WIADOMOŚCI KRAJ ŚWIAT

Prasówka Łódź 31.07.2020 (Piątek), top 10 wiadomości kraj świat kryminalne

Przeczytasz w 4 min  •  1/Sierpień/2020 (12:06), aktualizacja 1/Sierpień/2020 (12:06)
Prasówka dla czytelników Łódźu z 10 najważniejszymi wydarzeniami i wiadomościami z 31.07.2020 (Piątek) z kraju i ze świata dla mieszkańców Łódźu. Sprawdź co czytali najchętniej mieszkańcy Łodzi (łódzkie) i jakie wydarzenia wzbudziły ich największe zainteresowanie. Nasza prasówka Łódź została przygotowana specjalnie do porannej kawy, w trakcie której zapoznasz się z istotnymi wiadomościami dnia. Policja KPP Łask: Śmiertelny wypadek na trasie S8 Łódź: Co zmieni się w łódzkim sporcie dzięki projektom złożonym do Budżetu Obywatelskiego? Policja KWP Łódź: Ślubowanie nowo przyjętych policjantów
Kolumna24.pl Prasówka Łódź 31.07.2020 (Piątek), top 10 wiadomości kraj świat kryminalne© Zdjęcie: geralt/PixaBay

10 najpopularniejszych wiadomości i wydarzeń prasówki Łódź 31.07.2020 (Piątek)


Najważniejsze wydarzenia i wiadomości z wczoraj w prasówce dla mieszkańców Łódźu 31.07.2020 (Piątek)! Jakie wiadomości były najczęściej czytane w Łódźu na portalu informacyjnym Kolumna24? Sprawdź prasówkę dnia już teraz:
Policja KPP Łask: Śmiertelny wypadek na trasie S8

Policjanci z Łasku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 31 lipca 2020 roku około godziny 5:40 na 198 km trasy S8 na wysokości miejscowości Dąbrówka w powiecie łaskim.

Łódź: Co zmieni się w łódzkim sporcie dzięki projektom złożonym do Budżetu Obywatelskiego?

24 mln zł w tegorocznym budżecie obywatelskim. Łodzianie złożyli 856 projektów, z czego aż 156 projektów to projekty dotyczące sportu i rekreacji.

Policja KWP Łódź: Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

31 lipca 2020 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci stróże prawa. Funkcjonariuszy powitał w szeregach formacji Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin. Dzisiejsza ceremonia wpisuje się w niedawno obchodzone Święto Policji. Stanowiła także doskonałą okazję do nagrodzenia i uczczenia ciężkiej pracy. Generał jeszcze raz pogratulował wszystkim odznaczonym, wyróżnionym i awansowanym.

Łódź: KS Olimp zaprasza na bezpłatne zajęcia

Klub Sportowy Olimp Łódź zaprasza na otwarte zajęcia z karate olimpijskiego dla dzieci od lat 6. Treningi przewidywane są w dniach 10 - 16 sierpnia 2020 roku w sali sportowej budynku VeraSport przy ul. Siewnej 15.

Łódź: Letnie Koncerty w Altanie Parku Źródliska I

Dzięki wsparciu Łódzkiego Centrum Wydarzeń jeden z ulubionych cykli łodzian wraca do Altany Parku Źródliska! Cztery sierpniowe popołudnia wypełni muzyka klasyczna w najlepszym wydaniu. Zabrzmią arie operowe i operetkowe, muzyka filmowa i klasyczna; nie zabraknie aranżacji muzyki rozrywkowej, ani tanecznej muzyki bałkańskiej!

Policja KPP Radomsko: Złość wyładował na hulajnodze

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez policje 18-latkowi, który siekierą zdewastował hulajnogę miejską. Wartość strat oszacowano na 3 tys. złotych.

Policja KPP Bełchatów: Amatorzy słodyczy zatrzymani

Bełchatowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży w jednym z marketów na terenie miasta. Łupem przestępców padły 93 czekolady o łącznej wartości ponad 1200 złotych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Łódź: Są wyniki egzaminów na zakończenie szkoły podstawowej. Czy 8-klasista może zmienić wybraną szkołę średnią?

Absolwenci klas 8 dziś poznali wyniki egzaminów na zakończenie szkoły podstawowej i mają czas do 4 sierpnia na dostarczenie zaświadczenia do szkoły średniej pierwszej preferencji, którą wybrali. Uczniowie, którzy zmienili zdanie i chcieliby jednak kontynuować naukę w innej szkole średniej niż wskazana - teraz mogą dokonać zmiany.

