpowiednich narzędzi do pracy zdalnej. Na liście priorytetów nie może zabraknąć też technologii wspomagających zarządzanie niestabilnymi i zakłóconymi sieciami dostaw, zdalnego zarządzania linią produkcyjną i badającej jej efektywność, czy też optymalizacji energetycznej.

Zdaniem Channel & Marketing Managera z NMG S.A., liderzy Przemysłu 4.0 już czerpią korzyści ze swoich inwestycji sprzed pandemii, co stwarza perspektywę powiększania się przepaści między zwycięzcami a przegranymi. – Brak czasu i zasobów finansowych sprawia, że większości firm najbardziej dziś pomoże stworzenie strategicznej mapy drogowej dla swoich ambicji w sferze cyfryzacji. Zasypywaniem nierówności technologicznych należy zajmować się już na wczesnym etapie projektu. Wykorzystanie na przykład rozwiązań opartych na chmurze z użyciem VPN lub platform Internetu Rzeczy powinno rozwiązać wiele problemów, z którymi borykają się przedsiębiorcy w dobie pandemii – podkreśla Czajkowski.

Źródło: materiał prasowy

Magazyn o laptopach


ZAKUPY

Pasaż handlowy z laptopami i sprzętem komputerowym Kolumna24 dla czytelników wiadomości Cyfrowa rewolucja w przemyśle. Polskie firmy w pandemii wydają najmniej!!


Od teraz masz dostęp do oferty laptopów z wyselekcjonowanymi produktami z różnych sklepów internetowych! Bogaty asortyment laptopów do pracy zdalnej w domu i firmie oraz specyfikacje laptopów do gier w jednym miejscu z różnych kategorii, dostępnych do kupienia przez internet z dostawą prosto do domu.

Gigabyte Aero 17

Gigabyte Aero 15 OLED

Asus ROG Zephyrus Duo 15

Gigabyte Aero 17

MSI Gaming GT76 Titan DT

MSI Gaming GE66

MSI Gaming GS66

Gigabyte Aero 15 OLED

Gigabyte Aorus 17G

Wszystkie laptopy...


Marki laptopów i specyfikacje poszczególnych modeli według producentów Kolumna24


LAPTOPY DELLLAPTOPY HPLAPTOPY LENOVOLAPTOPY ASUSLAPTOPY APPLELAPTOPY ACERLAPTOPY SAMSUNGLAPTOPY VAIOLAPTOPY FUJITSULAPTOPY MSILAPTOPY GIGABYTELAPTOPY MICROSOFTLAPTOPY PANASONICLAPTOPY CLEVOLAPTOPY RAZERLAPTOPY LGLAPTOPY DYNABOOKLAPTOPY PORSCHE DESIGNLAPTOPY MEDIONLAPTOPY XIAOMILAPTOPY HUAWEILAPTOPY GOOGLELAPTOPY QUANTALAPTOPY TONGFANGLAPTOPY CHUWILAPTOPY GETACLAPTOPY AVITALAPTOPY BMORN

Odkrywaj kolejne poradniki o laptopach i sprzęcie komputerowym w magazynie Kolumna24


Huion przedstawia tablety graficzne H420X, H580X i H620X dla artystów

Najnowsze komputery Lenovo ThinkPad gotowe do pracy w każdych warunkach

Cyfrowa rewolucja w przemyśle. Polskie firmy w pandemii wydają najmniej!

W Polsce ruszyła sprzedaż rewolucyjnego Lenovo ThinkPada X1 Nano

Nowe laptopy Getac S410 klasy semi-rugged oferują wyższą moc obliczeniową

Pierwszy dysk SSD firmy Samsung bez pamięci DRAM to krok w kierunku zapewnienia prędkości NVMe większej liczbie użytkowników

Laptopy Huawei MateBook serii D i MateBook X Pro w nowych wersjach i atrakcyjnej ofercie

Magazyn o laptopach


Ranking laptopów - popularne oferty laptopów w porównywarce sprzętu komputerowego


Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych ofert na nowe laptopy z wybranych sklepów internetowych. Ranking popularnych laptopów tworzony jest w oparciu o ilość odsłon danej oferty na laptopa w serwisie informacyjnym Kolumna24! Już teraz możesz sprawdzać specyfikacje laptopów różnych producentów oraz porównywać ich ceny kupna.

© Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb)

Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb) ranking laptopów 2021


Ranking Laptopy I Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lenovo. Seria Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb) z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Zaawansowana wydajność ThinkPad L14 Laptop ThinkPad L14 działa z szybkim procesorem oraz grafiką, dlatego pomimo klasy podstawowej oferuje świetną wydajność. Dzięki błyskawicznej łączności Wi-Fi 6 możesz szybko łączyć się z Internetem. Wybieranie połączeń jednym dotknięciem zwiększy też komfort codziennej pracy. Na cały dzień i jeszcze trochę Dzięki całodziennej żywotności baterii ThinkPad L14 nie przykuwa Cię nigdy do biurka. Co więcej, energię baterii można uzupełnić od 0 do 80% w zaledwie godzinę — czyli w trakcie lunchu możesz naładować laptop prawie do pełna. Teraz możesz skutecznie wykonywać zadania niezależnie od miejsca. Do pracy i rozrywki Laptop L14 jest dostępny z panelami HD i FHD, a także z opcjonalnym ekranem dotykowym. Towarzyszy im dźwięk Dolby Audio™ uprzyjemniający oglądanie filmów i słuchanie muzyki po pracy. Solidne zabezpieczenia Pakiet rozwiązań zabezpieczających ThinkShield dba o ochronę komputera. Układ Discrete Trusted Platform Module szyfruje dane, a czytnik linii papilarnych umożliwia szybkie i bezpieczne logowanie. A dzięki osłonie ThinkShutter możesz mieć pewność, że kamera w laptopie jest używana tylko wtedy, gdy tego chcesz. Oszczędność czasu i wygoda Laptop ThinkPad L14 umożliwia łatwe odbieranie, nawiązywanie i kończenie połączeń konferencyjnych jednym naciśnięciem klawiszy funkcyjnych F9–F11. Nawiązuj połączenia jednym dotknięciem i ułatw sobie codzienną pracę. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb), ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb) w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Lenovo Thinkpad L14 (20U1000Xpb)...


© Laptop Asus Tuf Gaming A15

Laptop Asus Tuf Gaming A15 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Asus. Seria Laptop Asus Tuf Gaming A15 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Notebook ASUS TUF Gaming A15 to doskonale wyposażona maszyna gamingowa, stworzona do poważnej rozgrywki i wysokiej wytrzymałości w codziennym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu w maksymalnej wersji, najnowszego procesora AMD Ryzen? z serii 4000 i karty graficznej GeForce GTX? 1660Ti, nawet najszybsza akcja rozgrywki będzie dynamiczna, płynna i w pełni wykorzysta możliwości panelu klasy IPS o częstotliwości odświeżania sięgającej 144 Hz. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Asus Tuf Gaming A15, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Asus Tuf Gaming A15 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Asus Tuf Gaming A15...


© Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu

Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Asus. Seria Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Pokonaj konkurentów SIŁA OGNIA DO KAŻDEGO ZADANIA ASUS TUF A17 to doskonały, wyposażony w 16 GB pamięci operacyjnej notebook gamingowy. Jest idealny do rozgrywek zaawansowanych graczy oraz do codziennego użytku. Ten laptop posiada doskonałą wytrzymałość. Zastosowano w nim najnowszy mobilny procesor AMD Ryzen oraz mocną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX. Dodatkowym atutem jest panel klasy IPS wraz z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Wytrzymałość i moc w jednym Niewielka, wręcz kompaktowa obudowa w porównaniu do wcześniejszych modeli laptopów ASUS zapewnia wygodę i bardzo dobrą mobilność. Dodatkowo zapewnia ona bardzo dużą wytrzymałość laptopa ASUS TUF. Posiada mocną baterię o mocy 90 Wh, która pozwoli na długą eksploatację. To laptop idealny dla graczy, zarówno tych lubiących rozgrywki stacjonarne, jak i podróżujących. Procesor o super mocy Notebook wyposażono w procesor AMD Ryzen 9 4900H, który cechuje doskonała szybkość i sprawność oraz super moc. Dzięki temu ma on możliwość wprost błyskawicznego realizowania nawet najbardziej wymagających zadań. Graj i używaj aplikacji bez zakłóceń, czy najdrobniejszych opóźnień. Ciesz się także doskonałą jakością obrazu w oglądanych filmach w wysokiej rozdzielczości oraz płać bezpiecznie za transakcje dokonywane w sieci. Wszystko to zapewnia super procesor. Grafika najwyższej jakości Laptop ASUS Tuf Gaming A17 został zaprojektowany z troską o najmniejsze szczegóły. Został on wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, która posiada znakomite parametry użytkowe. Usatysfakcjonuje to tych, którzy nie akceptują żadnych kompromisów w kwestii jakości! Oprawa graficzna gier będzie zachwycać szczegółowością oraz realizmem. Użytkownik może poczuć się zupełnie tak, jakby znajdował się w samym centrum akcji. Pamięć RAM DDR4 Model ASUS Tuf Gaming A17 posiada pamięć RAM DDR4 o pojemności 16 GB. Z tego względu jest to laptop zapewniający szeroki zakres zastosowań. Jego konfiguracja przebiega w pełni intuicyjnie. Bez większego wysiłku można przystosować go do indywidualnych preferencji, a więc wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Jest to sprzęt chętnie wybierany przez miłośników gier, ale nie tylko! Szybki dysk SSD Laptop wyposażony został w super szybki dysk SSD oraz w dodatkowe gniazdo na drugi dysk SSD. Dzięki dyskowi możesz w bardzo wyraźny i mocno odczuwalny sposób przyspieszyć czas ładowania swoich gier oraz aplikacji. Zapomnij o długich minutach wczytywania, teraz możesz zminimalizować ten czas do minimum i wreszcie czuć się usatysfakcjonowanym. Mocna bateria ASUS TUF A17 wyposażony został w mocną baterię. Jest to bateria litowo-jonowa 90 Wh o 4 ogniwach. Jej parametry pozwolą na nawet kilka godzin intensywnego użytkowania. Maksymalne możliwości laptopa pomoże osiągnąć inteligentny układ chłodzenia. PŁYNNY OBRAZ BEZ OPÓŹNIEŃ Ciesz się świetnie odwzorowanym, realistycznym ruchem, jaki zobaczysz na ekranie. Będziesz to zawdzięczał matrycy o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Dzięki temu, na zawsze zapomnisz o istnieniu rozmytego obrazu, czy o jego zacinaniu. Także Twoje oczy z wyraźną ulgą zareagują na taki obraz. Częste odświeżanie klatek to równoczesna płynność odbierania go przez Twoje oczy. Matowa matryca dodatkowo ochroni Cię przed refleksami światła, dając maksimum komfortu z użytkowania laptopa nawet w słoneczne dni. Podświetlana klawiatura Gamingowy charakter Twojego notebooka ASUS podkreślają nie tylko jego parametry i możliwości, jakie daje graczom. To także dzięki podświetlanej klawiaturze poczuć możesz się jak zaawansowany gracz. Ciesz się efektownie wyglądającą klawiaturą i zafunduj sobie niezapomnianą rozrywkę. Realistyczny dźwięk Dzięki udoskonalonym głośnikom z czterema wycięciami oraz technologią DTS:X Ultra opracowaną specjalnie dla graczy usłyszysz wyraźnie każdego zbliżającego się przeciwnika. Teraz możesz cieszyć się cudownymi wrażeniami podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, czy też rozgrywania emocjonujących gier. Nie musisz inwestować w głośniki wolnostojące. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Asus Tuf Gaming Fa706Iu...


© Laptop Asus Rog Zephyrus M15

Laptop Asus Rog Zephyrus M15 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Asus. Seria Laptop Asus Rog Zephyrus M15 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop ASUS ROG Zephyrus M15 z ekranem o przekątnej 15.6 cali z rozdzielczością 1920 x 1080, wyposażony w procesor Intel Core i7-10750H (2.6 - 5 GHz), pamięć RAM 16 GB oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB. Dysk 512 GB SSD. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Asus Rog Zephyrus M15, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Asus Rog Zephyrus M15 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Asus Rog Zephyrus M15...


© Apple Macbook Pro 13

Apple Macbook Pro 13 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Apple. Seria Apple Macbook Pro 13 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Czip Apple M1 daje 13-calowemu MacBookowi Pro niewiarygodną szybkość i moc. Niesamowicie wydajny, pełen wyjątkowych technologii i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie. Dzięki temu procesor CPU działa nawet 2,8x szybciej oraz posiada nawet 5x wydajniejsze GPU. Najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwia nawet 11x szybsze samouczenie i energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Apple Macbook Pro 13, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Apple Macbook Pro 13 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Apple Macbook Pro 13...


