WIADOMOŚCI POLSKA EUROPA ŚWIAT

W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano

Przeczytasz w 2 min  •  3/Maj/2021 (23:28)

Obowiązujący obecnie limit 30 osób, które mogą uczestniczyć w pogrzebach w Anglii, zostanie zniesiony 17 maja, czyli pięć tygodni wcześniej niż przewidywano - ogłosił w poniedziałek brytyjski rząd.
© PixaBay/domena publiczna
 
Pasaż handlowy Kolumna24 online
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.
Sklepy

W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano


Na 17 maja zaplanowane jest rozpoczęcie w Anglii trzeciego z czterech etapów wychodzenia z lockdownu. Od tego dnia liczba żałobników nie będzie ograniczona, o ile warunki w danym miejscu pozwolą na zachowywanie niezbędnego dystansu między nimi.

Obowiązujące restrykcje spowodowały m.in., że w pogrzebie księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II, który się odbył 17 kwietnia na zamku w Windsorze, mogło wziąć udział tylko 30 członków rodziny królewskiej i najbliższych krewnych, a nie ok. 800, jak przewidywały plany sprzed wybuchu pandemii.

"Brytyjczycy dokonali ogromnych poświęceń przez cały czas trwania pandemii, aby chronić NHS (publiczną służbę zdrowia - PAP) i ratować życie ludzi, a w niczym nie przejawiało się to mocniej niż w głęboko bolesnych ograniczeniach dotyczących liczby osób biorących udział w pogrzebach. Utrata bliskiej osoby podczas pandemii jest niezwykle trudna i cieszę się, że dzięki nieustającym wysiłkom wszystkich i wprowadzeniu szczepionki, jesteśmy teraz w stanie usunąć te ograniczenia i pozwolić większej liczbie przyjaciół i rodzin spotkać się i złożyć wyrazy szacunku" - oświadczył minister społeczności lokalnych Robert Jenrick.

Zapowiedziane zniesienie limitów dotyczy tylko Anglii. W Szkocji maksymalna liczba uczestników pogrzebów wynosi obecnie 50, ale od 7 czerwca ma zostać zwiększona do 100, zaś w Walii i Irlandii Północnej nie ma konkretnych limitów, a ograniczenia zależą od warunków w miejscach, gdzie się odbywają.

Tymczasem posłowie skupieni w ponadpartyjnej grupie parlamentarnej wezwali w poniedziałek rząd, by w związku z rozprzestrzeniającymi się na świecie nowymi wariantami koronawirusa, nie znosił na razie zakazu wyjazdów zagranicznych bez uzasadnionego powodu. Jak się oczekuje, zakaz ten przestanie obowiązywać 17 maja, zaś w tym tygodniu rząd ma ogłosić, które kraje oznaczone zostaną kolorami zielonym, żółtym i czerwonym. Od przypisania krajów do poszczególnych kategorii zależeć będą wymogi w zakresie testów i kwarantanny po przyjeździe z nich.

Z Londynu Bartłomiej Niedziński (PAP)

bjn/ zm/WSZYSTKIE BLOG ZAGRANICA EPIDEMIEIZARAZY PODRÓŻEIDOJAZDY RZĄD POGRZEB ANGLII RZĄD MAJA ZAŚ UDZIAŁ PONIEDZIAŁEK LIMIT LICZBA PANDEMII POGRZEBACH OSÓB OBECNIE OGRANICZENIA LIMITÓW WCZEŚNIEJ GBR WIELKA BRYTANIA LONDYN PAP

Oprócz tej wiadomości W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano warto, abyś przeczytał najnowsze informacje na portalu Kolumna24 dotyczące innowacyjnych rozwiązań stosowanych w laptopach, połączonych z ofertami cenowymi z różnych sklepów internetowych.

Pasaż handlowy Kolumna24 dla czytelników wiadomości W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano!


Od teraz masz dostęp do pasażu handlowego Kolumna24 z wyselekcjonowanymi produktami z różnych sklepów internetowych! Bogaty asortyment produktów w jednym miejscu z różnych kategorii, dostępnych do kupienia przez internet z dostawą prosto do domu.

Asus 2-in-1 11
Asus 11
Lenovo Ideapad 3 15
MSI Gaming GL65
HP Chromebook 11A G6
Lenovo V14
Lenovo Legion Slim 7i 15
MSI Gaming GP76
Dell Latitude 13 3320
Sprzęt Sportowy
2765
Elektronika
Nowości
187
Akcesoria
Sporty
Dom I Ogród
Kategorie


ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ ZABAWKI SURVIVAL IT ZDROWIE I URODA AGD MOTOCYKLE RANKINGI

Co warto przeczytać oprócz W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano w serwisie Kolumna24?


Oprócz istotnej depeszy W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano, w portalu informacyjnym Kolumna24, przeczytasz kilkanaście najnowszych wiadomości z kraju i ze świata opublikowanych tylko dzisiejszego dnia! Ponadto w serwisie informacyjnym Kolumna24 publikowanych są setki artykułów tematycznych przygotowanych nie tylko w formie depeszy jak W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano!


