WIADOMOŚCI KRAJ ŚWIAT

Łódź: Marcin Tomaszewski - łódzki architekt po raz kolejny nagrodzony w międzynarodowym konkursie

Kolumna24.pl Łódź: Marcin Tomaszewski - łódzki architekt po raz kolejny nagrodzony w międzynarodowym konkursie© PixaBay/domena publiczna
Przeczytasz w 2 min  •  8/Listopad/2020 (13:27)  •  Twitter Facebook Pin!
Rok 2020 to bez wątpienia bardzo dobry czas dla Marcina Tomaszewskiego z pracowni REFORM Architekt w Łodzi. Jego projekty domów nie tylko zaskakują formą, koncepcją architektoniczną i wizualną, ale także zdobywają nagrody na arenie międzynarodowej.
 
Pasaż handlowy Kolumna24 online
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.
Sklepy

Wiadomości Łódź: Marcin Tomaszewski - łódzki architekt po raz kolejny nagrodzony w międzynarodowym konkursie


W konkursie European Property Awards 2020-2021, który jest częścią International Property Awards, jednego z największych i najważniejszych plebiscytów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, wśród najlepszych projektów architektonicznych z całej Europy znalazły się aż dwa autorstwa Marcina Tomaszewskiego - RE: LAKESIDE HOUSE oraz RE: MIRROR HOUSE 3.0.
RE: LAKESIDE HOUSE – niezwykły dom nad jeziorem – z pozoru składający się z dwóch pięter dom, w rzeczywistości ma aż trzy kondygnacje, w zależności, z której strony patrzymy na bryłę. Każda z części jest jedną, zwartą bryłą, wyglądającą jak pudełka ponakładane jedno na drugim – mówi Tomaszewski. Drugi z nagrodzonych projektów - RE: MIRROR HOUSE 3.0 – to innowacyjny koncept domów lustrzanych stworzony przez REFORM Architekt, który idealnie komponuje się z otoczeniem, a czasem wręcz zlewa się z nim w jedną całość. Siłą tego konceptu jest to, że może on przybrać wiele odsłon.
Domy lustrzane to tak naprawdę nieskończenie wiele możliwości. Tak samo, jak wiele projektów ma w swoim portfolio architekt Marcin Tomaszewski. Ostatni okres udowodnił, że zaprojektowane przez niego domy nie tylko cieszą i służą właścicielom, ale także imponują jurorom oceniającym architekturę na całym świecie.
To nie pierwszy raz kiedy pracownia Reform Architekt zdobywa nagrodę w tym prestiżowym konkursie. RE: TRIANGLE HOUSE - projekt domu na bazie trapezu został nagrodzony European Property Awards Architecture 2018-2019, w kategorii ARCHITECTURE SINGLE RESIDENCE POLAND.
W tym roku GERMAN DESIGN AWARD - najważniejszą, międzynarodową nagrodę przyznawaną przez German Design Council – jedną z kluczowych na świecie instytucji działających w zakresie ekspertyzy designu i architektury - Marcin Tomaszewski otrzymał za wspomniany wcześniej projekt RE: LAKESIDE HOUSE. Jury konkursu odkrywa, docenia i honoruje unikalne trendy w projektowaniu, a te nagrodzone wyznaczają dziś nowe szlaki w międzynarodowej architekturze
Kolejną realizacją łódzkiego architekta, która została nagrodzona w międzynarodowym konkursie ICONIC AWARDS 2020: Innovative Architecture - Selection, w kategorii ARCHITECTURE jest projekt RE: LONG HOUSE.  Warto zaznaczyć, że dom nagrodzonego projektu pracowni REFORM ARCHITEKT jest zlokalizowany w Łodzi.
 
REFORM Architekt to pracownia architektoniczna, założona w 2010 roku przez łódzkiego architekta i dyrektora kreatywnego Marcina Tomaszewskiego. Do dzisiaj biuro zrealizowało ponad setki projektów, zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Obecnie zespół tworzy dwunastu specjalistów z zakresu projektowania budynków oraz wnętrz.

Komunikat Urząd Miasta Łodzi

WSZYSTKIE BLOG WIADOMOŚCI ŁÓDŹ WIADOMOŚCI ŁÓDŹ INFORMACJE ŁÓDŹ ŁÓDZKIE KOLUMNA24 UML ARCHITEKT HOUSE AWARDS ARCHITECTURE KONKURSIE PROJEKTÓW TOMASZEWSKI REFORM MARCIN TOMASZEWSKIEGO PROPERTY DOM PROJEKT MARCINA JEDNĄ OGŁOSZENIA

W treści artykułu mogą zostać wyświetlone linki afiliacyjne dla wybranych produktów, za pośrednictwem których możesz dokonać zakupów w wybranym sklepie internetowym. W momencie przeglądania ofert nie ponosisz żadnych kosztów. Dokonanie zakupów u naszego partnera pozwala rozwijać serwis informacyjny Kolumna24.