Policja KPP Zduńska Wola: Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową

Działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do likwidacji uprawy konopi indyjskich. Zatrzymany został 25 – letni mężczyzna, który prowadził nielegalną uprawę. Łącznie zabezpieczono prawie 343 gramy suszu roślinnego i 5 ponad metrowych krzaków. Za uprawę środków odurzających oraz ich przechowywanie grozi do 10 lat więzienia. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Łódź: Bon turystyczny w pytaniach i odpowiedziach - wideokonferencja

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnej wideokonferencji pt. „Bon turystyczny w pytaniach i odpowiedziach”, która odbędzie się w czwartek 6 sierpnia 2020 r. w godzinach 11:00-12:00.

Policja KPP Kutno: Czujne oko komendanta

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali poszukiwanego listem gończym 26-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego, którego wypatrzył zastępca komendanta komisariatu. Zabezpieczyli u poszukiwanego 11 gramów amfetaminy oraz 5 gramów marihuany. Za popełnione przestępstwo z art. 62§1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja KPP Wieluń: Pijany 81-latek wjechał w radiowóz

Kara nawet do dwóch lat więzienia grozi 81-letniemu mieszkańcowi Wielunia, który mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie kierował motorowerem i uderzył w policyjny radiowóz.

Łódź: Świadczenie Dobry Start (300+) w Łodzi. Pierwszy miesiąc składania wniosków za nami

Od 1 do 29 lipca 2020 do Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi wpłynęło 23,5 tys. wniosków o ustalenie prawa do świadczenia Dobry Start i wydano 20,5 tys. informacji o przyznaniu świadczenia. Zrealizowano około 88% złożonych wniosków o 300+.

Policja KWP Łódź: KASKADA -Zamiast ostrzegać światłami przed Policją - zdejmij nogę z gazu!

Policyjne patrole na terenie całego kraju od rana sprawdzają stosowanie się kierujących do obowiązujących przepisów w szczególności dotyczących prędkości. Kaskadowy pomiar polega na prowadzeniu statycznej kontroli na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach przez patrole ustawione kolejno po sobie na określonym, często niezbyt długim, odcinku drogi.

Łódź: Syreny alarmowe w godzinę W. 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

W sobotę 1 sierpnia, w Godzinę "W" czyli o godz. 17:00, dla upamiętnienia 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w całym mieście przez 1 minutę zawyją syreny systemu alarmowego.

Praca Łódź 31.07.2020 (Piątek) dla mieszkańców łódzkiego!


Innym ciekawym elementem naszego serwisu informacyjnego są najnowsze oferty pracy dla całego województwa łódzkiego oraz samej Łodzi. Przeglądaj oferty pracy Łódź oraz dla innych miejscowości województwa łódzkiego 31.07.2020 (Piątek) - Sieradz, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Tomaszów Mazowiecki czy Piotrków Trybunalski...

Pełna oferta pracy 31.07.2020 (Piątek) może być przeglądana poprzez listę zawodów dla wszystkich miejscowości z województwa łódzkiego. Już teraz przeglądaj najnowsze wysokopłatne stanowiska z pracą w łódzkim 31.07.2020 (Piątek).

Łódź prasówka dnia wczorajszego 31.07.2020 (Piątek) dla mieszkańców!


Jak widzisz żadne ważne wiadomości Cię już nie ominą. Teraz regularnie przeglądając portal informacyjny Kolumna24 możesz zapoznać się z wczorajszą prasą, istotnymi wydarzeniami w regionie, kraju i na świecie. W prasówce dla Łódźu z 31.07.2020 (Piątek) zebraliśmy najpopularniejsze publikacje, do których możesz wracać o każdej porze dnia i nocy. Nie mogliście wczoraj przeczytać wiadomości? Nic straconego, dzisiejsza prasówka do kawy będzie odpowiednim momentem...

PAP/Kolumna24


W treści artykułu mogą zostać wyświetlone linki afiliacyjne dla wybranych produktów, za pośrednictwem których możesz dokonać zakupów w wybranym sklepie internetowym. W momencie przeglądania ofert nie ponosisz żadnych kosztów. Dokonanie zakupów u naszego partnera pozwala rozwijać serwis informacyjny Kolumna24.
WSZYSTKIE ŁASK BLOG WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA WIADOMOŚCI Z KRAJU 31.07.2020 (PIĄTEK) WIADOMOŚCI Z KRAJU WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA 31.07.2020 (PIĄTEK) WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA I KRAJU POLITYKA 31.07.2020 (PIĄTEK) WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA 31.07.2020 (PIĄTEK) POLITYKA ŚWIAT PRASOWKA ŁÓDŹ ŁÓDZKIE PRZEGLĄD PRASY ŁÓDŹ MEDIA WIADOMOŚCI KOLUMNA24 POLSKA KRAJ ŚWIAT WYDARZENIA NAJPOPULARNIEJSZE PRASA ŁÓDŹ WIADOMOŚCI ŁÓDŹ WIADOMOŚCI POLSKA WIADOMOŚCI KRAJ WIADOMOŚCI ŁÓDŹ 31.07.2020 (PIĄTEK) WIADOMOŚCI ONLINE
SKLEP