Zapowiedź weekendu na boiskach Ekstraklasy!

Paleciak używany - czy warto go kupić? Sprawdź!

Szukasz materaca w Zielonej Górze? Sprawdź jaki będzie najlepszy.

PLK uczestnikiem Kongresu 590

Łódź Żabieniec ? windy ułatwią dostęp do pociągów

Łódź: Odszedł Andrzej Możejko

Zapowiedź weekendu na boiskach Ekstraklasy!

Paleciak używany - czy warto go kupić? Sprawdź!

Szukasz materaca w Zielonej Górze? Sprawdź jaki będzie najlepszy.

Nadchodzi przełom w walce z chorobami genetycznymi. Technologia wykorzystana do tworzenia szczepionek pomoże też w opracowaniu terapii na inne choroby

Polski start-up uczy języka angielskiego za pomocą SI. Przyszłością rynku edtech są także rozszerzona i wirtualna rzeczywistość

W czasie pandemii coraz więcej osób inwestuje w kryptowaluty. Mimo rosnącego zainteresowania posiada je tylko 1,5% ludzi na świecie

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje futbol. Analizuje mecz i zagrania zawodników oraz pozwala opracować strategię pod konkretnego przeciwnika

Inflacja w Polsce jest najwyższa od ponad roku. Napędzają ją głównie wzrost wynagrodzeń i cen energii

Policja KPP Brzeziny wiadomości: Tragiczny wypadek w BrzezinachPrzyczepki samochodowe na Kolumna24 dla czytelników wiadomości W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano


Poniżej lista lekkich przyczep samochodowych dostępnych do kupienia w sklepie motoryzacyjnym Kolumna24 zareklamowanych dla czytelników artykułu W. Brytania: limit 30 uczestników pogrzebów będzie zniesiony wcześniej niż planowano na portalu informacyjnym!

Neptun Rustik N7-236 rtr resor
Neptun Rustik N7-263 rtr resor
Neptun Rustik N7-236 rt
Neptun Rustik N7-263 rt
Neptun Pro N7-236 prr resor
Neptun Pro N7-263 prr resor


Wiadomości bełchatowski Wiadomości brzeziński Wiadomości kutnowski Wiadomości opoczyński Wiadomości pabianicki Wiadomości pajęczański Wiadomości piotrkowski Wiadomości poddębicki Wiadomości radomszczański Wiadomości rawski Wiadomości sieradzki Wiadomości skierniewicki Wiadomości tomaszowski Wiadomości wieluński Wiadomości wieruszowski Wiadomości zduńskowolski Wiadomości zgierski Wiadomości łaski Wiadomości łęczycki Wiadomości Łódź Wiadomości łódzki wschodni Wiadomości łowickiWiadomości Aleksandrów Kujawski aleksandrowski Wiadomości Augustów augustowski Wiadomości Bartoszyce bartoszycki Wiadomości Będzin będziński Wiadomości Biała Podlaska bialski Wiadomości Białobrzegi białobrzeski Wiadomości Białograd białogardzki Wiadomości Ustrzyki Dolne bieszczadzki Wiadomości Bochnia bocheński Wiadomości Bolesławiec bolesławiecki Wiadomości Brzeg brzeski Wiadomości Busko-Zdrój buski Wiadomości Bytów bytowski Wiadomości Chodzież chodzieski Wiadomości Gorzów Wlkp. gorzowski

W treści artykułu mogą zostać wyświetlone linki afiliacyjne dla wybranych produktów, za pośrednictwem których możesz dokonać zakupów w wybranym sklepie internetowym. W momencie przeglądania ofert nie ponosisz żadnych kosztów. Dokonanie zakupów u naszego partnera afiliacyjnego pozwala nam zarabiać na otrzymywanych prowizjach rozwijać dalej serwis informacyjny Kolumna24. Oprócz tego w treści/wyeksponowanych boksach znajdują się reklamy produktów dostępnych do kupienia w sklepie stacjonarnym Kolumna24 (asortyment przyczep samochodowych).

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Wiadomości Newsroom Wybory2023 Łódź ZduńskaWola Zdrowie Biznes i finanse

Zakupy i oferty Zegarki Meble Dom i ogród Survival Zdrowie i uroda Rankingi

Zdrowie Placówki medyczne Poradniki zdrowie Ochrona zdrowia Zakupy zdrowie

Laptopy Magazyn Dell MSI Samsung Lenovo Wszystkie modele

Przyczepy samochodowe Magazyn o przyczepach Regiony sklep

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Artykuły Kategorie Produkty Regiony Rankingi

Polityka prywatności Regulamin serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2021 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Wybory   •   Rankingi •   Przyczepy •   Regiony •   Firmy •   Biznes •   Zdrowie•   Zakupy •   Dom •   Laptopy •   MagLap Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  Dom