ZAKUPY

Pasaż handlowy Kolumna24 dla czytelników wiadomości Łódź: Marcin Tomaszewski - łódzki architekt po raz kolejny nagrodzony w międzynarodowym konkursie!


Nie wychodzisz z domu? Nie ma problemu ponieważ od teraz masz dostęp do pasażu handlowego Kolumna24 z wyselekcjonowanymi produktami z różnych sklepów internetowych. Bogaty asortyment produktów w jednym miejscu z różnych kategorii, dostępnych do kupienia przez internet z dostawą prosto do domu. Dbaj o swoje zdrowie i innych ograniczając kontakt z postronnymi osobami!

BLACK FRIDAY 2020 ELEKTRONIKA DOM I OGRÓD SPRZĘT SPORT OBUWIE ODZIEŻ ZABAWKI SURVIVAL IT ZDROWIE I URODA AGD MOTOCYKLE RANKINGI
ODKRYWAJ

Senat przyjął uchwałę wzywającą rząd do przyjęcia wynegocjowanego projektu budżetu UE

Nie żyje Diego Armando Maradona

Premier: do TSUE można zaskarżyć tylko akt prawny, który został przyjęty

Premier: ulgi w komunikacji, dwa dni wolne w pracy, pakiet konsultacji medycznych dla oddających osocze

Premier: wzrasta liczba ozdrowieńców, w ostatnim czasie to 15 tys. osób

Niedzielski: pracujemy nad rozwiązaniami, które by zmniejszyły liczbę zgonów

Katarzyna Bonda – mistrzyni polskiego kryminału

Dopasuj raty do swoich potrzeb – sprawdź, jak spłacać wygodnie

Zadłużenie firmy – najczęstsze przyczyny, konsekwencje i sposoby na przeciwdziałanie

MZ: 22 812 chorych na COVID-19 leży w szpitalach, 2117 z nich pod respiratorami

Dr Mosiejko: niskie stopy procentowe sprzyjają rozwojowi gospodarczemu

Policja KPP Łódź-Wschód: Zakłócenie ciszy nocnej zakończyło się zatrzymaniem 20–latka z marihuaną

Zakupy Karty Graficzne Black Friday 2020, jakie Karty Graficzne kupić tanio? [RAPORT Listopad 2020]

Nowe województwo mazowieckie bez Warszawy! Czy odbędą się wybory samorządowe?

Zakupy Wkrętarki Akumulatorowe Black Friday 2020, jakie Wkrętarki Akumulatorowe kupić tanio? [RAPORT Listopad 2020]

 
Pasaż handlowy 24h ›
Bogata oferta e-commerce. 500 000 towarów w jednym miejscu. Dostawa do domu.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zamawiaj przez internet i zostań w domu!
Sklepy online
Temat dnia Polecane Polityka Wybory2023 Wybory PE Pogoda Łask Łódź Sieradz

Zakupy i oferty Książki online Rankingi produktów Smartfony Cyberpunk2077 Części Motocyklowe

Biznes i finanse Podatki Waluty Innowacje Finanse osobiste Pozycjonowanie

Zakupy WarszawaZakupy ŁódźZakupy SieradzZakupy Pabianice Samochody Edukacja

Przyczepy samochodowe Akcesoria do przyczep Magazyn o przyczepach Regiony sklep Caravaning

Zdrowie Poradniki zdrowie Wszystkie choroby Sanepid łódzkie Zabiegi medyczne

Apteki Apteki Łask Apteki Sieradz Apteki Łódź Apteki Pabianice Apteki Tomaszów Mazowiecki

Ogłoszenia praca Praca regiony Praca Łódź Praca Pabianice Praca Sieradz Zawody praca

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook Twitter

© 2020 Kolumna24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!
redakcja@kolumna24.pl
Kolumna
24
•   Szukaj  •   Ogłoszenia •   Regiony •   Przyczepy •   Elektronika •   Praca •   Biznes •   Zdrowie •   Książki •   Zakupy Wiadomości •   Menu  •   Zakupy  Szukaj  
PASAŻ HANDLOWY 24H ›
Sklepy online