Placówka oświatowa 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku w Włocławek (Włocławek)

Dla wszystkich uczniów oraz osób, które szukają wymarzonej szkoły do dalszej nauki, przygotowane zostało zestawienie wszystkich placówek edukacyjnych w Polsce. W tym miejscu przygotowany został podstawowy opis szkoły 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku prowadzonej w miejscowości Włocławek na terenie powiatu Włocławek w województwie Kujawsko-Pomorskie. Na stronie poznasz dane kontaktowe oraz podstawowe informacje o placówce, które ułatwią Ci przyszłą rekrutację do szkoły 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku, która ma charakter szkoły Technikum.
INFO
6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku
Gmina: Włocławek
Powiat: Włocławek
Region: Kujawsko-Pomorskie
Adres Technikum
Poczta: 87-800 Włocławek
Miejscowość: Włocławek
Ulica: Ogniowa 2
Region: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt Technikum
Telefon: 0
FAX:
Strona www:


Przygotowaliśmy podstawowe informacje na temat 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku, która prowadzona jest w miejscowości Włocławek. Terytorialnie ta placówka oświatowa obejmuje obszar oznaczony jako miasto powyżej 5 tysięcy mieszkańców. Placówka oświatowa 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku pod kątem złożoności jest jednostką określaną jako szkoła lub placówka w ramach jednostki złożonej.

Szkoła udostępniona na naszej stronie informacyjnej 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku jest placówką oświatową publiczną. Szkoła uprawniona jest, aby kształcić i nadać odpowiedni dyplom ukończenia nauki uczniom z kategorii dzieci lub młodzież. Specyfika tej placówki oświatowej - 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku - została oznaczona jako szkoła specjalna. Szkoła 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku organizacyjnie związana jest z brak związania.Według publicznych danych dla placówki oświatowej 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku organem prowadzącym i rejestrującym tą szkołę jest podmiot Miasto na prawach powiatu.

W dalszej części znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o placówce oświatowej 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku. Według ostatnich danych opublikowanych w publiczno dostępnych rejestrze szkół i placówek oświatowych, 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku kształciło 495 uczniów, z czego 133 to dziewczęta/kobiety. 0 uczniów uczyło się w oddziałach przedszkolnych, natomiast 0 uczniów kształciło się w oddziałach innego typu. W 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku znajdowało się oddziałów co można rozumieć jako ilość klas lub grup, w których nauczani są uczniowe w danej placówce oświatowej.

W szkole, która nosi nazwę 6 Technikum W Zespole Szkół Technicznych We Włocławku zostało zatrudnionych 0 nauczycieli w pełnym wymiarze (nauczyciele pełnozatrudnieni). Ponadto zatrudnionych jest/było 0 nauczycieli tzw. niepełno zatrudnionych (stosunek pracy), co przekłada się na 0,00 etatu na nauczyciela niepełno zatrudnionego.

Informacje pochodzą z publicznego Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, przygotowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dane udostępnione na stronie internetowej zostały zaktualizowane według stanu z dnia 30 września 2018 rok i mają charakter danych publicznych.
Wszystkie szkoły...
SZKOŁY
MEN: w piątek 510 przedszkoli pracowało w trybie mieszanym, a 483 w zdalnym Kolumna24

MEN: w piątek 510 przedszkoli pracowało w trybie mieszanym, a 483 w zdalnym

Premier: w państwach, w których jest prawie całkowity lockdown, szkoły funkcjonują Kolumna24

Premier: w państwach, w których jest prawie całkowity lockdown, szkoły funkcjonują

MEN: w czwartek 506 przedszkoli pracowało w trybie hybrydowym, a 445 w zdalnym Kolumna24

MEN: w czwartek 506 przedszkoli pracowało w trybie hybrydowym, a 445 w zdalnym

Czarnek o wprowadzeniu edukacji zdalnej w klasach I-III: nic nie wykluczamy Kolumna24

Czarnek o wprowadzeniu edukacji zdalnej w klasach I-III: nic nie wykluczamy

MEN: w środę 355 przedszkoli pracowało w trybie mieszanym, a 349 w zdalnym Kolumna24

MEN: w środę 355 przedszkoli pracowało w trybie mieszanym, a 349 w zdalnym

Policja KWP Łódź: Zapraszamy na konferencję on-line -Szkoły i placówki oświatowe w obliczu wybranych sytuacji kryzysowych. Wyzwania i zadania Kolumna24

Policja KWP Łódź: Zapraszamy na konferencję on-line -Szkoły i placówki oświatowe w obliczu wybranych sytuacji kryzysowych. Wyzwania i zadania

Wszystkie wiadomości...
POWIATY
Wiadomości bełchatowski Wiadomości brzeziński Wiadomości kutnowski Wiadomości opoczyński Wiadomości pabianicki Wiadomości pajęczański Wiadomości piotrkowski Wiadomości poddębicki Wiadomości radomszczański Wiadomości rawski Wiadomości sieradzki Wiadomości skierniewicki Wiadomości tomaszowski Wiadomości wieluński Wiadomości wieruszowski Wiadomości zduńskowolski Wiadomości zgierski Wiadomości łaski Wiadomości łęczycki Wiadomości Łódź Wiadomości łódzki wschodni Wiadomości łowicki
ZAKUPY