© Laptop Lenovo V14-Iil

Laptop Lenovo V14-Iil ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lenovo. Seria Laptop Lenovo V14-Iil z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 14 cali z rozdzielczością FHD, wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-1005G1 (1,2 - 3,4 Ghz) oraz karta graficzna Intel UHD Graphics. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, dysk SSD 256GB. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Lenovo V14-Iil, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Lenovo V14-Iil w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Lenovo V14-Iil...


© Laptop Asus Vivobook X509Ja

Laptop Asus Vivobook X509Ja ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Asus. Seria Laptop Asus Vivobook X509Ja z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 15,6 cali z rozdzielczością FHD, wyposażony w sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10875H (2,6 - 5 Ghz) oraz dedykowana karta graficzna Intel UHD Graphics. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, szybki dysk SSD 512 GB. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Asus Vivobook X509Ja, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Asus Vivobook X509Ja w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Asus Vivobook X509Ja...


© Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna

Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna ranking laptopów 2021


Ranking Laptopy I Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Hp. Seria Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Nieograniczone możliwości tworzenia z dowolnego miejsca Gotowy do pracy, gdy tylko znajdziesz inspirację. Twórz realistyczne, żywe projekty na swoim ekranie w dowolnym miejscu, odowolnej porze, korzystając z tego wszechstronnego przenośnego komputera z baterią o długiej żywotności. Korzystajjednocześnie z dotyku i piórka, aby uchwycić każdy szczegół swoich projektów, i odpoczywaj spokojnie, wiedząc, że Twojeprace pozostaną tajemnicą, dopóki nie zechcesz ich udostępnić. Tchnij życie w swoją twórczość Procesor AMD z serii Ryzen z kartą graficzną Radeon,długa żywotność baterii, pojemna pamięć SSD orazcentrum zarządzania HP zapewniają wydajnośćodpowiednią do Twoich do swoich potrzeb w czasietworzenia. Przemyślana konstrukcja Na wyświetlaczu o rozdzielczości Full HD z mikroramkąz łatwością ożywisz swoje pomysły w pełnej gamiekolorów. Zawias 360 stopni pozwala na takiedostosowanie ekranu, aby udało się precyzyjniewykonać każdy skomplikowany szkic. Prywatność zapewniająca całkowity spokój Zachowaj poufność dzięki kamerze zabezpieczonejprzed hakowaniem i specjalnemu przyciskowiwyciszenia mikrofonu. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Hp Envy X360 Convert 13-Ay0002Nw (21B21Ea) Czarna...


© Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt)

Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt) ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Hiro. Seria Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt) z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop Hiro to zaawansowana maszyna do grania, niezależnie od tego gdzie go zabierzesz. Poznaj pełnię wrażeń dzięki szczegółowemu i dynamicznemu obrazowi matryc IPS o rozdzielczości Full HD. Laptop wyposażony w 6-rdzeniowy procesor Intel Core i7-8750H o częstotliwości 2,2 - 4,1 Ghz, pamięć ram 32 GB, taktowanie na 2666 Mhz. Dedykowana karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2070 z pamięcią 8 GB VRAM GDDR6. Posiada dysk twardy 1 TB oraz SSD 512 GB. Brak zainstalowanego systemu operacyjnego. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt), ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt) w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Hiro 770-H51 (Nbc770-H51 Ntt)...


© Laptop Lenovo V14 Iil

Laptop Lenovo V14 Iil ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lenovo. Seria Laptop Lenovo V14 Iil z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 14 cali oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i5-1035G1 o częstotliwości 1 - 3.6 GHz, pamięć RAM o wielkości 4 GB. Dysk SSD o pojemności 256 GB zapewni użytkownikowi zapisywanie dużej ilości filmów, muzyki, zdjęć oraz dużej ilości aplikacji. Karta graficzna to Intel UHD Graphics. System operacyjny Windows 10 Pro. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Lenovo V14 Iil, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Lenovo V14 Iil w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Lenovo V14 Iil...


© Apple Macbook Pro 13

Apple Macbook Pro 13 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Apple. Seria Apple Macbook Pro 13 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

APPLE MacBook Pro jest najmocniejszy i najbardziej wydajny z notebooków. Został całkowicie odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU. Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Nowy MacBook Pro został wyposażony w najwydajniejszą baterię w historii oraz wydajne chłodzenie. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Apple Macbook Pro 13, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Apple Macbook Pro 13 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Apple Macbook Pro 13...


