W wypadku drogowym zginął poseł na Sejm RP z klubu Kukiz'15

Marcin Jankowski, 19.01.2017 14:33, aktualizacja 19.01.2017 14:42
W dniu dzisiejszym na drodze ekspresowej S-8 w okolicach Skierniewic (województwo łódzkie) doszło do kolejnego tragicznego wypadku w naszym regionie. Nad ranem, poseł z klubu Kukiz'15 - Rafał Wójcikowski, jadący w kierunku Warszawy nie opanował swojego samochodu po czym uderzył w barierki wzdłuż drogi i w konsekwencji zginął. Dopiero w trakcie oględzin przez Policję na miejscu zdarzenia udało się ustalić na podstawie dokumentów, że osoba która zginęła to 43-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego.

Tragiczna śmierć posła z klubu Kukiz'15


Do wypadku doszło w okolicach godziny 700 nad ranem. Poseł Rafał Wójcikowski podróżował samochodem VW Bora do Warszawy. W momencie kiedy wpadł on na barierki zatrzymał się kolejny samochód jadący za nim, marki Renault Kangoo z 5 osobami, aby udzielić pomocy kierowcy z poszkodowanego samochodu. Wówczas w ich pojazd uderzył kolejny samochód marki Ford Transit, który przewoził siedem osób. W wyniku drugiej kolizji, która miała miejsce na miejscu tragicznej śmierci posła, poszkodowane zostały dwie kolejne osoby.

Na miejscu pracuje prokurator oraz policja ale ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobną przyczyną śmierci były doznane obrażenia przy zderzeniu z barierkami. Poseł Kukiz'15 Rafał Wójcikowski pochodził z Tomaszowa Mazowieckiego. Sprawował mandat poselski, był ekonomistą i wykładowcą akademickim. Osierocił żonę i dwójkę dzieci.


Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!