MMA News KSW 37: Dlaczego Popek tatuował oczy i pociął twarz

Marcin Jankowski, 27.11.2016 20:50, aktualizacja 03.12.2016 16:14
Raper Popek to bardzo barwna postać polskiego świata show biznesu, który wykorzystał swoje pięć minut. W programie Kuby Wojewódzkiego w telewizji TVN opowiedział dlaczego wytatuował sobie oczy i pociął twarz tzw. skaryfikacja. W najbliższym czasie Popek zmierzy się także na gali KSW 37: Circus of Pain z Mariuszem Pudzianowskim w walkach MMA.

MMA News KSW 37: Popek Monster - Mariusz Pudzianowski, relacja online walk w Krakowie


Interesujesz się sportami walk a w szczególności MMA? Śledź online starcie największych gwiazd MMA w Polsce na gali KSW 37: Circus of Pain w Krakowie w naszej relacji z tego arcyciekawego wydarzenia. Pełna relacja dostępna na naszej stronie
MMA KSW 37: Popek - Pudzian, relacja z walk w Krakowie online
. To dziewięć walk na zasadach mieszanych sztuk walk, 18 zawodników i klatka, z której tylko jeden okaże się zwycięzcą. Kto wygra? Przekonamy się już dziś w sobotę, 3 grudnia 2016 roku. Początek relacji od godziny 1900.

Skaryfikacja i tatuaże Popka z Gangu Albanii


O Popku, który dość długo mieszkał w Wielkiej Brytanii wiele osób usłyszało za sprawą jego skaryfikacji oraz wytatuowania oczu. Sprawiło, to że wiele osób usłyszało o nim, mimo tego że nie słuchało jego muzyki. W międzyczasie raper z Krakowa nagrał płytę Gang Albanii razem z Borixonem oraz Robertem M. Płyta Gang Albanii stała się bardzo znana za sprawą dość wymownych utworów i prostych tekstów. Po niej, Popek połączył siły z Matheo i światło dzienne ujrzały takie utwory jak "Jestem królem", "Wodospady" czy "Wiara czyni cuda".

W przeszłości Popek walczył już na galach MMA gdzie stoczył trzy walki z czego dwie wygrał. Obecnie dostał on kontrakt na cztery walki w federacji KSW. Jego walka z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 37: Cyrk bólu będzie walką wieczoru, która cieszy się ogromny zainteresowaniem.

KSW 37: Circus of Pain z Popkiem oraz Mariuszem Pudzianowskim


3 grudnia 2016 roku w Tauron Arena w Krakowie odbędzie się już 37. gala federacji KSW. To właśnie na niej dojdzie do pierwszej walki Popka, który zmierzy się z najsilniejszym człowiekiem świata Mariuszem Pudzianowskim. Kto wygra w tym pojedynku? Z jednej strony to Mariusz Pudzianowski ma większe doświadczenie w MMA ale za to Popek posiada siłę, którą może wykorzystać. Trzeba zwrócić uwagę na to, że walka odbędzie się kategorii ciężkiej gdzie wszystko może zależeć od jednego ciosu. Ponadto Popek przygotowuje się do tego starcia pod okiem doświadczonego zawodnika MMA - Marcina Różalskiego, który wygrał pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim na jednej z gal KSW.

Jak myślisz kto wygra w starciu Mariusz Pudzianowski vs. Popek Monster na KSW 37: Circus of Pain w Krakowie?
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!