W piątek zamkną odcinek drogi S8 w kierunku na Warszawę

Marcin Jankowski, 16.02.2017 13:51
W piątek w godzinach porannych należy spodziewać się utrudnień w podróżowaniu drogą S8 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. W związku z działaniami prokuratury okręgowej w Łodzi, zostanie zamknięta w kierunku Warszawy, jezdnia drogi S8 między węzłami Babsk i Kowiesy, gdzie doszło do tragicznego wypadku posła z partii Kukiz'15.

Działania prokuratury z Łodzi na drodze S8 w kierunku na Warszawę


Działania na pasie jezdni do Warszawy prowadzone będą w piątek, 17 lutego 2017 roku od godziny 400 do godziny 700. Zaleca się aby kierowcy jadący z południa kraju do Warszawy drogą krajową nr 1, aby ominąć zamknięty odcinek, powinni na węźle Piotrków Trybunalski Zachód kierować się na wprost, na Gdańsk, a następnie na węźle Łódź Północ (A1/A2), skręcić w prawo na Warszawę.

Ci, którzy znajdą się na odcinku S8 za Piotrkowem Trybunalskim, w kierunku Warszawy, będą mieli dwie możliwości objazdu. W Rawie Mazowieckiej skręcić na drogę krajową nr 72 w stronę Łodzi, a następnie drogą wojewódzką 707 dojechać do Skierniewic, skąd do autostrady A2 dotrzeć drogą krajową nr 70 (do węzła Skierniewice). Dalej autostradą A2 na Warszawę.

Druga możliwość, to w Rawie Mazowieckiej zjechać na drogę wojewódzką 725 w kierunku Białej Rawskiej i dalej przez Belsk Duży kierować się do Grójca drogą wojewódzką nr 728, skąd do Warszawy można dojechać drogą ekspresową nr 7.

Zamknięcie drogi nie obejmie kierowców jadących z Warszawy w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego i dalej na Wrocław. Ruch na tym pasie będzie się odbywał bez przeszkód.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!