Neptun Multi N7-305 multi [GN152] przyczepka samochodowa

3250.00 zł/2 produkty dostępne

Neptun Rustik N7-236 rtr resor [GN190] przyczepka samochodowa

2900.00 zł/3 produkty dostępne

Neptun Rustik N7-263 rt [GN158] przyczepka samochodowa

2750.00 zł/1 produkt dostępny

Neptun Rustik N7-236 rt [GN99] przyczepka samochodowa

2500.00 zł/2 produkty dostępne
Wszystkie przyczepy...
ODKRYWAJ

Bejrut minuta po minucie! Ogromna eksplozja w Libanie, straty sięgające 5 miliardów dolarów

Policja KPP Łask: Śmiertelny wypadek na trasie S8

Mielno czeka na turystów

Mój Łask negatywnie o Burmistrzu Łasku, Laskonline kopiuje Facebooka: przegląd prasy!

Prasówka Łódź 04.08.2020 (Wtorek), top 10 wiadomości kraj świat kryminalne

Prasówka Łódź 31.07.2020 (Piątek), top 10 wiadomości kraj świat kryminalne

Bejrut: Ogromna eksplozja w stolicy Libanu zabiła kilkadziesiąt osób

Liban: wybuch w Bejrucie przypomina wojnę nuklearną

Kursy walut 28.07.2020 (Wtorek), ile kosztuje euro, dolar czy frank szwajcarski?

Prasówka Łódź 01.08.2020 (Sobota), top 10 wiadomości kraj świat kryminalne

Letnie promocje i wyprzedaże w sierpniu w sklepach internetowych! Super okazje zakupowe online...

Prasówka Łódź 28.07.2020 (Wtorek), top 10 wiadomości kraj świat kryminalne

Łódź: Są wyniki egzaminów na zakończenie szkoły podstawowej. Czy 8-klasista może zmienić wybraną szkołę średnią?

Policja KPP Zgierz: Trwają poszukiwana 87-latka

Łódź: Bon turystyczny w pytaniach i odpowiedziach - wideokonferencja

Łódź: Letnie Koncerty w Altanie Parku Źródliska I

Policja KWP Łódź: Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

Policja KMP Łódź: Bracia odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Policja KPP Zduńska Wola: Postrzelił z wiatrówki psa sąsiadki

Łódź: Co zmieni się w łódzkim sporcie dzięki projektom złożonym do Budżetu Obywatelskiego?

Prasówka Łódź 03.08.2020 (Poniedziałek), top 10 wiadomości kraj świat kryminalne

Policja KPP Sieradz: Nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek

Łódź: Arturówek i inne projekty

Łódź: KS Olimp zaprasza na bezpłatne zajęcia

Wszystkie wiadomości...
POWIATY
Wiadomości bełchatowski Wiadomości brzeziński Wiadomości kutnowski Wiadomości opoczyński Wiadomości pabianicki Wiadomości pajęczański Wiadomości piotrkowski Wiadomości poddębicki Wiadomości radomszczański Wiadomości rawski Wiadomości sieradzki Wiadomości skierniewicki Wiadomości tomaszowski Wiadomości wieluński Wiadomości wieruszowski Wiadomości zduńskowolski Wiadomości zgierski Wiadomości łaski Wiadomości łęczycki Wiadomości Łódź Wiadomości łódzki wschodni Wiadomości łowicki
Łask Wiadomości Popularne wiadomości Pogoda Łask Magazyn Wydarzenia

Zakupy Smartfony Rankingi produktów Market budowlany

Powiat łaski Powiat pabianicki Powiat sieradzki Powiat bełchatowski Miasto Łódź Wybory2023 WyboryUE

Motoryzacja Poradniki motoryzacja Ogłoszenia samochody

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Szpitale łódzkie Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Biznes Urzędy skarbowe Kursy walut Transport kolej

Przyczepy sklep Części i akcesoria Rowery wynajem

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Tagi Pomoc Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter Discord

Polski English

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
Zakupy ❖  Popularne ☈