© Apple Macbook Pro 16

Apple Macbook Pro 16 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Apple. Seria Apple Macbook Pro 16 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Oto najpotężniejszy notebook od Apple. Stworzony dla twórców. Ma niesamowity wyświetlacz Retina o przekątnej 16 cali, superszybkie procesory, grafikę nowej generacji, najpojemniejszą baterię w historii MacBooka Pro, nową klawiaturę Magic Keyboard i olbrzymią pamięć masową. To najdoskonalszy sprzęt dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Apple Macbook Pro 16, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Apple Macbook Pro 16 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Apple Macbook Pro 16...


© Laptop Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4 (20Fcs3Dl00)

Laptop Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4 (20Fcs3Dl00) ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Lenovo. Seria Laptop Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4 (20Fcs3Dl00) z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop z ekranem o przekątnej 14 cala oraz rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i7-6600U o częstotliwości 2.6 MHz, pamięć RAM DDR3 o wielkości 16 GB oraz dysk SSD 1000 GB. Intel HD Graphics 520. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro PL. Dodatkowo laptop posiada złącza HDMI, mini DisplayPort oraz trzy porty USB działające w standardzie 3.0, pozwalającym nawet na 10-krotnie szybsze przesyłanie danych. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4 (20Fcs3Dl00), ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4 (20Fcs3Dl00) w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4 (20Fcs3Dl00)...


© Laptop Dreammachines T1650Ti-17Pl35

Laptop Dreammachines T1650Ti-17Pl35 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Dreammachines. Seria Laptop Dreammachines T1650Ti-17Pl35 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Laptop dla graczy marki Dream Machines z ekranem o przekątnej 17.3 cale oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Wyposażony w procesor AMD Ryzen 7 4800H o częstotliwości taktowania 2.9 - 4.2 GHz, pamięć RAM DDR4 o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 1000 GB. Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1650 TI. Wielkość karty graficznej 4 GB, zintegrowana. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Dreammachines T1650Ti-17Pl35, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Dreammachines T1650Ti-17Pl35 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Dreammachines T1650Ti-17Pl35...


© Laptop Hp Probook 450 G7

Laptop Hp Probook 450 G7 ranking laptopów 2021


Ranking Elektronika > Komputery > Laptopy ranking 2021 produktów marki Hp. Seria Laptop Hp Probook 450 G7 z gamy laptopów to jedna z popularnych ofert na portalu informacyjnym Kolumna24. Polecamy ten produkt bezpośrednio z wyselekcjonowanego sklepu internetowego dla Ciebie!

Wydajność klasy biznesowej w przystępnej cenie. HP ProBook 450 G7 został stworzony z myślą o pracownikach korporacji oraz małych i średnich firm, którzy wymagają przystępnego cenowo połączenia nowoczesnych technologii, niezbędnych funkcji ochrony oraz narzędzi multimedialnych. Wyposażono go w najnowszy czterordzeniowy procesor Intel Core i3 dziesiątej generacji, akumulator o długiej żywotności i szybką łączność co sprawia że jest gotowy do terminowej realizacji zadań przez cały dzień. Dzięki szeregowi automatycznych rozwiązań zabezpieczających HP ProBook 450 G7 zapewnia bezpieczeństwo przed atakami na oprogramowanie sprzętowe oraz ochronę przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem. Oprócz tego rankingu laptopów na znajdziesz Laptop Hp Probook 450 G7, ale także szereg innych polecanych produktów!

Sprawdź cenę Laptop Hp Probook 450 G7 w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, dzięki rankingowi online laptopów 2021! Ceny sprawdzisz w sklepie, który sprzedaje Laptop Hp Probook 450 G7...


W treści artykułu mogą zostać wyświetlone linki afiliacyjne dla wybranych produktów, za pośrednictwem których możesz dokonać zakupów w wybranym sklepie internetowym. W momencie przeglądania ofert nie ponosisz żadnych kosztów. Dokonanie zakupów u naszego partnera pozwala rozwijać serwis informacyjny Kolumna24.

 
Laptopy online 24h ›
Bogata oferta e-commerce. Specyfikacje laptopów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Laptopy
Wiadomości Newsroom Wybory2023 Łódź ZduńskaWola Zdrowie Biznes i finanse

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda Rankingi

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Artykuły Kategorie Produkty Regiony Rankingi

Polityka prywatności Regulamin serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Wybory   •   Rankingi •   Przyczepy •   Regiony •   Firmy •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   Dom •   Laptopy •   MagLap Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  Dom