Stnux Notatnik Squishy Kosmos

Zabawki

Alexander Pieczątki i naklejki dla dziewczynek

Zabawki

Alexander Pieczątki i naklejki ze zwierzątkami

Zabawki

Meteor Plecak TY Gear Tracey czarno-biały pies

Zabawki

Adamigo Stemple buźki

Zabawki

PAXOS Plecak LOL 113503

Zabawki

Alexander Małe pieczątki i naklejki motywacyjne

Zabawki

As Company Zestaw przyborów 5w1 Gigablock CARS

Zabawki

Stnux Pamiętnik Magic Light Dreams - zestaw

Zabawki
Artykuły szkolne...

Edukacja i szkolnictwo w Polsce - dzieje rozwoju nauki w naszym kraju...


Edukacja w miejscowości Włocławek najprościej mówiąc oznacza wychowanie i kształcenie młodzieży z terenu powiat Włocławek. Jak jednak wyglądała edukacja w Polsce w wcześniej? Wszystko zaczęło się od założenia Komisji Edukacji Narodowej w Polsce, uchwałą Sejmu w 1773 roku. Należy uznać, że Komisja Edukacji Narodowej była pierwszym w Europie ministerstwem oświaty publicznej. Zawdzięcza swe powstanie Joachimowi Chreptowiczowi, podkanclerzemu litewskiemu, który postawił w sejmie wniosek, żeby dobra i fundusze pozostałe po skasowaniu zakonu jezuitów w 1773 roku przekazać na cele edukacji publicznej. Pierwszymi członkami Komisji Edukacji Narodowej byli: Ks. Ignacy Massalski, biskup wileński, jako prezes, ks. Michał Poniatowski, Sułkowski, Chreptowicz, Ignacy Potocki, ks. Adam Czartoryski, Andrzej Zamojski Poniński. Sejm poddał pod kierownictwo Komisji Edukacji Narodowej całe szkolnictwo polskie, począwszy od szkół elementarnych aż do uniwersytetów.

We wszystkich działach oświaty publicznej Komisja Edukacji Narodowej dokonała gruntownej i zbawiennej reformy - podzieliła apaństwo pod względem administracji szkolnej na 10 wydziałów (ustanowiono 6 w Polsce, 4 na Litwie), zaprowadziła jednolity typ szkół wydziałowych i podwydziałowych (gimnazjów i progimnazjów), pobudziła do życia piśmiennictwo szkolne przez założenie Towarzystwa do ksiąg elementarnych, zreformowała Akademię krakowską i wileńską. Wprowadziła należyty nadzór nad szkołami przez swych wizytatorów. Doniosłe prace Komisji Edukacji Narodowej zostały przerwane przez ostateczne rozbiory Polski. Ostatnie posiedzenie Komisji Edukacji Narodowej odbyło się 10 kwietnia 1794 roku.

W Księstwie Warszawskim powstała na wzór Komisji Edukacji Narodowej, Izba edukacji publicznej pod przewodnictwem Stanisława Potockiego, która utworzona została przez Napoleona w 1807 roku. Jej członkami między innymi byli: Staszyc, Kopczyński i Linde. W 1812 roku Izba edukacji publicznej zamieniona została na Dyrekcją edukacji publicznej.

Szkoła w Włocławek to rodzaj placówki oświatowej w powiecie powiat Włocławek, w której uczęszczającym tam uczniom udzielana jest wspólna nauka przez wykwalifikowanych nauczycieli. Całość istniejących w pewnym kraju szkół różnego typu, rodzaju i stopnia tworzy szkolnictwo tego kraju (szkolnictwo w Włocławek).

Pytanie, czy szkoła w Włocławek może nie tylko nauczyć, ale i może wychować młode pokolenie, czy może i powinna zastąpić dziecku rodzinę i domowe otoczenie, jest dotąd przedmiotem gorących dyskusji. Tymczasem faktem jest niewątpliwym, że szkoła, służąca wszystkim, musi stosować pewien przeciętny szablon w metodzie nauczania, a także w sposobac hmoralnego czyli wychowawczego oddziaływania. Nie może uwzględniać indywidualnych różnic i właściwości, które są cechą wybitniejszych umysłów i wrażliwszych serc.

Szkołą nazywa się także grono uczniów i naśladowców, którzy rozwijają, komentują i ropowszechniają dzieła i myśli uznanych przez siebie mistrzów. W tym znaczeniu mówi się o szkole filozoficznej, historycznej, literackiej i podobnych.
Temat dnia Polecane Polityka Karabach 2020 Wybory2023 WyboryUE Łódź Pabianice Sieradz Bełchatów

Zakupy i oferty Smartfony Rankingi produktów Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy WarszawaZakupy ŁódźZakupy SieradzZakupy Pabianice EdukacjaBaza szkół

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Transport

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Pogoda   •   Regiony •   Przyczepy •   Samochody •   Edukacja•   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Zakupy Wiadomości •   Menu  Zakupy  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online